zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
0:2
Stal Stalowa Wola
Ekoball Sanok
3:2
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
5:0
Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno
6:0
Czarni Jasło
Stal Mielec
5:0
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
4:0
Siarka Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna
0:1
DAP Dębica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:7
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
4:0
Ekoball Sanok
DAP Dębica
0:2
Igloopol Dębica
Karpaty Krosno
9:1
Unia Nowa Sarzyna
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Stal Mielec
Czarni Jasło
0:1
Orzeł Przeworsk
Stal Stalowa Wola
4:2
Polonia Przemyśl
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
0:10
Stal Stalowa Wola
Ekoball Sanok
3:0
Siarka Tarnobrzeg
Polonia Przemyśl
3:2
JKS Jarosław
Resovia Rzeszów
0:0
Stal Rzeszów
Stal Mielec
3:1
DAP Dębica
Igloopol Dębica
1:5
Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna
0:1
Czarni Jasło
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
3:0
Orzeł Przeworsk
DAP Dębica
0:2
Ekoball Sanok
Karpaty Krosno
0:0
Stal Mielec
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Resovia Rzeszów
Unia Nowa Sarzyna
0:9
Igloopol Dębica
Stal Rzeszów
1:1
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
1:5
Stal Stalowa Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
3:0
JKS Jarosław
Ekoball Sanok
1:5
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Orzeł Przeworsk
1:7
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
1:0
DAP Dębica
Stal Mielec
3:0*
Unia Nowa Sarzyna
Igloopol Dębica
5:1
Czarni Jasło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
2:0
JKS Jarosław
Stal Rzeszów
3:0
Stal Stalowa Wola
DAP Dębica
2:0
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
1:0
Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica
1:1
Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna
0:2
Ekoball Sanok
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:1
Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola
3:0
Siarka Tarnobrzeg
Ekoball Sanok
1:4
Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl
0:5
Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk
2:0
DAP Dębica
Resovia Rzeszów
3:0*
Unia Nowa Sarzyna
Stal Mielec
3:1
Czarni Jasło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
9:1
Orzeł Przeworsk
Siarka Tarnobrzeg
3:0
JKS Jarosław
Stal Mielec
1:0
Ekoball Sanok
Igloopol Dębica
3:0
Resovia Rzeszów
Czarni Jasło
0:2
Stal Rzeszów
Unia Nowa Sarzyna
1:7
Polonia Przemyśl
DAP Dębica
0:3
Stal Stalowa Wola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:5
DAP Dębica
Stal Rzeszów
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Polonia Przemyśl
0:3
Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk
10:0
Unia Nowa Sarzyna
Resovia Rzeszów
2:0
Stal Mielec
Ekoball Sanok
1:0
Czarni Jasło
Stal Stalowa Wola
2:5
Karpaty Krosno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:8
Stal Stalowa Wola
DAP Dębica
0:1
Stal Rzeszów
Ekoball Sanok
3:3
Resovia Rzeszów
Karpaty Krosno
8:0
JKS Jarosław
Stal Mielec
5:0
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
5:0
Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło
0:0
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Stal Rzeszów
0:4
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
1:1
Ekoball Sanok
Orzeł Przeworsk
0:5
Stal Mielec
Resovia Rzeszów
8:0
Czarni Jasło
Siarka Tarnobrzeg
1:2
DAP Dębica
Stal Stalowa Wola
5:1
Igloopol Dębica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
5:0
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
1:1
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
4:0
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
9:0
JKS Jarosław
Czarni Jasło
0:1
DAP Dębica
Unia Nowa Sarzyna
2:14
Stal Rzeszów
Stal Mielec
2:1
Stal Stalowa Wola
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:2
Stal Mielec
Stal Rzeszów
3:4
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
3:2
Ekoball Sanok
DAP Dębica
0:2
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
1:0
Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk
1:9
Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
4:0
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:0
Ekoball Sanok
Stal Rzeszów
1:1
Stal Mielec
Stal Stalowa Wola
2:0
Resovia Rzeszów
DAP Dębica
5:0
Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Przeworsk
2:4
Polonia Przemyśl
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Igloopol Dębica
Czarni Jasło
0:6
Karpaty Krosno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
0:1
Stal Stalowa Wola
Ekoball Sanok
0:0
Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk
2:0
Czarni Jasło
Resovia Rzeszów
4:0
JKS Jarosław
Stal Mielec
3:0
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
3:1
DAP Dębica
Unia Nowa Sarzyna
0:17
Karpaty Krosno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:3
Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów
2:3
Resovia Rzeszów
DAP Dębica
2:0
Stal Mielec
Karpaty Krosno
5:1
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Ekoball Sanok
Czarni Jasło
5:0
Unia Nowa Sarzyna
Stal Stalowa Wola
2:1
Orzeł Przeworsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
6:0
Czarni Jasło
Ekoball Sanok
0:0
DAP Dębica
Polonia Przemyśl
1:3
Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk
2:4
JKS Jarosław
Resovia Rzeszów
3:1
Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec
0:1
Karpaty Krosno
Igloopol Dębica
4:0
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
6:0
Orzeł Przeworsk
DAP Dębica
2:1
Resovia Rzeszów
Karpaty Krosno
0:0
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
1:3
Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna
0:6
Stal Mielec
JKS Jarosław
0:3
Stal Stalowa Wola
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
1:0
Stal Rzeszów
JKS Jarosław
0:1
Czarni Jasło
Ekoball Sanok
9:1
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
0:0
DAP Dębica
Orzeł Przeworsk
2:1
Siarka Tarnobrzeg
Resovia Rzeszów
2:0
Karpaty Krosno
Stal Mielec
5:3
Igloopol Dębica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
5:1
JKS Jarosław
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Stal Stalowa Wola
DAP Dębica
4:1
Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno
5:1
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
2:0
Ekoball Sanok
Czarni Jasło
1:1
Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna
0:11
Resovia Rzeszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:2
Siarka Tarnobrzeg
Stal Rzeszów
3:1
Czarni Jasło
Ekoball Sanok
2:2
Stal Mielec
Polonia Przemyśl
8:1
Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Przeworsk
0:8
Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów
4:0
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
2:0
DAP Dębica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
0:0
Stal Stalowa Wola
DAP Dębica
4:0
JKS Jarosław
Siarka Tarnobrzeg
5:2
Stal Rzeszów
Stal Mielec
1:0
Resovia Rzeszów
Igloopol Dębica
5:2
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
0:0
Ekoball Sanok
Unia Nowa Sarzyna
1:7
Orzeł Przeworsk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:6
Karpaty Krosno
Stal Rzeszów
4:1
DAP Dębica
Stal Stalowa Wola
13:0
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
3:3
Stal Mielec
Orzeł Przeworsk
2:7
Igloopol Dębica
Resovia Rzeszów
5:0
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Czarni Jasło
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:0
Siarka Tarnobrzeg
Ekoball Sanok
0:1
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
1:1
Stal Rzeszów
Stal Mielec
6:0
Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica
3:7
Stal Stalowa Wola
Czarni Jasło
1:2
Resovia Rzeszów
Unia Nowa Sarzyna
4:0
JKS Jarosław
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:0
Igloopol Dębica
Stal Rzeszów
14:0
Unia Nowa Sarzyna
Stal Stalowa Wola
1:1
Stal Mielec
DAP Dębica
1:1
Czarni Jasło
Polonia Przemyśl
1:4
Resovia Rzeszów
Orzeł Przeworsk
2:3
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Karpaty Krosno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
0:1
Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów
13:0
Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno
5:0
DAP Dębica
Stal Mielec
3:0
JKS Jarosław
Igloopol Dębica
3:2
Stal Rzeszów
Czarni Jasło
1:1
Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna
1:3
Siarka Tarnobrzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij