zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Jasło
Pauza
Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
2:0
Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski
7:0
Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl
1:2
Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola
2:1
Gryf Mielec
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Ekoball Sanok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Stalowa Wola
Gryf Mielec
Pauza
Igloopol Dębica
6:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Ekoball Sanok
1:1
Polonia Przemyśl
Resovia Rzeszów
2:2
Karpaty Krosno
Czarni Jasło
4:0
Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Ropczyce
4:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Sędziszów Małopolski
0:4
Resovia Rzeszów
Czarni Jasło
5:2
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
4:2
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Stal Stalowa Wola
Orzeł Przeworsk
1:1
Igloopol Dębica
Gryf Mielec
0:4
Błękitni Ropczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Siarka Tarnobrzeg
Pauza
Gryf Mielec
Błękitni Ropczyce
2:2
Igloopol Dębica
Ekoball Sanok
2:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Resovia Rzeszów
6:0
Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło
0:4
Karpaty Krosno
Stal Stalowa Wola
3:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
Pauza
Igloopol Dębica
2:1
Resovia Rzeszów
Lechia Sędziszów Małopolski
2:3
Czarni Jasło
Karpaty Krosno
4:1
Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Gryf Mielec
Orzeł Przeworsk
4:3
Ekoball Sanok
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Karpaty Krosno
Pauza
Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Ropczyce
1:5
Resovia Rzeszów
Ekoball Sanok
0:1
Igloopol Dębica
Czarni Jasło
1:2
Orzeł Przeworsk
Stal Stalowa Wola
2:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Gryf Mielec
1:2
Polonia Przemyśl
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Sędziszów Małopolski
Pauza
Polonia Przemyśl
Pauza
Orzeł Przeworsk
3:0
Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów
2:1
Ekoball Sanok
Karpaty Krosno
4:0
Gryf Mielec
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica
3:0
Czarni Jasło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Karpaty Krosno
Pauza
Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce
4:3
Ekoball Sanok
Gryf Mielec
0:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Polonia Przemyśl
5:0
Siarka Tarnobrzeg
Czarni Jasło
0:5
Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola
3:2
Igloopol Dębica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lechia Sędziszów Małopolski
Pauza
Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl
2:4
Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk
3:1
Gryf Mielec
Ekoball Sanok
3:0
Czarni Jasło
Resovia Rzeszów
5:0
Stal Stalowa Wola
Karpaty Krosno
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Resovia Rzeszów
Pauza
Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce
1:1
Czarni Jasło
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Gryf Mielec
0:3
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
0:2
Ekoball Sanok
Polonia Przemyśl
0:4
Karpaty Krosno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
Pauza
Igloopol Dębica
Pauza
Lechia Sędziszów Małopolski
0:2
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
1:2
Błękitni Ropczyce
Resovia Rzeszów
5:0
Gryf Mielec
Czarni Jasło
3:1
Stal Stalowa Wola
Orzeł Przeworsk
2:4
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Jasło
Resovia Rzeszów
Pauza
Polonia Przemyśl
2:3
Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno
3:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Siarka Tarnobrzeg
0:6
Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce
2:5
Stal Stalowa Wola
Gryf Mielec
1:2
Ekoball Sanok
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
Pauza
Stal Stalowa Wola
Pauza
Resovia Rzeszów
5:0
Siarka Tarnobrzeg
Czarni Jasło
1:0
Gryf Mielec
Orzeł Przeworsk
0:2
Karpaty Krosno
Igloopol Dębica
5:1
Polonia Przemyśl
Lechia Sędziszów Małopolski
1:1
Błękitni Ropczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
Pauza
Błękitni Ropczyce
Pauza
Ekoball Sanok
0:0
Siarka Tarnobrzeg
Resovia Rzeszów
2:1
Polonia Przemyśl
Gryf Mielec
1:3
Stal Stalowa Wola
Orzeł Przeworsk
2:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Igloopol Dębica
0:1
Karpaty Krosno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Stalowa Wola
Pauza
Gryf Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski
3:0*
Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl
2:2
Ekoball Sanok
Karpaty Krosno
1:1
Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk
2:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
11:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Igloopol Dębica
0:1
Orzeł Przeworsk
Ekoball Sanok
0:3
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
1:2
Czarni Jasło
Błękitni Ropczyce
1:1
Gryf Mielec
Stal Stalowa Wola
6:2
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:2
Stal Stalowa Wola
Karpaty Krosno
3:0
Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk
3:6
Resovia Rzeszów
Igloopol Dębica
2:0
Błękitni Ropczyce
Lechia Sędziszów Małopolski
2:3
Ekoball Sanok
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
2:0
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
4:0
Igloopol Dębica
Czarni Jasło
0:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Stal Stalowa Wola
3:2
Błękitni Ropczyce
Gryf Mielec
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Sędziszów Małopolski
3:0*
Stal Stalowa Wola
Polonia Przemyśl
1:0
Gryf Mielec
Resovia Rzeszów
6:0
Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk
0:0
Czarni Jasło
Igloopol Dębica
0:3
Ekoball Sanok
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
1:2
Resovia Rzeszów
Czarni Jasło
0:0
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
5:0
Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce
1:2
Siarka Tarnobrzeg
Gryf Mielec
0:2
Karpaty Krosno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
2:2
Błękitni Ropczyce
Lechia Sędziszów Małopolski
2:2
Gryf Mielec
Resovia Rzeszów
3:0
Czarni Jasło
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
0:1
Stal Stalowa Wola
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
0:3
Ekoball Sanok
Stal Stalowa Wola
2:2
Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Karpaty Krosno
Gryf Mielec
2:1
Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce
1:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
1:2
Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok
2:1
Stal Stalowa Wola
Lechia Sędziszów Małopolski
1:2
Siarka Tarnobrzeg
Karpaty Krosno
7:2
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
0:1
Gryf Mielec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
2:4
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
2:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Stal Stalowa Wola
4:0
Czarni Jasło
Siarka Tarnobrzeg
4:0
Orzeł Przeworsk
Gryf Mielec
0:7
Resovia Rzeszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
4:0
Gryf Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski
1:6
Karpaty Krosno
Stal Stalowa Wola
3:0
Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk
1:1
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
2:0
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
1:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Polonia Przemyśl
0:0
Igloopol Dębica
Karpaty Krosno
7:1
Orzeł Przeworsk
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Resovia Rzeszów
Gryf Mielec
3:2
Czarni Jasło
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij