III miejsce na turnieju w Lubaczowie!

W sobotę (08.08) na Stadionie Miejskim w Lubaczowie odbył się XXI Turniej Piłki Nożnej im. Kazimierza Górskiego. Tegorocznym zwycięzcą została drużyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski.

W Turnieju rywalizowały ze sobą trzy drużyny: MOS Pogoń-Sokół Lubaczów (gospodarz), JKS Jarosław i TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - z powodów kadrowych na zawodach nie pojawiła się drużyna Łady 1945 Biłgoraj. Zespoły zagrały systemem każdy z każdym. Po zaciętej walce zwycięzcą została drużyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, drugie miejsce na podium przypadło lubaczowianom, a trzecie piłkarzom JKS Jarosław.
Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik MOS Pogoń-Sokół Lubaczów, który ani razu nie wyjął piłki z siatki, natomiast najlepszym zawodnikiem zawodów został junior Tomasovii.