zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
Partyzant Targowiska
1:9
Karpaty Krosno
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:4
Nafta Jedlicze
LKS Izdebki
6:1
Standart Święcany
Piastovia Miejsce Piastowe
0:4
LKS Skołyszyn
Start Rymanów
4:0
Kotwica Korczyna
Bratek Gimbal Łukowe
1:11
Brzozovia MOSiR Brzozów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
Pauza
Karpaty Krosno
1:1
Start Rymanów
LKS Skołyszyn
2:2
LKS Izdebki
Brzozovia MOSiR Brzozów
10:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
13:0
Partyzant Targowiska
Kotwica Korczyna
2:2
Bratek Gimbal Łukowe
Standart Święcany
0:3
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Standart Święcany
Pauza
Partyzant Targowiska
0:7
Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce
0:4
LKS Skołyszyn
LKS Izdebki
6:6
Brzozovia MOSiR Brzozów
Piastovia Miejsce Piastowe
4:0
Kotwica Korczyna
Start Rymanów
1:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Bratek Gimbal Łukowe
5:3
Karpaty Krosno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
Pauza
Partyzant Targowiska
0:3
Start Rymanów
Karpaty Krosno
3:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Brzozovia MOSiR Brzozów
5:2
Ostoja Kołaczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:0
Bratek Gimbal Łukowe
Kotwica Korczyna
0:7
LKS Izdebki
Nafta Jedlicze
7:0
Standart Święcany
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
Pauza
Ostoja Kołaczyce
2:0
Kotwica Korczyna
LKS Izdebki
2:4
Karpaty Krosno
Piastovia Miejsce Piastowe
1:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
3:0
Nafta Jedlicze
Standart Święcany
0:6
LKS Skołyszyn
Bratek Gimbal Łukowe
4:1
Partyzant Targowiska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
Pauza
Partyzant Targowiska
0:16
Piastovia Miejsce Piastowe
Karpaty Krosno
9:1
Ostoja Kołaczyce
Brzozovia MOSiR Brzozów
5:0
Standart Święcany
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:5
LKS Izdebki
Nafta Jedlicze
0:1
LKS Skołyszyn
Start Rymanów
6:0
Bratek Gimbal Łukowe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
LKS Skołyszyn
3:2
Brzozovia MOSiR Brzozów
Ostoja Kołaczyce
6:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Izdebki
3:0
Partyzant Targowiska
Piastovia Miejsce Piastowe
2:0
Start Rymanów
Standart Święcany
3:0
Kotwica Korczyna
Bratek Gimbal Łukowe
1:0
Nafta Jedlicze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Pauza
Partyzant Targowiska
0:6
Ostoja Kołaczyce
Karpaty Krosno
8:0
Standart Święcany
Kotwica Korczyna
0:12
LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze
5:4
Brzozovia MOSiR Brzozów
Start Rymanów
1:2
LKS Izdebki
Bratek Gimbal Łukowe
0:8
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
Pauza
LKS Skołyszyn
3:0
Karpaty Krosno
Ostoja Kołaczyce
2:0
Start Rymanów
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:0
Kotwica Korczyna
LKS Izdebki
4:0
Bratek Gimbal Łukowe
Piastovia Miejsce Piastowe
6:0
Nafta Jedlicze
Standart Święcany
3:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
Pauza
Partyzant Targowiska
0:11
Standart Święcany
Karpaty Krosno
6:2
Brzozovia MOSiR Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:13
LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze
6:0
Kotwica Korczyna
Piastovia Miejsce Piastowe
0:3
LKS Izdebki
Bratek Gimbal Łukowe
0:5
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Gimbal Łukowe
Pauza
LKS Skołyszyn
11:0
Partyzant Targowiska
Ostoja Kołaczyce
1:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Brzozovia MOSiR Brzozów
0:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Izdebki
0:1
Nafta Jedlicze
Kotwica Korczyna
0:12
Karpaty Krosno
Standart Święcany
4:1
Start Rymanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Miejsce Piastowe
Pauza
Partyzant Targowiska
0:3
Brzozovia MOSiR Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:0
Kotwica Korczyna
LKS Izdebki
3:0
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
2:3
Karpaty Krosno
Start Rymanów
0:1
LKS Skołyszyn
Bratek Gimbal Łukowe
3:3
Standart Święcany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Izdebki
Pauza
Karpaty Krosno
10:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn
3:0
Bratek Gimbal Łukowe
Ostoja Kołaczyce
5:1
Nafta Jedlicze
Brzozovia MOSiR Brzozów
1:2
Start Rymanów
Kotwica Korczyna
0:3
Partyzant Targowiska
Standart Święcany
0:7
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
Karpaty Krosno
3:0
Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn
6:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Brzozovia MOSiR Brzozów
8:0
Bratek Gimbal Łukowe
Kotwica Korczyna
0:3
Start Rymanów
Nafta Jedlicze
2:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Standart Święcany
0:7
LKS Izdebki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
Pauza
Partyzant Targowiska
0:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce
3:1
Standart Święcany
LKS Izdebki
1:3
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
0:1
Brzozovia MOSiR Brzozów
Start Rymanów
0:9
Karpaty Krosno
Bratek Gimbal Łukowe
9:0
Kotwica Korczyna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Standart Święcany
Pauza
Karpaty Krosno
3:0
Bratek Gimbal Łukowe
LKS Skołyszyn
1:0
Ostoja Kołaczyce
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:2
LKS Izdebki
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:2
Start Rymanów
Kotwica Korczyna
1:4
Piastovia Miejsce Piastowe
Nafta Jedlicze
3:0
Partyzant Targowiska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
Pauza
Ostoja Kołaczyce
0:2
Brzozovia MOSiR Brzozów
LKS Izdebki
4:0
Kotwica Korczyna
Piastovia Miejsce Piastowe
2:4
Karpaty Krosno
Start Rymanów
3:0
Partyzant Targowiska
Standart Święcany
4:1
Nafta Jedlicze
Bratek Gimbal Łukowe
3:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
Pauza
Kotwica Korczyna
0:4
Ostoja Kołaczyce
Partyzant Targowiska
0:3
Bratek Gimbal Łukowe
Karpaty Krosno
1:0
LKS Izdebki
LKS Skołyszyn
5:1
Standart Święcany
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Nafta Jedlicze
2:0
Start Rymanów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
Pauza
LKS Skołyszyn
3:0
Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce
1:5
Karpaty Krosno
LKS Izdebki
0:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piastovia Miejsce Piastowe
3:0
Partyzant Targowiska
Standart Święcany
0:8
Brzozovia MOSiR Brzozów
Bratek Gimbal Łukowe
1:5
Start Rymanów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
Partyzant Targowiska
0:3
LKS Izdebki
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:1
LKS Skołyszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:2
Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna
4:12
Standart Święcany
Nafta Jedlicze
3:0
Bratek Gimbal Łukowe
Start Rymanów
1:4
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Pauza
LKS Skołyszyn
8:0
Kotwica Korczyna
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Partyzant Targowiska
Brzozovia MOSiR Brzozów
2:2
Nafta Jedlicze
LKS Izdebki
4:0
Start Rymanów
Piastovia Miejsce Piastowe
5:1
Bratek Gimbal Łukowe
Standart Święcany
0:19
Karpaty Krosno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
Pauza
Start Rymanów
2:1
Ostoja Kołaczyce
Karpaty Krosno
5:1
LKS Skołyszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:2
Standart Święcany
Kotwica Korczyna
0:7
Brzozovia MOSiR Brzozów
Nafta Jedlicze
1:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Bratek Gimbal Łukowe
0:8
LKS Izdebki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
Pauza
LKS Skołyszyn
8:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce
8:0
Bratek Gimbal Łukowe
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:2
Karpaty Krosno
LKS Izdebki
2:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Kotwica Korczyna
0:3
Nafta Jedlicze
Standart Święcany
3:0
Partyzant Targowiska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bratek Gimbal Łukowe
Pauza
Piastovia Miejsce Piastowe
2:0
Ostoja Kołaczyce
Partyzant Targowiska
0:3
LKS Skołyszyn
Karpaty Krosno
4:0
Kotwica Korczyna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:2
Brzozovia MOSiR Brzozów
Nafta Jedlicze
4:0
LKS Izdebki
Start Rymanów
3:0
Standart Święcany
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Miejsce Piastowe
Pauza
Karpaty Krosno
8:0
Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn
7:1
Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce
0:1
LKS Izdebki
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:0
Partyzant Targowiska
Kotwica Korczyna
3:20
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Standart Święcany
5:1
Bratek Gimbal Łukowe
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Izdebki
Pauza
Partyzant Targowiska
0:3
Kotwica Korczyna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:7
Karpaty Krosno
Nafta Jedlicze
3:0
Ostoja Kołaczyce
Piastovia Miejsce Piastowe
2:1
Standart Święcany
Start Rymanów
0:5
Brzozovia MOSiR Brzozów
Bratek Gimbal Łukowe
3:6
LKS Skołyszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij