zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Pauza
Orzeł Kosowy
4:1
Marmury Przyłęk
Błękitni Siedlanka
2:1
Zacisze Trześń
Werynianka Werynia
1:3
Vigor Trzęsówka
Unitas Poręby Dymarskie
2:5
Trotyl Zarębki
MKS II Kolbuszowa
3:1
Florian Ostrowy Tuszowskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unitas Poręby Dymarskie
Pauza
Vigor Trzęsówka
2:0
Marmury Przyłęk
Zacisze Trześń
1:0
Orzeł Kosowy
Werynianka Werynia
3:0
MKS II Kolbuszowa
Florian Ostrowy Tuszowskie
4:0
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Trotyl Zarębki
1:2
Błękitni Siedlanka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Siedlanka
Pauza
Orzeł Kosowy
4:2
Trotyl Zarębki
Marmury Przyłęk
2:1
Zacisze Trześń
Sokół II Kolbuszowa Dolna
6:1
Werynianka Werynia
Unitas Poręby Dymarskie
3:3
Florian Ostrowy Tuszowskie
MKS II Kolbuszowa
1:6
Vigor Trzęsówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kosowy
Pauza
Werynianka Werynia
2:1
Unitas Poręby Dymarskie
Florian Ostrowy Tuszowskie
2:8
Błękitni Siedlanka
Trotyl Zarębki
11:0
Marmury Przyłęk
MKS II Kolbuszowa
1:9
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Vigor Trzęsówka
3:2
Zacisze Trześń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kosowy
4:1
Florian Ostrowy Tuszowskie
Zacisze Trześń
2:1
Trotyl Zarębki
Marmury Przyłęk
Pauza
Błękitni Siedlanka
1:1
Werynianka Werynia
Unitas Poręby Dymarskie
1:2
MKS II Kolbuszowa
Sokół II Kolbuszowa Dolna
2:3
Vigor Trzęsówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zacisze Trześń
Pauza
Sokół II Kolbuszowa Dolna
2:2
Unitas Poręby Dymarskie
Werynianka Werynia
0:2
Orzeł Kosowy
Florian Ostrowy Tuszowskie
3:0
Marmury Przyłęk
MKS II Kolbuszowa
4:2
Błękitni Siedlanka
Vigor Trzęsówka
3:0
Trotyl Zarębki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kosowy
3:0
MKS II Kolbuszowa
Zacisze Trześń
10:1
Florian Ostrowy Tuszowskie
Marmury Przyłęk
4:1
Werynianka Werynia
Błękitni Siedlanka
3:2
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Trotyl Zarębki
Pauza
Unitas Poręby Dymarskie
0:5
Vigor Trzęsówka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Vigor Trzęsówka
Pauza
Sokół II Kolbuszowa Dolna
2:2
Orzeł Kosowy
Werynianka Werynia
0:0
Zacisze Trześń
Florian Ostrowy Tuszowskie
2:1
Trotyl Zarębki
Unitas Poręby Dymarskie
0:2
Błękitni Siedlanka
MKS II Kolbuszowa
1:2
Marmury Przyłęk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kosowy
2:2
Unitas Poręby Dymarskie
Zacisze Trześń
3:0
MKS II Kolbuszowa
Marmury Przyłęk
4:2
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Florian Ostrowy Tuszowskie
Pauza
Trotyl Zarębki
1:2
Werynianka Werynia
Błękitni Siedlanka
3:3
Vigor Trzęsówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Siedlanka
0:2
Orzeł Kosowy
Sokół II Kolbuszowa Dolna
4:1
Zacisze Trześń
Werynianka Werynia
Pauza
Unitas Poręby Dymarskie
1:1
Marmury Przyłęk
MKS II Kolbuszowa
1:1
Trotyl Zarębki
Vigor Trzęsówka
6:0
Florian Ostrowy Tuszowskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zacisze Trześń
2:2
Unitas Poręby Dymarskie
Marmury Przyłęk
5:4
Błękitni Siedlanka
Florian Ostrowy Tuszowskie
2:2
Werynianka Werynia
Trotyl Zarębki
5:7
Sokół II Kolbuszowa Dolna
MKS II Kolbuszowa
Pauza
Orzeł Kosowy
0:4
Vigor Trzęsówka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Pauza
Marmury Przyłęk
1:1
Orzeł Kosowy
Vigor Trzęsówka
1:0
Werynianka Werynia
Zacisze Trześń
4:2
Błękitni Siedlanka
Florian Ostrowy Tuszowskie
3:0
MKS II Kolbuszowa
Trotyl Zarębki
3:1
Unitas Poręby Dymarskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unitas Poręby Dymarskie
Pauza
Marmury Przyłęk
3:7
Vigor Trzęsówka
Sokół II Kolbuszowa Dolna
3:1
Florian Ostrowy Tuszowskie
Orzeł Kosowy
0:1
Zacisze Trześń
Błękitni Siedlanka
1:1
Trotyl Zarębki
MKS II Kolbuszowa
0:1
Werynianka Werynia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Siedlanka
Pauza
Vigor Trzęsówka
4:0
MKS II Kolbuszowa
Zacisze Trześń
2:2
Marmury Przyłęk
Florian Ostrowy Tuszowskie
2:0
Unitas Poręby Dymarskie
Trotyl Zarębki
1:1
Orzeł Kosowy
Werynianka Werynia
3:2
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kosowy
Pauza
Sokół II Kolbuszowa Dolna
2:4
MKS II Kolbuszowa
Zacisze Trześń
2:3
Vigor Trzęsówka
Marmury Przyłęk
4:1
Trotyl Zarębki
Błękitni Siedlanka
0:6
Florian Ostrowy Tuszowskie
Unitas Poręby Dymarskie
2:4
Werynianka Werynia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Marmury Przyłęk
Pauza
Vigor Trzęsówka
1:1
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Werynianka Werynia
4:1
Błękitni Siedlanka
Florian Ostrowy Tuszowskie
1:1
Orzeł Kosowy
Trotyl Zarębki
0:2
Zacisze Trześń
MKS II Kolbuszowa
4:2
Unitas Poręby Dymarskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zacisze Trześń
Pauza
Marmury Przyłęk
2:1
Florian Ostrowy Tuszowskie
Orzeł Kosowy
2:1
Werynianka Werynia
Błękitni Siedlanka
0:5
MKS II Kolbuszowa
Trotyl Zarębki
0:0
Vigor Trzęsówka
Unitas Poręby Dymarskie
0:5
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Trotyl Zarębki
Pauza
Sokół II Kolbuszowa Dolna
3:2
Błękitni Siedlanka
Vigor Trzęsówka
7:1
Unitas Poręby Dymarskie
Werynianka Werynia
3:1
Marmury Przyłęk
Florian Ostrowy Tuszowskie
2:1
Zacisze Trześń
MKS II Kolbuszowa
1:0
Orzeł Kosowy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Vigor Trzęsówka
Pauza
Marmury Przyłęk
3:0
MKS II Kolbuszowa
Orzeł Kosowy
1:4
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Zacisze Trześń
3:1
Werynianka Werynia
Błękitni Siedlanka
3:6
Unitas Poręby Dymarskie
Trotyl Zarębki
6:1
Florian Ostrowy Tuszowskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Florian Ostrowy Tuszowskie
Pauza
Sokół II Kolbuszowa Dolna
1:8
Marmury Przyłęk
Vigor Trzęsówka
1:1
Błękitni Siedlanka
Werynianka Werynia
1:0
Trotyl Zarębki
Unitas Poręby Dymarskie
1:1
Orzeł Kosowy
MKS II Kolbuszowa
2:2
Zacisze Trześń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Werynianka Werynia
Pauza
Orzeł Kosowy
5:3
Błękitni Siedlanka
Zacisze Trześń
2:1
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Marmury Przyłęk
3:2
Unitas Poręby Dymarskie
Florian Ostrowy Tuszowskie
1:1
Vigor Trzęsówka
Trotyl Zarębki
5:1
MKS II Kolbuszowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Kolbuszowa
Pauza
Vigor Trzęsówka
6:0
Orzeł Kosowy
Błękitni Siedlanka
2:1
Marmury Przyłęk
Sokół II Kolbuszowa Dolna
2:2
Trotyl Zarębki
Werynianka Werynia
6:1
Florian Ostrowy Tuszowskie
Unitas Poręby Dymarskie
1:2
Zacisze Trześń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij