zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
3:0
Bukowianka Bukowsko
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
4:2
Nafta Jedlicze
Partyzant Targowiska
3:1
Orzel Faliszówka
Start Rymanów
1:2
LKS Haczów
Iskra Przysietnica
2:2
Iwonka Iwonicz
Grabowianka Grabówka
2:2
LKS Skołyszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:0
Orzeł Bieździedza
Przełęcz Dukla
1:1
Kotwica Korczyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Haczów
1:3
Iskra Przysietnica
Szarotka Uherce
2:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kotwica Korczyna
1:1
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Partyzant Targowiska
2:2
Bukowianka Bukowsko
Orzeł Bieździedza
2:1
Nafta Jedlicze
Orzel Faliszówka
5:1
Grabowianka Grabówka
Iwonka Iwonicz
4:1
Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn
3:1
Start Rymanów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
3:3
Orzeł Bieździedza
Partyzant Targowiska
2:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
1:1
Orzel Faliszówka
Nafta Jedlicze
1:1
Kotwica Korczyna
Przełęcz Dukla
2:2
LKS Haczów
Iskra Przysietnica
2:0
LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka
1:3
Bukowianka Bukowsko
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
4:2
Iwonka Iwonicz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Haczów
1:5
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Szarotka Uherce
1:0
Partyzant Targowiska
Orzel Faliszówka
2:0
Iskra Przysietnica
Iwonka Iwonicz
3:0
Nafta Jedlicze
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:0
Grabowianka Grabówka
Start Rymanów
0:1
Bukowianka Bukowsko
Orzeł Bieździedza
2:1
Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn
0:3
Przełęcz Dukla
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
4:1
LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna
0:2
Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska
5:2
Orzeł Bieździedza
Start Rymanów
0:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Iskra Przysietnica
0:0
Bukowianka Bukowsko
Grabowianka Grabówka
0:1
Szarotka Uherce
Nafta Jedlicze
0:2
LKS Haczów
Przełęcz Dukla
2:0
Orzel Faliszówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Haczów
0:2
Kotwica Korczyna
Szarotka Uherce
1:1
Start Rymanów
Orzel Faliszówka
3:4
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Partyzant Targowiska
1:2
Grabowianka Grabówka
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:2
Iskra Przysietnica
Orzeł Bieździedza
0:1
Iwonka Iwonicz
LKS Skołyszyn
1:1
Nafta Jedlicze
Bukowianka Bukowsko
2:3
Przełęcz Dukla
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
1:0
Bukowianka Bukowsko
Przełęcz Dukla
5:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kotwica Korczyna
1:1
LKS Skołyszyn
Iwonka Iwonicz
3:2
LKS Haczów
Start Rymanów
1:0
Partyzant Targowiska
Iskra Przysietnica
3:1
Szarotka Uherce
Grabowianka Grabówka
0:0
Orzeł Bieździedza
Nafta Jedlicze
1:0
Orzel Faliszówka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
0:1
Nafta Jedlicze
Orzel Faliszówka
1:0
Kotwica Korczyna
Partyzant Targowiska
3:1
Iskra Przysietnica
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:2
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Orzeł Bieździedza
4:0
LKS Haczów
LKS Skołyszyn
1:1
Iwonka Iwonicz
Grabowianka Grabówka
1:1
Start Rymanów
Szarotka Uherce
2:1
Przełęcz Dukla
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Haczów
2:2
LKS Skołyszyn
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
3:0
Szarotka Uherce
Kotwica Korczyna
0:0
Bukowianka Bukowsko
Iwonka Iwonicz
1:0
Orzel Faliszówka
Start Rymanów
0:3
Orzeł Bieździedza
Iskra Przysietnica
4:2
Grabowianka Grabówka
Nafta Jedlicze
5:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełęcz Dukla
5:1
Partyzant Targowiska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
1:0
Iwonka Iwonicz
Szarotka Uherce
0:1
Nafta Jedlicze
Orzel Faliszówka
3:3
LKS Haczów
Partyzant Targowiska
0:3
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:1
Kotwica Korczyna
Start Rymanów
0:3
Iskra Przysietnica
Orzeł Bieździedza
1:1
LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka
2:4
Przełęcz Dukla
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Haczów
1:0
Bukowianka Bukowsko
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:0
Grabowianka Grabówka
Kotwica Korczyna
5:1
Szarotka Uherce
Iwonka Iwonicz
3:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Iskra Przysietnica
0:1
Orzeł Bieździedza
LKS Skołyszyn
3:1
Orzel Faliszówka
Nafta Jedlicze
2:2
Partyzant Targowiska
Przełęcz Dukla
2:1
Start Rymanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
1:5
LKS Skołyszyn
Szarotka Uherce
1:1
Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska
1:1
Kotwica Korczyna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:0
LKS Haczów
Start Rymanów
0:3
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Orzeł Bieździedza
2:1
Orzel Faliszówka
Grabowianka Grabówka
4:4
Nafta Jedlicze
Iskra Przysietnica
1:1
Przełęcz Dukla
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Haczów
4:2
Szarotka Uherce
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:1
Iskra Przysietnica
Przełęcz Dukla
5:0
Orzeł Bieździedza
Kotwica Korczyna
4:0
Grabowianka Grabówka
Orzel Faliszówka
3:1
Bukowianka Bukowsko
Iwonka Iwonicz
6:1
Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn
2:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Nafta Jedlicze
5:1
Start Rymanów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
1:1
LKS Skołyszyn
Partyzant Targowiska
0:0
LKS Haczów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:2
Orzel Faliszówka
Start Rymanów
0:1
Kotwica Korczyna
Iskra Przysietnica
2:0
Nafta Jedlicze
Orzeł Bieździedza
4:1
Bukowianka Bukowsko
Grabowianka Grabówka
0:3
Iwonka Iwonicz
Przełęcz Dukla
2:4
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
2:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Haczów
1:2
Grabowianka Grabówka
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:2
Orzeł Bieździedza
Kotwica Korczyna
3:0
Iskra Przysietnica
Orzel Faliszówka
3:1
Szarotka Uherce
Iwonka Iwonicz
1:0
Start Rymanów
LKS Skołyszyn
1:0
Partyzant Targowiska
Nafta Jedlicze
0:2
Przełęcz Dukla
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
2:4
Szarotka Uherce
LKS Haczów
2:0
Start Rymanów
Orzel Faliszówka
2:2
Partyzant Targowiska
Iwonka Iwonicz
2:0
Iskra Przysietnica
Orzeł Bieździedza
0:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Skołyszyn
1:0
Grabowianka Grabówka
Nafta Jedlicze
1:2
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Kotwica Korczyna
1:3
Przełęcz Dukla
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
- : -
Partyzant Targowiska
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
- : -
Kotwica Korczyna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
- : -
Szarotka Uherce
Start Rymanów
- : -
LKS Skołyszyn
Iskra Przysietnica
- : -
LKS Haczów
Grabowianka Grabówka
- : -
Orzel Faliszówka
Nafta Jedlicze
- : -
Orzeł Bieździedza
Przełęcz Dukla
- : -
Iwonka Iwonicz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
0:1
Grabowianka Grabówka
Kotwica Korczyna
1:2
Nafta Jedlicze
Orzel Faliszówka
7:0
Start Rymanów
Iwonka Iwonicz
1:0
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:0
Partyzant Targowiska
Orzeł Bieździedza
1:1
Szarotka Uherce
LKS Skołyszyn
4:0
Iskra Przysietnica
LKS Haczów
2:2
Przełęcz Dukla
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
1:6
Start Rymanów
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
3:0
LKS Haczów
Kotwica Korczyna
3:2
Orzeł Bieździedza
Partyzant Targowiska
5:0
Szarotka Uherce
Iskra Przysietnica
3:2
Orzel Faliszówka
Grabowianka Grabówka
2:4
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Nafta Jedlicze
2:3
Iwonka Iwonicz
Przełęcz Dukla
3:1
LKS Skołyszyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
2:0
Iskra Przysietnica
LKS Haczów
6:0
Nafta Jedlicze
Szarotka Uherce
2:1
Grabowianka Grabówka
Iwonka Iwonicz
2:4
Kotwica Korczyna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:0
Start Rymanów
Orzeł Bieździedza
1:1
Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn
1:4
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Orzel Faliszówka
2:2
Przełęcz Dukla
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij