zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomyślanka Radomyśl Wielki
5:2
MULKS Pustynia
Stal Mielec
0:3
Igloopol Dębica
Rzemieślnik Pilzno
5:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Team Przecław
3:2
Brzostowianka Brzostek
Sokół Krzywa
4:2
LKS Brzeźnica
Paszczyniak Paszczyna
2:3
LKS Ostrów
Strzelec Frysztak
3:6
DAP Dębica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzostowianka Brzostek
1:1
LKS Ostrów
Monis Bielowy-Strzegocice
3:5
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Igloopol Dębica
11:0
Sokół Krzywa
Team Przecław
2:1
Strzelec Frysztak
DAP Dębica
0:7
Stal Mielec
LKS Brzeźnica
1:6
Rzemieślnik Pilzno
MULKS Pustynia
1:2
Paszczyniak Paszczyna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Paszczyniak Paszczyna
3:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Radomyślanka Radomyśl Wielki
6:0
LKS Brzeźnica
Strzelec Frysztak
1:3
Brzostowianka Brzostek
Sokół Krzywa
2:0
DAP Dębica
LKS Ostrów
1:0
MULKS Pustynia
Rzemieślnik Pilzno
1:0
Igloopol Dębica
Stal Mielec
2:2
Team Przecław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźnica
3:1
Paszczyniak Paszczyna
Brzostowianka Brzostek
1:1
MULKS Pustynia
Monis Bielowy-Strzegocice
4:1
LKS Ostrów
Igloopol Dębica
2:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Team Przecław
7:1
Sokół Krzywa
Strzelec Frysztak
1:11
Stal Mielec
DAP Dębica
0:4
Rzemieślnik Pilzno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0:3
DAP Dębica
LKS Ostrów
2:1
LKS Brzeźnica
Stal Mielec
4:0
Brzostowianka Brzostek
Rzemieślnik Pilzno
2:0
Team Przecław
Sokół Krzywa
2:1
Strzelec Frysztak
MULKS Pustynia
0:2
Monis Bielowy-Strzegocice
Paszczyniak Paszczyna
1:2
Igloopol Dębica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzostowianka Brzostek
3:4
Monis Bielowy-Strzegocice
Stal Mielec
11:0
Sokół Krzywa
Igloopol Dębica
4:2
LKS Ostrów
Team Przecław
5:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
DAP Dębica
4:1
Paszczyniak Paszczyna
Strzelec Frysztak
2:4
Rzemieślnik Pilzno
LKS Brzeźnica
2:2
MULKS Pustynia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Monis Bielowy-Strzegocice
2:1
LKS Brzeźnica
Paszczyniak Paszczyna
1:2
Team Przecław
Radomyślanka Radomyśl Wielki
9:4
Strzelec Frysztak
LKS Ostrów
1:5
DAP Dębica
Rzemieślnik Pilzno
0:2
Stal Mielec
Sokół Krzywa
4:1
Brzostowianka Brzostek
MULKS Pustynia
1:4
Igloopol Dębica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzostowianka Brzostek
0:3
LKS Brzeźnica
Igloopol Dębica
3:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Team Przecław
1:2
LKS Ostrów
DAP Dębica
3:0
MULKS Pustynia
Sokół Krzywa
3:4
Rzemieślnik Pilzno
Stal Mielec
2:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Strzelec Frysztak
2:4
Paszczyniak Paszczyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Monis Bielowy-Strzegocice
6:4
DAP Dębica
MULKS Pustynia
5:4
Team Przecław
Paszczyniak Paszczyna
0:4
Stal Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wielki
3:2
Sokół Krzywa
LKS Ostrów
0:1
Strzelec Frysztak
Rzemieślnik Pilzno
2:1
Brzostowianka Brzostek
LKS Brzeźnica
3:0
Igloopol Dębica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzostowianka Brzostek
0:1
Igloopol Dębica
Stal Mielec
4:0
LKS Ostrów
Rzemieślnik Pilzno
3:4
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Team Przecław
5:1
Monis Bielowy-Strzegocice
DAP Dębica
3:1
LKS Brzeźnica
Strzelec Frysztak
1:1
MULKS Pustynia
Sokół Krzywa
3:2
Paszczyniak Paszczyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Monis Bielowy-Strzegocice
3:0
Strzelec Frysztak
MULKS Pustynia
2:1
Stal Mielec
Paszczyniak Paszczyna
2:4
Rzemieślnik Pilzno
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:1
Brzostowianka Brzostek
LKS Ostrów
5:2
Sokół Krzywa
Igloopol Dębica
1:2
DAP Dębica
LKS Brzeźnica
2:4
Team Przecław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzostowianka Brzostek
0:4
DAP Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki
4:0
Paszczyniak Paszczyna
Stal Mielec
3:0*
Monis Bielowy-Strzegocice
Rzemieślnik Pilzno
4:0
LKS Ostrów
Team Przecław
2:3
Igloopol Dębica
Strzelec Frysztak
2:3
LKS Brzeźnica
Sokół Krzywa
5:2
MULKS Pustynia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Monis Bielowy-Strzegocice
4:1
Sokół Krzywa
MULKS Pustynia
1:4
Rzemieślnik Pilzno
Paszczyniak Paszczyna
0:1
Brzostowianka Brzostek
LKS Ostrów
0:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Igloopol Dębica
8:0
Strzelec Frysztak
DAP Dębica
2:3
Team Przecław
LKS Brzeźnica
2:2
Stal Mielec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzostowianka Brzostek
0:3
Team Przecław
Monis Bielowy-Strzegocice
4:3
Rzemieślnik Pilzno
MULKS Pustynia
0:8
Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Ostrów
2:0
Paszczyniak Paszczyna
Igloopol Dębica
0:3*
Stal Mielec
DAP Dębica
5:1
Strzelec Frysztak
LKS Brzeźnica
1:2
Sokół Krzywa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Paszczyniak Paszczyna
0:3*
MULKS Pustynia
Radomyślanka Radomyśl Wielki
3:2
Monis Bielowy-Strzegocice
LKS Ostrów
4:2
Brzostowianka Brzostek
Stal Mielec
2:0
DAP Dębica
Rzemieślnik Pilzno
9:1
LKS Brzeźnica
Sokół Krzywa
3:0
Igloopol Dębica
Strzelec Frysztak
3:1
Team Przecław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzostowianka Brzostek
2:3
Strzelec Frysztak
Monis Bielowy-Strzegocice
3:0
Paszczyniak Paszczyna
Igloopol Dębica
0:3
Rzemieślnik Pilzno
Team Przecław
0:1
Stal Mielec
LKS Brzeźnica
2:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
MULKS Pustynia
3:2
LKS Ostrów
DAP Dębica
3:2
Sokół Krzywa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ostrów
2:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Stal Mielec
12:0
Strzelec Frysztak
Sokół Krzywa
1:7
Team Przecław
Paszczyniak Paszczyna
3:3*
LKS Brzeźnica
Rzemieślnik Pilzno
3:0
DAP Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki
3:0*
Igloopol Dębica
MULKS Pustynia
3:6
Brzostowianka Brzostek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzostowianka Brzostek
0:1
Stal Mielec
Monis Bielowy-Strzegocice
2:1
MULKS Pustynia
Igloopol Dębica
3:3
Paszczyniak Paszczyna
Team Przecław
2:4
Rzemieślnik Pilzno
DAP Dębica
5:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Brzeźnica
0:3
LKS Ostrów
Strzelec Frysztak
8:2
Sokół Krzywa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MULKS Pustynia
3:0
LKS Brzeźnica
Monis Bielowy-Strzegocice
6:3
Brzostowianka Brzostek
Paszczyniak Paszczyna
0:3
DAP Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:4
Team Przecław
LKS Ostrów
3:0
Igloopol Dębica
Rzemieślnik Pilzno
7:3
Strzelec Frysztak
Sokół Krzywa
0:5
Stal Mielec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzostowianka Brzostek
5:1
Sokół Krzywa
Igloopol Dębica
0:3*
MULKS Pustynia
Team Przecław
3:0*
Paszczyniak Paszczyna
DAP Dębica
3:1
LKS Ostrów
LKS Brzeźnica
0:3*
Monis Bielowy-Strzegocice
Strzelec Frysztak
6:8
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Stal Mielec
0:3
Rzemieślnik Pilzno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Monis Bielowy-Strzegocice
3:0
Igloopol Dębica
Paszczyniak Paszczyna
0:3
Strzelec Frysztak
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:2
Stal Mielec
LKS Ostrów
2:4
Team Przecław
Rzemieślnik Pilzno
7:0
Sokół Krzywa
LKS Brzeźnica
0:3
Brzostowianka Brzostek
MULKS Pustynia
1:2
DAP Dębica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzostowianka Brzostek
0:2
Rzemieślnik Pilzno
Stal Mielec
3:0
Paszczyniak Paszczyna
Igloopol Dębica
3:3*
LKS Brzeźnica
Team Przecław
3:0
MULKS Pustynia
DAP Dębica
5:3
Monis Bielowy-Strzegocice
Strzelec Frysztak
4:0
LKS Ostrów
Sokół Krzywa
2:5
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Monis Bielowy-Strzegocice
0:7
Team Przecław
Paszczyniak Paszczyna
0:3
Sokół Krzywa
Radomyślanka Radomyśl Wielki
3:2
Rzemieślnik Pilzno
LKS Ostrów
0:3
Stal Mielec
Igloopol Dębica
0:3
Brzostowianka Brzostek
LKS Brzeźnica
0:3
DAP Dębica
MULKS Pustynia
2:3
Strzelec Frysztak
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelec Frysztak
4:4
Monis Bielowy-Strzegocice
Stal Mielec
3:0*
MULKS Pustynia
Sokół Krzywa
1:3
LKS Ostrów
Brzostowianka Brzostek
2:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Rzemieślnik Pilzno
3:0
Paszczyniak Paszczyna
DAP Dębica
3:0
Igloopol Dębica
Team Przecław
3:0
LKS Brzeźnica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Monis Bielowy-Strzegocice
0:9
Stal Mielec
MULKS Pustynia
6:4
Sokół Krzywa
Paszczyniak Paszczyna
0:3
Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Ostrów
2:6
Rzemieślnik Pilzno
Igloopol Dębica
0:3
Team Przecław
DAP Dębica
4:3
Brzostowianka Brzostek
LKS Brzeźnica
0:3*
Strzelec Frysztak
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzostowianka Brzostek
3:0
Paszczyniak Paszczyna
Radomyślanka Radomyśl Wielki
12:1
LKS Ostrów
Stal Mielec
3:0
LKS Brzeźnica
Rzemieślnik Pilzno
3:0
MULKS Pustynia
Team Przecław
3:0
DAP Dębica
Strzelec Frysztak
3:0
Igloopol Dębica
Sokół Krzywa
- : -
Monis Bielowy-Strzegocice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij