zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoka Dębica
Pauza
Wilga Widełka
5:1
Brzostowianka Brzostek
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:0
LKS Podleszany
Team Przecław
0:0
Czarni Trześń
Victoria Czermin
3:0
Chemik Pustków
Stal II Mielec
1:0
MKS Kolbuszowa
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
3:4
Monis Bielowy-Strzegocice
Płomień Zagorzyce
0:2
LKS Wiewiórka
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Monis Bielowy-Strzegocice
Pauza
LKS Podleszany
3:1
Płomień Zagorzyce
Lechia Sędziszów Małopolski
0:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Chemik Pustków
3:2
Team Przecław
Wisłoka Dębica
3:0
Wilga Widełka
Brzostowianka Brzostek
1:5
Victoria Czermin
Czarni Trześń
0:4
Stal II Mielec
LKS Wiewiórka
0:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
MKS Kolbuszowa
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
Pauza
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:1
LKS Podleszany
Team Przecław
4:1
Brzostowianka Brzostek
Płomień Zagorzyce
2:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:1
MKS Kolbuszowa
Victoria Czermin
2:1
Wisłoka Dębica
Monis Bielowy-Strzegocice
1:0
LKS Wiewiórka
Stal II Mielec
5:1
Chemik Pustków
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
Czarni Trześń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wiewiórka
Pauza
MKS Kolbuszowa
2:0
Płomień Zagorzyce
Wilga Widełka
0:0
Victoria Czermin
Czarni Trześń
0:1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Lechia Sędziszów Małopolski
3:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Chemik Pustków
0:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłoka Dębica
4:2
Team Przecław
Brzostowianka Brzostek
0:3
Stal II Mielec
LKS Podleszany
0:2
Monis Bielowy-Strzegocice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Czermin
Pauza
Team Przecław
4:2
Wilga Widełka
Sokół Kolbuszowa Dolna
7:0
Brzostowianka Brzostek
Stal II Mielec
2:2
Wisłoka Dębica
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:1
MKS Kolbuszowa
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:3
Chemik Pustków
LKS Wiewiórka
2:1
LKS Podleszany
Płomień Zagorzyce
2:1
Czarni Trześń
Monis Bielowy-Strzegocice
1:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Podleszany
Pauza
MKS Kolbuszowa
2:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Czarni Trześń
2:0
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Lechia Sędziszów Małopolski
4:2
LKS Wiewiórka
Chemik Pustków
4:1
Płomień Zagorzyce
Wisłoka Dębica
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Brzostowianka Brzostek
1:5
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Wilga Widełka
2:6
Stal II Mielec
Victoria Czermin
1:0
Team Przecław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Team Przecław
Pauza
LKS Wiewiórka
0:0
MKS Kolbuszowa
LKS Podleszany
1:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:3
Wisłoka Dębica
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:0
Chemik Pustków
Stal II Mielec
1:3
Victoria Czermin
Monis Bielowy-Strzegocice
2:3
Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce
3:0*
Brzostowianka Brzostek
Sokół Kolbuszowa Dolna
5:0
Wilga Widełka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Sędziszów Małopolski
Pauza
Wilga Widełka
3:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Team Przecław
1:2
Stal II Mielec
Chemik Pustków
1:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Brzostowianka Brzostek
2:4
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Victoria Czermin
2:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłoka Dębica
8:1
Płomień Zagorzyce
MKS Kolbuszowa
8:0
LKS Podleszany
Czarni Trześń
0:1
LKS Wiewiórka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
Pauza
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:4
Wisłoka Dębica
LKS Podleszany
4:2
Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce
1:2
Wilga Widełka
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:3
Victoria Czermin
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Team Przecław
Lechia Sędziszów Małopolski
3:1
MKS Kolbuszowa
Monis Bielowy-Strzegocice
2:0
Brzostowianka Brzostek
LKS Wiewiórka
2:1
Chemik Pustków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
Pauza
Wilga Widełka
2:1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Team Przecław
2:1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Czarni Trześń
2:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Chemik Pustków
5:0
LKS Podleszany
Wisłoka Dębica
7:2
Monis Bielowy-Strzegocice
Brzostowianka Brzostek
3:5
LKS Wiewiórka
Victoria Czermin
3:0
Płomień Zagorzyce
Stal II Mielec
0:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
Pauza
Lechia Sędziszów Małopolski
4:1
Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wielki
3:4
Stal II Mielec
MKS Kolbuszowa
6:0
Czarni Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
0:3
Victoria Czermin
LKS Podleszany
4:3
Brzostowianka Brzostek
Monis Bielowy-Strzegocice
3:3
Wilga Widełka
LKS Wiewiórka
1:9
Wisłoka Dębica
Płomień Zagorzyce
2:5
Team Przecław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Trześń
Pauza
Wilga Widełka
2:0
LKS Wiewiórka
Team Przecław
1:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Chemik Pustków
1:0
MKS Kolbuszowa
Victoria Czermin
4:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Wisłoka Dębica
6:0
LKS Podleszany
Brzostowianka Brzostek
0:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Mielec
1:1
Płomień Zagorzyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Pauza
MKS Kolbuszowa
5:0
Brzostowianka Brzostek
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
0:4
Stal II Mielec
LKS Podleszany
1:3
Wilga Widełka
Płomień Zagorzyce
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni Trześń
2:2
Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski
2:0
Wisłoka Dębica
Monis Bielowy-Strzegocice
5:0
Team Przecław
LKS Wiewiórka
1:1
Victoria Czermin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Pustków
Pauza
Wilga Widełka
2:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Team Przecław
1:1
LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:2
Płomień Zagorzyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
6:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Victoria Czermin
4:0
LKS Podleszany
Wisłoka Dębica
4:1
MKS Kolbuszowa
Brzostowianka Brzostek
2:5
Czarni Trześń
Stal II Mielec
4:2
Monis Bielowy-Strzegocice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
1:1
Wilga Widełka
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
0:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Płomień Zagorzyce
Pauza
Czarni Trześń
2:4
Wisłoka Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski
2:1
Victoria Czermin
Chemik Pustków
2:0
Brzostowianka Brzostek
Monis Bielowy-Strzegocice
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
LKS Wiewiórka
2:3
Stal II Mielec
LKS Podleszany
0:2
Team Przecław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
0:1
Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce
2:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:0
LKS Wiewiórka
Victoria Czermin
2:0
MKS Kolbuszowa
Wisłoka Dębica
4:1
Chemik Pustków
Brzostowianka Brzostek
Pauza
Stal II Mielec
6:1
LKS Podleszany
Team Przecław
2:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Pauza
LKS Podleszany
1:8
Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni Trześń
3:0
Victoria Czermin
Lechia Sędziszów Małopolski
0:4
Stal II Mielec
Chemik Pustków
1:2
Wilga Widełka
Monis Bielowy-Strzegocice
3:3
Płomień Zagorzyce
LKS Wiewiórka
1:3
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Brzostowianka Brzostek
1:7
Wisłoka Dębica
MKS Kolbuszowa
0:3
Team Przecław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoka Dębica
Pauza
MKS Kolbuszowa
0:3*
Stal II Mielec
LKS Podleszany
0:3*
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Czarni Trześń
2:0
Team Przecław
Lechia Sędziszów Małopolski
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Brzostowianka Brzostek
0:3*
Wilga Widełka
Chemik Pustków
0:2
Victoria Czermin
Monis Bielowy-Strzegocice
3:3
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
LKS Wiewiórka
1:2
Płomień Zagorzyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Monis Bielowy-Strzegocice
Pauza
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
- : -
LKS Wiewiórka
Wilga Widełka
- : -
Wisłoka Dębica
Team Przecław
- : -
Chemik Pustków
Płomień Zagorzyce
3:0*
LKS Podleszany
Radomyślanka Radomyśl Wielki
- : -
Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:0*
MKS Kolbuszowa
Victoria Czermin
3:0*
Brzostowianka Brzostek
Stal II Mielec
- : -
Czarni Trześń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
- : -
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Wilga Widełka
Pauza
LKS Podleszany
- : -
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Czarni Trześń
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Lechia Sędziszów Małopolski
- : -
Płomień Zagorzyce
Chemik Pustków
- : -
Stal II Mielec
LKS Wiewiórka
- : -
Monis Bielowy-Strzegocice
Wisłoka Dębica
- : -
Victoria Czermin
Brzostowianka Brzostek
- : -
Team Przecław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij