zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
1:2
Górnovia Górno
Transdźwig Stale
2:4
Słowianin Grębów
Pogoń Leżajsk
1:2
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
KP Zarzecze
4:1
Jeziorak Chwałowice
Unia Nowa Sarzyna
1:0
Sokół Kamień
Wisan Skopanie
0:4
Bukowa Jastkowice
LZS Jadachy
1:2
Stal II Stalowa Wola
Strzelec Dąbrowica
3:3
Olimpia Solo Pysznica
Unia Skowierzyn
0:1
OKS Mokrzyszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnovia Górno
0:1
Unia Nowa Sarzyna
Bukowa Jastkowice
1:0
Olimpia Solo Pysznica
Wisan Skopanie
1:4
LZS Zdziary
OKS Mokrzyszów
2:4
Strzelec Dąbrowica
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
2:0
Transdźwig Stale
Stal II Stalowa Wola
1:3
KP Zarzecze
Jeziorak Chwałowice
0:2
Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów
5:1
LZS Jadachy
Sokół Kamień
4:0
Pogoń Leżajsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
1:2
Bukowa Jastkowice
Unia Nowa Sarzyna
2:1
Wisan Skopanie
Transdźwig Stale
0:1
Sokół Kamień
Pogoń Leżajsk
2:0
Górnovia Górno
KP Zarzecze
2:1
Słowianin Grębów
LZS Jadachy
2:0
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Strzelec Dąbrowica
4:1
Jeziorak Chwałowice
Olimpia Solo Pysznica
4:1
OKS Mokrzyszów
Unia Skowierzyn
1:5
Stal II Stalowa Wola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
3:2
Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice
0:2
OKS Mokrzyszów
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
3:1
KP Zarzecze
Stal II Stalowa Wola
3:0
Strzelec Dąbrowica
Jeziorak Chwałowice
1:4
Olimpia Solo Pysznica
LZS Zdziary
2:3
Unia Nowa Sarzyna
Słowianin Grębów
3:5
Unia Skowierzyn
Sokół Kamień
0:1
LZS Jadachy
Górnovia Górno
0:2
Transdźwig Stale
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Solo Pysznica
2:1
Stal II Stalowa Wola
OKS Mokrzyszów
5:0
Jeziorak Chwałowice
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Bukowa Jastkowice
LZS Jadachy
1:2
Górnovia Górno
KP Zarzecze
4:1
Sokół Kamień
Transdźwig Stale
0:2
Wisan Skopanie
Pogoń Leżajsk
3:0
LZS Zdziary
Strzelec Dąbrowica
2:1
Słowianin Grębów
Unia Skowierzyn
2:0
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
0:3
LZS Jadachy
LZS Zdziary
3:0
Transdźwig Stale
Unia Nowa Sarzyna
0:0
Pogoń Leżajsk
Górnovia Górno
3:1
KP Zarzecze
Bukowa Jastkowice
2:0
Jeziorak Chwałowice
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
2:1
Strzelec Dąbrowica
Stal II Stalowa Wola
3:1
OKS Mokrzyszów
Słowianin Grębów
2:2
Olimpia Solo Pysznica
Sokół Kamień
2:1
Unia Skowierzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
1:0
Górnovia Górno
Pogoń Leżajsk
1:2
Bukowa Jastkowice
KP Zarzecze
4:2
Wisan Skopanie
LZS Jadachy
4:4
LZS Zdziary
Transdźwig Stale
1:2
Unia Nowa Sarzyna
OKS Mokrzyszów
0:0
Słowianin Grębów
Jeziorak Chwałowice
3:1
Stal II Stalowa Wola
Strzelec Dąbrowica
4:0
Sokół Kamień
Olimpia Solo Pysznica
2:6
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
0:2
KP Zarzecze
Unia Nowa Sarzyna
4:2
LZS Jadachy
Pogoń Leżajsk
0:0
Transdźwig Stale
Górnovia Górno
5:1
Strzelec Dąbrowica
Bukowa Jastkowice
0:2
Stal II Stalowa Wola
Wisan Skopanie
2:1
Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
4:1
OKS Mokrzyszów
Słowianin Grębów
4:1
Jeziorak Chwałowice
Sokół Kamień
2:0
Olimpia Solo Pysznica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
0:1
Bukowa Jastkowice
KP Zarzecze
2:1
Unia Nowa Sarzyna
OKS Mokrzyszów
3:2
Sokół Kamień
Stal II Stalowa Wola
8:0
Słowianin Grębów
LZS Jadachy
1:7
Pogoń Leżajsk
Jeziorak Chwałowice
1:8
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Strzelec Dąbrowica
3:1
Wisan Skopanie
Olimpia Solo Pysznica
4:1
Górnovia Górno
Unia Skowierzyn
1:0
LZS Zdziary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
2:0
Strzelec Dąbrowica
Unia Nowa Sarzyna
2:1
Unia Skowierzyn
Transdźwig Stale
2:2
LZS Jadachy
Pogoń Leżajsk
1:3
KP Zarzecze
Górnovia Górno
1:1
OKS Mokrzyszów
Bukowa Jastkowice
2:0
Słowianin Grębów
Wisan Skopanie
2:3
Olimpia Solo Pysznica
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
3:1
Stal II Stalowa Wola
Sokół Kamień
2:1
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Zarzecze
2:0
Transdźwig Stale
OKS Mokrzyszów
3:1
Wisan Skopanie
Stal II Stalowa Wola
3:2
Sokół Kamień
LZS Jadachy
2:1
Bukowa Jastkowice
Jeziorak Chwałowice
1:1
Górnovia Górno
Strzelec Dąbrowica
3:2
Unia Nowa Sarzyna
Olimpia Solo Pysznica
2:3
LZS Zdziary
Słowianin Grębów
0:0
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Unia Skowierzyn
0:1
Pogoń Leżajsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
3:1
OKS Mokrzyszów
Bukowa Jastkowice
2:3
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Unia Nowa Sarzyna
1:0
Olimpia Solo Pysznica
Transdźwig Stale
1:3
Unia Skowierzyn
Pogoń Leżajsk
0:1
Strzelec Dąbrowica
Górnovia Górno
1:5
Stal II Stalowa Wola
Wisan Skopanie
1:1
Jeziorak Chwałowice
LZS Jadachy
0:3
KP Zarzecze
Sokół Kamień
1:2
Słowianin Grębów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Chwałowice
2:0
LZS Zdziary
KP Zarzecze
0:4
Bukowa Jastkowice
OKS Mokrzyszów
0:0
Unia Nowa Sarzyna
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
1:0
Sokół Kamień
Stal II Stalowa Wola
1:2
Wisan Skopanie
Strzelec Dąbrowica
1:2
Transdźwig Stale
Olimpia Solo Pysznica
1:0
Pogoń Leżajsk
Słowianin Grębów
1:1
Górnovia Górno
Unia Skowierzyn
2:3
LZS Jadachy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
1:1
OKS Mokrzyszów
Unia Nowa Sarzyna
9:0
Jeziorak Chwałowice
LZS Zdziary
0:3
Stal II Stalowa Wola
Transdźwig Stale
0:3
Olimpia Solo Pysznica
KP Zarzecze
3:0
Unia Skowierzyn
Górnovia Górno
0:1
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Bukowa Jastkowice
2:2
Sokół Kamień
Wisan Skopanie
1:1
Słowianin Grębów
LZS Jadachy
2:1
Strzelec Dąbrowica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Stalowa Wola
8:1
Unia Nowa Sarzyna
Olimpia Solo Pysznica
1:1
LZS Jadachy
OKS Mokrzyszów
2:1
Transdźwig Stale
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
5:1
Wisan Skopanie
Jeziorak Chwałowice
1:5
Pogoń Leżajsk
Strzelec Dąbrowica
4:2
KP Zarzecze
Słowianin Grębów
3:2
LZS Zdziary
Unia Skowierzyn
0:4
Bukowa Jastkowice
Sokół Kamień
1:2
Górnovia Górno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
3:0
Jeziorak Chwałowice
KP Zarzecze
0:2
Olimpia Solo Pysznica
Bukowa Jastkowice
2:0
Górnovia Górno
Wisan Skopanie
0:1
Sokół Kamień
LZS Jadachy
1:1
OKS Mokrzyszów
LZS Zdziary
2:4
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Unia Skowierzyn
0:0
Strzelec Dąbrowica
Unia Nowa Sarzyna
1:0
Słowianin Grębów
Pogoń Leżajsk
0:2
Stal II Stalowa Wola
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kamień
2:4
LZS Zdziary
Stal II Stalowa Wola
5:0
Transdźwig Stale
Słowianin Grębów
0:1
Pogoń Leżajsk
Górnovia Górno
3:1
Wisan Skopanie
OKS Mokrzyszów
2:2
KP Zarzecze
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
2:0
Unia Nowa Sarzyna
Jeziorak Chwałowice
1:1
LZS Jadachy
Strzelec Dąbrowica
0:0
Bukowa Jastkowice
Olimpia Solo Pysznica
7:2
Unia Skowierzyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnovia Górno
- : -
LZS Zdziary
Bukowa Jastkowice
- : -
Wisan Skopanie
OKS Mokrzyszów
- : -
Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
- : -
Pogoń Leżajsk
Stal II Stalowa Wola
- : -
LZS Jadachy
Jeziorak Chwałowice
- : -
KP Zarzecze
Olimpia Solo Pysznica
- : -
Strzelec Dąbrowica
Słowianin Grębów
- : -
Transdźwig Stale
Sokół Kamień
- : -
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
- : -
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Pogoń Leżajsk
- : -
Sokół Kamień
KP Zarzecze
- : -
Stal II Stalowa Wola
Unia Nowa Sarzyna
- : -
Górnovia Górno
LZS Jadachy
- : -
Słowianin Grębów
Strzelec Dąbrowica
- : -
OKS Mokrzyszów
LZS Zdziary
- : -
Wisan Skopanie
Olimpia Solo Pysznica
- : -
Bukowa Jastkowice
Unia Skowierzyn
- : -
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnovia Górno
- : -
Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice
- : -
LZS Zdziary
Wisan Skopanie
- : -
Unia Nowa Sarzyna
OKS Mokrzyszów
- : -
Olimpia Solo Pysznica
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
- : -
LZS Jadachy
Stal II Stalowa Wola
- : -
Unia Skowierzyn
Jeziorak Chwałowice
- : -
Strzelec Dąbrowica
Słowianin Grębów
- : -
KP Zarzecze
Sokół Kamień
- : -
Transdźwig Stale
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
- : -
Górnovia Górno
Pogoń Leżajsk
- : -
Wisan Skopanie
KP Zarzecze
- : -
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Unia Nowa Sarzyna
- : -
LZS Zdziary
OKS Mokrzyszów
- : -
Bukowa Jastkowice
LZS Jadachy
- : -
Sokół Kamień
Strzelec Dąbrowica
- : -
Stal II Stalowa Wola
Olimpia Solo Pysznica
- : -
Jeziorak Chwałowice
Unia Skowierzyn
- : -
Słowianin Grębów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnovia Górno
- : -
LZS Jadachy
Bukowa Jastkowice
- : -
Unia Nowa Sarzyna
Wisan Skopanie
- : -
Transdźwig Stale
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
- : -
Unia Skowierzyn
Stal II Stalowa Wola
- : -
Olimpia Solo Pysznica
Jeziorak Chwałowice
- : -
OKS Mokrzyszów
LZS Zdziary
- : -
Pogoń Leżajsk
Słowianin Grębów
- : -
Strzelec Dąbrowica
Sokół Kamień
- : -
KP Zarzecze
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Transdźwig Stale
- : -
LZS Zdziary
Pogoń Leżajsk
- : -
Unia Nowa Sarzyna
KP Zarzecze
- : -
Górnovia Górno
OKS Mokrzyszów
- : -
Stal II Stalowa Wola
LZS Jadachy
- : -
Wisan Skopanie
Jeziorak Chwałowice
- : -
Bukowa Jastkowice
Strzelec Dąbrowica
- : -
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Olimpia Solo Pysznica
- : -
Słowianin Grębów
Unia Skowierzyn
- : -
Sokół Kamień
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnovia Górno
- : -
Unia Skowierzyn
Unia Nowa Sarzyna
- : -
Transdźwig Stale
Bukowa Jastkowice
- : -
Pogoń Leżajsk
Wisan Skopanie
- : -
KP Zarzecze
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
- : -
Olimpia Solo Pysznica
Stal II Stalowa Wola
- : -
Jeziorak Chwałowice
LZS Zdziary
- : -
LZS Jadachy
Słowianin Grębów
- : -
OKS Mokrzyszów
Sokół Kamień
- : -
Strzelec Dąbrowica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij