zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
4:2
Czuwaj Przemyśl
Syrenka Roźwienica
0:8
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Wólczanka Wólka Pełkińska
18:0
Strażak Sośnica
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
1:1
LKS Skołoszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów
2:0
Strażak Sośnica
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
5:0
KS Wiązownica
Czuwaj Przemyśl
1:5
Wólczanka Wólka Pełkińska
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
2:2
Syrenka Roźwienica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
6:1
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
Syrenka Roźwienica
0:0
LKS Skołoszów
Strażak Sośnica
1:3
Czuwaj Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrenka Roźwienica
0:2
KS Wiązownica
LKS Skołoszów
2:3
Czuwaj Przemyśl
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
8:0
Strażak Sośnica
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
1:7
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
4:2
LKS Skołoszów
Strażak Sośnica
5:1
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
Czuwaj Przemyśl
0:3
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:0
Syrenka Roźwienica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Syrenka Roźwienica
4:1
Strażak Sośnica
LKS Skołoszów
2:5
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
0:6
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Sośnica
3:2
KS Wiązownica
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
11:0
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
Czuwaj Przemyśl
12:2
Syrenka Roźwienica
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
LKS Skołoszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów
5:1
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
Strażak Sośnica
1:8
Wólczanka Wólka Pełkińska
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
13:0
Syrenka Roźwienica
Czuwaj Przemyśl
0:0
KS Wiązownica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
1:3
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Syrenka Roźwienica
3:0
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
Strażak Sośnica
1:5
LKS Skołoszów
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:2
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów
6:0
Syrenka Roźwienica
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
6:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Czuwaj Przemyśl
3:0
Strażak Sośnica
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
0:9
KS Wiązownica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
9:0
Syrenka Roźwienica
Strażak Sośnica
0:4
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Czuwaj Przemyśl
0:2
LKS Skołoszów
Wólczanka Wólka Pełkińska
9:0
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrenka Roźwienica
0:5
Wólczanka Wólka Pełkińska
LKS Skołoszów
2:3
KS Wiązownica
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
3:0
Czuwaj Przemyśl
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
0:6
Strażak Sośnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Sośnica
5:0
Syrenka Roźwienica
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
6:0
LKS Skołoszów
Czuwaj Przemyśl
0:0
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
KS Wiązownica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
2:3
Strażak Sośnica
Syrenka Roźwienica
1:0
Czuwaj Przemyśl
LKS Skołoszów
0:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
UKS Top-9 Łazy Kostkowskie
0:9
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij