zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
2:0
Czarni Trześń
LKS Ostrów
1:1
Czarnovia Czarna
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Victoria Czermin
3:1
Brzostowianka Brzostek
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
3:2
Raniżovia Raniżów
Kaskada Kamionka
1:4
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Monis Bielowy-Strzegocice
0:3
Igloopol Dębica
Zryw Dzikowiec
3:3
Chemik Pustków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Trześń
0:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Czarnovia Czarna
0:4
Victoria Czermin
Igloopol Dębica
3:1
LKS Ostrów
Brzostowianka Brzostek
2:1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Chemik Pustków
0:0
Kaskada Kamionka
Raniżovia Raniżów
0:7
Sokół Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wielki
3:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Wilga Widełka
6:0
Zryw Dzikowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaskada Kamionka
0:2
Wilga Widełka
LKS Ostrów
3:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Sokół Kolbuszowa Dolna
5:1
Brzostowianka Brzostek
Lechia Sędziszów Małopolski
7:0
Raniżovia Raniżów
Monis Bielowy-Strzegocice
2:1
Chemik Pustków
Victoria Czermin
0:0
Igloopol Dębica
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:1
Czarnovia Czarna
Zryw Dzikowiec
2:2
Czarni Trześń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
3:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Czarni Trześń
4:3
Raniżovia Raniżów
Czarnovia Czarna
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica
5:0
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Zryw Dzikowiec
1:3
Kaskada Kamionka
Brzostowianka Brzostek
1:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Chemik Pustków
6:0
LKS Ostrów
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:1
Victoria Czermin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ostrów
1:3
Wilga Widełka
Lechia Sędziszów Małopolski
4:1
Czarnovia Czarna
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:2
Igloopol Dębica
Kaskada Kamionka
1:2
Czarni Trześń
Victoria Czermin
3:0
Chemik Pustków
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:6
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Monis Bielowy-Strzegocice
1:1
Zryw Dzikowiec
Raniżovia Raniżów
2:5
Brzostowianka Brzostek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
0:2
Victoria Czermin
Kaskada Kamionka
1:2
Monis Bielowy-Strzegocice
Czarni Trześń
2:1
Brzostowianka Brzostek
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarnovia Czarna
1:2
Raniżovia Raniżów
Igloopol Dębica
0:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Chemik Pustków
2:1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Zryw Dzikowiec
4:1
LKS Ostrów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski
2:1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Brzostowianka Brzostek
3:1
Czarnovia Czarna
Victoria Czermin
6:0
Zryw Dzikowiec
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:5
Wilga Widełka
Monis Bielowy-Strzegocice
2:0
Czarni Trześń
LKS Ostrów
1:3
Kaskada Kamionka
Raniżovia Raniżów
1:3
Igloopol Dębica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Trześń
3:0*
Czarnovia Czarna
Wilga Widełka
0:5
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kaskada Kamionka
0:5
Victoria Czermin
Igloopol Dębica
5:1
Brzostowianka Brzostek
Chemik Pustków
2:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Monis Bielowy-Strzegocice
1:2
LKS Ostrów
Zryw Dzikowiec
2:1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Radomyślanka Radomyśl Wielki
3:4
Raniżovia Raniżów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Sędziszów Małopolski
2:2
Wilga Widełka
LKS Ostrów
2:3
Czarni Trześń
Czarnovia Czarna
0:4
Igloopol Dębica
Brzostowianka Brzostek
1:3
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Victoria Czermin
1:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:3
Kaskada Kamionka
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:0
Zryw Dzikowiec
Raniżovia Raniżów
1:2
Chemik Pustków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
3:2
Raniżovia Raniżów
Kaskada Kamionka
0:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
LKS Ostrów
0:4
Victoria Czermin
Czarni Trześń
0:1
Igloopol Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki
3:1
Czarnovia Czarna
Monis Bielowy-Strzegocice
6:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Zryw Dzikowiec
0:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Chemik Pustków
1:2
Brzostowianka Brzostek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
2:2
LKS Ostrów
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Czarnovia Czarna
1:1
Chemik Pustków
Igloopol Dębica
2:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Lechia Sędziszów Małopolski
2:0
Kaskada Kamionka
Victoria Czermin
4:0
Czarni Trześń
Raniżovia Raniżów
4:2
Zryw Dzikowiec
Brzostowianka Brzostek
1:1
Wilga Widełka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
3:2
Czarnovia Czarna
Kaskada Kamionka
3:2
Raniżovia Raniżów
LKS Ostrów
0:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni Trześń
0:6
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Chemik Pustków
3:2
Igloopol Dębica
Victoria Czermin
3:1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Monis Bielowy-Strzegocice
0:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Zryw Dzikowiec
3:1
Brzostowianka Brzostek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
5:0
Czarni Trześń
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:1
Chemik Pustków
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
Victoria Czermin
Czarnovia Czarna
3:0
Zryw Dzikowiec
Igloopol Dębica
2:0
Wilga Widełka
Lechia Sędziszów Małopolski
3:0
LKS Ostrów
Raniżovia Raniżów
0:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Brzostowianka Brzostek
2:1
Kaskada Kamionka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaskada Kamionka
1:1
Czarnovia Czarna
Zryw Dzikowiec
0:3
Igloopol Dębica
LKS Ostrów
1:2
Raniżovia Raniżów
Wilga Widełka
2:1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Czarni Trześń
2:1
Chemik Pustków
Victoria Czermin
1:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:5
Sokół Kolbuszowa Dolna
Monis Bielowy-Strzegocice
5:2
Brzostowianka Brzostek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:2
Zryw Dzikowiec
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
Czarni Trześń
Czarnovia Czarna
1:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Igloopol Dębica
3:0
Kaskada Kamionka
Lechia Sędziszów Małopolski
2:3
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Chemik Pustków
0:0
Wilga Widełka
Brzostowianka Brzostek
3:1
LKS Ostrów
Raniżovia Raniżów
0:2
Victoria Czermin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
2:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:2
Kaskada Kamionka
Chemik Pustków
0:1
Zryw Dzikowiec
Czarni Trześń
2:4
Wilga Widełka
Czarnovia Czarna
4:2
LKS Ostrów
Lechia Sędziszów Małopolski
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Brzostowianka Brzostek
0:2
Victoria Czermin
Raniżovia Raniżów
1:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
3:2
Brzostowianka Brzostek
Victoria Czermin
1:1
Czarnovia Czarna
Zryw Dzikowiec
1:5
Wilga Widełka
LKS Ostrów
1:9
Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna
6:0
Raniżovia Raniżów
Monis Bielowy-Strzegocice
2:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kaskada Kamionka
2:0
Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski
2:1
Czarni Trześń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
3:0
Victoria Czermin
Chemik Pustków
0:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Czarnovia Czarna
3:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Brzostowianka Brzostek
2:5
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wilga Widełka
1:0
Kaskada Kamionka
Czarni Trześń
3:2
Zryw Dzikowiec
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:1
LKS Ostrów
Raniżovia Raniżów
1:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Czarnovia Czarna
Kaskada Kamionka
3:2
Zryw Dzikowiec
LKS Ostrów
0:1
Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski
3:0
Brzostowianka Brzostek
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
2:4
Igloopol Dębica
Victoria Czermin
1:1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Monis Bielowy-Strzegocice
1:0
Wilga Widełka
Raniżovia Raniżów
0:1
Czarni Trześń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Chemik Pustków
0:0
Victoria Czermin
Brzostowianka Brzostek
4:1
Raniżovia Raniżów
Czarnovia Czarna
0:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Wilga Widełka
3:1
LKS Ostrów
Czarni Trześń
5:1
Kaskada Kamionka
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Zryw Dzikowiec
1:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Ostrów
3:2
Zryw Dzikowiec
Lechia Sędziszów Małopolski
0:1
Igloopol Dębica
Brzostowianka Brzostek
2:5
Czarni Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:2
Chemik Pustków
Victoria Czermin
5:1
Wilga Widełka
Monis Bielowy-Strzegocice
3:1
Kaskada Kamionka
Raniżovia Raniżów
2:2
Czarnovia Czarna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
1:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Kaskada Kamionka
2:0
LKS Ostrów
Czarni Trześń
4:2
Monis Bielowy-Strzegocice
Czarnovia Czarna
1:1
Brzostowianka Brzostek
Chemik Pustków
0:5
Sokół Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:1
Lechia Sędziszów Małopolski
Zryw Dzikowiec
0:6
Victoria Czermin
Igloopol Dębica
5:1
Raniżovia Raniżów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
6:1
Zryw Dzikowiec
Victoria Czermin
2:1
Kaskada Kamionka
Raniżovia Raniżów
1:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Ostrów
5:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Wilga Widełka
Czarnovia Czarna
1:2
Czarni Trześń
Lechia Sędziszów Małopolski
2:1
Chemik Pustków
Brzostowianka Brzostek
1:3
Igloopol Dębica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
0:2
Lechia Sędziszów Małopolski
Kaskada Kamionka
2:1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Czarni Trześń
1:2
LKS Ostrów
Igloopol Dębica
7:0
Czarnovia Czarna
Chemik Pustków
4:1
Raniżovia Raniżów
Monis Bielowy-Strzegocice
2:1
Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:0
Brzostowianka Brzostek
Zryw Dzikowiec
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarnovia Czarna
1:2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Igloopol Dębica
8:1
Czarni Trześń
Lechia Sędziszów Małopolski
8:1
Zryw Dzikowiec
Brzostowianka Brzostek
4:1
Chemik Pustków
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
3:1
Monis Bielowy-Strzegocice
Victoria Czermin
4:0
LKS Ostrów
Sokół Kolbuszowa Dolna
9:0
Kaskada Kamionka
Raniżovia Raniżów
0:2
Wilga Widełka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
2:2
Brzostowianka Brzostek
Kaskada Kamionka
2:4
Lechia Sędziszów Małopolski
LKS Ostrów
2:5
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Czarni Trześń
1:2
Victoria Czermin
Chemik Pustków
4:0
Czarnovia Czarna
Monis Bielowy-Strzegocice
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:2
Igloopol Dębica
Zryw Dzikowiec
0:3
Raniżovia Raniżów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
3:2
Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2:1
Czarni Trześń
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:0
LKS Ostrów
Czarnovia Czarna
3:2
Wilga Widełka
Igloopol Dębica
4:0
Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski
7:2
Monis Bielowy-Strzegocice
Raniżovia Raniżów
2:0
Kaskada Kamionka
Brzostowianka Brzostek
3:1
Zryw Dzikowiec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Widełka
0:1
Igloopol Dębica
Kaskada Kamionka
6:1
Brzostowianka Brzostek
Czarni Trześń
5:1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Chemik Pustków
6:0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Zryw Dzikowiec
0:4
Czarnovia Czarna
Victoria Czermin
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Monis Bielowy-Strzegocice
2:1
Raniżovia Raniżów
LKS Ostrów
2:0
Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1:1
Wilga Widełka
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Czarnovia Czarna
4:3
Kaskada Kamionka
Igloopol Dębica
9:0
Zryw Dzikowiec
Lechia Sędziszów Małopolski
4:0
Victoria Czermin
Chemik Pustków
0:2
Czarni Trześń
Raniżovia Raniżów
1:1
LKS Ostrów
Brzostowianka Brzostek
3:0
Monis Bielowy-Strzegocice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1:3
Lechia Sędziszów Małopolski
Wilga Widełka
1:2
Chemik Pustków
Kaskada Kamionka
2:5
Igloopol Dębica
LKS Ostrów
0:3
Brzostowianka Brzostek
Czarni Trześń
4:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Victoria Czermin
1:0
Raniżovia Raniżów
Monis Bielowy-Strzegocice
0:5
Czarnovia Czarna
Zryw Dzikowiec
0:3
Radomyślanka Radomyśl Wielki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij