Przekaż 1% podatku

Jarosławski Klub Sportowy 1909 jest organizacją pożytku publicznego (OPP). Dlatego też, jak każdej innej organizacji tego typu,możesz przekazać mu 1% swojego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym PIT wypełnić odpowiednie pole wpisując numer KRS naszego klubu i kwotę nieprzekraczającą 1% Twojego podatku!

Jest to bardzo proste, Ciebie to nic nie kosztuje (1% podatku nieprzekazany nikomu trafia do budżetu państwa!), a Jarosławskiemu Klubowi Sportowemu z pewnością bardzo pomoże!

Nazwa OPP: Jarosławski Klub Sportowy 1909

Numer KRS: 0000024457