zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
1:1
Czuwaj Przemyśl
LKS Skołoszów (S)
15:0
Pogórze Rokietnica
Santos Piwoda
4:4
Huragan Gniewczyna
MKS Radymno
0:1
Granica Stubno
Płomień Morawsko
0:3
Beddog.eu
KS Kisielów-Pełnatycze
0:1
KS Wiązownica
MKS Kańczuga
1:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Wesoła Zadąbrowie
1:1
Żurawianka Żurawica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
2:2
MKS Kańczuga
Granica Stubno
2:2
KS Kisielów-Pełnatycze
KS Wiązownica
1:0
LKS Skołoszów (S)
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:3
Santos Piwoda
Huragan Gniewczyna
2:0
Płomień Morawsko
Czuwaj Przemyśl
4:2
Pogórze Rokietnica
Żurawianka Żurawica
1:5
MKS Radymno
Beddog.eu
2:1
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
1:1
Granica Stubno
Santos Piwoda
3:2
Błękitni Grzęska
MKS Radymno
3:1
Beddog.eu
MKS Kańczuga
3:1
Czuwaj Przemyśl
Płomień Morawsko
2:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Pogórze Rokietnica
0:4
KS Wiązownica
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
Żurawianka Żurawica
Wesoła Zadąbrowie
6:3
Huragan Gniewczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
4:0
Płomień Morawsko
Beddog.eu
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Granica Stubno
10:0
Pogórze Rokietnica
MKS Kańczuga
2:0
Santos Piwoda
Huragan Gniewczyna
3:0
MKS Radymno
Czuwaj Przemyśl
0:3
KS Wiązownica
Żurawianka Żurawica
0:5
LKS Skołoszów (S)
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:3
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
3:0
Beddog.eu
Santos Piwoda
4:0
Czuwaj Przemyśl
MKS Radymno
0:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
KS Wiązownica
1:1
Granica Stubno
Płomień Morawsko
1:0
MKS Kańczuga
Pogórze Rokietnica
2:3
Żurawianka Żurawica
KS Kisielów-Pełnatycze
4:2
Huragan Gniewczyna
Wesoła Zadąbrowie
5:4
Błękitni Grzęska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
1:1
MKS Radymno
Santos Piwoda
1:0
Płomień Morawsko
Beddog.eu
2:0
Pogórze Rokietnica
Pogoń-Sokół Lubaczów
4:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Huragan Gniewczyna
1:7
LKS Skołoszów (S)
Czuwaj Przemyśl
0:2
Granica Stubno
Żurawianka Żurawica
1:3
KS Wiązownica
MKS Kańczuga
2:2
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
3:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Granica Stubno
2:0
Żurawianka Żurawica
MKS Radymno
1:1
MKS Kańczuga
KS Wiązownica
0:1
Beddog.eu
Pogórze Rokietnica
0:4
Huragan Gniewczyna
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
Błękitni Grzęska
Wesoła Zadąbrowie
0:1
Santos Piwoda
Płomień Morawsko
0:2
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
4:3
LKS Skołoszów (S)
Santos Piwoda
0:4
MKS Radymno
Beddog.eu
0:0
Granica Stubno
MKS Kańczuga
0:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Pogoń-Sokół Lubaczów
4:1
Pogórze Rokietnica
Huragan Gniewczyna
1:1
KS Wiązownica
Czuwaj Przemyśl
2:0
Żurawianka Żurawica
Płomień Morawsko
5:3
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
2:0
MKS Kańczuga
Granica Stubno
4:0
Huragan Gniewczyna
MKS Radymno
1:1
Płomień Morawsko
KS Wiązownica
0:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Żurawianka Żurawica
1:7
Beddog.eu
Pogórze Rokietnica
1:1
Błękitni Grzęska
KS Kisielów-Pełnatycze
2:2
Santos Piwoda
Wesoła Zadąbrowie
4:0
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
2:1
KS Wiązownica
Santos Piwoda
0:1
LKS Skołoszów (S)
MKS Kańczuga
5:0
Pogórze Rokietnica
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:1
Granica Stubno
Huragan Gniewczyna
2:3
Żurawianka Żurawica
Czuwaj Przemyśl
0:1
Beddog.eu
Płomień Morawsko
3:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Wesoła Zadąbrowie
1:2
MKS Radymno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
1:0
Płomień Morawsko
Beddog.eu
1:0
Huragan Gniewczyna
Granica Stubno
1:3
Błękitni Grzęska
MKS Radymno
1:2
Czuwaj Przemyśl
KS Wiązownica
0:1
MKS Kańczuga
Żurawianka Żurawica
0:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Pogórze Rokietnica
0:2
Santos Piwoda
KS Kisielów-Pełnatycze
8:0
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
4:1
Żurawianka Żurawica
Santos Piwoda
0:2
KS Wiązownica
MKS Radymno
2:0
KS Kisielów-Pełnatycze
MKS Kańczuga
1:0
Granica Stubno
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:4
Beddog.eu
Czuwaj Przemyśl
2:4
Huragan Gniewczyna
Płomień Morawsko
2:2
Pogórze Rokietnica
Wesoła Zadąbrowie
0:5
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
1:0
MKS Radymno
Beddog.eu
1:0
Błękitni Grzęska
Granica Stubno
4:0
Santos Piwoda
KS Wiązownica
6:0
Płomień Morawsko
Huragan Gniewczyna
1:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Żurawianka Żurawica
1:5
MKS Kańczuga
KS Kisielów-Pełnatycze
1:2
Czuwaj Przemyśl
Pogórze Rokietnica
1:3
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
0:4
Huragan Gniewczyna
Santos Piwoda
3:1
Żurawianka Żurawica
MKS Radymno
1:0
Pogórze Rokietnica
MKS Kańczuga
1:1
Beddog.eu
Czuwaj Przemyśl
1:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko
3:1
Granica Stubno
KS Kisielów-Pełnatycze
0:4
LKS Skołoszów (S)
Wesoła Zadąbrowie
1:1
KS Wiązownica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
4:0
Czuwaj Przemyśl
Beddog.eu
2:0
Santos Piwoda
KS Wiązownica
0:1
MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:0
Błękitni Grzęska
Huragan Gniewczyna
2:2
MKS Kańczuga
Żurawianka Żurawica
1:3
Płomień Morawsko
Pogórze Rokietnica
1:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Granica Stubno
4:0
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Beddog.eu
0:0
Płomień Morawsko
Granica Stubno
2:1
MKS Radymno
KS Wiązownica
3:3
KS Kisielów-Pełnatycze
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:1
MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna
1:1
Santos Piwoda
Czuwaj Przemyśl
1:1
Błękitni Grzęska
Pogórze Rokietnica
0:4
LKS Skołoszów (S)
Żurawianka Żurawica
0:0
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
1:0
KS Wiązownica
Santos Piwoda
6:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Radymno
6:0
Żurawianka Żurawica
MKS Kańczuga
0:1
Błękitni Grzęska
Płomień Morawsko
1:1
Huragan Gniewczyna
Pogórze Rokietnica
0:3
Czuwaj Przemyśl
KS Kisielów-Pełnatycze
1:1
Granica Stubno
Wesoła Zadąbrowie
0:6
Beddog.eu
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
2:1
Santos Piwoda
Beddog.eu
2:0
MKS Radymno
Granica Stubno
0:0
LKS Skołoszów (S)
KS Wiązownica
8:0
Pogórze Rokietnica
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:4
Płomień Morawsko
Czuwaj Przemyśl
0:2
MKS Kańczuga
Żurawianka Żurawica
1:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Huragan Gniewczyna
4:1
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
5:0
Żurawianka Żurawica
Santos Piwoda
1:3
MKS Kańczuga
MKS Radymno
2:1
Huragan Gniewczyna
KS Wiązownica
4:0
Czuwaj Przemyśl
Płomień Morawsko
2:2
Błękitni Grzęska
Pogórze Rokietnica
0:4
Granica Stubno
KS Kisielów-Pełnatycze
3:0
Beddog.eu
Wesoła Zadąbrowie
2:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
1:0
Wesoła Zadąbrowie
Beddog.eu
0:0
LKS Skołoszów (S)
Granica Stubno
3:0
KS Wiązownica
MKS Kańczuga
3:1
Płomień Morawsko
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:1
MKS Radymno
Huragan Gniewczyna
4:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Czuwaj Przemyśl
2:1
Santos Piwoda
Żurawianka Żurawica
2:1
Pogórze Rokietnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
4:0
Huragan Gniewczyna
Wesoła Zadąbrowie
1:4
MKS Kańczuga
Granica Stubno
3:2
Czuwaj Przemyśl
MKS Radymno
2:3
Błękitni Grzęska
KS Wiązownica
3:0
Żurawianka Żurawica
Płomień Morawsko
3:0
Santos Piwoda
Pogórze Rokietnica
0:5
Beddog.eu
KS Kisielów-Pełnatycze
3:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
5:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Santos Piwoda
2:0
Wesoła Zadąbrowie
Beddog.eu
1:1
KS Wiązownica
MKS Kańczuga
1:1
MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:1
LKS Skołoszów (S)
Huragan Gniewczyna
9:0
Pogórze Rokietnica
Czuwaj Przemyśl
1:2
Płomień Morawsko
Żurawianka Żurawica
1:1
Granica Stubno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
1:0
Błękitni Grzęska
Wesoła Zadąbrowie
0:1
Płomień Morawsko
Granica Stubno
0:2
Beddog.eu
MKS Radymno
2:3
Santos Piwoda
KS Wiązownica
4:1
Huragan Gniewczyna
Żurawianka Żurawica
0:2
Czuwaj Przemyśl
Pogórze Rokietnica
0:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
KS Kisielów-Pełnatycze
1:1
MKS Kańczuga
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
9:0
Pogórze Rokietnica
Santos Piwoda
0:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Beddog.eu
3:0
Żurawianka Żurawica
MKS Kańczuga
3:1
LKS Skołoszów (S)
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:1
KS Wiązownica
Huragan Gniewczyna
2:1
Granica Stubno
Czuwaj Przemyśl
1:1
Wesoła Zadąbrowie
Płomień Morawsko
4:1
MKS Radymno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kisielów-Pełnatycze
3:1
Płomień Morawsko
LKS Skołoszów (S)
3:1
Santos Piwoda
Beddog.eu
6:1
Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno
4:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Radymno
2:0
Wesoła Zadąbrowie
KS Wiązownica
4:1
Błękitni Grzęska
Żurawianka Żurawica
2:4
Huragan Gniewczyna
Pogórze Rokietnica
3:6
MKS Kańczuga
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
2:0
Granica Stubno
Santos Piwoda
4:1
Pogórze Rokietnica
Wesoła Zadąbrowie
0:2
KS Kisielów-Pełnatycze
MKS Kańczuga
1:1
KS Wiązownica
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:0
Żurawianka Żurawica
Huragan Gniewczyna
0:4
Beddog.eu
Czuwaj Przemyśl
1:0
MKS Radymno
Płomień Morawsko
0:3
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
5:0
Wesoła Zadąbrowie
Beddog.eu
3:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Granica Stubno
1:1
MKS Kańczuga
KS Wiązownica
0:0
Santos Piwoda
Huragan Gniewczyna
7:1
Czuwaj Przemyśl
Żurawianka Żurawica
1:6
Błękitni Grzęska
Pogórze Rokietnica
1:3
Płomień Morawsko
KS Kisielów-Pełnatycze
0:1
MKS Radymno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
4:3
Beddog.eu
Santos Piwoda
1:4
Granica Stubno
Wesoła Zadąbrowie
2:1
Pogórze Rokietnica
MKS Radymno
1:5
LKS Skołoszów (S)
MKS Kańczuga
1:0
Żurawianka Żurawica
Pogoń-Sokół Lubaczów
5:1
Huragan Gniewczyna
Czuwaj Przemyśl
2:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Płomień Morawsko
1:1
KS Wiązownica
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
2:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Beddog.eu
0:0
MKS Kańczuga
Granica Stubno
1:1
Płomień Morawsko
KS Wiązownica
2:0
Wesoła Zadąbrowie
Pogoń-Sokół Lubaczów
3:1
Czuwaj Przemyśl
Huragan Gniewczyna
3:1
Błękitni Grzęska
Żurawianka Żurawica
1:5
Santos Piwoda
Pogórze Rokietnica
0:2
MKS Radymno
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
4:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Santos Piwoda
2:4
Beddog.eu
Wesoła Zadąbrowie
0:6
Granica Stubno
MKS Radymno
1:0
KS Wiązownica
MKS Kańczuga
1:4
Huragan Gniewczyna
Czuwaj Przemyśl
2:3
LKS Skołoszów (S)
Płomień Morawsko
2:0
Żurawianka Żurawica
KS Kisielów-Pełnatycze
5:0
Pogórze Rokietnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij