zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
3:1
OKS Mokrzyszów
Olimpia Solo Pysznica
1:1
KP Zarzecze
Stal II Stalowa Wola
6:0
San Wrzawy
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:6
Słowianin Grębów
Transdźwig Stale
2:1
Wisan Skopanie
Pogoń Leżajsk
4:1
Orzeł Rudnik
Unia Skowierzyn
1:2
Jeziorak Chwałowice
LZS Zdziary
1:4
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
2:7
Olimpia Solo Pysznica
KP Zarzecze
2:1
Transdźwig Stale
Unia Nowa Sarzyna
4:1
Pogoń Leżajsk
Wisan Skopanie
1:0
Stal II Stalowa Wola
San Wrzawy
1:6
Stal Gorzyce
OKS Mokrzyszów
5:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Jeziorak Chwałowice
0:3
Orzeł Rudnik
Słowianin Grębów
1:0
LZS Zdziary
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
0:4
Unia Skowierzyn
Pogoń Leżajsk
0:3
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik
0:2
Unia Nowa Sarzyna
Stal Gorzyce
4:0
Wisan Skopanie
Stal II Stalowa Wola
1:1
KP Zarzecze
LZS Zdziary
5:1
OKS Mokrzyszów
Olimpia Solo Pysznica
5:3
Jeziorak Chwałowice
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:3
San Wrzawy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Zarzecze
0:3
Stal Gorzyce
Wisan Skopanie
2:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
San Wrzawy
0:2
LZS Zdziary
Unia Skowierzyn
3:1
Stal II Stalowa Wola
OKS Mokrzyszów
1:1
Pogoń Leżajsk
Jeziorak Chwałowice
0:3
Unia Nowa Sarzyna
Olimpia Solo Pysznica
3:0
Transdźwig Stale
Słowianin Grębów
3:1
Orzeł Rudnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
5:1
Unia Skowierzyn
Transdźwig Stale
3:3
Jeziorak Chwałowice
Pogoń Leżajsk
1:0
San Wrzawy
Orzeł Rudnik
0:5
OKS Mokrzyszów
Unia Nowa Sarzyna
1:0
Słowianin Grębów
Stal II Stalowa Wola
4:0
Olimpia Solo Pysznica
LZS Zdziary
5:1
Wisan Skopanie
Orzeł Rudnik nad Sanem
4:1
KP Zarzecze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
3:3
Orzeł Rudnik nad Sanem
San Wrzawy
3:4
Orzeł Rudnik
Transdźwig Stale
0:1
Stal II Stalowa Wola
KP Zarzecze
2:1
LZS Zdziary
Wisan Skopanie
2:1
Pogoń Leżajsk
OKS Mokrzyszów
1:4
Unia Nowa Sarzyna
Jeziorak Chwałowice
2:5
Słowianin Grębów
Olimpia Solo Pysznica
0:1
Stal Gorzyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
3:0
San Wrzawy
Stal Gorzyce
6:0
Transdźwig Stale
LZS Zdziary
2:0
Unia Skowierzyn
Stal II Stalowa Wola
3:2
Jeziorak Chwałowice
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:2
Olimpia Solo Pysznica
Pogoń Leżajsk
0:2
KP Zarzecze
Orzeł Rudnik
2:2
Wisan Skopanie
Słowianin Grębów
4:1
OKS Mokrzyszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
1:4
Unia Nowa Sarzyna
Transdźwig Stale
2:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
KP Zarzecze
7:0
Orzeł Rudnik
San Wrzawy
2:4
Słowianin Grębów
Unia Skowierzyn
0:3
Pogoń Leżajsk
Stal II Stalowa Wola
2:6
Stal Gorzyce
Jeziorak Chwałowice
3:0
OKS Mokrzyszów
Olimpia Solo Pysznica
0:3
LZS Zdziary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
3:1
Transdźwig Stale
Pogoń Leżajsk
3:5
Olimpia Solo Pysznica
Orzeł Rudnik
1:1
Unia Skowierzyn
Unia Nowa Sarzyna
2:1
KP Zarzecze
Stal Gorzyce
2:0
Jeziorak Chwałowice
OKS Mokrzyszów
5:0
San Wrzawy
Słowianin Grębów
1:2
Wisan Skopanie
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:4
Stal II Stalowa Wola
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
1:1
Pogoń Leżajsk
KP Zarzecze
2:0
Słowianin Grębów
Stal Gorzyce
3:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Wisan Skopanie
2:1
OKS Mokrzyszów
Unia Skowierzyn
1:2
Unia Nowa Sarzyna
Stal II Stalowa Wola
3:1
LZS Zdziary
Jeziorak Chwałowice
3:3
San Wrzawy
Olimpia Solo Pysznica
3:0
Orzeł Rudnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
1:3
Stal Gorzyce
Pogoń Leżajsk
2:1
Stal II Stalowa Wola
Orzeł Rudnik
3:1
Transdźwig Stale
Unia Nowa Sarzyna
5:2
Olimpia Solo Pysznica
San Wrzawy
2:1
Wisan Skopanie
OKS Mokrzyszów
0:5
KP Zarzecze
Słowianin Grębów
3:0
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik nad Sanem
3:0
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
3:0
Pogoń Leżajsk
Transdźwig Stale
0:6
Unia Nowa Sarzyna
KP Zarzecze
8:2
San Wrzawy
Unia Skowierzyn
2:0
OKS Mokrzyszów
Stal II Stalowa Wola
5:3
Orzeł Rudnik
Jeziorak Chwałowice
0:2
Wisan Skopanie
Olimpia Solo Pysznica
4:2
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik nad Sanem
0:2
LZS Zdziary
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
2:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Orzeł Rudnik
1:6
Stal Gorzyce
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Stal II Stalowa Wola
Wisan Skopanie
2:2
KP Zarzecze
San Wrzawy
2:2
Unia Skowierzyn
OKS Mokrzyszów
3:0
Olimpia Solo Pysznica
LZS Zdziary
2:1
Jeziorak Chwałowice
Słowianin Grębów
3:0
Transdźwig Stale
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
2:1
Unia Nowa Sarzyna
LZS Zdziary
2:0
Pogoń Leżajsk
Transdźwig Stale
1:1
OKS Mokrzyszów
Unia Skowierzyn
1:2
Wisan Skopanie
Stal II Stalowa Wola
3:0
Słowianin Grębów
Jeziorak Chwałowice
2:2
KP Zarzecze
Olimpia Solo Pysznica
4:3
San Wrzawy
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:3
Orzeł Rudnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
0:1
Jeziorak Chwałowice
KP Zarzecze
1:4
Unia Skowierzyn
Unia Nowa Sarzyna
9:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Wisan Skopanie
0:3
Olimpia Solo Pysznica
San Wrzawy
4:2
Transdźwig Stale
OKS Mokrzyszów
1:0
Stal II Stalowa Wola
Słowianin Grębów
2:1
Stal Gorzyce
Orzeł Rudnik
3:2
LZS Zdziary
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
1:2
LZS Zdziary
Wisan Skopanie
2:0
Transdźwig Stale
KP Zarzecze
2:1
Olimpia Solo Pysznica
Orzeł Rudnik
0:4
Pogoń Leżajsk
San Wrzawy
0:7
Stal II Stalowa Wola
OKS Mokrzyszów
1:4
Stal Gorzyce
Jeziorak Chwałowice
3:3
Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów
0:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
0:0
Unia Nowa Sarzyna
Stal Gorzyce
2:0
San Wrzawy
Transdźwig Stale
0:1
KP Zarzecze
Orzeł Rudnik
2:2
Jeziorak Chwałowice
Stal II Stalowa Wola
3:1
Wisan Skopanie
LZS Zdziary
1:0
Słowianin Grębów
Olimpia Solo Pysznica
0:2
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik nad Sanem
3:0
OKS Mokrzyszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
1:0
Orzeł Rudnik
Unia Skowierzyn
1:2
Transdźwig Stale
KP Zarzecze
2:0
Stal II Stalowa Wola
Wisan Skopanie
0:5
Stal Gorzyce
San Wrzawy
0:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
OKS Mokrzyszów
1:0
LZS Zdziary
Jeziorak Chwałowice
4:2
Olimpia Solo Pysznica
Słowianin Grębów
1:1
Pogoń Leżajsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
10:0
San Wrzawy
Stal Gorzyce
4:0
KP Zarzecze
Transdźwig Stale
0:0
Olimpia Solo Pysznica
Pogoń Leżajsk
2:0
OKS Mokrzyszów
Orzeł Rudnik
2:1
Słowianin Grębów
Unia Nowa Sarzyna
2:1
Jeziorak Chwałowice
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:2
Wisan Skopanie
Stal II Stalowa Wola
0:1
Unia Skowierzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
0:3
Stal Gorzyce
KP Zarzecze
1:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Wisan Skopanie
1:2
LZS Zdziary
San Wrzawy
0:4
Pogoń Leżajsk
OKS Mokrzyszów
1:3
Orzeł Rudnik
Jeziorak Chwałowice
0:4
Transdźwig Stale
Słowianin Grębów
1:2
Unia Nowa Sarzyna
Olimpia Solo Pysznica
5:0
Stal II Stalowa Wola
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
1:1
KP Zarzecze
Słowianin Grębów
0:3
Jeziorak Chwałowice
Pogoń Leżajsk
1:0
Wisan Skopanie
Orzeł Rudnik
4:2
San Wrzawy
Unia Nowa Sarzyna
6:0
OKS Mokrzyszów
Stal Gorzyce
3:3
Olimpia Solo Pysznica
Stal II Stalowa Wola
0:3*
Transdźwig Stale
Orzeł Rudnik nad Sanem
0:0
Unia Skowierzyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
1:2
Stal Gorzyce
KP Zarzecze
1:3
Pogoń Leżajsk
Wisan Skopanie
0:0
Orzeł Rudnik
San Wrzawy
1:5
Unia Nowa Sarzyna
Unia Skowierzyn
2:1
LZS Zdziary
OKS Mokrzyszów
3:0*
Słowianin Grębów
Jeziorak Chwałowice
0:1
Stal II Stalowa Wola
Olimpia Solo Pysznica
4:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
8:1
Stal II Stalowa Wola
OKS Mokrzyszów
1:1
Jeziorak Chwałowice
Pogoń Leżajsk
3:1
Unia Skowierzyn
Unia Nowa Sarzyna
4:0
Wisan Skopanie
Orzeł Rudnik
2:0
KP Zarzecze
LZS Zdziary
3:1
Olimpia Solo Pysznica
Słowianin Grębów
3:2
San Wrzawy
Orzeł Rudnik nad Sanem
5:1
Transdźwig Stale
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
0:1
Orzeł Rudnik
Olimpia Solo Pysznica
1:2
Pogoń Leżajsk
Transdźwig Stale
0:1
LZS Zdziary
KP Zarzecze
0:2
Unia Nowa Sarzyna
Wisan Skopanie
1:1
Słowianin Grębów
San Wrzawy
2:1
OKS Mokrzyszów
Stal II Stalowa Wola
0:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Jeziorak Chwałowice
0:1
Stal Gorzyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
5:0
Stal II Stalowa Wola
Pogoń Leżajsk
2:1
Transdźwig Stale
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik
1:3
Olimpia Solo Pysznica
San Wrzawy
2:6
Jeziorak Chwałowice
OKS Mokrzyszów
1:0
Wisan Skopanie
Słowianin Grębów
2:1
KP Zarzecze
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:1
Stal Gorzyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
4:1
Orzeł Rudnik
KP Zarzecze
2:2
OKS Mokrzyszów
Stal Gorzyce
5:2
LZS Zdziary
Wisan Skopanie
7:1
San Wrzawy
Unia Skowierzyn
0:2
Słowianin Grębów
Stal II Stalowa Wola
1:4
Pogoń Leżajsk
Jeziorak Chwałowice
1:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Olimpia Solo Pysznica
1:4
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
1:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Orzeł Rudnik
2:2
Stal II Stalowa Wola
Wisan Skopanie
1:3
Jeziorak Chwałowice
San Wrzawy
1:5
KP Zarzecze
OKS Mokrzyszów
1:3
Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów
3:1
Olimpia Solo Pysznica
Pogoń Leżajsk
1:2
Stal Gorzyce
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Transdźwig Stale
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
7:0
Orzeł Rudnik
Transdźwig Stale
3:2
Słowianin Grębów
KP Zarzecze
0:0
Wisan Skopanie
Unia Skowierzyn
7:2
San Wrzawy
Stal II Stalowa Wola
0:1
Unia Nowa Sarzyna
Jeziorak Chwałowice
2:2
LZS Zdziary
Olimpia Solo Pysznica
3:1
OKS Mokrzyszów
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:3
Pogoń Leżajsk
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
1:1
Unia Skowierzyn
Pogoń Leżajsk
1:1
LZS Zdziary
Słowianin Grębów
4:0
Stal II Stalowa Wola
KP Zarzecze
0:3
Jeziorak Chwałowice
Orzeł Rudnik
3:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Unia Nowa Sarzyna
1:1
Stal Gorzyce
San Wrzawy
4:2
Olimpia Solo Pysznica
OKS Mokrzyszów
2:2
Transdźwig Stale
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
5:0
Orzeł Rudnik
Transdźwig Stale
2:1
San Wrzawy
Stal Gorzyce
3:2
Słowianin Grębów
Unia Skowierzyn
2:0
KP Zarzecze
Stal II Stalowa Wola
1:1
OKS Mokrzyszów
Jeziorak Chwałowice
2:2
Pogoń Leżajsk
Olimpia Solo Pysznica
3:1
Wisan Skopanie
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:3
Unia Nowa Sarzyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij