zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
1:5
Iskra Przysietnica
Nafta Jedlicze
2:0
Start Rymanów
Gaudium Łężyny
2:6
LKS Skołyszyn
Gawoinstal Izdebki
4:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Lubatowa
5:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Błękitni Jasienica Rosielna
2:1
Przełom Besko
Brzozovia MOSiR Brzozów
4:1
Kotwica Korczyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
0:1
Gawoinstal Izdebki
LKS Skołyszyn
4:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Iskra Przysietnica
3:0
Brzozovia MOSiR Brzozów
Przełom Besko
0:1
Nafta Jedlicze
Gaudium Łężyny
3:2
LKS Lubatowa
Piastovia Miejsce Piastowe
1:4
Błękitni Jasienica Rosielna
Start Rymanów
3:3
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
0:3
Gaudium Łężyny
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:3
Start Rymanów
Nafta Jedlicze
6:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Ostoja Kołaczyce
2:0
Przełom Besko
Gawoinstal Izdebki
0:8
Iskra Przysietnica
LKS Lubatowa
1:1
LKS Skołyszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:4
Kotwica Korczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
0:2
Gawoinstal Izdebki
LKS Skołyszyn
6:0
Kotwica Korczyna
Iskra Przysietnica
4:4
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełom Besko
5:3
Brzozovia MOSiR Brzozów
Gaudium Łężyny
2:1
Nafta Jedlicze
Piastovia Miejsce Piastowe
1:1
Ostoja Kołaczyce
LKS Lubatowa
1:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
2:0
LKS Skołyszyn
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Kotwica Korczyna
2:3
Iskra Przysietnica
Nafta Jedlicze
2:1
LKS Lubatowa
Ostoja Kołaczyce
0:0
Gaudium Łężyny
Gawoinstal Izdebki
1:3
Przełom Besko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:1
Start Rymanów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:7
Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn
2:2
Iskra Przysietnica
Przełom Besko
3:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Gaudium Łężyny
2:3
Brzozovia MOSiR Brzozów
Piastovia Miejsce Piastowe
2:1
Gawoinstal Izdebki
LKS Lubatowa
0:2
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
2:1
Kotwica Korczyna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
3:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Brzozovia MOSiR Brzozów
10:1
LKS Lubatowa
Kotwica Korczyna
0:3*
Przełom Besko
Nafta Jedlicze
3:1
LKS Skołyszyn
Iskra Przysietnica
5:1
Start Rymanów
Gawoinstal Izdebki
3:5
Gaudium Łężyny
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
3:3
Brzozovia MOSiR Brzozów
Nafta Jedlicze
2:0
Ostoja Kołaczyce
LKS Skołyszyn
3:1
Start Rymanów
Przełom Besko
6:4
Iskra Przysietnica
Gaudium Łężyny
2:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piastovia Miejsce Piastowe
1:0
Kotwica Korczyna
LKS Lubatowa
3:1
Gawoinstal Izdebki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:6
Nafta Jedlicze
Kotwica Korczyna
2:6
Gaudium Łężyny
Iskra Przysietnica
8:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Ostoja Kołaczyce
1:1
LKS Skołyszyn
Gawoinstal Izdebki
3:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
6:0
LKS Lubatowa
Start Rymanów
2:2
Przełom Besko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
5:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Nafta Jedlicze
2:1
Gawoinstal Izdebki
LKS Skołyszyn
11:0
Przełom Besko
Gaudium Łężyny
4:4
Iskra Przysietnica
Ostoja Kołaczyce
6:0
Brzozovia MOSiR Brzozów
Piastovia Miejsce Piastowe
2:0
Start Rymanów
LKS Lubatowa
3:5
Kotwica Korczyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
2:2
LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna
3:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Iskra Przysietnica
13:0
LKS Lubatowa
Przełom Besko
5:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Gawoinstal Izdebki
1:0
Ostoja Kołaczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:1
Nafta Jedlicze
Start Rymanów
2:1
Gaudium Łężyny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
3:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Błękitni Jasienica Rosielna
0:3
Iskra Przysietnica
Brzozovia MOSiR Brzozów
2:2
Gawoinstal Izdebki
Kotwica Korczyna
0:13
Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn
6:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Gaudium Łężyny
5:2
Przełom Besko
LKS Lubatowa
0:3
Start Rymanów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
2:3
Ostoja Kołaczyce
Iskra Przysietnica
1:1
Nafta Jedlicze
Przełom Besko
15:0
LKS Lubatowa
Piastovia Miejsce Piastowe
1:3
Gaudium Łężyny
Gawoinstal Izdebki
0:0
LKS Skołyszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:4
Brzozovia MOSiR Brzozów
Start Rymanów
1:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
8:2
Gaudium Łężyny
Iskra Przysietnica
2:3
Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko
5:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
4:2
Gawoinstal Izdebki
Start Rymanów
2:2
Nafta Jedlicze
Piastovia Miejsce Piastowe
3:1
LKS Lubatowa
Kotwica Korczyna
2:1
Brzozovia MOSiR Brzozów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
Piastovia Miejsce Piastowe
Gawoinstal Izdebki
4:0
Kotwica Korczyna
LKS Lubatowa
1:5
Gaudium Łężyny
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:2
LKS Skołyszyn
Brzozovia MOSiR Brzozów
0:0
Iskra Przysietnica
Nafta Jedlicze
1:1
Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce
1:2
Start Rymanów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
5:5
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn
15:1
LKS Lubatowa
Iskra Przysietnica
4:2
Gawoinstal Izdebki
Piastovia Miejsce Piastowe
1:5
Nafta Jedlicze
Przełom Besko
2:2
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
3:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Start Rymanów
2:0
Brzozovia MOSiR Brzozów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
6:2
LKS Lubatowa
Kotwica Korczyna
2:5
LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze
3:0
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
1:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Gawoinstal Izdebki
1:1
Start Rymanów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:1
Iskra Przysietnica
Brzozovia MOSiR Brzozów
2:4
Przełom Besko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
2:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Iskra Przysietnica
4:1
Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny
2:2
Ostoja Kołaczyce
LKS Lubatowa
0:3
Nafta Jedlicze
Start Rymanów
2:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piastovia Miejsce Piastowe
3:2
Brzozovia MOSiR Brzozów
Przełom Besko
5:1
Gawoinstal Izdebki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
1:2
Start Rymanów
Nafta Jedlicze
4:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Iskra Przysietnica
0:2
LKS Skołyszyn
Gawoinstal Izdebki
1:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:2
Gaudium Łężyny
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:6
Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce
8:2
LKS Lubatowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
2:0
Nafta Jedlicze
Przełom Besko
2:1
Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny
3:2
Gawoinstal Izdebki
Piastovia Miejsce Piastowe
2:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
1:2
Iskra Przysietnica
Błękitni Jasienica Rosielna
4:0
Ostoja Kołaczyce
LKS Lubatowa
2:9
Brzozovia MOSiR Brzozów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
1:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Iskra Przysietnica
3:2
Przełom Besko
Gawoinstal Izdebki
5:2
LKS Lubatowa
Bieszczady Ustrzyki Dolne
4:3
Gaudium Łężyny
Start Rymanów
0:3
LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce
1:0
Nafta Jedlicze
Brzozovia MOSiR Brzozów
0:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
Gawoinstal Izdebki
LKS Skołyszyn
1:0
Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko
2:1
Start Rymanów
Piastovia Miejsce Piastowe
1:1
Iskra Przysietnica
LKS Lubatowa
4:5
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Nafta Jedlicze
1:0
Brzozovia MOSiR Brzozów
Gaudium Łężyny
2:5
Kotwica Korczyna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
4:2
LKS Lubatowa
Iskra Przysietnica
1:5
Gaudium Łężyny
Przełom Besko
3:2
LKS Skołyszyn
Gawoinstal Izdebki
2:1
Nafta Jedlicze
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:6
Błękitni Jasienica Rosielna
Start Rymanów
6:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Brzozovia MOSiR Brzozów
2:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
4:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Błękitni Jasienica Rosielna
1:0
Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny
2:1
Start Rymanów
Piastovia Miejsce Piastowe
3:6
Przełom Besko
LKS Lubatowa
5:7
Iskra Przysietnica
LKS Skołyszyn
7:1
Brzozovia MOSiR Brzozów
Ostoja Kołaczyce
1:1
Gawoinstal Izdebki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Miejsce Piastowe
1:1
LKS Skołyszyn
Iskra Przysietnica
3:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Przełom Besko
3:0
Gaudium Łężyny
Start Rymanów
10:0
LKS Lubatowa
Gawoinstal Izdebki
4:0
Brzozovia MOSiR Brzozów
Nafta Jedlicze
10:0
Kotwica Korczyna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:3
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
3:3
Start Rymanów
Nafta Jedlicze
3:0*
Iskra Przysietnica
LKS Skołyszyn
1:0
Gawoinstal Izdebki
Gaudium Łężyny
3:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Kotwica Korczyna
LKS Lubatowa
1:3
Przełom Besko
Brzozovia MOSiR Brzozów
1:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij