Stawiamy kropkę nad i!

Juniorzy starsi naszego klubu rozegrali ostatni w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Podopieczni trenera Jacka Mikłasza przez ponad godzinę męczyli się z niżej notowaną Stalą Nowa Dęba, ale ostatecznie pokonali rywali 4:0.

Worek z bramkami, który w tym sezonie jest niezwykle pojemny (jarosławianie, licząc mecz ze Stalą Nowa Dęba, strzelili w bieżących rozgrywkach już 112 goli!), rozwiązał się dopiero po 70 minutach spotkania, gdy do siatki gości trafił Piotr Kucab. Po tym pierwszym trafieniu poszło już „z górki”, a kolejne bramki dołożyli jeszcze Adrian Brodowicz i Jakub Chruściel. Mimo że do rozegrania naszej drużynie pozostał jeszcze wyjazdowy mecz z Sanem Gorzyce (w sobotę 3 czerwca), to po końcowym gwizdku nasi młodzi zawodnicy świętowali na środki boiska wywalczenie mistrzostwa II ligi podkarpackiej.

II liga podkarpacka juniorów starszych – 25. kolejka
JKS Jarosław – Stal Nowa Dęba 4:0 (0:0)
1:0 Kucab 70′
2:0 Brodowicz 75′