zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiec Straszęcin
1:3
Igloopol Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:0
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Błękitni Ropczyce
4:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Chemik Pustków
0:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Monis Bielowy-Strzegocice
2:0
Zryw Dzikowiec
Wilga Widełka
2:4
Victoria Czermin
Progres Kawęczyn
1:2
Czarni Trześń
Start Wola Mielecka
3:2
Czarnovia Czarna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Trześń
0:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica
2:2
Start Wola Mielecka
Victoria Czermin
4:2
Borowiec Straszęcin
Progres Kawęczyn
0:1
Wilga Widełka
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:2
Monis Bielowy-Strzegocice
Czarnovia Czarna
2:3
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Lechia Sędziszów Małopolski
0:0
Błękitni Ropczyce
Zryw Dzikowiec
1:0
Chemik Pustków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
0:4
Czarni Trześń
Borowiec Straszęcin
1:0
Progres Kawęczyn
Błękitni Ropczyce
7:0
Zryw Dzikowiec
Chemik Pustków
1:0
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Monis Bielowy-Strzegocice
0:1
Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:3
Igloopol Dębica
Start Wola Mielecka
0:6
Victoria Czermin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:4
Błękitni Ropczyce
Wilga Widełka
4:1
Borowiec Straszęcin
Czarnovia Czarna
2:1
Chemik Pustków
Igloopol Dębica
2:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Victoria Czermin
5:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Zryw Dzikowiec
0:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Progres Kawęczyn
0:3
Start Wola Mielecka
Czarni Trześń
1:6
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
5:0
Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski
3:1
Zryw Dzikowiec
Chemik Pustków
0:1
Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:0
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Borowiec Straszęcin
2:2
Czarni Trześń
Monis Bielowy-Strzegocice
0:0
Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:2
Progres Kawęczyn
Start Wola Mielecka
0:3
Wilga Widełka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiec Straszęcin
1:1
Start Wola Mielecka
Czarni Trześń
1:2
Zryw Dzikowiec
Victoria Czermin
1:0
Chemik Pustków
Igloopol Dębica
0:0
Błękitni Ropczyce
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:5
Lechia Sędziszów Małopolski
Czarnovia Czarna
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wilga Widełka
6:5
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Progres Kawęczyn
2:2
Monis Bielowy-Strzegocice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomyślanka Radomyśl Wielki
5:2
Borowiec Straszęcin
Chemik Pustków
0:0
Progres Kawęczyn
Błękitni Ropczyce
1:1
Victoria Czermin
Monis Bielowy-Strzegocice
2:0
Wilga Widełka
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Igloopol Dębica
Zryw Dzikowiec
3:0
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Start Wola Mielecka
1:1
Czarni Trześń
Lechia Sędziszów Małopolski
0:0
Czarnovia Czarna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
0:1
Chemik Pustków
Czarnovia Czarna
1:1
Zryw Dzikowiec
Start Wola Mielecka
2:1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Progres Kawęczyn
0:2
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica
0:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Victoria Czermin
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Borowiec Straszęcin
2:3
Monis Bielowy-Strzegocice
Czarni Trześń
1:1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Progres Kawęczyn
Błękitni Ropczyce
1:0
Wilga Widełka
Lechia Sędziszów Małopolski
0:1
Victoria Czermin
Chemik Pustków
3:0
Borowiec Straszęcin
Monis Bielowy-Strzegocice
3:1
Start Wola Mielecka
Zryw Dzikowiec
0:5
Igloopol Dębica
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:1
Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:3
Czarni Trześń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Czermin
1:1
Zryw Dzikowiec
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0:2
Monis Bielowy-Strzegocice
Borowiec Straszęcin
0:2
Błękitni Ropczyce
Start Wola Mielecka
1:1
Chemik Pustków
Wilga Widełka
2:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica
3:0
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Progres Kawęczyn
1:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Czarni Trześń
0:2
Czarnovia Czarna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
Borowiec Straszęcin
Lechia Sędziszów Małopolski
3:0
Wilga Widełka
Czarnovia Czarna
1:2
Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce
6:0
Start Wola Mielecka
Chemik Pustków
1:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Monis Bielowy-Strzegocice
0:0
Czarni Trześń
Zryw Dzikowiec
4:1
Progres Kawęczyn
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
0:1
Victoria Czermin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiec Straszęcin
3:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Start Wola Mielecka
0:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni Trześń
0:2
Igloopol Dębica
Victoria Czermin
1:0
Czarnovia Czarna
Wilga Widełka
0:2
Zryw Dzikowiec
Progres Kawęczyn
2:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Monis Bielowy-Strzegocice
1:5
Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
2:0
Victoria Czermin
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Błękitni Ropczyce
3:2
Monis Bielowy-Strzegocice
Lechia Sędziszów Małopolski
2:0
Start Wola Mielecka
Chemik Pustków
0:0
Czarni Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:2
Wilga Widełka
Zryw Dzikowiec
2:2
Borowiec Straszęcin
Czarnovia Czarna
2:1
Progres Kawęczyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiec Straszęcin
2:3
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Czarni Trześń
0:5
Victoria Czermin
Wilga Widełka
2:1
Czarnovia Czarna
Progres Kawęczyn
0:3
Igloopol Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki
3:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Chemik Pustków
0:2
Błękitni Ropczyce
Start Wola Mielecka
0:3
Zryw Dzikowiec
Monis Bielowy-Strzegocice
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
Chemik Pustków
Igloopol Dębica
1:1
Wilga Widełka
Błękitni Ropczyce
6:1
Czarni Trześń
Lechia Sędziszów Małopolski
1:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Czarnovia Czarna
5:0
Borowiec Straszęcin
Victoria Czermin
3:1
Progres Kawęczyn
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
2:1
Start Wola Mielecka
Zryw Dzikowiec
1:1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
4:0
Borowiec Straszęcin
Czarni Trześń
3:2
Progres Kawęczyn
Lechia Sędziszów Małopolski
2:0
Chemik Pustków
Victoria Czermin
2:0
Wilga Widełka
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
2:3
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
Błękitni Ropczyce
Czarnovia Czarna
1:1
Start Wola Mielecka
Zryw Dzikowiec
0:3
Monis Bielowy-Strzegocice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiec Straszęcin
0:3*
Victoria Czermin
Błękitni Ropczyce
2:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Chemik Pustków
2:2
Zryw Dzikowiec
Czarni Trześń
3:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Monis Bielowy-Strzegocice
4:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Wilga Widełka
4:0
Progres Kawęczyn
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0:2
Czarnovia Czarna
Start Wola Mielecka
3:0*
Igloopol Dębica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
0:3*
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
3:2
Chemik Pustków
Czarnovia Czarna
1:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Zryw Dzikowiec
1:4
Błękitni Ropczyce
Victoria Czermin
1:0
Start Wola Mielecka
Progres Kawęczyn
3:0*
Borowiec Straszęcin
Czarni Trześń
1:0
Wilga Widełka
Lechia Sędziszów Małopolski
2:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiec Straszęcin
1:2
Wilga Widełka
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:1
Zryw Dzikowiec
Błękitni Ropczyce
3:1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Lechia Sędziszów Małopolski
0:3*
Czarni Trześń
Chemik Pustków
1:0
Czarnovia Czarna
Monis Bielowy-Strzegocice
0:3
Igloopol Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0:2
Victoria Czermin
Start Wola Mielecka
0:1
Progres Kawęczyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiec Straszęcin
0:3*
Czarni Trześń
Czarnovia Czarna
1:1
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica
0:3*
Chemik Pustków
Zryw Dzikowiec
3:0*
Lechia Sędziszów Małopolski
Victoria Czermin
1:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wilga Widełka
2:0
Start Wola Mielecka
Progres Kawęczyn
0:7
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:4
Czarnovia Czarna
Chemik Pustków
2:2
Victoria Czermin
Błękitni Ropczyce
7:3
Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski
3:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Monis Bielowy-Strzegocice
2:0
Progres Kawęczyn
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:0
Wilga Widełka
Zryw Dzikowiec
1:3
Czarni Trześń
Start Wola Mielecka
3:0*
Borowiec Straszęcin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
0:3
Zryw Dzikowiec
Wilga Widełka
2:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Progres Kawęczyn
2:1
Chemik Pustków
Borowiec Straszęcin
0:3*
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Czarni Trześń
3:1
Start Wola Mielecka
Czarnovia Czarna
3:0*
Lechia Sędziszów Małopolski
Igloopol Dębica
0:3*
Sokół Kolbuszowa Dolna
Victoria Czermin
0:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:2
Victoria Czermin
Błękitni Ropczyce
3:1
Progres Kawęczyn
Lechia Sędziszów Małopolski
0:1
Igloopol Dębica
Chemik Pustków
1:3
Wilga Widełka
Monis Bielowy-Strzegocice
3:0*
Borowiec Straszęcin
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:1
Czarni Trześń
Zryw Dzikowiec
3:2
Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wielki
6:1
Start Wola Mielecka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kawęczyn
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Borowiec Straszęcin
1:2
Chemik Pustków
Czarni Trześń
2:1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Czarnovia Czarna
1:1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Igloopol Dębica
3:0
Zryw Dzikowiec
Victoria Czermin
3:0*
Lechia Sędziszów Małopolski
Wilga Widełka
2:6
Błękitni Ropczyce
Start Wola Mielecka
1:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Wilga Widełka
Czarnovia Czarna
2:2
Czarni Trześń
Błękitni Ropczyce
7:0
Borowiec Straszęcin
Lechia Sędziszów Małopolski
4:0
Progres Kawęczyn
Chemik Pustków
4:0
Start Wola Mielecka
Monis Bielowy-Strzegocice
4:1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
3:0*
Igloopol Dębica
Zryw Dzikowiec
0:4
Victoria Czermin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiec Straszęcin
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni Trześń
2:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Igloopol Dębica
2:2
Czarnovia Czarna
Victoria Czermin
2:1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Wilga Widełka
2:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Progres Kawęczyn
2:4
Zryw Dzikowiec
Start Wola Mielecka
2:7
Błękitni Ropczyce
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0:0
Chemik Pustków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
1:1
Czarni Trześń
Sokół Kolbuszowa Dolna
10:0
Start Wola Mielecka
Błękitni Ropczyce
4:1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Lechia Sędziszów Małopolski
8:0
Borowiec Straszęcin
Chemik Pustków
0:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
2:0
Progres Kawęczyn
Zryw Dzikowiec
7:2
Wilga Widełka
Czarnovia Czarna
0:1
Victoria Czermin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kawęczyn
1:3
Czarnovia Czarna
Borowiec Straszęcin
2:1
Zryw Dzikowiec
Czarni Trześń
1:1
Chemik Pustków
Victoria Czermin
4:0
Igloopol Dębica
Monis Bielowy-Strzegocice
2:3
Błękitni Ropczyce
Wilga Widełka
0:3
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Start Wola Mielecka
2:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
3:1
Borowiec Straszęcin
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Czarnovia Czarna
1:0
Wilga Widełka
Igloopol Dębica
7:0
Progres Kawęczyn
Błękitni Ropczyce
5:0
Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski
1:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Victoria Czermin
1:2
Czarni Trześń
Zryw Dzikowiec
6:1
Start Wola Mielecka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
0:1
Igloopol Dębica
Progres Kawęczyn
1:2
Victoria Czermin
Borowiec Straszęcin
3:1
Czarnovia Czarna
Czarni Trześń
1:5
Błękitni Ropczyce
Radomyślanka Radomyśl Wielki
8:1
Zryw Dzikowiec
Chemik Pustków
0:5
Sokół Kolbuszowa Dolna
Monis Bielowy-Strzegocice
0:5
Lechia Sędziszów Małopolski
Start Wola Mielecka
1:5
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij