zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
1:1
Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród
4:0
LKS Zarszyn
Szarotka Uherce
3:1
Górnik Strachocina
Cosmos Nowotaniec
5:3
Przełom Besko
Sanovia Lesko
0:3
Leśnik Baligród
Zamczysko Odrzykoń
1:3
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:1
Stal Sanok
Czarni Jasło
4:0
Nafta Jedlicze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
1:5
Czarni Jasło
LKS Zarszyn
1:2
Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko
5:0
Sanovia Lesko
Ostoja Kołaczyce
1:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Nafta Jedlicze
0:1
Zamczysko Odrzykoń
Górnik Strachocina
1:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
0:0
Szarotka Uherce
Leśnik Baligród
3:3
Start Rymanów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
5:0
Ostoja Kołaczyce
Szarotka Uherce
3:1
Nafta Jedlicze
Cosmos Nowotaniec
0:0
Górnik Strachocina
Start Rymanów
0:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Wisłoka Nowy Żmigród
1:0
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Sanovia Lesko
2:2
LKS Zarszyn
Leśnik Baligród
2:1
Przełom Besko
Zamczysko Odrzykoń
1:1
Stal Sanok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
4:0
Szarotka Uherce
LKS Zarszyn
2:2
Leśnik Baligród
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:0
Czarni Jasło
Przełom Besko
4:1
Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce
4:1
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
1:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Górnik Strachocina
3:0
Sanovia Lesko
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
2:3
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
4:2
Ostoja Kołaczyce
Cosmos Nowotaniec
1:1
Nafta Jedlicze
Start Rymanów
0:1
Czarni Jasło
Przełom Besko
1:0
LKS Zarszyn
Wisłoka Nowy Żmigród
2:2
Stal Sanok
Sanovia Lesko
0:1
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Leśnik Baligród
1:1
Górnik Strachocina
Zamczysko Odrzykoń
0:4
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
1:1
Cosmos Nowotaniec
LKS Zarszyn
0:1
Start Rymanów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:2
Szarotka Uherce
Ostoja Kołaczyce
0:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Czarni Jasło
5:0
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
0:0
Sanovia Lesko
Górnik Strachocina
0:1
Przełom Besko
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
1:4
Leśnik Baligród
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
0:0
Górnik Strachocina
Szarotka Uherce
0:1
Czarni Jasło
Cosmos Nowotaniec
7:2
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
2:0
Zamczysko Odrzykoń
Przełom Besko
3:2
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Wisłoka Nowy Żmigród
2:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Sanovia Lesko
1:3
Stal Sanok
Leśnik Baligród
1:0
Nafta Jedlicze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:1
Leśnik Baligród
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:1
Cosmos Nowotaniec
Ostoja Kołaczyce
0:1
Sanovia Lesko
Czarni Jasło
0:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Nafta Jedlicze
2:1
Przełom Besko
Górnik Strachocina
0:2
Start Rymanów
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
1:3
LKS Zarszyn
Zamczysko Odrzykoń
1:2
Szarotka Uherce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
1:1
Nafta Jedlicze
Cosmos Nowotaniec
2:2
Czarni Jasło
Start Rymanów
1:0
Szarotka Uherce
Przełom Besko
2:2
Stal Sanok
Wisłoka Nowy Żmigród
5:2
Zamczysko Odrzykoń
Górnik Strachocina
1:4
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Sanovia Lesko
1:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Leśnik Baligród
2:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
0:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Czarni Jasło
5:0
Sanovia Lesko
Stal Sanok
5:3
LKS Zarszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:1
Leśnik Baligród
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Przełom Besko
Nafta Jedlicze
0:2
Górnik Strachocina
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
2:1
Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń
3:2
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
2:1
Ostoja Kołaczyce
Cosmos Nowotaniec
1:1
Szarotka Uherce
Start Rymanów
0:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Przełom Besko
3:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Górnik Strachocina
0:1
Stal Sanok
Sanovia Lesko
1:1
Zamczysko Odrzykoń
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
2:1
Nafta Jedlicze
Leśnik Baligród
0:3
Czarni Jasło
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
1:1
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Szarotka Uherce
3:2
Sanovia Lesko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
4:2
LKS Zarszyn
Ostoja Kołaczyce
1:0
Górnik Strachocina
Czarni Jasło
4:2
Przełom Besko
Nafta Jedlicze
3:2
Start Rymanów
Wisłoka Nowy Żmigród
4:4
Cosmos Nowotaniec
Zamczysko Odrzykoń
2:6
Leśnik Baligród
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
0:1
Czarni Jasło
Start Rymanów
0:1
Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko
1:0
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
0:1
Stal Sanok
Górnik Strachocina
0:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Sanovia Lesko
2:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
2:3
Ostoja Kołaczyce
Leśnik Baligród
5:0
Szarotka Uherce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
2:1
Przełom Besko
Cosmos Nowotaniec
6:3
Sanovia Lesko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:0
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Start Rymanów
0:2
Stal Sanok
Ostoja Kołaczyce
0:1
Nafta Jedlicze
Czarni Jasło
4:0
Górnik Strachocina
Wisłoka Nowy Żmigród
0:3
Leśnik Baligród
Zamczysko Odrzykoń
0:1
LKS Zarszyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
4:1
Ostoja Kołaczyce
LKS Zarszyn
3:1
Szarotka Uherce
Przełom Besko
3:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Nafta Jedlicze
2:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Górnik Strachocina
0:2
Zamczysko Odrzykoń
Sanovia Lesko
3:2
Start Rymanów
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
0:3
Czarni Jasło
Leśnik Baligród
3:2
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Zarszyn
2:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Przełom Besko
0:1
Cosmos Nowotaniec
Ostoja Kołaczyce
1:3
Start Rymanów
Górnik Strachocina
0:3*
Szarotka Uherce
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
0:0
Zamczysko Odrzykoń
Leśnik Baligród
2:0
Sanovia Lesko
Nafta Jedlicze
0:2
Czarni Jasło
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
0:0
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Cosmos Nowotaniec
5:0
LKS Zarszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:0
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
2:1
Leśnik Baligród
Czarni Jasło
3:0
Stal Sanok
Wisłoka Nowy Żmigród
1:1
Górnik Strachocina
Sanovia Lesko
4:0
Przełom Besko
Zamczysko Odrzykoń
2:0
Nafta Jedlicze
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:3
Zamczysko Odrzykoń
LKS Zarszyn
3:2
Sanovia Lesko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:3
Start Rymanów
Przełom Besko
0:2
Leśnik Baligród
Ostoja Kołaczyce
1:3
Czarni Jasło
Nafta Jedlicze
0:1
Szarotka Uherce
Górnik Strachocina
2:1
Cosmos Nowotaniec
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
0:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
3:0
Stal Sanok
Cosmos Nowotaniec
2:0
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Start Rymanów
1:0
Przełom Besko
Czarni Jasło
5:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Wisłoka Nowy Żmigród
0:2
Nafta Jedlicze
Sanovia Lesko
2:1
Górnik Strachocina
Leśnik Baligród
3:1
LKS Zarszyn
Zamczysko Odrzykoń
2:0
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:3
Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Zarszyn
1:0
Przełom Besko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:0
Zamczysko Odrzykoń
Ostoja Kołaczyce
0:0
Szarotka Uherce
Czarni Jasło
2:1
Start Rymanów
Nafta Jedlicze
1:2
Cosmos Nowotaniec
Górnik Strachocina
0:1
Leśnik Baligród
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
1:2
Sanovia Lesko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
0:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Cosmos Nowotaniec
3:0
Stal Sanok
Start Rymanów
0:1
LKS Zarszyn
Przełom Besko
2:0
Górnik Strachocina
Wisłoka Nowy Żmigród
1:1
Ostoja Kołaczyce
Sanovia Lesko
1:1
Nafta Jedlicze
Leśnik Baligród
2:0
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Zamczysko Odrzykoń
0:0
Czarni Jasło
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:3
Sanovia Lesko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:1
Wisłoka Nowy Żmigród
Ostoja Kołaczyce
1:2
Cosmos Nowotaniec
Czarni Jasło
2:0
Szarotka Uherce
Nafta Jedlicze
4:0
Leśnik Baligród
Górnik Strachocina
3:0
LKS Zarszyn
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
2:2
Przełom Besko
Zamczysko Odrzykoń
1:3
Start Rymanów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
1:3
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Szarotka Uherce
0:1
Zamczysko Odrzykoń
Cosmos Nowotaniec
0:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
1:0
Górnik Strachocina
Przełom Besko
1:1
Nafta Jedlicze
Wisłoka Nowy Żmigród
0:1
Czarni Jasło
Sanovia Lesko
5:2
Ostoja Kołaczyce
Leśnik Baligród
3:0
Stal Sanok
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:3
Przełom Besko
Szarotka Uherce
0:2
Start Rymanów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:0
Sanovia Lesko
Ostoja Kołaczyce
3:1
Leśnik Baligród
Czarni Jasło
1:1
Cosmos Nowotaniec
Nafta Jedlicze
5:1
LKS Zarszyn
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
2:3
Górnik Strachocina
Zamczysko Odrzykoń
3:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
3:0
Stal Sanok
Cosmos Nowotaniec
3:1
Zamczysko Odrzykoń
Start Rymanów
2:0
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Przełom Besko
5:0
Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród
2:4
Szarotka Uherce
Górnik Strachocina
0:0
Nafta Jedlicze
Sanovia Lesko
1:2
Czarni Jasło
Leśnik Baligród
2:4
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:3
Górnik Strachocina
Szarotka Uherce
1:2
Cosmos Nowotaniec
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:1
Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce
1:0
LKS Zarszyn
Czarni Jasło
2:1
Leśnik Baligród
Nafta Jedlicze
2:0
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Wisłoka Nowy Żmigród
2:2
Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń
1:4
Sanovia Lesko
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
0:7
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Cosmos Nowotaniec
3:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Start Rymanów
5:2
Nafta Jedlicze
Przełom Besko
0:0
Czarni Jasło
Górnik Strachocina
2:1
Ostoja Kołaczyce
Sanovia Lesko
3:1
Szarotka Uherce
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
3:0
Stal Sanok
Leśnik Baligród
0:1
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:3
Nafta Jedlicze
Szarotka Uherce
3:1
Leśnik Baligród
Cosmos Nowotaniec
4:2
Start Rymanów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:2
Górnik Strachocina
Ostoja Kołaczyce
4:1
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Czarni Jasło
3:0*
LKS Zarszyn
Wisłoka Nowy Żmigród
0:2
Sanovia Lesko
Zamczysko Odrzykoń
0:1
Przełom Besko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:3
Start Rymanów
LKS Zarszyn
0:0
Zamczysko Odrzykoń
Przełom Besko
2:2
Szarotka Uherce
Nafta Jedlicze
0:1
Ostoja Kołaczyce
Górnik Strachocina
0:2
Czarni Jasło
Sanovia Lesko
2:1
Cosmos Nowotaniec
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
3:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Leśnik Baligród
1:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
1:0
LKS Zarszyn
Cosmos Nowotaniec
2:5
Leśnik Baligród
Bieszczady Ustrzyki Dolne
4:0
Nafta Jedlicze
Start Rymanów
2:2
Sanovia Lesko
Ostoja Kołaczyce
3:0
Stal Sanok
Czarni Jasło
7:0
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów
Wisłoka Nowy Żmigród
0:1
Przełom Besko
Zamczysko Odrzykoń
1:2
Górnik Strachocina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij