Zapowiedź: Dynovia Dynów

DYNOVIA DYNÓW : JKS JAROSŁAW

Już w meczu z Dynovią stajemy przed szansą przypieczętowania sobie awansu do I ligi! Ostatni raz drużyna juniorów Jarosławskiego Klubu Sportowego występowała na tym szczeblu rozgrywek...7 lat temu! Na osiągnięcie tego sukcesu jest ogromna szansa, ponieważ potrzebujemy już jedynie jednego punktu w trzech ostatnich meczach. A zespół, który ma jeszcze szanse pokrzyżować plany awansu Nam i drużynie DAPu jest właśnie Dynovia.

Dynovia Dynów zajmuje w tabeli 5 pozycję z 24 punktami na koncie, w skład tej zdobyczy wchodzi 8 zwycięstw i 5 porażek. Jednak na wiosnę spisują się słabo, zdołali pokonać jedynie Stal Nową Dębe i Sokół Nisko, co przełożyło się na spadek w ligowej tabeli (3 miejsce po rundzie jesiennej) i już tylko na matematyczne szanse awansu o szczebel wyżej. Jesienią w Jarosławiu padł wynik 3:2 dla czarno-niebieskich. Podopieczni Jacka Mikłasza przegrywali 0:1 do przerwy po bramce najlepszego strzelca Dynovii Pawła Kulona (16 bramek w sezonie), a za chwilę po przerwie stracili drugą. Kamil Bała dał szybko sygnał do odrabiana strat i nasz zespół poszedł za ciosem. Za moment wyrównującą bramkę strzelił Sebastian Sobolewski, a w samej końcówce spotkania wynik ustalił strzałem w "okienko" wspomniany wyżej Kamil Bała. Liczymy na spotkanie pełne emocji tak jak to było jesienią.

* Przypominamy, że awansu do wyższej ligi nie mogą uzyskać Resovia II Rzeszów i Karpaty II Krosno, ze względu na posiadanie już jednego zespołu w tej lidze.

Historia spotkań: 1 mecz - 1 wygrana JKS, 0 remisów, 0 zwycięstw Dynovii - Bramki: 3:2 dla JKS
28.09.2015r. - JKS Jarosław - Dynovia Dynów 3:2

Spotkania w XVI kolejce II podkarpackiej ligi juniorów młodszych:
12.05.2016r. 17:00 Dynovia Dynów (5) - JKS Jarosław (3)
12.05.2016r. 18:00 DAP Dębica (2) - Karpaty II Krosno (4)
14.05.2016r. 11:00 Sokół Nisko (9) - MKS Kańczuga (8)
14.05.2016r. 16:00 Resovia II Rzeszów (1) - Stal Nowa Dęba (6)
MKS Kolbuszowa (7) - pauza

(1) - miejsce zespołu w tabeli