Zapowiedź: Inauguracja mistrzów

Zaczynamy rundę wiosenną i początek walki o Centralną Ligę Juniorów!

Na początek jedziemy do Krosna, aby zmierzyć się z tamtejszymi Karpatami, czyli zwycięzcą rundy pierwszej grupy A! Zatem będzie to mecz mistrzów swoich grup jesiennych, nasz zespół po wygraniu grupy B na wiosnę występuje poziom wyżej.

Biało-niebiescy zostali mistrzem jesieni zdobywając 32 punkty w 14 meczach, złożyło się na to 10 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 porażki, wyżej sklasyfikowani byli nad drugą Stalą Mielec tylko dzięki lepszemu bilansowi bezpośredniemu. Najlepszym strzelcem był Patryk Pelc z ośmioma trafieniami a zaraz po nim znalazł się Filip Brożyna - zdobywca 7 bramek. Istotne role w tym zespole odgrywają również Grzegorz Gierlasiński oraz Bartłomiej Wojtasik. Trenerem od lat tego rocznika jest Dariusz Liana.

Faworytem na pewno są Karpaciarze, lecz inauguracje rządzą się swoimi prawami i nasz zespół z pewnością zostawi "serducho" na boisku!