zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
Partyzant Targowiska
2:4
Karpaty Krosno
Nafta Jedlicze
6:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piastovia Miejsce Piastowe
1:3
LKS Skołyszyn
LKS Izdebki
7:3
Standart Święcany
Bratek Gimbal Łukowe
0:7
Brzozovia MOSiR Brzozów
Start Rymanów
0:1
Kotwica Korczyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
Pauza
Brzozovia MOSiR Brzozów
1:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Kotwica Korczyna
9:3
Bratek Gimbal Łukowe
LKS Skołyszyn
3:2
LKS Izdebki
Standart Święcany
1:4
Ostoja Kołaczyce
Karpaty Krosno
6:1
Start Rymanów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
4:3
Partyzant Targowiska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Standart Święcany
Pauza
Partyzant Targowiska
3:5
Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce
2:1
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
9:0
Kotwica Korczyna
LKS Izdebki
0:2
Brzozovia MOSiR Brzozów
Bratek Gimbal Łukowe
1:14
Karpaty Krosno
Start Rymanów
3:5
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
Pauza
Partyzant Targowiska
3:3
Start Rymanów
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:1
Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna
1:1
LKS Izdebki
Nafta Jedlicze
6:0
Standart Święcany
Karpaty Krosno
3:3
Piastovia Miejsce Piastowe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
5:1
Bratek Gimbal Łukowe
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
Pauza
Ostoja Kołaczyce
3:0
Kotwica Korczyna
Piastovia Miejsce Piastowe
2:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Izdebki
4:6
Karpaty Krosno
Bratek Gimbal Łukowe
1:3
Partyzant Targowiska
Standart Święcany
1:2
LKS Skołyszyn
Start Rymanów
2:1
Nafta Jedlicze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
Pauza
Partyzant Targowiska
0:4
Piastovia Miejsce Piastowe
Brzozovia MOSiR Brzozów
6:0
Standart Święcany
Nafta Jedlicze
3:1
LKS Skołyszyn
Karpaty Krosno
1:0
Ostoja Kołaczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne
6:1
LKS Izdebki
Start Rymanów
1:1
Bratek Gimbal Łukowe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
LKS Skołyszyn
1:0
Brzozovia MOSiR Brzozów
Ostoja Kołaczyce
3:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piastovia Miejsce Piastowe
7:3
Start Rymanów
LKS Izdebki
4:3
Partyzant Targowiska
Bratek Gimbal Łukowe
2:8
Nafta Jedlicze
Standart Święcany
0:2
Kotwica Korczyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Pauza
Partyzant Targowiska
0:2
Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna
2:1
LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze
5:1
Brzozovia MOSiR Brzozów
Bratek Gimbal Łukowe
1:6
Piastovia Miejsce Piastowe
Karpaty Krosno
11:0
Standart Święcany
Start Rymanów
1:3
LKS Izdebki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
Pauza
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:0
Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn
2:1
Karpaty Krosno
Ostoja Kołaczyce
1:1
Start Rymanów
Piastovia Miejsce Piastowe
5:1
Nafta Jedlicze
LKS Izdebki
5:1
Bratek Gimbal Łukowe
Standart Święcany
3:4
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
Pauza
Partyzant Targowiska
5:1
Standart Święcany
Nafta Jedlicze
5:0
Kotwica Korczyna
Piastovia Miejsce Piastowe
4:0
LKS Izdebki
Bratek Gimbal Łukowe
0:3
Ostoja Kołaczyce
Karpaty Krosno
4:1
Brzozovia MOSiR Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:0
LKS Skołyszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Gimbal Łukowe
Pauza
Brzozovia MOSiR Brzozów
1:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kotwica Korczyna
3:0
Karpaty Krosno
LKS Skołyszyn
4:1
Partyzant Targowiska
Ostoja Kołaczyce
1:2
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Izdebki
0:6
Nafta Jedlicze
Standart Święcany
3:1
Start Rymanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Miejsce Piastowe
Pauza
Partyzant Targowiska
6:3
Brzozovia MOSiR Brzozów
Nafta Jedlicze
1:1
Karpaty Krosno
LKS Izdebki
0:5
Ostoja Kołaczyce
Bratek Gimbal Łukowe
5:5
Standart Święcany
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:0
Kotwica Korczyna
Start Rymanów
2:2
LKS Skołyszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Izdebki
Pauza
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:1
Start Rymanów
Kotwica Korczyna
0:3
Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn
3:0
Bratek Gimbal Łukowe
Ostoja Kołaczyce
1:1
Nafta Jedlicze
Standart Święcany
2:5
Piastovia Miejsce Piastowe
Karpaty Krosno
9:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
Brzozovia MOSiR Brzozów
2:7
Bratek Gimbal Łukowe
Kotwica Korczyna
5:0
Start Rymanów
LKS Skołyszyn
1:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Standart Święcany
4:2
LKS Izdebki
Karpaty Krosno
11:1
Partyzant Targowiska
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:1
Nafta Jedlicze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
Pauza
Partyzant Targowiska
3:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce
6:0
Standart Święcany
Piastovia Miejsce Piastowe
0:2
Brzozovia MOSiR Brzozów
Bratek Gimbal Łukowe
3:2
Kotwica Korczyna
Start Rymanów
0:1
Karpaty Krosno
LKS Izdebki
2:1
LKS Skołyszyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Standart Święcany
Pauza
Brzozovia MOSiR Brzozów
7:1
LKS Izdebki
Kotwica Korczyna
1:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Nafta Jedlicze
2:3
Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn
1:2
Ostoja Kołaczyce
Karpaty Krosno
5:2
Bratek Gimbal Łukowe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:2
Start Rymanów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
Pauza
Ostoja Kołaczyce
0:3
Brzozovia MOSiR Brzozów
Piastovia Miejsce Piastowe
3:0
Karpaty Krosno
LKS Izdebki
2:1
Kotwica Korczyna
Bratek Gimbal Łukowe
4:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Standart Święcany
2:4
Nafta Jedlicze
Start Rymanów
2:2
Partyzant Targowiska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
Pauza
Kotwica Korczyna
1:5
Ostoja Kołaczyce
Partyzant Targowiska
1:3
Bratek Gimbal Łukowe
Nafta Jedlicze
2:1
Start Rymanów
LKS Skołyszyn
6:2
Standart Święcany
Karpaty Krosno
13:0
LKS Izdebki
Bieszczady Ustrzyki Dolne
4:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
Pauza
LKS Skołyszyn
1:3
Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce
1:6
Karpaty Krosno
Piastovia Miejsce Piastowe
3:0
Partyzant Targowiska
LKS Izdebki
0:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Bratek Gimbal Łukowe
3:0
Start Rymanów
Standart Święcany
3:2
Brzozovia MOSiR Brzozów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
Partyzant Targowiska
3:0
LKS Izdebki
Brzozovia MOSiR Brzozów
1:7
LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna
2:1
Standart Święcany
Nafta Jedlicze
5:0
Bratek Gimbal Łukowe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:2
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
1:6
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Pauza
Ostoja Kołaczyce
6:3
Partyzant Targowiska
Brzozovia MOSiR Brzozów
5:0
Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn
2:0
Kotwica Korczyna
Piastovia Miejsce Piastowe
2:1
Bratek Gimbal Łukowe
LKS Izdebki
2:4
Start Rymanów
Standart Święcany
0:14
Karpaty Krosno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
Pauza
Kotwica Korczyna
1:4
Brzozovia MOSiR Brzozów
Nafta Jedlicze
3:5
Piastovia Miejsce Piastowe
Bratek Gimbal Łukowe
3:1
LKS Izdebki
Karpaty Krosno
1:2
LKS Skołyszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:2
Standart Święcany
Start Rymanów
2:2
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
Pauza
Brzozovia MOSiR Brzozów
2:1
Karpaty Krosno
Kotwica Korczyna
3:7
Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn
5:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce
3:2
Bratek Gimbal Łukowe
LKS Izdebki
3:4
Piastovia Miejsce Piastowe
Standart Święcany
4:2
Partyzant Targowiska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Gimbal Łukowe
Pauza
Partyzant Targowiska
0:8
LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze
0:1
LKS Izdebki
Piastovia Miejsce Piastowe
1:2
Ostoja Kołaczyce
Karpaty Krosno
18:1
Kotwica Korczyna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
4:2
Brzozovia MOSiR Brzozów
Start Rymanów
1:0
Standart Święcany
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Miejsce Piastowe
Pauza
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:4
Partyzant Targowiska
Kotwica Korczyna
5:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn
4:1
Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce
3:1
LKS Izdebki
Standart Święcany
2:1
Bratek Gimbal Łukowe
Karpaty Krosno
4:4
Nafta Jedlicze
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Izdebki
Pauza
Partyzant Targowiska
6:1
Kotwica Korczyna
Nafta Jedlicze
4:2
Ostoja Kołaczyce
Piastovia Miejsce Piastowe
4:2
Standart Święcany
Bratek Gimbal Łukowe
1:4
LKS Skołyszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:5
Karpaty Krosno
Start Rymanów
3:1
Brzozovia MOSiR Brzozów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij