zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:3
KS Zarzecze
LKS Moderówka
5:0
Orzeł Lubla
Zamczysko Mrukowa
2:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Nafta Jedlicze
4:2
Tęcza Zręcin
Tempo Nienaszów
5:1
Polonia Kopytowa
Burza Rogi
1:3
Karpaty Klimkówka
LKS Czeluśnica
3:1
Ostoja Kołaczyce
KS Start Rymanów
3:2
Sobniów Jasło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:2
Nafta Jedlicze
Polonia Kopytowa
2:0
KS Zarzecze
Karpaty Klimkówka
1:2
Zamczysko Mrukowa
Wisłoka Nowy Żmigród
5:2
Czardasz Osiek Jasielski
Tęcza Zręcin
0:1
LKS Czeluśnica
Ostoja Kołaczyce
1:0
LKS Moderówka
Tempo Nienaszów
0:2
KS Start Rymanów
Orzeł Lubla
3:2
Burza Rogi
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
3:5
Karpaty Klimkówka
LKS Moderówka
2:1
Tęcza Zręcin
KS Start Rymanów
2:0
Polonia Kopytowa
KS Zarzecze
2:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Zamczysko Mrukowa
2:3
Orzeł Lubla
Nafta Jedlicze
2:0
Tempo Nienaszów
Burza Rogi
2:1
Ostoja Kołaczyce
LKS Czeluśnica
5:1
Sobniów Jasło
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lubla
5:1
Czardasz Osiek Jasielski
Sobniów Jasło
1:3
LKS Moderówka
KS Start Rymanów
1:2
Nafta Jedlicze
Polonia Kopytowa
5:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Karpaty Klimkówka
0:3
KS Zarzecze
Tęcza Zręcin
3:3
Burza Rogi
Ostoja Kołaczyce
0:1
Zamczysko Mrukowa
Tempo Nienaszów
1:2
LKS Czeluśnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Moderówka
0:1
Tempo Nienaszów
KS Zarzecze
1:4
Orzeł Lubla
Czardasz Osiek Jasielski
0:3
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
5:0
Polonia Kopytowa
Burza Rogi
0:1
Sobniów Jasło
LKS Czeluśnica
2:2
KS Start Rymanów
Zamczysko Mrukowa
2:1
Tęcza Zręcin
Wisłoka Nowy Żmigród
4:3
Karpaty Klimkówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:4
Zamczysko Mrukowa
Orzeł Lubla
6:2
Wisłoka Nowy Żmigród
KS Start Rymanów
3:1
LKS Moderówka
Polonia Kopytowa
5:3
Karpaty Klimkówka
Nafta Jedlicze
2:0
LKS Czeluśnica
Tęcza Zręcin
3:0
Czardasz Osiek Jasielski
Ostoja Kołaczyce
1:2
KS Zarzecze
Tempo Nienaszów
4:0
Burza Rogi
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
3:3
Sobniów Jasło
LKS Moderówka
1:4
Nafta Jedlicze
Zamczysko Mrukowa
4:2
Tempo Nienaszów
Karpaty Klimkówka
1:3
Orzeł Lubla
KS Zarzecze
1:0
Tęcza Zręcin
Wisłoka Nowy Żmigród
2:1
Ostoja Kołaczyce
Burza Rogi
0:2
KS Start Rymanów
LKS Czeluśnica
5:0
Polonia Kopytowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:1
KS Zarzecze
Zamczysko Mrukowa
1:1
KS Start Rymanów
Polonia Kopytowa
0:2
Orzeł Lubla
Nafta Jedlicze
5:4
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
1:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Ostoja Kołaczyce
4:1
Karpaty Klimkówka
Tempo Nienaszów
5:0
Czardasz Osiek Jasielski
LKS Czeluśnica
6:0
LKS Moderówka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lubla
3:3
Ostoja Kołaczyce
LKS Moderówka
4:2
Polonia Kopytowa
Zamczysko Mrukowa
1:2
Nafta Jedlicze
KS Zarzecze
0:2
Tempo Nienaszów
Czardasz Osiek Jasielski
1:7
KS Start Rymanów
Karpaty Klimkówka
3:3
Tęcza Zręcin
Wisłoka Nowy Żmigród
2:1
Sobniów Jasło
Burza Rogi
4:0
LKS Czeluśnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kopytowa
1:2
Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło
1:0
Karpaty Klimkówka
KS Start Rymanów
4:0
KS Zarzecze
LKS Moderówka
2:1
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
4:2
Orzeł Lubla
Nafta Jedlicze
7:0
Czardasz Osiek Jasielski
Tempo Nienaszów
3:2
Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Czeluśnica
0:1
Zamczysko Mrukowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
2:7
LKS Czeluśnica
Orzeł Lubla
4:2
Sobniów Jasło
Zamczysko Mrukowa
1:0
LKS Moderówka
KS Zarzecze
2:3
Nafta Jedlicze
Karpaty Klimkówka
2:4
Tempo Nienaszów
Wisłoka Nowy Żmigród
2:0
KS Start Rymanów
Burza Rogi
2:0
Polonia Kopytowa
Ostoja Kołaczyce
2:1
Tęcza Zręcin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:0
Ostoja Kołaczyce
Polonia Kopytowa
2:4
Tęcza Zręcin
LKS Moderówka
7:1
Czardasz Osiek Jasielski
KS Start Rymanów
1:2
Karpaty Klimkówka
Tempo Nienaszów
2:0
Orzeł Lubla
Burza Rogi
0:1
Zamczysko Mrukowa
LKS Czeluśnica
1:4
KS Zarzecze
Wisłoka Nowy Żmigród
4:1
Nafta Jedlicze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
2:1
Burza Rogi
Orzeł Lubla
3:0
KS Start Rymanów
Zamczysko Mrukowa
1:1
Polonia Kopytowa
Karpaty Klimkówka
0:2
Nafta Jedlicze
Wisłoka Nowy Żmigród
1:4
LKS Czeluśnica
KS Zarzecze
1:1
LKS Moderówka
Ostoja Kołaczyce
1:0
Tempo Nienaszów
Tęcza Zręcin
2:2
Sobniów Jasło
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kopytowa
2:1
Sobniów Jasło
Orzeł Lubla
1:1
Nafta Jedlicze
LKS Moderówka
7:5
Wisłoka Nowy Żmigród
Zamczysko Mrukowa
1:0
Czardasz Osiek Jasielski
KS Start Rymanów
1:2
Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów
4:1
Tęcza Zręcin
Burza Rogi
1:0
KS Zarzecze
LKS Czeluśnica
1:1
Karpaty Klimkówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:1
Polonia Kopytowa
Sobniów Jasło
1:4
Tempo Nienaszów
Orzeł Lubla
2:2
LKS Czeluśnica
Ostoja Kołaczyce
2:1
Nafta Jedlicze
Karpaty Klimkówka
0:0
LKS Moderówka
Wisłoka Nowy Żmigród
3:1
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
0:5
KS Start Rymanów
KS Zarzecze
1:1
Zamczysko Mrukowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:0
KS Start Rymanów
Polonia Kopytowa
1:3
Tempo Nienaszów
Orzeł Lubla
3:1
LKS Moderówka
Ostoja Kołaczyce
4:0
LKS Czeluśnica
Karpaty Klimkówka
2:1
Burza Rogi
Wisłoka Nowy Żmigród
2:2
Zamczysko Mrukowa
Tęcza Zręcin
0:0
Nafta Jedlicze
KS Zarzecze
2:2
Czardasz Osiek Jasielski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
3:2
Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Moderówka
0:2
Ostoja Kołaczyce
KS Start Rymanów
2:1
Tempo Nienaszów
KS Zarzecze
2:3
Polonia Kopytowa
Zamczysko Mrukowa
4:0
Karpaty Klimkówka
Nafta Jedlicze
1:0
Sobniów Jasło
Burza Rogi
1:0
Orzeł Lubla
LKS Czeluśnica
4:2
Tęcza Zręcin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lubla
1:2
Zamczysko Mrukowa
Sobniów Jasło
1:0
LKS Czeluśnica
Polonia Kopytowa
2:1
KS Start Rymanów
Karpaty Klimkówka
5:2
Czardasz Osiek Jasielski
Wisłoka Nowy Żmigród
0:2
KS Zarzecze
Tęcza Zręcin
2:1
LKS Moderówka
Ostoja Kołaczyce
7:2
Burza Rogi
Tempo Nienaszów
2:1
Nafta Jedlicze
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czeluśnica
2:1
Tempo Nienaszów
Czardasz Osiek Jasielski
0:2
Orzeł Lubla
LKS Moderówka
0:4
Sobniów Jasło
KS Zarzecze
5:3
Karpaty Klimkówka
Zamczysko Mrukowa
0:1
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
2:1
KS Start Rymanów
Wisłoka Nowy Żmigród
0:5
Polonia Kopytowa
Burza Rogi
1:0
Tęcza Zręcin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lubla
1:0
KS Zarzecze
Sobniów Jasło
5:3
Burza Rogi
KS Start Rymanów
7:3
LKS Czeluśnica
Polonia Kopytowa
3:0
Nafta Jedlicze
Karpaty Klimkówka
3:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Tęcza Zręcin
1:4
Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce
8:1
Czardasz Osiek Jasielski
Tempo Nienaszów
1:3
LKS Moderówka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Klimkówka
1:7
Polonia Kopytowa
Czardasz Osiek Jasielski
4:3
Tęcza Zręcin
LKS Moderówka
0:1
KS Start Rymanów
KS Zarzecze
2:4
Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Mrukowa
0:2
Sobniów Jasło
Wisłoka Nowy Żmigród
3:2
Orzeł Lubla
Burza Rogi
0:5
Tempo Nienaszów
LKS Czeluśnica
0:3
Nafta Jedlicze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
6:1
Czardasz Osiek Jasielski
Tęcza Zręcin
2:1
KS Zarzecze
KS Start Rymanów
3:0
Burza Rogi
Tempo Nienaszów
2:4
Zamczysko Mrukowa
Polonia Kopytowa
5:0
LKS Czeluśnica
Nafta Jedlicze
3:1
LKS Moderówka
Ostoja Kołaczyce
2:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Lubla
1:2
Karpaty Klimkówka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:6
Tempo Nienaszów
LKS Moderówka
1:3
LKS Czeluśnica
KS Start Rymanów
3:2
Zamczysko Mrukowa
KS Zarzecze
2:1
Sobniów Jasło
Karpaty Klimkówka
2:1
Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród
0:2
Tęcza Zręcin
Burza Rogi
0:3
Nafta Jedlicze
Orzeł Lubla
1:2
Polonia Kopytowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Start Rymanów
4:0
Czardasz Osiek Jasielski
Polonia Kopytowa
3:1
LKS Moderówka
Nafta Jedlicze
2:0
Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce
4:0
Orzeł Lubla
Tempo Nienaszów
4:0
KS Zarzecze
LKS Czeluśnica
3:0
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
2:1
Karpaty Klimkówka
Sobniów Jasło
6:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:6
Nafta Jedlicze
KS Zarzecze
1:1
KS Start Rymanów
Zamczysko Mrukowa
4:1
LKS Czeluśnica
Karpaty Klimkówka
0:1
Sobniów Jasło
Wisłoka Nowy Żmigród
3:3
Tempo Nienaszów
Ostoja Kołaczyce
1:2
Polonia Kopytowa
Burza Rogi
1:5
LKS Moderówka
Orzeł Lubla
3:3
Tęcza Zręcin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:2
Orzeł Lubla
Tempo Nienaszów
1:2
Karpaty Klimkówka
Polonia Kopytowa
0:3
Burza Rogi
LKS Czeluśnica
6:0
Czardasz Osiek Jasielski
LKS Moderówka
0:1
Zamczysko Mrukowa
Nafta Jedlicze
2:0
KS Zarzecze
Tęcza Zręcin
0:3
Ostoja Kołaczyce
KS Start Rymanów
2:3
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Klimkówka
0:1
KS Start Rymanów
Czardasz Osiek Jasielski
2:2
LKS Moderówka
KS Zarzecze
2:4
LKS Czeluśnica
Zamczysko Mrukowa
2:0
Burza Rogi
Nafta Jedlicze
7:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Tęcza Zręcin
2:1
Polonia Kopytowa
Ostoja Kołaczyce
0:0
Sobniów Jasło
Orzeł Lubla
1:2
Tempo Nienaszów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Start Rymanów
2:1
Orzeł Lubla
Sobniów Jasło
1:0
Tęcza Zręcin
LKS Czeluśnica
4:1
Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Moderówka
1:5
KS Zarzecze
Polonia Kopytowa
2:6
Zamczysko Mrukowa
Nafta Jedlicze
5:3
Karpaty Klimkówka
Tempo Nienaszów
0:0
Ostoja Kołaczyce
Burza Rogi
8:0
Czardasz Osiek Jasielski
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
1:1
KS Start Rymanów
Nafta Jedlicze
4:1
Orzeł Lubla
Czardasz Osiek Jasielski
2:5
Zamczysko Mrukowa
Sobniów Jasło
3:4
Polonia Kopytowa
KS Zarzecze
0:1
Burza Rogi
Karpaty Klimkówka
2:0
LKS Czeluśnica
Wisłoka Nowy Żmigród
2:4
LKS Moderówka
Tęcza Zręcin
1:3
Tempo Nienaszów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czeluśnica
5:1
Orzeł Lubla
Polonia Kopytowa
8:0
Czardasz Osiek Jasielski
Nafta Jedlicze
7:1
Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów
0:0
Sobniów Jasło
Burza Rogi
1:0
Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Moderówka
1:1
Karpaty Klimkówka
Zamczysko Mrukowa
1:1
KS Zarzecze
KS Start Rymanów
4:0
Tęcza Zręcin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij