zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
5:0
Stal Mielec
Polonia Przemyśl
1:2
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
5:0
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
3:6
DAP Dębica
UKS 6 Jasło
12:0
Siarka Tarnobrzeg
MKS Kolbuszowa
0:10
Karpaty Krosno
Stal Stalowa Wola
3:0
Czarni Jasło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
3:0
MKS Kolbuszowa
Czarni Jasło
- : -
Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk
0:10
Polonia Przemyśl
Stal Mielec
1:0
Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola
8:3
UKS 6 Jasło
Karpaty Krosno
6:0
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Ekoball Sanok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
7:0
Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl
1:7
Karpaty Krosno
Igloopol Dębica
3:0
DAP Dębica
Resovia Rzeszów
7:1
Siarka Tarnobrzeg
UKS 6 Jasło
3:0
Czarni Jasło
MKS Kolbuszowa
0:10
Stal Mielec
Ekoball Sanok
2:6
Stal Stalowa Wola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:1
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
8:0
Orzeł Przeworsk
Stal Mielec
0:5
Igloopol Dębica
Karpaty Krosno
2:2
Stal Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
3:0
MKS Kolbuszowa
UKS 6 Jasło
2:1
Ekoball Sanok
Stal Stalowa Wola
6:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:0
DAP Dębica
Orzeł Przeworsk
0:11
Karpaty Krosno
Ekoball Sanok
3:1
Czarni Jasło
Polonia Przemyśl
5:2
Stal Mielec
Igloopol Dębica
12:0
Siarka Tarnobrzeg
Resovia Rzeszów
0:7
UKS 6 Jasło
MKS Kolbuszowa
0:19
Stal Stalowa Wola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
7:1
Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło
0:3
Karpaty Krosno
Stal Mielec
2:2
Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola
4:6
Igloopol Dębica
Ekoball Sanok
10:2
Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Polonia Przemyśl
UKS 6 Jasło
14:1
MKS Kolbuszowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
0:15
Ekoball Sanok
Stal Rzeszów
6:0
Siarka Tarnobrzeg
Orzeł Przeworsk
3:6
Stal Mielec
Karpaty Krosno
1:0
DAP Dębica
Polonia Przemyśl
1:3
Stal Stalowa Wola
Igloopol Dębica
0:1
UKS 6 Jasło
Resovia Rzeszów
1:0
Czarni Jasło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
0:4
DAP Dębica
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
Ekoball Sanok
2:3
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
17:0
MKS Kolbuszowa
UKS 6 Jasło
3:1
Polonia Przemyśl
Stal Stalowa Wola
1:4
Stal Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:3
UKS 6 Jasło
DAP Dębica
3:1
Stal Mielec
Orzeł Przeworsk
0:5
Stal Stalowa Wola
Karpaty Krosno
7:0
Siarka Tarnobrzeg
Polonia Przemyśl
2:1
Ekoball Sanok
Igloopol Dębica
6:1
Resovia Rzeszów
MKS Kolbuszowa
0:11
Czarni Jasło
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
0:2
Stal Mielec
Ekoball Sanok
2:3
Stal Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
0:6
DAP Dębica
Resovia Rzeszów
1:4
Polonia Przemyśl
UKS 6 Jasło
10:0
Orzeł Przeworsk
MKS Kolbuszowa
0:16
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
0:2
Karpaty Krosno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
3:1
Siarka Tarnobrzeg
Stal Rzeszów
5:1
Resovia Rzeszów
DAP Dębica
1:1
Stal Stalowa Wola
Orzeł Przeworsk
0:4
Ekoball Sanok
Karpaty Krosno
1:1
UKS 6 Jasło
Polonia Przemyśl
3:0
MKS Kolbuszowa
Igloopol Dębica
2:1
Czarni Jasło
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
0:2
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
3:1
Stal Mielec
Ekoball Sanok
0:3
Karpaty Krosno
Igloopol Dębica
2:3
Polonia Przemyśl
Resovia Rzeszów
8:1
Orzeł Przeworsk
UKS 6 Jasło
3:0
DAP Dębica
MKS Kolbuszowa
0:18
Stal Rzeszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
3:2
Igloopol Dębica
DAP Dębica
4:0
Ekoball Sanok
Orzeł Przeworsk
4:1
MKS Kolbuszowa
Stal Mielec
4:3
UKS 6 Jasło
Karpaty Krosno
0:1
Resovia Rzeszów
Polonia Przemyśl
3:0
Czarni Jasło
Siarka Tarnobrzeg
1:3
Stal Stalowa Wola
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
3:0
Polonia Przemyśl
DAP Dębica
4:0
Resovia Rzeszów
Czarni Jasło
0:2
Stal Stalowa Wola
Orzeł Przeworsk
0:2
Igloopol Dębica
Stal Mielec
0:5
Ekoball Sanok
Karpaty Krosno
7:0
MKS Kolbuszowa
Siarka Tarnobrzeg
0:3
UKS 6 Jasło
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
3:0
Czarni Jasło
Ekoball Sanok
3:0
Siarka Tarnobrzeg
Polonia Przemyśl
5:1
Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica
1:6
Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów
4:0
Stal Mielec
UKS 6 Jasło
1:1
Stal Stalowa Wola
MKS Kolbuszowa
0:18
DAP Dębica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
2:0
Igloopol Dębica
Czarni Jasło
0:1
UKS 6 Jasło
Orzeł Przeworsk
0:8
Stal Rzeszów
Stal Mielec
11:0
MKS Kolbuszowa
Stal Stalowa Wola
4:0
Ekoball Sanok
Karpaty Krosno
0:0
Polonia Przemyśl
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:3
Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk
0:3
Czarni Jasło
Ekoball Sanok
1:0
UKS 6 Jasło
Polonia Przemyśl
2:2
DAP Dębica
Igloopol Dębica
4:0
Stal Mielec
Resovia Rzeszów
1:3
Stal Stalowa Wola
MKS Kolbuszowa
0:5
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:0
Stal Rzeszów
Czarni Jasło
1:1
Ekoball Sanok
Stal Mielec
2:4
Polonia Przemyśl
Stal Stalowa Wola
19:0
MKS Kolbuszowa
Karpaty Krosno
9:0
Orzeł Przeworsk
Siarka Tarnobrzeg
3:3
Igloopol Dębica
UKS 6 Jasło
1:2
Resovia Rzeszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
9:0
Stal Mielec
Orzeł Przeworsk
1:7
DAP Dębica
Karpaty Krosno
6:0
Czarni Jasło
Polonia Przemyśl
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
0:2
Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów
1:0
Ekoball Sanok
MKS Kolbuszowa
0:10
UKS 6 Jasło
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:0
Karpaty Krosno
Czarni Jasło
1:0
Resovia Rzeszów
Stal Mielec
2:2
Orzeł Przeworsk
Stal Stalowa Wola
5:2
Polonia Przemyśl
Ekoball Sanok
13:0
MKS Kolbuszowa
Siarka Tarnobrzeg
0:4
Stal Rzeszów
UKS 6 Jasło
1:1
Igloopol Dębica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
2:0
Stal Stalowa Wola
DAP Dębica
1:0
Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk
2:3
Siarka Tarnobrzeg
Karpaty Krosno
7:0
Stal Mielec
Polonia Przemyśl
1:3
UKS 6 Jasło
Igloopol Dębica
1:1
Ekoball Sanok
MKS Kolbuszowa
0:6
Resovia Rzeszów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
8:0
MKS Kolbuszowa
Stal Mielec
0:4
DAP Dębica
Stal Stalowa Wola
4:1
Orzeł Przeworsk
Ekoball Sanok
1:0
Polonia Przemyśl
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów
2:0
Igloopol Dębica
UKS 6 Jasło
1:3
Stal Rzeszów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
2:0
Ekoball Sanok
DAP Dębica
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Orzeł Przeworsk
0:8
UKS 6 Jasło
Stal Mielec
2:1
Czarni Jasło
Karpaty Krosno
3:0
Stal Stalowa Wola
Polonia Przemyśl
3:2
Resovia Rzeszów
Igloopol Dębica
3:1
MKS Kolbuszowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
1:2
DAP Dębica
Czarni Jasło
2:3
Igloopol Dębica
MKS Kolbuszowa
0:9
Polonia Przemyśl
Resovia Rzeszów
0:2
Stal Rzeszów
Ekoball Sanok
0:3
Orzeł Przeworsk
UKS 6 Jasło
0:2
Karpaty Krosno
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Stal Mielec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:2
Igloopol Dębica
Stal Rzeszów
3:0
MKS Kolbuszowa
DAP Dębica
2:1
UKS 6 Jasło
Orzeł Przeworsk
0:3
Resovia Rzeszów
Stal Mielec
0:10
Stal Stalowa Wola
Karpaty Krosno
4:0
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Czarni Jasło
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
3:1
DAP Dębica
Igloopol Dębica
0:2
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
0:7
Karpaty Krosno
UKS 6 Jasło
1:2
Stal Mielec
MKS Kolbuszowa
1:4
Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło
1:4
Polonia Przemyśl
Stal Stalowa Wola
6:0
Siarka Tarnobrzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij