Jesień nasza!

II podkarpacka liga juniorów starszych – 13. kolejka
JKS Jarosław – San Gorzyce 6:0 (3:0)
1:0 Bielecki 9′
2:0 Bała 20′
3:0 Lis 38′
4:0 Bała 55′
5:0 Bała 70′
6:0 Kuta 89′

JKS: Czemerda – Szakiel (59′ Hajduk), Ozimek (46′ Rokosz), Kyć, Bihajło (63′ Kuta) – Bielecki, Juźwikowski (46′ Sobolewski), Mrozowicz (72′ Ptasznik), Brodowicz, Bała (70′ Chruściel) – Lis

Nasi juniorzy w swoim ostatnim tegorocznym meczu, rozegranym w niedzielę na stadionie przy ulicy Piekarskiej, rozbili bez większych kłopotów beniaminka II ligi. Worek z bramkami rozwiązał już po 9. minutach gry Maciej Bielecki, wykorzystując znakomite podanie Kamila Bały. Ten ostatni zawodnik do asysty dołożył jeszcze… trzy gole, wydatnie przyczyniając się do kolejnej efektownej wygranej gospodarzy. Nasza drużyna zakończyła rundę jesienną na pierwszym miejscu w tabeli z kompletem zwycięstw i aż dziesięciopunktową przewagą nad wiceliderem. Gratulujemy!

źródło: www.jksjaroslaw.info