zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
7:1
Unia Nowa Sarzyna
JKS Jarosław
1:7
Ekoball Sanok
Czarni Jasło
1:2
Stal Rzeszów
Stal Mielec
2:1
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
11:0
Soccer Ropczyce
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Sokół Nisko
Igloopol Dębica
2:1
Resovia Rzeszów
Strug Tyczyn
1:13
Stal Stalowa Wola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
5:2
Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna
2:1
Strug Tyczyn
Ekoball Sanok
4:5
Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl
1:1
JKS Jarosław
Siarka Tarnobrzeg
0:5
Karpaty Krosno
Soccer Ropczyce
1:5
Czarni Jasło
Resovia Rzeszów
6:0
DAP Dębica
Sokół Nisko
2:4
Stal Stalowa Wola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:3
Ekoball Sanok
JKS Jarosław
3:9
Stal Rzeszów
Czarni Jasło
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec
2:0
Soccer Ropczyce
Strug Tyczyn
1:6
Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola
9:0
Unia Nowa Sarzyna
Karpaty Krosno
4:1
Sokół Nisko
Igloopol Dębica
4:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
3:0
Igloopol Dębica
Karpaty Krosno
3:0
Czarni Jasło
Ekoball Sanok
11:1
Strug Tyczyn
Polonia Przemyśl
2:0
DAP Dębica
Siarka Tarnobrzeg
1:6
Stal Mielec
Soccer Ropczyce
2:2
JKS Jarosław
Sokół Nisko
7:1
Unia Nowa Sarzyna
Resovia Rzeszów
2:4
Stal Stalowa Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:6
Stal Rzeszów
Unia Nowa Sarzyna
1:8
Resovia Rzeszów
JKS Jarosław
2:1
Siarka Tarnobrzeg
Czarni Jasło
0:6
Sokół Nisko
Stal Mielec
0:2
Karpaty Krosno
Strug Tyczyn
0:12
Polonia Przemyśl
Stal Stalowa Wola
0:1
Ekoball Sanok
Igloopol Dębica
7:1
Soccer Ropczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
23:0
Strug Tyczyn
Czarni Jasło
2:4
Stal Mielec
Karpaty Krosno
9:0
JKS Jarosław
Ekoball Sanok
10:0
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
1:0
Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
1:4
Igloopol Dębica
Soccer Ropczyce
2:3
DAP Dębica
Sokół Nisko
2:4
Resovia Rzeszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
4:1
Siarka Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna
1:8
Polonia Przemyśl
JKS Jarosław
0:0
Czarni Jasło
Stal Mielec
7:1
Sokół Nisko
Strug Tyczyn
0:9
Soccer Ropczyce
Stal Stalowa Wola
1:1
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
1:5
Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów
1:0
Ekoball Sanok
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
12:0
Unia Nowa Sarzyna
Czarni Jasło
1:1
Igloopol Dębica
Stal Mielec
2:1
JKS Jarosław
Karpaty Krosno
5:0
DAP Dębica
Polonia Przemyśl
0:5
Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Strug Tyczyn
Soccer Ropczyce
0:10
Stal Stalowa Wola
Sokół Nisko
3:0
Ekoball Sanok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:3
Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna
2:3
Soccer Ropczyce
JKS Jarosław
0:3
Sokół Nisko
Strug Tyczyn
0:15
Karpaty Krosno
Ekoball Sanok
1:2
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
3:0
Stal Mielec
Resovia Rzeszów
1:2
Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
4:1
Ekoball Sanok
JKS Jarosław
0:7
Igloopol Dębica
Czarni Jasło
9:0
Strug Tyczyn
Stal Mielec
3:0
DAP Dębica
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Unia Nowa Sarzyna
Soccer Ropczyce
0:15
Resovia Rzeszów
Sokół Nisko
7:0
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
0:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
6:1
JKS Jarosław
Unia Nowa Sarzyna
0:14
Karpaty Krosno
Strug Tyczyn
0:8
Stal Mielec
Stal Stalowa Wola
2:0
Czarni Jasło
Ekoball Sanok
3:0
Soccer Ropczyce
Polonia Przemyśl
1:7
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
0:3
Sokół Nisko
Resovia Rzeszów
8:0
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
2:2
DAP Dębica
JKS Jarosław
4:1
Strug Tyczyn
Czarni Jasło
0:0
Unia Nowa Sarzyna
Stal Mielec
1:2
Stal Stalowa Wola
Karpaty Krosno
2:1
Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
3:5
Ekoball Sanok
Soccer Ropczyce
0:6
Polonia Przemyśl
Sokół Nisko
0:3
Stal Rzeszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
3:0
Soccer Ropczyce
DAP Dębica
1:1
Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna
0:9
Stal Mielec
Strug Tyczyn
1:9
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
6:0
JKS Jarosław
Ekoball Sanok
0:4
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
1:2
Siarka Tarnobrzeg
Resovia Rzeszów
3:1
Czarni Jasło
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
5:1
Strug Tyczyn
JKS Jarosław
1:4
Unia Nowa Sarzyna
Czarni Jasło
1:3
Ekoball Sanok
Stal Mielec
2:1
Resovia Rzeszów
Karpaty Krosno
4:1
Polonia Przemyśl
Siarka Tarnobrzeg
1:9
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
0:3
Stal Stalowa Wola
Sokół Nisko
8:0
Soccer Ropczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:4
Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna
0:7
Igloopol Dębica
Strug Tyczyn
2:7
Sokół Nisko
Stal Stalowa Wola
1:1
DAP Dębica
Polonia Przemyśl
7:1
Czarni Jasło
Soccer Ropczyce
2:1
Siarka Tarnobrzeg
Resovia Rzeszów
10:0
JKS Jarosław
Ekoball Sanok
2:1
Stal Mielec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
5:0
Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna
0:7
DAP Dębica
Ekoball Sanok
2:0
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
0:4
Stal Mielec
Soccer Ropczyce
0:3
Karpaty Krosno
Sokół Nisko
0:1
Siarka Tarnobrzeg
Resovia Rzeszów
1:1
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
9:0
Strug Tyczyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
2:1
Resovia Rzeszów
JKS Jarosław
2:1
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
3:0
Soccer Ropczyce
Stal Mielec
0:5
Stal Rzeszów
Strug Tyczyn
0:1
Unia Nowa Sarzyna
Stal Stalowa Wola
4:0
Sokół Nisko
Karpaty Krosno
4:0
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
1:3
Ekoball Sanok
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
5:0
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
1:5
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Czarni Jasło
Soccer Ropczyce
0:3
Stal Mielec
Sokół Nisko
0:2
Karpaty Krosno
Ekoball Sanok
1:0
DAP Dębica
Resovia Rzeszów
19:0
Strug Tyczyn
Unia Nowa Sarzyna
0:8
Stal Stalowa Wola
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:2
Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna
0:10
Sokół Nisko
JKS Jarosław
3:0
Soccer Ropczyce
Czarni Jasło
0:5
Karpaty Krosno
Stal Mielec
5:0
Siarka Tarnobrzeg
Strug Tyczyn
1:3
Ekoball Sanok
Igloopol Dębica
0:0
Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola
5:2
Resovia Rzeszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
0:5
Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów
4:1
DAP Dębica
Karpaty Krosno
1:2
Stal Mielec
Polonia Przemyśl
8:0
Strug Tyczyn
Siarka Tarnobrzeg
3:3
JKS Jarosław
Soccer Ropczyce
0:3
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
3:1
Czarni Jasło
Resovia Rzeszów
11:0
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
3:0
Soccer Ropczyce
Unia Nowa Sarzyna
0:5
Ekoball Sanok
JKS Jarosław
0:3
Karpaty Krosno
Stal Mielec
0:0
Czarni Jasło
Strug Tyczyn
0:17
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
4:1
Siarka Tarnobrzeg
Resovia Rzeszów
0:2
Sokół Nisko
Stal Stalowa Wola
5:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
2:1
Stal Stalowa Wola
Czarni Jasło
3:1
JKS Jarosław
Karpaty Krosno
4:0
Igloopol Dębica
Ekoball Sanok
1:2
Resovia Rzeszów
Polonia Przemyśl
1:0
Unia Nowa Sarzyna
Siarka Tarnobrzeg
0:0
DAP Dębica
Soccer Ropczyce
0:3
Strug Tyczyn
Sokół Nisko
0:1
Stal Mielec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:5
Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna
0:8
Stal Rzeszów
JKS Jarosław
1:1
Stal Mielec
Strug Tyczyn
1:3
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
3:0*
Soccer Ropczyce
Ekoball Sanok
2:1
Sokół Nisko
Igloopol Dębica
2:0
Czarni Jasło
Resovia Rzeszów
6:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
2:2
Resovia Rzeszów
Czarni Jasło
0:0
DAP Dębica
Stal Mielec
4:2
Igloopol Dębica
Karpaty Krosno
14:1
Strug Tyczyn
Polonia Przemyśl
0:2
Ekoball Sanok
Soccer Ropczyce
0:3
Unia Nowa Sarzyna
Sokół Nisko
2:0
JKS Jarosław
Siarka Tarnobrzeg
1:6
Stal Stalowa Wola
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:3
Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna
0:0
Siarka Tarnobrzeg
Strug Tyczyn
2:7
Czarni Jasło
Ekoball Sanok
0:4
Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl
1:4
Sokół Nisko
Igloopol Dębica
4:1
JKS Jarosław
Resovia Rzeszów
3:0
Soccer Ropczyce
Stal Stalowa Wola
0:2
Karpaty Krosno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
0:5
Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów
13:0
Polonia Przemyśl
JKS Jarosław
1:3
DAP Dębica
Stal Mielec
21:0
Strug Tyczyn
Karpaty Krosno
15:0
Unia Nowa Sarzyna
Siarka Tarnobrzeg
0:5
Resovia Rzeszów
Soccer Ropczyce
0:3
Ekoball Sanok
Sokół Nisko
0:2
Igloopol Dębica
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
0:0
Stal Mielec
Stal Rzeszów
6:1
Sokół Nisko
DAP Dębica
0:1
Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna
0:3
Czarni Jasło
Strug Tyczyn
0:6
JKS Jarosław
Ekoball Sanok
3:1
Siarka Tarnobrzeg
Polonia Przemyśl
3:0
Soccer Ropczyce
Resovia Rzeszów
0:5
Karpaty Krosno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
1:5
Resovia Rzeszów
Stal Mielec
9:0
Unia Nowa Sarzyna
Karpaty Krosno
2:0
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
8:1
Strug Tyczyn
Soccer Ropczyce
0:3
Stal Rzeszów
Sokół Nisko
2:2
DAP Dębica
JKS Jarosław
1:4
Stal Stalowa Wola
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
5:0
Siarka Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna
0:2
JKS Jarosław
Strug Tyczyn
0:7
DAP Dębica
Ekoball Sanok
3:1
Czarni Jasło
Polonia Przemyśl
2:3
Karpaty Krosno
Soccer Ropczyce
0:3
Sokół Nisko
Resovia Rzeszów
1:1
Stal Mielec
Stal Stalowa Wola
2:2
Igloopol Dębica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:2
Resovia Rzeszów
Czarni Jasło
0:0
Polonia Przemyśl
Stal Mielec
2:0
Ekoball Sanok
Karpaty Krosno
0:1
Stal Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Soccer Ropczyce
Igloopol Dębica
6:0
Unia Nowa Sarzyna
Sokół Nisko
8:1
Strug Tyczyn
DAP Dębica
1:1
Stal Stalowa Wola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij