zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
1:1
Granica Stubno
Motor Grochowce
1:1
Start Pruchnik
Zorza Zarzecze
1:1
Sanoczanka Święte
Promyk Urzejowice
1:0
Błękitni Grzęska
Huragan Gniewczyna
3:0
Santos Piwoda
Fenix Leszno (B)
0:2
MKS Radymno
Czarni Oleszyce
2:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga
0:1
Płomień Morawsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanoczanka Święte
3:3
Makovia Makowisko
Granica Stubno
1:0
Czarni Oleszyce
MKS Radymno
2:0
Zorza Zarzecze
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:1
MKS Kańczuga
Start Pruchnik
0:0
Płomień Morawsko
Motor Grochowce
5:1
Promyk Urzejowice
Błękitni Grzęska
1:5
Huragan Gniewczyna
Santos Piwoda
2:1
Fenix Leszno (B)
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
1:0
Błękitni Grzęska
Zorza Zarzecze
2:1
Santos Piwoda
Makovia Makowisko
3:1
MKS Radymno
Promyk Urzejowice
0:1
Start Pruchnik
Granica Stubno
0:0
MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna
1:1
Motor Grochowce
Płomień Morawsko
2:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Czarni Oleszyce
2:1
Sanoczanka Święte
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Stubno
2:0
Płomień Morawsko
MKS Radymno
3:0
Czarni Oleszyce
Motor Grochowce
2:0
Fenix Leszno (B)
Start Pruchnik
4:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Błękitni Grzęska
3:2
Zorza Zarzecze
Santos Piwoda
2:1
Makovia Makowisko
Sanoczanka Święte
2:1
MKS Kańczuga
Promyk Urzejowice
2:2
Huragan Gniewczyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Radymno
1:2
MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:2
Granica Stubno
Czarni Oleszyce
3:1
Santos Piwoda
Huragan Gniewczyna
1:0
Start Pruchnik
Makovia Makowisko
2:3
Błękitni Grzęska
Zorza Zarzecze
2:2
Motor Grochowce
Płomień Morawsko
2:2
Sanoczanka Święte
Fenix Leszno (B)
0:1
Promyk Urzejowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Pruchnik
1:0
Granica Stubno
MKS Radymno
3:0
Płomień Morawsko
Błękitni Grzęska
3:2
Czarni Oleszyce
Santos Piwoda
1:1
MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte
4:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Promyk Urzejowice
2:2
Zorza Zarzecze
Huragan Gniewczyna
5:0
Fenix Leszno (B)
Motor Grochowce
5:1
Makovia Makowisko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
1:1
Promyk Urzejowice
Pogoń-Sokół Lubaczów
4:1
MKS Radymno
Czarni Oleszyce
1:1
Motor Grochowce
Zorza Zarzecze
1:3
Huragan Gniewczyna
Płomień Morawsko
0:1
Santos Piwoda
Błękitni Grzęska
1:3
MKS Kańczuga
Granica Stubno
0:0
Sanoczanka Święte
Fenix Leszno (B)
2:1
Start Pruchnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Radymno
0:4
Granica Stubno
Huragan Gniewczyna
7:0
Makovia Makowisko
Błękitni Grzęska
1:6
Płomień Morawsko
Start Pruchnik
7:0
Sanoczanka Święte
Santos Piwoda
3:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Promyk Urzejowice
4:1
Czarni Oleszyce
Fenix Leszno (B)
2:2
Zorza Zarzecze
Motor Grochowce
4:3
MKS Kańczuga
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
0:2
Promyk Urzejowice
Makovia Makowisko
1:1
Fenix Leszno (B)
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:1
Błękitni Grzęska
Sanoczanka Święte
1:0
MKS Radymno
Zorza Zarzecze
1:2
Start Pruchnik
Granica Stubno
1:1
Santos Piwoda
Płomień Morawsko
2:2
Motor Grochowce
Czarni Oleszyce
0:4
Huragan Gniewczyna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
1:3
Granica Stubno
Huragan Gniewczyna
2:0
MKS Kańczuga
Santos Piwoda
3:3
Sanoczanka Święte
Fenix Leszno (B)
1:0
Czarni Oleszyce
Start Pruchnik
3:0
MKS Radymno
Zorza Zarzecze
3:0
Makovia Makowisko
Promyk Urzejowice
1:3
Płomień Morawsko
Motor Grochowce
3:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Radymno
1:4
Santos Piwoda
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:1
Promyk Urzejowice
Fenix Leszno (B)
3:1
MKS Kańczuga
Czarni Oleszyce
0:4
Zorza Zarzecze
Makovia Makowisko
1:6
Start Pruchnik
Sanoczanka Święte
4:3
Błękitni Grzęska
Granica Stubno
2:0
Motor Grochowce
Płomień Morawsko
2:4
Huragan Gniewczyna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
1:2
MKS Radymno
Fenix Leszno (B)
1:2
Płomień Morawsko
Start Pruchnik
2:1
Santos Piwoda
Huragan Gniewczyna
4:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Makovia Makowisko
2:1
Czarni Oleszyce
Zorza Zarzecze
1:1
MKS Kańczuga
Promyk Urzejowice
1:3
Granica Stubno
Motor Grochowce
2:1
Sanoczanka Święte
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Piwoda
1:1
Błękitni Grzęska
Makovia Makowisko
1:1
MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte
3:2
Promyk Urzejowice
Granica Stubno
3:2
Huragan Gniewczyna
MKS Radymno
1:1
Motor Grochowce
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:0
Fenix Leszno (B)
Płomień Morawsko
1:0
Zorza Zarzecze
Czarni Oleszyce
0:1
Start Pruchnik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
3:3
Płomień Morawsko
Fenix Leszno (B)
1:2
Granica Stubno
Czarni Oleszyce
0:7
MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna
0:1
Sanoczanka Święte
Start Pruchnik
3:1
Błękitni Grzęska
Zorza Zarzecze
1:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Promyk Urzejowice
0:2
MKS Radymno
Motor Grochowce
2:0
Santos Piwoda
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
0:4
Motor Grochowce
Sanoczanka Święte
0:5
Fenix Leszno (B)
Granica Stubno
3:0
Zorza Zarzecze
MKS Radymno
1:3
Huragan Gniewczyna
MKS Kańczuga
0:0
Start Pruchnik
Pogoń-Sokół Lubaczów
5:0
Makovia Makowisko
Płomień Morawsko
3:2
Czarni Oleszyce
Santos Piwoda
1:2
Promyk Urzejowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
1:3
Promyk Urzejowice
Santos Piwoda
1:1
Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte
4:1
Zorza Zarzecze
Granica Stubno
4:0
Makovia Makowisko
MKS Radymno
1:2
Fenix Leszno (B)
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:2
Czarni Oleszyce
Płomień Morawsko
0:2
MKS Kańczuga
Start Pruchnik
2:0
Motor Grochowce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
2:5
Sanoczanka Święte
Zorza Zarzecze
2:1
MKS Radymno
Promyk Urzejowice
0:4
Motor Grochowce
MKS Kańczuga
5:3
Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna
1:1
Błękitni Grzęska
Płomień Morawsko
2:0
Start Pruchnik
Fenix Leszno (B)
0:1
Santos Piwoda
Czarni Oleszyce
0:2
Granica Stubno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
3:0
Fenix Leszno (B)
MKS Radymno
0:0
Makovia Makowisko
MKS Kańczuga
2:0
Granica Stubno
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:2
Płomień Morawsko
Santos Piwoda
3:0
Zorza Zarzecze
Sanoczanka Święte
10:1
Czarni Oleszyce
Motor Grochowce
2:1
Huragan Gniewczyna
Start Pruchnik
0:0
Promyk Urzejowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
0:0
Santos Piwoda
Zorza Zarzecze
2:1
Błękitni Grzęska
MKS Kańczuga
2:0
Sanoczanka Święte
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:1
Start Pruchnik
Huragan Gniewczyna
4:3
Promyk Urzejowice
Fenix Leszno (B)
0:3
Motor Grochowce
Płomień Morawsko
0:1
Granica Stubno
Czarni Oleszyce
0:2
MKS Radymno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
2:2
Makovia Makowisko
Santos Piwoda
3:0
Czarni Oleszyce
Sanoczanka Święte
0:4
Płomień Morawsko
Granica Stubno
2:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga
5:1
MKS Radymno
Motor Grochowce
5:1
Zorza Zarzecze
Start Pruchnik
0:0
Huragan Gniewczyna
Promyk Urzejowice
4:0
Fenix Leszno (B)
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
0:0
Motor Grochowce
Zorza Zarzecze
2:2
Promyk Urzejowice
Granica Stubno
0:2
Start Pruchnik
MKS Kańczuga
1:0
Santos Piwoda
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:2
Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko
3:1
MKS Radymno
Fenix Leszno (B)
5:3
Huragan Gniewczyna
Czarni Oleszyce
1:6
Błękitni Grzęska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Piwoda
1:1
Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte
1:1
Granica Stubno
MKS Radymno
1:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga
4:0
Błękitni Grzęska
Huragan Gniewczyna
2:2
Zorza Zarzecze
Motor Grochowce
3:0
Czarni Oleszyce
Start Pruchnik
3:1
Fenix Leszno (B)
Promyk Urzejowice
1:3
Makovia Makowisko
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
0:1
Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte
0:2
Start Pruchnik
Zorza Zarzecze
1:0
Fenix Leszno (B)
Granica Stubno
0:0
MKS Radymno
MKS Kańczuga
2:1
Motor Grochowce
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:1
Santos Piwoda
Płomień Morawsko
3:3
Błękitni Grzęska
Czarni Oleszyce
2:1
Promyk Urzejowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
2:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Santos Piwoda
0:2
Granica Stubno
MKS Radymno
4:0
Sanoczanka Święte
Huragan Gniewczyna
5:0
Czarni Oleszyce
Fenix Leszno (B)
6:2
Makovia Makowisko
Motor Grochowce
0:1
Płomień Morawsko
Start Pruchnik
3:0
Zorza Zarzecze
Promyk Urzejowice
0:2
MKS Kańczuga
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
4:0
Zorza Zarzecze
Sanoczanka Święte
3:0
Santos Piwoda
Granica Stubno
1:2
Błękitni Grzęska
MKS Radymno
0:1
Start Pruchnik
MKS Kańczuga
1:3
Huragan Gniewczyna
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:1
Motor Grochowce
Płomień Morawsko
5:2
Promyk Urzejowice
Czarni Oleszyce
3:5
Fenix Leszno (B)
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
3:2
Sanoczanka Święte
Santos Piwoda
2:1
MKS Radymno
Zorza Zarzecze
2:0
Czarni Oleszyce
Promyk Urzejowice
1:3
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga
1:0
Fenix Leszno (B)
Huragan Gniewczyna
3:2
Płomień Morawsko
Motor Grochowce
2:1
Granica Stubno
Start Pruchnik
3:0
Makovia Makowisko
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Stubno
6:1
Promyk Urzejowice
MKS Radymno
1:1
Błękitni Grzęska
MKS Kańczuga
2:0
Zorza Zarzecze
Pogoń-Sokół Lubaczów
4:0
Huragan Gniewczyna
Płomień Morawsko
2:2
Fenix Leszno (B)
Santos Piwoda
0:4
Start Pruchnik
Sanoczanka Święte
0:1
Motor Grochowce
Czarni Oleszyce
2:0
Makovia Makowisko
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
3:0
Santos Piwoda
Zorza Zarzecze
0:3
Płomień Morawsko
MKS Kańczuga
9:0
Makovia Makowisko
Huragan Gniewczyna
0:2
Granica Stubno
Fenix Leszno (B)
2:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Motor Grochowce
4:1
MKS Radymno
Start Pruchnik
4:0
Czarni Oleszyce
Promyk Urzejowice
3:1
Sanoczanka Święte
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
2:7
Start Pruchnik
Santos Piwoda
0:4
Motor Grochowce
Sanoczanka Święte
2:4
Huragan Gniewczyna
Granica Stubno
1:2
Fenix Leszno (B)
MKS Radymno
0:2
Promyk Urzejowice
MKS Kańczuga
6:3
Czarni Oleszyce
Pogoń-Sokół Lubaczów
3:1
Zorza Zarzecze
Płomień Morawsko
2:0
Makovia Makowisko
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
1:5
Pogoń-Sokół Lubaczów
Zorza Zarzecze
1:4
Granica Stubno
Huragan Gniewczyna
1:1
MKS Radymno
Fenix Leszno (B)
2:1
Sanoczanka Święte
Motor Grochowce
4:3
Błękitni Grzęska
Czarni Oleszyce
3:1
Płomień Morawsko
Start Pruchnik
3:1
MKS Kańczuga
Promyk Urzejowice
0:2
Santos Piwoda
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij