zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
Pauza
Wisłoczanka Tryńcza
1:2
Start Pruchnik
Sokół Sieniawa
3:1
Huragan Gniewczyna
Syrenka Roźwienica
0:2
San Gorzyce
MKS Kańczuga
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Łęk Ostrów
1:4
KS Wiązownica
San Hureczko "Junior st."
2:1
Majdan Sieniawski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrenka Roźwienica
Pauza
San Gorzyce
5:4
Wisłoczanka Tryńcza
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:4
Łęk Ostrów
KS Wiązownica
1:5
Sokół Sieniawa
Majdan Sieniawski
2:1
Huragan Gniewczyna
San Hureczko "Junior st."
5:3
San Jarosław
Start Pruchnik
6:1
MKS Kańczuga
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
Pauza
Huragan Gniewczyna
7:0
KS Wiązownica
Sokół Sieniawa
10:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Syrenka Roźwienica
1:4
San Hureczko "Junior st."
MKS Kańczuga
1:0
San Gorzyce
Łęk Ostrów
5:2
Start Pruchnik
San Jarosław
0:2
Majdan Sieniawski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
Pauza
San Gorzyce
4:2
Łęk Ostrów
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:2
Huragan Gniewczyna
Majdan Sieniawski
6:3
KS Wiązownica
San Jarosław
2:4
Syrenka Roźwienica
San Hureczko "Junior st."
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
Start Pruchnik
3:2
Sokół Sieniawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Łęk Ostrów
Pauza
Wisłoczanka Tryńcza
4:0
San Jarosław
Huragan Gniewczyna
0:1
Start Pruchnik
KS Wiązownica
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa
11:2
San Gorzyce
Syrenka Roźwienica
0:3
Majdan Sieniawski
MKS Kańczuga
2:2
San Hureczko "Junior st."
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
Pauza
San Gorzyce
6:0
Huragan Gniewczyna
Syrenka Roźwienica
2:0
Wisłoczanka Tryńcza
Majdan Sieniawski
3:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
San Jarosław
4:0
MKS Kańczuga
San Hureczko "Junior st."
1:3
Łęk Ostrów
Start Pruchnik
7:2
KS Wiązownica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
Pauza
Wisłoczanka Tryńcza
1:2
Majdan Sieniawski
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:2
Start Pruchnik
KS Wiązownica
2:8
San Gorzyce
Sokół Sieniawa
5:1
San Hureczko "Junior st."
MKS Kańczuga
2:1
Syrenka Roźwienica
Łęk Ostrów
7:1
San Jarosław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
Pauza
Wisłoczanka Tryńcza
0:3
MKS Kańczuga
San Gorzyce
7:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Syrenka Roźwienica
0:8
Łęk Ostrów
Majdan Sieniawski
2:1
Start Pruchnik
San Jarosław
3:3
Sokół Sieniawa
San Hureczko "Junior st."
0:2
Huragan Gniewczyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pauza
Huragan Gniewczyna
6:1
San Jarosław
KS Wiązownica
1:2
San Hureczko "Junior st."
Sokół Sieniawa
7:1
Syrenka Roźwienica
Majdan Sieniawski
3:5
MKS Kańczuga
Łęk Ostrów
5:3
Wisłoczanka Tryńcza
Start Pruchnik
3:0
San Gorzyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Pruchnik
Pauza
Wisłoczanka Tryńcza
3:2
Sokół Sieniawa
Syrenka Roźwienica
3:0
Huragan Gniewczyna
Majdan Sieniawski
2:5
San Gorzyce
MKS Kańczuga
0:4
Łęk Ostrów
San Jarosław
3:1
KS Wiązownica
San Hureczko "Junior st."
4:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
Pauza
Huragan Gniewczyna
6:0
Wisłoczanka Tryńcza
Wólczanka Wólka Pełkińska
6:3
San Jarosław
KS Wiązownica
3:1
Syrenka Roźwienica
Sokół Sieniawa
0:4
MKS Kańczuga
Łęk Ostrów
3:1
Majdan Sieniawski
Start Pruchnik
1:2
San Hureczko "Junior st."
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
Pauza
Wisłoczanka Tryńcza
2:4
KS Wiązownica
Syrenka Roźwienica
1:6
Wólczanka Wólka Pełkińska
MKS Kańczuga
6:2
Huragan Gniewczyna
Łęk Ostrów
2:0
Sokół Sieniawa
San Jarosław
1:5
Start Pruchnik
San Hureczko "Junior st."
3:2
San Gorzyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko "Junior st."
Pauza
San Gorzyce
13:2
San Jarosław
Huragan Gniewczyna
2:1
Łęk Ostrów
Wólczanka Wólka Pełkińska
7:1
Wisłoczanka Tryńcza
KS Wiązownica
4:5
MKS Kańczuga
Majdan Sieniawski
2:2
Sokół Sieniawa
Start Pruchnik
2:6
Syrenka Roźwienica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
Pauza
San Gorzyce
4:0
Syrenka Roźwienica
Huragan Gniewczyna
6:0
Sokół Sieniawa
KS Wiązownica
4:1
Łęk Ostrów
Majdan Sieniawski
1:3
San Hureczko "Junior st."
Wólczanka Wólka Pełkińska
- : -
MKS Kańczuga
Start Pruchnik
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrenka Roźwienica
Pauza
San Jarosław
0:8
San Hureczko "Junior st."
San Gorzyce
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
Huragan Gniewczyna
7:0
Majdan Sieniawski
Sokół Sieniawa
3:2
KS Wiązownica
MKS Kańczuga
1:2
Start Pruchnik
Łęk Ostrów
2:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
Pauza
San Gorzyce
7:1
MKS Kańczuga
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:2
Sokół Sieniawa
KS Wiązownica
0:3
Huragan Gniewczyna
Majdan Sieniawski
3:3
San Jarosław
San Hureczko "Junior st."
12:0
Syrenka Roźwienica
Start Pruchnik
3:1
Łęk Ostrów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
Pauza
Wisłoczanka Tryńcza
0:3
San Hureczko "Junior st."
Huragan Gniewczyna
2:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica
2:0
Majdan Sieniawski
Sokół Sieniawa
1:2
Start Pruchnik
Syrenka Roźwienica
1:0
San Jarosław
Łęk Ostrów
1:2
San Gorzyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
Pauza
San Gorzyce
7:1
MKS Kańczuga
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:2
Sokół Sieniawa
KS Wiązownica
0:2
Huragan Gniewczyna
Majdan Sieniawski
0:3
San Jarosław
San Hureczko "Junior st."
12:0
Syrenka Roźwienica
Start Pruchnik
3:1
Łęk Ostrów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
0:3
Syrenka Roźwienica
Huragan Gniewczyna
2:4
San Gorzyce
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:0
Majdan Sieniawski
KS Wiązownica
0:3
Start Pruchnik
MKS Kańczuga
3:1
San Jarosław
Łęk Ostrów
1:0
San Hureczko "Junior st."
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
San Jarosław
2:1
Łęk Ostrów
Majdan Sieniawski
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
San Gorzyce
7:0
KS Wiązownica
Syrenka Roźwienica
2:9
MKS Kańczuga
San Hureczko "Junior st."
6:0
Sokół Sieniawa
Start Pruchnik
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
1:6
San Hureczko "Junior st."
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
San Gorzyce
Sokół Sieniawa
10:1
San Jarosław
MKS Kańczuga
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
Łęk Ostrów
9:0
Syrenka Roźwienica
Start Pruchnik
3:1
Majdan Sieniawski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
2:2
Start Pruchnik
Syrenka Roźwienica
1:9
Sokół Sieniawa
MKS Kańczuga
4:3
Majdan Sieniawski
Łęk Ostrów
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
San Jarosław
2:4
Huragan Gniewczyna
San Hureczko "Junior st."
4:2
KS Wiązownica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
6:1
San Jarosław
San Gorzyce
5:1
Majdan Sieniawski
Huragan Gniewczyna
5:0
Syrenka Roźwienica
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
San Hureczko "Junior st."
Sokół Sieniawa
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
Łęk Ostrów
4:1
MKS Kańczuga
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
0:3
Huragan Gniewczyna
Syrenka Roźwienica
0:9
KS Wiązownica
Majdan Sieniawski
1:2
Łęk Ostrów
MKS Kańczuga
2:1
Sokół Sieniawa
San Jarosław
2:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
San Hureczko "Junior st."
0:3
Start Pruchnik
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
- : -
San Hureczko "Junior st."
Huragan Gniewczyna
- : -
MKS Kańczuga
Wólczanka Wólka Pełkińska
- : -
Syrenka Roźwienica
KS Wiązownica
3:0
Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sieniawa
- : -
Łęk Ostrów
Start Pruchnik
- : -
San Jarosław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoczanka Tryńcza
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Syrenka Roźwienica
- : -
Start Pruchnik
Majdan Sieniawski
- : -
Sokół Sieniawa
MKS Kańczuga
0:2
KS Wiązownica
Łęk Ostrów
- : -
Huragan Gniewczyna
San Jarosław
- : -
San Gorzyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij