zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:1
Lublinianka Lublin
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Karpaty Krosno
Stal Rzeszów
1:2
Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
Hetman Żółkiewka
0:2
JKS Jarosław
Izolator Boguchwała
1:2
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:3
Avia Świdnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:0
Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno
3:0
Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:3
Hetman Żółkiewka
Sokół Sieniawa
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia Rzeszów
2:0
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
2:0
Motor Lublin
Wisłoka Dębica
2:3
Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin
0:1
Stal Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów
2:0
Karpaty Krosno
Hetman Żółkiewka
1:1
Resovia Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik
1:2
Izolator Boguchwała
Wisłoka Dębica
1:2
Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik
0:2
Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk
0:1
JKS Jarosław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
0:1
Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:2
Stal Kraśnik
JKS Jarosław
1:2
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
1:0
Sokół Sieniawa
Resovia Rzeszów
3:0
Podlasie Biała Podlaska
Izolator Boguchwała
0:3
Motor Lublin
Chełmianka Chełm
1:1
Hetman Żółkiewka
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Orzeł Przeworsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk
0:0
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
5:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
1:0
Avia Świdnik
Wisłoka Dębica
1:2
Karpaty Krosno
Hetman Żółkiewka
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik
1:2
Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
JKS Jarosław
Sokół Sieniawa
1:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:1
Wisłoka Dębica
Avia Świdnik
1:1
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
5:1
Stal Kraśnik
Karpaty Krosno
2:0
Sokół Sieniawa
Resovia Rzeszów
1:1
Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Podlasie Biała Podlaska
Izolator Boguchwała
1:2
Hetman Żółkiewka
Chełmianka Chełm
6:0
Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Żółkiewka
0:0
Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
2:0
Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin
2:3
Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa
0:1
JKS Jarosław
Stal Kraśnik
2:0
Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Sokół Sieniawa
JKS Jarosław
2:0
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
3:0
Podlasie Biała Podlaska
Resovia Rzeszów
1:0
Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała
0:2
Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
1:2
Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:3
Stal Rzeszów
Stal Kraśnik
5:0
Hetman Żółkiewka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
0:2
Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Stal Kraśnik
Stal Rzeszów
1:0
Izolator Boguchwała
Lublinianka Lublin
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisłoka Dębica
0:0
Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno
1:0
JKS Jarosław
Hetman Żółkiewka
1:4
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
7:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa
1:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
0:4
JKS Jarosław
Resovia Rzeszów
1:1
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
2:2
Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Izolator Boguchwała
Hetman Żółkiewka
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm
3:0
Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1
Karpaty Krosno
Stal Kraśnik
2:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
4:1
Hetman Żółkiewka
Lublinianka Lublin
0:1
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
5:1
Stal Kraśnik
Karpaty Krosno
2:1
Resovia Rzeszów
Wisłoka Dębica
3:1
Izolator Boguchwała
JKS Jarosław
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Motor Lublin
Sokół Sieniawa
3:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska
0:3
Orzeł Przeworsk
Motor Lublin
4:1
Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała
3:1
Sokół Sieniawa
Hetman Żółkiewka
1:0
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
1:0
JKS Jarosław
Stal Kraśnik
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm
1:3
Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:4
Lublinianka Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
1:2
Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk
0:0
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
8:1
Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica
0:1
Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Hetman Żółkiewka
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1
Resovia Rzeszów
Sokół Sieniawa
0:1
Motor Lublin
JKS Jarosław
1:1
Chełmianka Chełm
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
1:0
Resovia Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
JKS Jarosław
Motor Lublin
1:1
Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała
0:1
Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk
1:1
Stal Rzeszów
Hetman Żółkiewka
1:2
Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik
1:1
Sokół Sieniawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
2:0
Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno
1:3
Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa
4:2
Hetman Żółkiewka
Resovia Rzeszów
2:1
Chełmianka Chełm
JKS Jarosław
0:0
Izolator Boguchwała
Stal Rzeszów
2:0
Avia Świdnik
Wisłoka Dębica
0:0
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Kraśnik
0:1
Karpaty Krosno
Hetman Żółkiewka
1:0
Lublinianka Lublin
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Sokół Sieniawa
Motor Lublin
3:2
JKS Jarosław
Izolator Boguchwała
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
0:0
Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk
0:2
Wisłoka Dębica
Stal Rzeszów
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:3
Resovia Rzeszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Motor Lublin
Wisłoka Dębica
0:0
Stal Rzeszów
Lublinianka Lublin
0:1
Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm
2:5
Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław
1:1
Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
3:0
Hetman Żółkiewka
Sokół Sieniawa
3:0
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
2:1
Izolator Boguchwała
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
1:0
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
0:1
Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław
4:1
Hetman Żółkiewka
Karpaty Krosno
3:0
Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica
0:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
1:2
Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa
1:3
Stal Rzeszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Żółkiewka
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Rzeszów
2:2
Lublinianka Lublin
Podlasie Biała Podlaska
0:2
JKS Jarosław
Avia Świdnik
4:0
Wisłoka Dębica
Motor Lublin
0:0
Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik
0:2
Resovia Rzeszów
Orzeł Przeworsk
0:2
Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała
3:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
Motor Lublin
Resovia Rzeszów
3:1
Hetman Żółkiewka
JKS Jarosław
0:0
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
1:1
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
4:1
Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm
1:0
Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa
4:0
Wisłoka Dębica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
5:0
JKS Jarosław
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Resovia Rzeszów
Wisłoka Dębica
1:1
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
3:2
Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman Żółkiewka
1:0
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa
1:0
Avia Świdnik
Stal Kraśnik
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
0:0
Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
Hetman Żółkiewka
Resovia Rzeszów
0:0
Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
0:0
Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno
5:1
Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała
1:0
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
2:0
Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Stal Rzeszów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Żółkiewka
2:1
Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa
1:0
Karpaty Krosno
Stal Kraśnik
0:3
Motor Lublin
Orzeł Przeworsk
0:0
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska
3:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów
2:1
Resovia Rzeszów
Lublinianka Lublin
1:1
Avia Świdnik
Wisłoka Dębica
0:2
JKS Jarosław
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
3:0
Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm
0:2
Stal Rzeszów
JKS Jarosław
2:1
Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno
2:0
Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
Wisłoka Dębica
Resovia Rzeszów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała
4:0
Podlasie Biała Podlaska
Motor Lublin
5:1
Hetman Żółkiewka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:3
Izolator Boguchwała
Hetman Żółkiewka
1:2
Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów
3:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno
1:0
Avia Świdnik
Sokół Sieniawa
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisłoka Dębica
0:2
Resovia Rzeszów
Lublinianka Lublin
3:0
JKS Jarosław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
5:0
Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Lublinianka Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia Rzeszów
3:1
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
1:1
Hetman Żółkiewka
Stal Kraśnik
1:2
Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm
2:1
Wisłoka Dębica
JKS Jarosław
0:4
Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała
0:2
Stal Rzeszów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
2:1
Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin
1:0
Resovia Rzeszów
JKS Jarosław
3:1
Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Hetman Żółkiewka
Stal Rzeszów
1:1
Motor Lublin
Karpaty Krosno
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisłoka Dębica
0:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała
3:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa
2:2
Chełmianka Chełm
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
JKS Jarosław
Avia Świdnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:4
Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik
0:1
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
3:0
Karpaty Krosno
Motor Lublin
4:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała
2:0
Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm
1:3
Lublinianka Lublin
Hetman Żółkiewka
0:2
Orzeł Przeworsk
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
2:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław
1:2
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
5:0
Hetman Żółkiewka
Karpaty Krosno
1:1
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Avia Świdnik
Wisłoka Dębica
0:7
Motor Lublin
Orzeł Przeworsk
3:1
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa
1:1
Izolator Boguchwała
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
2:0
Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
2:0
JKS Jarosław
Podlasie Biała Podlaska
2:7
Stal Rzeszów
Avia Świdnik
1:1
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik
3:0
Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała
6:0
Lublinianka Lublin
Hetman Żółkiewka
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
3:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski
4:0
Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów
1:1
Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno
1:0
Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa
2:1
Stal Kraśnik
Wisłoka Dębica
0:3
Hetman Żółkiewka
Resovia Rzeszów
2:2
Avia Świdnik
Lublinianka Lublin
0:3
Motor Lublin
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
8:1
Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska
6:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik
4:1
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
2:2
Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała
6:1
JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm
1:2
Resovia Rzeszów
Hetman Żółkiewka
0:2
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
2:3
Stal Rzeszów
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
3:0
Avia Świdnik
JKS Jarosław
0:2
Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Stal Rzeszów
Lublinianka Lublin
5:1
Hetman Żółkiewka
Karpaty Krosno
1:2
Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa
1:3
Podlasie Biała Podlaska
Wisłoka Dębica
0:8
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
5:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:1
Sokół Sieniawa
Hetman Żółkiewka
1:2
Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Lublinianka Lublin
Stal Rzeszów
8:0
Wisłoka Dębica
Motor Lublin
4:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała
0:0
Resovia Rzeszów
Avia Świdnik
0:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik
4:0
JKS Jarosław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij