zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
2:2
Promyk Urzejowice
Cresovia Krzeczowice
1:3
Wisłok Świętoniowa
Żuraw Żurawiczki
3:1
Zorza Jagiełła
Wisełka Siennów
3:0
Gacovia Gać
Błyskawica Rozbórz
5:0
Wisłoczanka Tryńcza
Gorliczanka Gorliczyna
0:0
Piast Nowosielce
San Gorzyce
2:1
UNUM Babice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UNUM Babice
4:3
Żuraw Żurawiczki
Gacovia Gać
0:5
Piast Nowosielce
Zorza Jagiełła
2:0
Błyskawica Rozbórz
Wisłoczanka Tryńcza
1:3
Majdan Sieniawski
Promyk Urzejowice
6:0
Gorliczanka Gorliczyna
Wisłok Świętoniowa
2:3
San Gorzyce
Wisełka Siennów
3:4
Cresovia Krzeczowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
4:1
Wisełka Siennów
Majdan Sieniawski
2:2
Zorza Jagiełła
Cresovia Krzeczowice
3:1
Gacovia Gać
Piast Nowosielce
2:3
Promyk Urzejowice
Żuraw Żurawiczki
4:5
Wisłok Świętoniowa
Błyskawica Rozbórz
3:0
UNUM Babice
Gorliczanka Gorliczyna
1:0
Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
2:4
Błyskawica Rozbórz
Gacovia Gać
0:5
Promyk Urzejowice
Cresovia Krzeczowice
1:2
San Gorzyce
Zorza Jagiełła
0:7
Gorliczanka Gorliczyna
Wisłoczanka Tryńcza
5:2
Piast Nowosielce
UNUM Babice
1:2
Majdan Sieniawski
Wisełka Siennów
3:1
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
0:0
Wisłok Świętoniowa
San Gorzyce
0:4
Gacovia Gać
Piast Nowosielce
2:2
Zorza Jagiełła
Promyk Urzejowice
0:0
Wisłoczanka Tryńcza
Żuraw Żurawiczki
1:6
Cresovia Krzeczowice
Błyskawica Rozbórz
0:1
Wisełka Siennów
Gorliczanka Gorliczyna
5:3
UNUM Babice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
3:1
Żuraw Żurawiczki
Gacovia Gać
1:1
Wisłoczanka Tryńcza
Cresovia Krzeczowice
3:2
Błyskawica Rozbórz
Zorza Jagiełła
0:2
Promyk Urzejowice
Wisłok Świętoniowa
0:6
Gorliczanka Gorliczyna
UNUM Babice
0:3
Piast Nowosielce
Wisełka Siennów
2:1
Majdan Sieniawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
1:3
Cresovia Krzeczowice
Wisłoczanka Tryńcza
1:1
Zorza Jagiełła
Piast Nowosielce
6:2
Wisłok Świętoniowa
Promyk Urzejowice
2:0
UNUM Babice
Żuraw Żurawiczki
2:4
Gacovia Gać
Błyskawica Rozbórz
3:2
San Gorzyce
Gorliczanka Gorliczyna
7:2
Wisełka Siennów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
1:5
Majdan Sieniawski
Gacovia Gać
1:2
Zorza Jagiełła
Cresovia Krzeczowice
1:1
Gorliczanka Gorliczyna
Wisłok Świętoniowa
1:4
Promyk Urzejowice
Żuraw Żurawiczki
4:4
Błyskawica Rozbórz
UNUM Babice
4:2
Wisłoczanka Tryńcza
Wisełka Siennów
3:2
Piast Nowosielce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Urzejowice
3:1
Wisełka Siennów
Majdan Sieniawski
1:1
Żuraw Żurawiczki
Zorza Jagiełła
3:1
UNUM Babice
Wisłoczanka Tryńcza
5:2
Wisłok Świętoniowa
Piast Nowosielce
0:0
Cresovia Krzeczowice
Błyskawica Rozbórz
1:2
Gacovia Gać
Gorliczanka Gorliczyna
0:3*
San Gorzyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
1:1
Zorza Jagiełła
San Gorzyce
1:7
Piast Nowosielce
Gacovia Gać
1:2
UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice
1:4
Promyk Urzejowice
Żuraw Żurawiczki
2:2
Gorliczanka Gorliczyna
Wisełka Siennów
2:2
Wisłoczanka Tryńcza
Błyskawica Rozbórz
1:2
Majdan Sieniawski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
0:3*
Gacovia Gać
Zorza Jagiełła
2:4
Wisełka Siennów
Wisłoczanka Tryńcza
1:0
Cresovia Krzeczowice
Piast Nowosielce
3:1
Żuraw Żurawiczki
Promyk Urzejowice
3:1
San Gorzyce
UNUM Babice
6:0
Wisłok Świętoniowa
Gorliczanka Gorliczyna
3:1
Błyskawica Rozbórz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
2:1
Wisłoczanka Tryńcza
Majdan Sieniawski
2:1
Gorliczanka Gorliczyna
Gacovia Gać
3:2
Wisłok Świętoniowa
Cresovia Krzeczowice
1:2
Zorza Jagiełła
Żuraw Żurawiczki
2:2
Promyk Urzejowice
Wisełka Siennów
1:3
UNUM Babice
Błyskawica Rozbórz
0:2
Piast Nowosielce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Jagiełła
1:3
San Gorzyce
Wisłoczanka Tryńcza
1:1
Żuraw Żurawiczki
Piast Nowosielce
3:1
Majdan Sieniawski
Promyk Urzejowice
1:1
Błyskawica Rozbórz
Wisłok Świętoniowa
5:0
Wisełka Siennów
UNUM Babice
3:2
Cresovia Krzeczowice
Gorliczanka Gorliczyna
3:1
Gacovia Gać
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
3:1
Cresovia Krzeczowice
Gacovia Gać
3:1
Wisełka Siennów
Zorza Jagiełła
4:3
Żuraw Żurawiczki
Wisłoczanka Tryńcza
1:2
Błyskawica Rozbórz
Piast Nowosielce
2:1
Gorliczanka Gorliczyna
Promyk Urzejowice
3:3
Majdan Sieniawski
UNUM Babice
6:1
San Gorzyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
2:0
Wisłok Świętoniowa
Majdan Sieniawski
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
Cresovia Krzeczowice
1:1
Wisełka Siennów
Piast Nowosielce
0:0
Gacovia Gać
Żuraw Żurawiczki
0:3
UNUM Babice
Błyskawica Rozbórz
2:1
Zorza Jagiełła
Gorliczanka Gorliczyna
1:3
Promyk Urzejowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
3:0
Cresovia Krzeczowice
Zorza Jagiełła
3:2
Majdan Sieniawski
Wisłoczanka Tryńcza
2:1
Gorliczanka Gorliczyna
Promyk Urzejowice
2:0
Piast Nowosielce
UNUM Babice
5:1
Błyskawica Rozbórz
Wisełka Siennów
2:1
San Gorzyce
Wisłok Świętoniowa
1:0
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
2:2
Cresovia Krzeczowice
Majdan Sieniawski
0:0
UNUM Babice
Piast Nowosielce
4:1
Wisłoczanka Tryńcza
Promyk Urzejowice
6:2
Gacovia Gać
Gorliczanka Gorliczyna
1:2
Zorza Jagiełła
Żuraw Żurawiczki
0:1
Wisełka Siennów
Błyskawica Rozbórz
4:3
Wisłok Świętoniowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gacovia Gać
1:1
San Gorzyce
Wisłok Świętoniowa
1:1
Majdan Sieniawski
UNUM Babice
3:0
Gorliczanka Gorliczyna
Zorza Jagiełła
3:2
Piast Nowosielce
Wisłoczanka Tryńcza
2:2
Promyk Urzejowice
Wisełka Siennów
5:2
Błyskawica Rozbórz
Cresovia Krzeczowice
2:0
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
2:1
Wisełka Siennów
Wisłoczanka Tryńcza
3:3
Gacovia Gać
Piast Nowosielce
2:2
UNUM Babice
Promyk Urzejowice
8:1
Zorza Jagiełła
Żuraw Żurawiczki
3:0*
San Gorzyce
Błyskawica Rozbórz
2:3
Cresovia Krzeczowice
Gorliczanka Gorliczyna
0:1
Wisłok Świętoniowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
5:0
Piast Nowosielce
San Gorzyce
6:0
Błyskawica Rozbórz
Gacovia Gać
1:2
Żuraw Żurawiczki
Cresovia Krzeczowice
2:0
Majdan Sieniawski
Zorza Jagiełła
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
UNUM Babice
4:3
Promyk Urzejowice
Wisełka Siennów
2:3
Gorliczanka Gorliczyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
4:0
San Gorzyce
Zorza Jagiełła
1:3
Gacovia Gać
Wisłoczanka Tryńcza
0:1
UNUM Babice
Piast Nowosielce
6:0
Wisełka Siennów
Promyk Urzejowice
4:1
Wisłok Świętoniowa
Błyskawica Rozbórz
1:2
Żuraw Żurawiczki
Gorliczanka Gorliczyna
3:0
Cresovia Krzeczowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
3:3
Majdan Sieniawski
San Gorzyce
4:2
Gorliczanka Gorliczyna
Gacovia Gać
3:1
Błyskawica Rozbórz
Cresovia Krzeczowice
1:0
Piast Nowosielce
Wisłok Świętoniowa
5:1
Wisłoczanka Tryńcza
UNUM Babice
2:1
Zorza Jagiełła
Wisełka Siennów
2:5
Promyk Urzejowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
1:3
Piast Nowosielce
Majdan Sieniawski
1:2
Błyskawica Rozbórz
Zorza Jagiełła
1:1
Wisłok Świętoniowa
Wisłoczanka Tryńcza
2:0
Wisełka Siennów
Promyk Urzejowice
3:0
Cresovia Krzeczowice
UNUM Babice
2:0
Gacovia Gać
Gorliczanka Gorliczyna
0:0
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
2:1
Piast Nowosielce
Wisłok Świętoniowa
0:0
UNUM Babice
San Gorzyce
2:0
Promyk Urzejowice
Gacovia Gać
1:0
Majdan Sieniawski
Wisłoczanka Tryńcza
4:2
Cresovia Krzeczowice
Wisełka Siennów
2:2
Zorza Jagiełła
Błyskawica Rozbórz
3:2
Gorliczanka Gorliczyna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
2:5
Gacovia Gać
Zorza Jagiełła
2:2
Cresovia Krzeczowice
Wisłoczanka Tryńcza
1:2
San Gorzyce
Promyk Urzejowice
7:1
Żuraw Żurawiczki
UNUM Babice
0:0
Wisełka Siennów
Błyskawica Rozbórz
0:2
Piast Nowosielce
Gorliczanka Gorliczyna
1:2
Majdan Sieniawski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
2:2
Zorza Jagiełła
Majdan Sieniawski
2:0
Piast Nowosielce
Gacovia Gać
4:3
Gorliczanka Gorliczyna
Cresovia Krzeczowice
0:2
UNUM Babice
Żuraw Żurawiczki
1:4
Wisłoczanka Tryńcza
Wisełka Siennów
1:0
Wisłok Świętoniowa
Błyskawica Rozbórz
1:2
Promyk Urzejowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij