zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nisko
- : -
Resovia II Rzeszów
JKS Jarosław
4:1
LKS Brzyska Wola
Unia Nowa Sarzyna
0:3
Orzeł Przeworsk
Karpaty II Krosno
- : -
Pogoń-Sokół Lubaczów
Sanoczanka Święte
2:3
MKS Kolbuszowa
Izolator Boguchwała
3:1
Stal Gorzyce
Rzemieślnik Pilzno
1:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Sędziszów Małopolski
1:2
JKS Jarosław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:1
Resovia II Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
2:2
JKS Jarosław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
4:5
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
11:2
JKS Jarosław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
3:1
Sokół Nisko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Pilzno
8:0
JKS Jarosław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:7
Orzeł Przeworsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Krosno
- : -
JKS Jarosław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanoczanka Święte
3:2
JKS Jarosław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
5:0
MKS Kolbuszowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń-Sokół Lubaczów
4:2
JKS Jarosław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzyska Wola
3:2
JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk
1:1
Unia Nowa Sarzyna
Resovia II Rzeszów
5:0
Sokół Nisko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Nisko
1:2
Stal Gorzyce
MKS Kolbuszowa
5:2
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
6:3
Unia Nowa Sarzyna
Rzemieślnik Pilzno
4:1
Resovia II Rzeszów
Sanoczanka Święte
0:3
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń-Sokół Lubaczów
5:0
MKS Kolbuszowa
LKS Brzyska Wola
3:0
Sanoczanka Święte
Unia Nowa Sarzyna
4:6
Sokół Nisko
Orzeł Przeworsk
0:1
Izolator Boguchwała
Stal Gorzyce
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Resovia II Rzeszów
2:0
JKS Jarosław
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
6:1
Stal Gorzyce
Sokół Nisko
0:4
Izolator Boguchwała
MKS Kolbuszowa
4:1
LKS Brzyska Wola
Pogoń-Sokół Lubaczów
8:0
Orzeł Przeworsk
Rzemieślnik Pilzno
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Sanoczanka Święte
1:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
2:1
JKS Jarosław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
4:3
Izolator Boguchwała
MKS Kolbuszowa
0:8
Resovia II Rzeszów
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:1
Lechia Sędziszów Małopolski
LKS Brzyska Wola
3:0
Orzeł Przeworsk
Rzemieślnik Pilzno
2:0
Sokół Nisko
Sanoczanka Święte
3:1
Stal Gorzyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nisko
3:0
JKS Jarosław
Lechia Sędziszów Małopolski
1:2
LKS Brzyska Wola
Unia Nowa Sarzyna
1:4
Sanoczanka Święte
Orzeł Przeworsk
1:3
Rzemieślnik Pilzno
Stal Gorzyce
2:2
MKS Kolbuszowa
Resovia II Rzeszów
5:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
4:3
Rzemieślnik Pilzno
MKS Kolbuszowa
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Lechia Sędziszów Małopolski
7:1
Orzeł Przeworsk
Pogoń-Sokół Lubaczów
3:2
Stal Gorzyce
LKS Brzyska Wola
0:5
Resovia II Rzeszów
Sanoczanka Święte
0:8
Izolator Boguchwała
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nisko
3:1
Sanoczanka Święte
Izolator Boguchwała
1:2
MKS Kolbuszowa
Unia Nowa Sarzyna
1:3
Pogoń-Sokół Lubaczów
Orzeł Przeworsk
1:1
JKS Jarosław
Stal Gorzyce
3:2
LKS Brzyska Wola
Resovia II Rzeszów
4:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
4:2
Sokół Nisko
Lechia Sędziszów Małopolski
1:1
Stal Gorzyce
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:2
Izolator Boguchwała
LKS Brzyska Wola
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Sanoczanka Święte
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Resovia II Rzeszów
5:1
Orzeł Przeworsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
5:1
Sanoczanka Święte
Sokół Nisko
0:3
Pogoń-Sokół Lubaczów
Izolator Boguchwała
4:2
LKS Brzyska Wola
Rzemieślnik Pilzno
5:1
MKS Kolbuszowa
Unia Nowa Sarzyna
1:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Stal Gorzyce
1:2
Resovia II Rzeszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
1:7
JKS Jarosław
Lechia Sędziszów Małopolski
3:1
Izolator Boguchwała
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:0
Rzemieślnik Pilzno
LKS Brzyska Wola
1:2
Sokół Nisko
Stal Gorzyce
3:0
Orzeł Przeworsk
Resovia II Rzeszów
11:1
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
2:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Sokół Nisko
4:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Izolator Boguchwała
0:2
Resovia II Rzeszów
Rzemieślnik Pilzno
2:1
LKS Brzyska Wola
Unia Nowa Sarzyna
1:4
Stal Gorzyce
Orzeł Przeworsk
15:0
Sanoczanka Święte
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij