Pokazali charakter!

Juniorzy JKS rozpoczęli rewanżową rundę rozgrywek. W Sanoku w meczu na szczycie grupy B po kapitalnym występie wygrali z tamtejszym Ekoballem aż 6:3.

Pierwsza połowa nie zapowiadała jednak takiego rozstrzygnięcia. Sanoczanie szybko, bo już w 5. minucie, objęli prowadzenie, a wkrótce potem podwyższyli na 2:0. Kluczowa dla losów rywalizacji okazała się 44. minuta, w której drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Dominik Pielech. JKS, grając przez całą drugą połowę z przewagą jednego zawodnika, wykorzystał osłabienie rywali. Gospodarze wytrzymali napór jedynie przez kwadrans, po którym nastąpił koncert gry podopiecznych Jacka Mikłasza. Hat-trickiem popisał się Hubert Bednarz, po jednym golu dołożyli również Dawid Lis, Sebastian Sobolewski oraz Karol Zagrobelny.

Po zwycięstwie w Sanoku JKS został samodzielnym liderem grupy B. Do grupy A awansują dwie najlepsze drużyny, a jarosławianie mają nad trzecią w tabeli rezerwą Stali Mielec osiem punktów przewagi.