zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
1:2
Słowianin Grębów
OKS Wielowieś
4:4
Orzeł Rudnik nad Sanem
Wichry Rzeczyca Długa
0:4
Bukowa Jastkowice
Sparta Jeżowe
9:3
Orzeł Rudnik
KS Podwolina
1:2
Wisan Skopanie
Rotunda Krzeszów
1:2
LZS Zdziary
Unia Skowierzyn
1:2
Tłoki Gorzyce
Olimpia Solo Pysznica
1:2
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowianin Grębów
3:4
Rotunda Krzeszów
Tłoki Gorzyce
2:4
Olimpia Solo Pysznica
Wichry Rzeczyca Długa
1:3
San Wrzawy
Bukowa Jastkowice
3:1
Unia Nowa Sarzyna
Wisan Skopanie
3:1
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:2
Sparta Jeżowe
LZS Zdziary
2:3
OKS Wielowieś
Orzeł Rudnik
0:3
KS Podwolina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rotunda Krzeszów
2:3
Wichry Rzeczyca Długa
Olimpia Solo Pysznica
2:1
Wisan Skopanie
Sparta Jeżowe
2:0
LZS Zdziary
KS Podwolina
3:3
Orzeł Rudnik nad Sanem
OKS Wielowieś
1:2
Słowianin Grębów
Unia Nowa Sarzyna
2:0
Tłoki Gorzyce
San Wrzawy
1:0
Bukowa Jastkowice
Unia Skowierzyn
9:1
Orzeł Rudnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
0:0
Sparta Jeżowe
Wisan Skopanie
1:1
Olimpia Solo Pysznica
Tłoki Gorzyce
1:3
Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Rudnik
4:2
Unia Skowierzyn
Bukowa Jastkowice
3:2
San Wrzawy
Słowianin Grębów
1:1
OKS Wielowieś
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:1
KS Podwolina
Wichry Rzeczyca Długa
2:2
Rotunda Krzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowianin Grębów
3:0
Sparta Jeżowe
Orzeł Rudnik
0:3
Olimpia Solo Pysznica
Wichry Rzeczyca Długa
5:5
OKS Wielowieś
Wisan Skopanie
3:1
Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:1
Unia Skowierzyn
LZS Zdziary
6:4
KS Podwolina
Bukowa Jastkowice
3:1
Tłoki Gorzyce
San Wrzawy
3:2
Rotunda Krzeszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Wielowieś
3:0
San Wrzawy
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Orzeł Rudnik
Olimpia Solo Pysznica
2:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
Sparta Jeżowe
4:0
Wichry Rzeczyca Długa
Unia Skowierzyn
0:2
LZS Zdziary
KS Podwolina
1:0
Słowianin Grębów
Tłoki Gorzyce
1:1
Wisan Skopanie
Rotunda Krzeszów
0:1
Bukowa Jastkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
2:1
Sparta Jeżowe
Wichry Rzeczyca Długa
5:2
KS Podwolina
Orzeł Rudnik nad Sanem
0:4
Unia Nowa Sarzyna
Rotunda Krzeszów
0:4
OKS Wielowieś
LZS Zdziary
1:4
Olimpia Solo Pysznica
Słowianin Grębów
1:1
Unia Skowierzyn
Bukowa Jastkowice
2:1
Wisan Skopanie
Orzeł Rudnik
2:1
Tłoki Gorzyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tłoki Gorzyce
7:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
OKS Wielowieś
0:0
Bukowa Jastkowice
Unia Nowa Sarzyna
2:0
LZS Zdziary
Olimpia Solo Pysznica
1:0
Słowianin Grębów
Wisan Skopanie
4:2
Orzeł Rudnik
Sparta Jeżowe
3:1
Rotunda Krzeszów
Unia Skowierzyn
1:0
Wichry Rzeczyca Długa
KS Podwolina
1:1
San Wrzawy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wichry Rzeczyca Długa
0:5
Olimpia Solo Pysznica
LZS Zdziary
1:1
Tłoki Gorzyce
Rotunda Krzeszów
3:3
KS Podwolina
OKS Wielowieś
2:1
Sparta Jeżowe
Bukowa Jastkowice
3:1
Orzeł Rudnik
San Wrzawy
4:1
Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów
4:1
Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Rudnik nad Sanem
3:1
Wisan Skopanie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tłoki Gorzyce
1:2
Słowianin Grębów
Unia Skowierzyn
2:2
Rotunda Krzeszów
Unia Nowa Sarzyna
2:2
Wichry Rzeczyca Długa
Orzeł Rudnik
2:4
Orzeł Rudnik nad Sanem
OKS Wielowieś
1:1
KS Podwolina
Olimpia Solo Pysznica
2:0
San Wrzawy
Wisan Skopanie
2:1
LZS Zdziary
Sparta Jeżowe
2:2
Bukowa Jastkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
2:0
Orzeł Rudnik
OKS Wielowieś
1:3
Unia Skowierzyn
Wichry Rzeczyca Długa
0:0
Tłoki Gorzyce
Bukowa Jastkowice
1:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
San Wrzawy
2:2
Unia Nowa Sarzyna
Słowianin Grębów
0:0
Wisan Skopanie
Sparta Jeżowe
2:0
KS Podwolina
Rotunda Krzeszów
1:6
Olimpia Solo Pysznica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tłoki Gorzyce
0:2
San Wrzawy
Orzeł Rudnik
0:5
Słowianin Grębów
Unia Nowa Sarzyna
5:2
Rotunda Krzeszów
Olimpia Solo Pysznica
3:1
OKS Wielowieś
Wisan Skopanie
1:2
Wichry Rzeczyca Długa
Orzeł Rudnik nad Sanem
0:2
LZS Zdziary
Unia Skowierzyn
1:1
Sparta Jeżowe
KS Podwolina
1:3
Bukowa Jastkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Wielowieś
2:1
Unia Nowa Sarzyna
Wichry Rzeczyca Długa
5:0
Orzeł Rudnik
Bukowa Jastkowice
3:0
LZS Zdziary
San Wrzawy
1:2
Wisan Skopanie
Słowianin Grębów
4:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Sparta Jeżowe
2:3
Olimpia Solo Pysznica
KS Podwolina
3:0
Unia Skowierzyn
Rotunda Krzeszów
1:4
Tłoki Gorzyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
1:4
Sparta Jeżowe
Olimpia Solo Pysznica
2:2
KS Podwolina
Tłoki Gorzyce
3:2
OKS Wielowieś
LZS Zdziary
5:1
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik
2:3
San Wrzawy
Wisan Skopanie
6:2
Rotunda Krzeszów
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:2
Wichry Rzeczyca Długa
Unia Skowierzyn
0:3
Bukowa Jastkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
6:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
OKS Wielowieś
1:1
Wisan Skopanie
Wichry Rzeczyca Długa
1:3
LZS Zdziary
Bukowa Jastkowice
1:0
Słowianin Grębów
Sparta Jeżowe
0:5
Tłoki Gorzyce
Unia Skowierzyn
0:3
Olimpia Solo Pysznica
KS Podwolina
2:1
Unia Nowa Sarzyna
Rotunda Krzeszów
0:4
Orzeł Rudnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
2:1
Sparta Jeżowe
Tłoki Gorzyce
4:1
KS Podwolina
LZS Zdziary
4:0
San Wrzawy
Unia Nowa Sarzyna
5:1
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik
1:5
OKS Wielowieś
Olimpia Solo Pysznica
3:3
Bukowa Jastkowice
Słowianin Grębów
0:0
Wichry Rzeczyca Długa
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:2
Rotunda Krzeszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
4:1
KS Podwolina
Orzeł Rudnik
5:3
Sparta Jeżowe
Unia Nowa Sarzyna
4:3
Olimpia Solo Pysznica
Tłoki Gorzyce
1:2
Unia Skowierzyn
Bukowa Jastkowice
4:1
Wichry Rzeczyca Długa
Słowianin Grębów
2:2
San Wrzawy
Orzeł Rudnik nad Sanem
6:4
OKS Wielowieś
LZS Zdziary
0:3
Rotunda Krzeszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
1:1
Bukowa Jastkowice
OKS Wielowieś
2:2
LZS Zdziary
San Wrzawy
0:0
Wichry Rzeczyca Długa
Sparta Jeżowe
2:4
Orzeł Rudnik nad Sanem
Unia Skowierzyn
1:0
Wisan Skopanie
KS Podwolina
1:2
Orzeł Rudnik
Olimpia Solo Pysznica
3:0
Tłoki Gorzyce
Rotunda Krzeszów
0:6
Słowianin Grębów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:0
Wisan Skopanie
Sparta Jeżowe
1:3
Słowianin Grębów
Unia Skowierzyn
2:4
Orzeł Rudnik nad Sanem
Tłoki Gorzyce
0:3
Bukowa Jastkowice
Olimpia Solo Pysznica
3:0
Orzeł Rudnik
Rotunda Krzeszów
2:1
San Wrzawy
KS Podwolina
1:4
LZS Zdziary
OKS Wielowieś
3:5
Wichry Rzeczyca Długa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
1:0
Unia Skowierzyn
Wisan Skopanie
1:0
Tłoki Gorzyce
Orzeł Rudnik
3:4
Unia Nowa Sarzyna
Wichry Rzeczyca Długa
2:3
Sparta Jeżowe
Bukowa Jastkowice
3:1
Rotunda Krzeszów
Słowianin Grębów
0:0
KS Podwolina
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:2
Olimpia Solo Pysznica
San Wrzawy
5:1
OKS Wielowieś
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
2:1
Bukowa Jastkowice
OKS Wielowieś
4:4
Rotunda Krzeszów
Unia Nowa Sarzyna
2:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Olimpia Solo Pysznica
1:0
LZS Zdziary
Tłoki Gorzyce
1:1
Orzeł Rudnik
Sparta Jeżowe
3:0
San Wrzawy
Unia Skowierzyn
2:2
Słowianin Grębów
KS Podwolina
0:0
Wichry Rzeczyca Długa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
2:2
Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Rudnik
2:3
Wisan Skopanie
Wichry Rzeczyca Długa
4:1
Unia Skowierzyn
Bukowa Jastkowice
3:2
OKS Wielowieś
San Wrzawy
2:1
KS Podwolina
Słowianin Grębów
0:4
Olimpia Solo Pysznica
Orzeł Rudnik nad Sanem
4:3
Tłoki Gorzyce
Rotunda Krzeszów
2:1
Sparta Jeżowe
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rudnik
1:8
Bukowa Jastkowice
Unia Nowa Sarzyna
0:0
Słowianin Grębów
Olimpia Solo Pysznica
3:2
Wichry Rzeczyca Długa
Tłoki Gorzyce
3:2
LZS Zdziary
Sparta Jeżowe
8:1
OKS Wielowieś
Unia Skowierzyn
1:4
San Wrzawy
KS Podwolina
0:4
Rotunda Krzeszów
Wisan Skopanie
0:3
Orzeł Rudnik nad Sanem
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Wielowieś
2:3
KS Podwolina
Bukowa Jastkowice
4:0
Sparta Jeżowe
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:3
Orzeł Rudnik
Rotunda Krzeszów
1:2
Unia Skowierzyn
Wichry Rzeczyca Długa
3:0
Unia Nowa Sarzyna
San Wrzawy
0:2
Olimpia Solo Pysznica
Słowianin Grębów
1:2
Tłoki Gorzyce
LZS Zdziary
4:2
Wisan Skopanie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
3:1
San Wrzawy
Tłoki Gorzyce
2:1
Wichry Rzeczyca Długa
Unia Skowierzyn
2:0
OKS Wielowieś
Orzeł Rudnik
1:1
LZS Zdziary
Olimpia Solo Pysznica
1:1
Rotunda Krzeszów
Wisan Skopanie
1:1
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik nad Sanem
0:2
Bukowa Jastkowice
KS Podwolina
1:2
Sparta Jeżowe
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wichry Rzeczyca Długa
3:1
Wisan Skopanie
OKS Wielowieś
2:5
Olimpia Solo Pysznica
Bukowa Jastkowice
3:0*
KS Podwolina
San Wrzawy
1:2
Tłoki Gorzyce
Słowianin Grębów
3:6
Orzeł Rudnik
Sparta Jeżowe
1:0
Unia Skowierzyn
Rotunda Krzeszów
1:3
Unia Nowa Sarzyna
LZS Zdziary
1:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rudnik
2:3
Wichry Rzeczyca Długa
Wisan Skopanie
2:1
San Wrzawy
Tłoki Gorzyce
3:1
Rotunda Krzeszów
LZS Zdziary
1:7
Bukowa Jastkowice
Unia Nowa Sarzyna
4:2
OKS Wielowieś
Olimpia Solo Pysznica
3:2
Sparta Jeżowe
Orzeł Rudnik nad Sanem
6:1
Słowianin Grębów
Unia Skowierzyn
3:1
KS Podwolina
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowianin Grębów
4:5
LZS Zdziary
Rotunda Krzeszów
1:2
Wisan Skopanie
OKS Wielowieś
0:6
Tłoki Gorzyce
San Wrzawy
7:4
Orzeł Rudnik
Wichry Rzeczyca Długa
2:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Bukowa Jastkowice
3:1
Unia Skowierzyn
Sparta Jeżowe
2:2
Unia Nowa Sarzyna
KS Podwolina
3:0*
Olimpia Solo Pysznica
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rudnik
7:0
Rotunda Krzeszów
Unia Nowa Sarzyna
8:3
KS Podwolina
Olimpia Solo Pysznica
0:1
Unia Skowierzyn
Wisan Skopanie
4:2
OKS Wielowieś
Słowianin Grębów
1:3
Bukowa Jastkowice
Tłoki Gorzyce
1:0
Sparta Jeżowe
Orzeł Rudnik nad Sanem
3:0
San Wrzawy
LZS Zdziary
2:1
Wichry Rzeczyca Długa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wichry Rzeczyca Długa
0:2
Słowianin Grębów
OKS Wielowieś
1:8
Orzeł Rudnik
Bukowa Jastkowice
3:2
Olimpia Solo Pysznica
San Wrzawy
1:1
LZS Zdziary
Sparta Jeżowe
3:2
Wisan Skopanie
Unia Skowierzyn
1:6
Unia Nowa Sarzyna
KS Podwolina
2:1
Tłoki Gorzyce
Rotunda Krzeszów
7:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij