Pojedynek mistrzów dla krośnian

We wtorkowe popołudnie zainaugurowała rozgrywki podkarpacka liga juniorów. Nasza drużyna, która wywalczyła awans do najmocniejszej grupy A, gościła tego dnia w Krośnie, gdzie uległa Karpatom 1:4.

Naprzeciw siebie stanęli zatem dwaj jesienni mistrzowie – jarosławianie wygrali bowiem grupę B, podczas gdy krośnianie okazali się najlepsi w grupie A. Faworyzowani gospodarze okazali się wymagającym rywalem, ale do przerwy spotkanie było wyrównane. JKS mógł trzykrotnie pokusić się o zdobycie bramki, lecz skuteczniejsi okazali się gospodarze, którzy po dwóch błędach indywidualnych naszych obrońców uzyskali dwubramkowe prowadzenie.

Jarosławianie tuż po stracie drugiego gola zdołali, za sprawą Huberta Bednarza, zdobyć bramkę kontaktową i na drugą połowę wychodzili z dużymi nadziejami na nawiązanie walki o korzystny rezultat. Niestety, ta druga odsłona należała już do krośnian, którzy swoją przewagę udokumentowali zdobyciem jeszcze dwóch goli.