zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Sparta Leżajsk
0:5
Igloopol Dębica
AP Mielec
1:0
Stal Stalowa Wola
Soccer Ropczyce
1:2
Rzemieślnik Pilzno
Siarka Tarnobrzeg
5:1
ASP Wisłoka Dębica
Sokół Nisko
2:2
AP Stalowa Wola
DAP Dębica
1:0
Stal Mielec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
6:2
Sokół Nisko
AP Stalowa Wola
0:1
Soccer Ropczyce
AP Mielec
3:1
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
4:0
Rzemieślnik Pilzno
Stal Mielec
2:3
SP Sparta Leżajsk
ASP Wisłoka Dębica
0:7
DAP Dębica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:0
AP Mielec
Soccer Ropczyce
0:5
Igloopol Dębica
SP Sparta Leżajsk
6:0
ASP Wisłoka Dębica
Rzemieślnik Pilzno
5:1
AP Stalowa Wola
Sokół Nisko
2:4
Stal Mielec
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Stal Stalowa Wola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
4:2
Soccer Ropczyce
Siarka Tarnobrzeg
0:3
DAP Dębica
Igloopol Dębica
0:0
Rzemieślnik Pilzno
AP Mielec
1:2
SP Sparta Leżajsk
ASP Wisłoka Dębica
0:6
Sokół Nisko
Stal Stalowa Wola
8:2
AP Stalowa Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:0
Stal Stalowa Wola
SP Sparta Leżajsk
2:0
Siarka Tarnobrzeg
Rzemieślnik Pilzno
1:0
Stal Mielec
Sokół Nisko
0:8
AP Mielec
AP Stalowa Wola
1:4
Igloopol Dębica
Soccer Ropczyce
4:0
ASP Wisłoka Dębica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ASP Wisłoka Dębica
0:2
Rzemieślnik Pilzno
DAP Dębica
2:0
SP Sparta Leżajsk
Stal Mielec
8:0
AP Stalowa Wola
AP Mielec
4:0
Soccer Ropczyce
Stal Stalowa Wola
1:2
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Sokół Nisko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
3:2
Stal Mielec
Sokół Nisko
0:3
DAP Dębica
SP Sparta Leżajsk
0:3
Stal Stalowa Wola
Soccer Ropczyce
1:3
Siarka Tarnobrzeg
Rzemieślnik Pilzno
1:4
AP Mielec
AP Stalowa Wola
2:1
ASP Wisłoka Dębica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Mielec
12:1
AP Stalowa Wola
ASP Wisłoka Dębica
0:3
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Rzemieślnik Pilzno
Stal Stalowa Wola
0:2
Stal Mielec
SP Sparta Leżajsk
2:3
Sokół Nisko
DAP Dębica
4:1
Soccer Ropczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
3:1
AP Mielec
AP Stalowa Wola
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Soccer Ropczyce
4:1
SP Sparta Leżajsk
Rzemieślnik Pilzno
0:0
DAP Dębica
Sokół Nisko
0:6
Stal Stalowa Wola
Stal Mielec
5:2
ASP Wisłoka Dębica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Igloopol Dębica
DAP Dębica
9:1
AP Stalowa Wola
SP Sparta Leżajsk
0:3
Rzemieślnik Pilzno
Stal Stalowa Wola
6:1
ASP Wisłoka Dębica
Sokół Nisko
5:0
Soccer Ropczyce
AP Mielec
1:0
Stal Mielec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
0:2
DAP Dębica
Soccer Ropczyce
0:3
Stal Stalowa Wola
AP Stalowa Wola
2:2
SP Sparta Leżajsk
Rzemieślnik Pilzno
4:2
Sokół Nisko
ASP Wisłoka Dębica
0:5
AP Mielec
Stal Mielec
1:1
Siarka Tarnobrzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij