Gładka wygrana!

Juniorzy JKS, którzy w poprzednim tygodniu zainaugurowali sezon porażką z Ekoballem Sanok, w pełni zrehabilitowali się za tamten nieudany występ. W drugiej kolejce ligi podkarpackiej rozgromili Rzemieślnika Pilzno 9:1.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy na pierwszą bramkę kazali czekać zaledwie 12 minut. Na listę strzelców w krótkim odstępie czasu wpisali się Adrian Brodowicz i Dawid Lis i stało się jasne, że spotkanie będzie miał jednostronny przebieg. W pierwszej połowie jarosławianie strzelili jeszcze dwa gole, a szczególnie efektowny był ten zdobyty przez Huberta Bednarza, który trafił do siatki z około 30 metrów.

W drugiej połowie JKS kontynuował swoje dzieło, sukcesywnie podwyższając prowadzenie. Efektownego gola zdobył między innymi Janusz Juźwikowski, trafiając w samo okienku bramki gości. Ci do samego końca walczyli o chociaż honorową bramkę i swój cel osiągnęli w 88. minucie.