zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
2:4
Olimpia Solo Pysznica
Orzeł Rudnik
1:1
Unia Skowierzyn
Wichry Rzeczyca Długa
1:1
Wisan Skopanie
Sparta Jeżowe
2:3
ŁKS Łowisko
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
4:1
OKS Mokrzyszów
Stal II Stalowa Wola
1:0
Stal Gorzyce
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:1
LZS Zdziary
Unia Nowa Sarzyna
1:0
Słowianin Grębów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
3:2
Stal II Stalowa Wola
Wichry Rzeczyca Długa
1:4
Orzeł Rudnik
ŁKS Łowisko
1:1
San Wrzawy
Stal Gorzyce
1:0
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Olimpia Solo Pysznica
1:1
Unia Nowa Sarzyna
Unia Skowierzyn
2:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
OKS Mokrzyszów
1:1
Sparta Jeżowe
Wisan Skopanie
2:3
Słowianin Grębów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
6:1
ŁKS Łowisko
San Wrzawy
4:0
OKS Mokrzyszów
Sparta Jeżowe
0:0
Stal Gorzyce
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
4:2
LZS Zdziary
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:2
Wichry Rzeczyca Długa
Stal II Stalowa Wola
0:0
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik
0:0
Wisan Skopanie
Słowianin Grębów
3:0
Olimpia Solo Pysznica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
4:1
Sparta Jeżowe
Wisan Skopanie
3:2
Olimpia Solo Pysznica
Unia Skowierzyn
0:3
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
ŁKS Łowisko
1:2
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik
3:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Stal Gorzyce
2:1
San Wrzawy
Wichry Rzeczyca Długa
3:5
Stal II Stalowa Wola
OKS Mokrzyszów
1:2
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:3
Stal Gorzyce
Olimpia Solo Pysznica
1:5
ŁKS Łowisko
San Wrzawy
0:0
LZS Zdziary
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
1:1
Wichry Rzeczyca Długa
Stal II Stalowa Wola
3:1
Orzeł Rudnik
Słowianin Grębów
2:0
OKS Mokrzyszów
Orzeł Rudnik nad Sanem
3:3
Wisan Skopanie
Sparta Jeżowe
2:2
Unia Skowierzyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rudnik
4:3
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Stal Gorzyce
0:1
Słowianin Grębów
Wichry Rzeczyca Długa
0:0
Sparta Jeżowe
Wisan Skopanie
0:0
ŁKS Łowisko
OKS Mokrzyszów
2:1
Olimpia Solo Pysznica
LZS Zdziary
0:7
Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:7
Stal II Stalowa Wola
Unia Skowierzyn
2:3
San Wrzawy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Stalowa Wola
3:0
Wisan Skopanie
ŁKS Łowisko
3:2
OKS Mokrzyszów
Unia Nowa Sarzyna
3:2
Unia Skowierzyn
San Wrzawy
2:0
Wichry Rzeczyca Długa
Sparta Jeżowe
1:3
Orzeł Rudnik
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
0:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Olimpia Solo Pysznica
3:3
Stal Gorzyce
Słowianin Grębów
4:0
LZS Zdziary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wichry Rzeczyca Długa
0:2
Unia Nowa Sarzyna
LZS Zdziary
1:3
Olimpia Solo Pysznica
Stal Gorzyce
4:0
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik
1:2
San Wrzawy
Wisan Skopanie
1:1
OKS Mokrzyszów
Stal II Stalowa Wola
4:0
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Orzeł Rudnik nad Sanem
0:1
Sparta Jeżowe
Unia Skowierzyn
0:0
Słowianin Grębów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
2:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Sparta Jeżowe
2:2
Stal II Stalowa Wola
Unia Nowa Sarzyna
6:0
Orzeł Rudnik
ŁKS Łowisko
0:0
LZS Zdziary
OKS Mokrzyszów
0:1
Stal Gorzyce
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
3:0*
Wisan Skopanie
Olimpia Solo Pysznica
3:3
Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów
4:0
Wichry Rzeczyca Długa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
2:0
Stal Gorzyce
LZS Zdziary
2:0
OKS Mokrzyszów
Orzeł Rudnik
4:1
Słowianin Grębów
Wichry Rzeczyca Długa
2:2
Olimpia Solo Pysznica
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
1:1
Sparta Jeżowe
Stal II Stalowa Wola
5:0
San Wrzawy
Orzeł Rudnik nad Sanem
0:7
Unia Nowa Sarzyna
Unia Skowierzyn
2:1
ŁKS Łowisko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
1:1
LZS Zdziary
ŁKS Łowisko
2:0
Wichry Rzeczyca Długa
Unia Nowa Sarzyna
2:3
Stal II Stalowa Wola
San Wrzawy
2:3
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Sparta Jeżowe
1:2
Wisan Skopanie
OKS Mokrzyszów
0:2
Unia Skowierzyn
Olimpia Solo Pysznica
6:4
Orzeł Rudnik
Słowianin Grębów
1:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
3:1
LZS Zdziary
Orzeł Rudnik
4:1
ŁKS Łowisko
Wichry Rzeczyca Długa
2:3
OKS Mokrzyszów
Sparta Jeżowe
4:4
San Wrzawy
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
1:1
Unia Nowa Sarzyna
Stal II Stalowa Wola
1:0
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:3
Olimpia Solo Pysznica
Unia Skowierzyn
0:1
Stal Gorzyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Solo Pysznica
1:1
Stal II Stalowa Wola
Stal Gorzyce
3:1
Wichry Rzeczyca Długa
San Wrzawy
2:2
Wisan Skopanie
ŁKS Łowisko
2:3
Orzeł Rudnik nad Sanem
Unia Nowa Sarzyna
4:3
Sparta Jeżowe
OKS Mokrzyszów
3:2
Orzeł Rudnik
LZS Zdziary
0:1
Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów
2:5
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
1:1
Unia Skowierzyn
San Wrzawy
3:1
Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Rudnik
1:5
Stal Gorzyce
Wichry Rzeczyca Długa
1:1
LZS Zdziary
Sparta Jeżowe
1:2
Słowianin Grębów
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
4:4
Olimpia Solo Pysznica
Stal II Stalowa Wola
0:0
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik nad Sanem
5:0
OKS Mokrzyszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowianin Grębów
1:0
San Wrzawy
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Wisan Skopanie
OKS Mokrzyszów
1:0
Stal II Stalowa Wola
ŁKS Łowisko
0:4
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Stal Gorzyce
3:3
Orzeł Rudnik nad Sanem
LZS Zdziary
4:0
Orzeł Rudnik
Olimpia Solo Pysznica
2:1
Sparta Jeżowe
Unia Skowierzyn
1:1
Wichry Rzeczyca Długa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
3:3
Sparta Jeżowe
Stal Gorzyce
2:1
Stal II Stalowa Wola
Wisan Skopanie
2:0
Wichry Rzeczyca Długa
Unia Skowierzyn
1:1
Orzeł Rudnik
OKS Mokrzyszów
2:3
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
LZS Zdziary
0:3
Orzeł Rudnik nad Sanem
Olimpia Solo Pysznica
2:3
San Wrzawy
Słowianin Grębów
2:2
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
3:1
Olimpia Solo Pysznica
Słowianin Grębów
3:0
Wisan Skopanie
Orzeł Rudnik
0:3*
Wichry Rzeczyca Długa
San Wrzawy
3:2
ŁKS Łowisko
Sparta Jeżowe
3:0*
OKS Mokrzyszów
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
2:1
Stal Gorzyce
Stal II Stalowa Wola
1:1
LZS Zdziary
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:1
Unia Skowierzyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
2:1
Unia Nowa Sarzyna
Unia Skowierzyn
2:0
Stal II Stalowa Wola
Stal Gorzyce
3:0
Sparta Jeżowe
Wisan Skopanie
2:3
Orzeł Rudnik
Wichry Rzeczyca Długa
2:4
Orzeł Rudnik nad Sanem
OKS Mokrzyszów
0:2
San Wrzawy
LZS Zdziary
2:1
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Olimpia Solo Pysznica
3:2
Słowianin Grębów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
1:0
OKS Mokrzyszów
Stal II Stalowa Wola
2:0
Wichry Rzeczyca Długa
Olimpia Solo Pysznica
2:1
Wisan Skopanie
San Wrzawy
1:4
Stal Gorzyce
Sparta Jeżowe
0:1
LZS Zdziary
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
2:0
Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów
5:0
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:1
Orzeł Rudnik
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rudnik
1:2
Stal II Stalowa Wola
Stal Gorzyce
1:1
Unia Nowa Sarzyna
Wisan Skopanie
3:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
ŁKS Łowisko
1:4
Olimpia Solo Pysznica
Wichry Rzeczyca Długa
0:2
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
OKS Mokrzyszów
2:0
Słowianin Grębów
LZS Zdziary
3:1
San Wrzawy
Unia Skowierzyn
4:1
Sparta Jeżowe
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
1:1
Wisan Skopanie
Unia Nowa Sarzyna
4:2
LZS Zdziary
San Wrzawy
1:4
Unia Skowierzyn
Sparta Jeżowe
1:2
Wichry Rzeczyca Długa
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
4:1
Orzeł Rudnik
Stal II Stalowa Wola
5:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Olimpia Solo Pysznica
7:1
OKS Mokrzyszów
Słowianin Grębów
1:1
Stal Gorzyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
3:0
Olimpia Solo Pysznica
Orzeł Rudnik
12:1
Sparta Jeżowe
Wichry Rzeczyca Długa
1:0
San Wrzawy
Wisan Skopanie
1:2
Stal II Stalowa Wola
OKS Mokrzyszów
1:1
ŁKS Łowisko
LZS Zdziary
4:0
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:4
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Unia Skowierzyn
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
5:0
Orzeł Rudnik
Unia Nowa Sarzyna
3:1
Wichry Rzeczyca Długa
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
1:3
Stal II Stalowa Wola
ŁKS Łowisko
1:4
Stal Gorzyce
Sparta Jeżowe
1:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
OKS Mokrzyszów
0:3
Wisan Skopanie
Olimpia Solo Pysznica
2:2
LZS Zdziary
Słowianin Grębów
3:3
Unia Skowierzyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
5:1
OKS Mokrzyszów
Stal II Stalowa Wola
6:1
Sparta Jeżowe
Wisan Skopanie
0:1
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Orzeł Rudnik
1:5
Unia Nowa Sarzyna
Wichry Rzeczyca Długa
0:1
Słowianin Grębów
LZS Zdziary
5:0
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik nad Sanem
3:1
San Wrzawy
Unia Skowierzyn
1:0
Olimpia Solo Pysznica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowianin Grębów
4:0
Orzeł Rudnik
Stal Gorzyce
0:2
Wisan Skopanie
San Wrzawy
1:2
Stal II Stalowa Wola
Unia Nowa Sarzyna
4:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
ŁKS Łowisko
3:2
Unia Skowierzyn
Sparta Jeżowe
0:5
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
OKS Mokrzyszów
2:1
LZS Zdziary
Olimpia Solo Pysznica
6:0
Wichry Rzeczyca Długa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Stalowa Wola
1:2
Unia Nowa Sarzyna
Wisan Skopanie
2:1
Sparta Jeżowe
Unia Skowierzyn
0:0
OKS Mokrzyszów
Orzeł Rudnik
1:5
Olimpia Solo Pysznica
Wichry Rzeczyca Długa
4:1
ŁKS Łowisko
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
3:1
San Wrzawy
LZS Zdziary
3:0
Stal Gorzyce
Orzeł Rudnik nad Sanem
0:2
Słowianin Grębów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
1:2
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Słowianin Grębów
2:0
Stal II Stalowa Wola
San Wrzawy
3:2
Sparta Jeżowe
Stal Gorzyce
1:1
Unia Skowierzyn
ŁKS Łowisko
1:2
Orzeł Rudnik
OKS Mokrzyszów
9:1
Wichry Rzeczyca Długa
LZS Zdziary
4:0
Wisan Skopanie
Olimpia Solo Pysznica
3:3
Orzeł Rudnik nad Sanem
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Stalowa Wola
1:0
Olimpia Solo Pysznica
Wisan Skopanie
1:0
San Wrzawy
Orzeł Rudnik
4:0
OKS Mokrzyszów
Wichry Rzeczyca Długa
3:6
Stal Gorzyce
Sparta Jeżowe
0:3
Unia Nowa Sarzyna
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
1:0
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:2
ŁKS Łowisko
Unia Skowierzyn
1:0
LZS Zdziary
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
3:2
Orzeł Rudnik
ŁKS Łowisko
0:4
Stal II Stalowa Wola
Unia Nowa Sarzyna
4:0
San Wrzawy
OKS Mokrzyszów
1:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
LZS Zdziary
3:4
Wichry Rzeczyca Długa
Olimpia Solo Pysznica
2:5
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Słowianin Grębów
4:1
Sparta Jeżowe
Unia Skowierzyn
2:0
Wisan Skopanie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
1:9
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:4
Stal Gorzyce
Orzeł Rudnik
1:2
LZS Zdziary
Wichry Rzeczyca Długa
0:3
Unia Skowierzyn
Wisan Skopanie
3:3
Unia Nowa Sarzyna
Sparta Jeżowe
0:4
Olimpia Solo Pysznica
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
3:0
ŁKS Łowisko
Stal II Stalowa Wola
4:1
OKS Mokrzyszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij