zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanoczanka Święte
4:0
Błękitni Grzęska
KS Wiązownica
1:0
MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:1
Granica Stubno
Huragan Gniewczyna
4:2
Płomień Morawsko
Czuwaj Przemyśl
1:0
MKS Kańczuga
Motor Grochowce
4:3
KS Kisielów-Pełnatycze
Roztocze Narol
1:1
Beddog.eu
Zorza Zarzecze
3:0
Santos Piwoda
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Piwoda
5:0
Roztocze Narol
Beddog.eu
2:1
Sanoczanka Święte
Granica Stubno
1:1
Motor Grochowce
MKS Radymno
3:0
Czuwaj Przemyśl
Huragan Gniewczyna
0:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko
3:0
Błękitni Grzęska
KS Kisielów-Pełnatycze
1:2
KS Wiązownica
MKS Kańczuga
1:4
Zorza Zarzecze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
3:1
Beddog.eu
Sanoczanka Święte
2:0
Santos Piwoda
KS Wiązownica
2:1
Granica Stubno
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:2
Płomień Morawsko
Czuwaj Przemyśl
1:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Motor Grochowce
5:4
Huragan Gniewczyna
Roztocze Narol
5:2
MKS Kańczuga
Zorza Zarzecze
1:1
MKS Radymno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Piwoda
4:0
Błękitni Grzęska
Granica Stubno
4:1
Czuwaj Przemyśl
MKS Radymno
1:0
Roztocze Narol
MKS Kańczuga
2:2
Sanoczanka Święte
Pogoń-Sokół Lubaczów
3:0
Motor Grochowce
Huragan Gniewczyna
2:4
KS Wiązownica
Płomień Morawsko
1:4
Beddog.eu
KS Kisielów-Pełnatycze
1:1
Zorza Zarzecze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
1:3
MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte
0:4
MKS Radymno
Beddog.eu
1:1
Santos Piwoda
KS Wiązownica
5:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Czuwaj Przemyśl
4:1
Huragan Gniewczyna
Motor Grochowce
6:2
Płomień Morawsko
Roztocze Narol
1:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Zorza Zarzecze
1:3
Granica Stubno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Stubno
12:1
Roztocze Narol
MKS Radymno
4:0
Błękitni Grzęska
MKS Kańczuga
2:2
Beddog.eu
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:0
Czuwaj Przemyśl
Huragan Gniewczyna
4:2
Zorza Zarzecze
Płomień Morawsko
4:2
Santos Piwoda
KS Kisielów-Pełnatycze
1:1
Sanoczanka Święte
Motor Grochowce
1:1
KS Wiązownica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
7:3
KS Kisielów-Pełnatycze
Santos Piwoda
1:1
MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte
1:1
Granica Stubno
Beddog.eu
1:1
MKS Radymno
KS Wiązownica
1:1
Płomień Morawsko
Czuwaj Przemyśl
1:1
Motor Grochowce
Roztocze Narol
1:2
Huragan Gniewczyna
Zorza Zarzecze
1:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Stubno
6:2
Błękitni Grzęska
MKS Radymno
1:1
Santos Piwoda
KS Wiązownica
2:0
Czuwaj Przemyśl
Pogoń-Sokół Lubaczów
5:1
Roztocze Narol
Huragan Gniewczyna
3:0
Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko
3:1
MKS Kańczuga
KS Kisielów-Pełnatycze
0:2
Beddog.eu
Motor Grochowce
1:1
Zorza Zarzecze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
4:1
Huragan Gniewczyna
Santos Piwoda
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Sanoczanka Święte
5:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Zorza Zarzecze
1:2
KS Wiązownica
Beddog.eu
1:1
Granica Stubno
MKS Kańczuga
2:1
MKS Radymno
Czuwaj Przemyśl
1:0
Płomień Morawsko
Roztocze Narol
1:2
Motor Grochowce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Przemyśl
1:3
Zorza Zarzecze
Granica Stubno
2:2
Santos Piwoda
KS Wiązownica
5:0
Roztocze Narol
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:2
Błękitni Grzęska
Huragan Gniewczyna
2:3
Beddog.eu
Płomień Morawsko
2:1
MKS Radymno
KS Kisielów-Pełnatycze
0:3
MKS Kańczuga
Motor Grochowce
2:5
Sanoczanka Święte
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
3:2
Motor Grochowce
Santos Piwoda
3:3
Huragan Gniewczyna
Zorza Zarzecze
0:3
Płomień Morawsko
Beddog.eu
5:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Radymno
3:1
KS Kisielów-Pełnatycze
KS Wiązownica
2:2
Sanoczanka Święte
MKS Kańczuga
1:0
Granica Stubno
Roztocze Narol
4:3
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
0:6
Roztocze Narol
Granica Stubno
1:1
MKS Radymno
KS Wiązownica
3:1
Błękitni Grzęska
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:3
Santos Piwoda
Huragan Gniewczyna
2:2
MKS Kańczuga
Czuwaj Przemyśl
0:0
Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Motor Grochowce
2:0
Beddog.eu
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
4:1
Czuwaj Przemyśl
Santos Piwoda
5:2
Motor Grochowce
Beddog.eu
1:1
KS Wiązownica
MKS Radymno
1:0
Huragan Gniewczyna
MKS Kańczuga
7:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
KS Kisielów-Pełnatycze
2:3
Granica Stubno
Roztocze Narol
3:2
Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte
4:0
Zorza Zarzecze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
1:0
Santos Piwoda
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:2
MKS Radymno
Huragan Gniewczyna
3:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Czuwaj Przemyśl
2:1
Beddog.eu
Płomień Morawsko
3:4
Granica Stubno
Motor Grochowce
2:2
MKS Kańczuga
Roztocze Narol
1:5
Sanoczanka Święte
Zorza Zarzecze
0:1
Błękitni Grzęska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
5:1
Roztocze Narol
Santos Piwoda
2:3
Czuwaj Przemyśl
Sanoczanka Święte
1:1
Płomień Morawsko
MKS Radymno
0:2
Motor Grochowce
MKS Kańczuga
2:0
KS Wiązownica
Huragan Gniewczyna
1:1
Granica Stubno
KS Kisielów-Pełnatycze
1:3
Pogoń-Sokół Lubaczów
Beddog.eu
0:1
Zorza Zarzecze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Stubno
2:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko
4:1
Huragan Gniewczyna
Beddog.eu
5:2
Roztocze Narol
MKS Radymno
1:0
KS Wiązownica
MKS Kańczuga
1:0
Czuwaj Przemyśl
KS Kisielów-Pełnatycze
0:0
Motor Grochowce
Błękitni Grzęska
2:3
Sanoczanka Święte
Santos Piwoda
1:1
Zorza Zarzecze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń-Sokół Lubaczów
6:3
Huragan Gniewczyna
Czuwaj Przemyśl
0:0
MKS Radymno
Zorza Zarzecze
1:1
MKS Kańczuga
KS Wiązownica
6:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Motor Grochowce
2:0
Granica Stubno
Błękitni Grzęska
2:2
Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte
1:1
Beddog.eu
Roztocze Narol
0:1
Santos Piwoda
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Piwoda
1:2
Sanoczanka Święte
Beddog.eu
4:1
Błękitni Grzęska
Granica Stubno
0:3
KS Wiązownica
MKS Radymno
2:2
Zorza Zarzecze
Huragan Gniewczyna
0:1
Motor Grochowce
Płomień Morawsko
4:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
KS Kisielów-Pełnatycze
3:2
Czuwaj Przemyśl
MKS Kańczuga
3:0
Roztocze Narol
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Przemyśl
0:5
Granica Stubno
Błękitni Grzęska
2:0
Santos Piwoda
Sanoczanka Święte
0:1
MKS Kańczuga
Beddog.eu
1:1
Płomień Morawsko
Zorza Zarzecze
2:1
KS Kisielów-Pełnatycze
KS Wiązownica
4:0
Huragan Gniewczyna
Motor Grochowce
2:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Roztocze Narol
0:3
MKS Radymno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Radymno
0:3*
Sanoczanka Święte
MKS Kańczuga
2:0
Błękitni Grzęska
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:3
KS Wiązownica
Huragan Gniewczyna
2:1
Czuwaj Przemyśl
KS Kisielów-Pełnatycze
5:0
Roztocze Narol
Granica Stubno
3:1
Zorza Zarzecze
Płomień Morawsko
0:1
Motor Grochowce
Santos Piwoda
1:3
Beddog.eu
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
2:2
MKS Radymno
Santos Piwoda
0:2
Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte
2:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Zorza Zarzecze
1:0
Huragan Gniewczyna
Beddog.eu
1:1
MKS Kańczuga
KS Wiązownica
0:0
Motor Grochowce
Czuwaj Przemyśl
0:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Roztocze Narol
0:3
Granica Stubno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Grochowce
1:1
Czuwaj Przemyśl
MKS Radymno
2:1
Beddog.eu
MKS Kańczuga
2:0
Santos Piwoda
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:2
Zorza Zarzecze
Granica Stubno
4:0
Sanoczanka Święte
Huragan Gniewczyna
2:1
Roztocze Narol
KS Kisielów-Pełnatycze
3:1
Błękitni Grzęska
Płomień Morawsko
0:2
KS Wiązownica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Narol
0:3
Pogoń-Sokół Lubaczów
Beddog.eu
3:1
KS Kisielów-Pełnatycze
MKS Kańczuga
4:1
Płomień Morawsko
Czuwaj Przemyśl
0:3
KS Wiązownica
Błękitni Grzęska
2:1
Granica Stubno
Santos Piwoda
1:2
MKS Radymno
Sanoczanka Święte
5:2
Huragan Gniewczyna
Zorza Zarzecze
0:3
Motor Grochowce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Radymno
0:1
MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:4
Sanoczanka Święte
Huragan Gniewczyna
4:1
Błękitni Grzęska
Płomień Morawsko
1:1
Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno
3:2
Beddog.eu
KS Wiązownica
0:2
Zorza Zarzecze
KS Kisielów-Pełnatycze
1:2
Santos Piwoda
Motor Grochowce
6:1
Roztocze Narol
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Narol
1:6
KS Wiązownica
Sanoczanka Święte
0:0
Motor Grochowce
MKS Radymno
0:0
Płomień Morawsko
Błękitni Grzęska
2:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga
1:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Beddog.eu
4:3
Huragan Gniewczyna
Santos Piwoda
2:3
Granica Stubno
Zorza Zarzecze
2:0
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
4:4
Santos Piwoda
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:1
Beddog.eu
Czuwaj Przemyśl
5:1
Roztocze Narol
Płomień Morawsko
7:0
Zorza Zarzecze
Granica Stubno
0:1
MKS Kańczuga
KS Kisielów-Pełnatycze
0:2
MKS Radymno
Motor Grochowce
1:1
Błękitni Grzęska
KS Wiązownica
0:2
Sanoczanka Święte
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
5:1
Huragan Gniewczyna
Błękitni Grzęska
0:2
KS Wiązownica
Beddog.eu
3:3
Motor Grochowce
MKS Radymno
0:4
Granica Stubno
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
Płomień Morawsko
Santos Piwoda
1:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Sanoczanka Święte
1:0
Czuwaj Przemyśl
Roztocze Narol
2:8
Zorza Zarzecze
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Przemyśl
3:0
Błękitni Grzęska
Zorza Zarzecze
2:1
Sanoczanka Święte
Granica Stubno
3:1
KS Kisielów-Pełnatycze
KS Wiązownica
1:0
Beddog.eu
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:0
MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna
3:2
MKS Radymno
Płomień Morawsko
6:0
Roztocze Narol
Motor Grochowce
0:0
Santos Piwoda
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
1:0
Zorza Zarzecze
Beddog.eu
3:0
Czuwaj Przemyśl
MKS Radymno
6:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Santos Piwoda
1:4
KS Wiązownica
Sanoczanka Święte
9:1
Roztocze Narol
Granica Stubno
3:0
Płomień Morawsko
MKS Kańczuga
5:1
Motor Grochowce
KS Kisielów-Pełnatycze
4:2
Huragan Gniewczyna
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
1:3
Beddog.eu
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Huragan Gniewczyna
1:3
Granica Stubno
Czuwaj Przemyśl
1:1
Santos Piwoda
Płomień Morawsko
3:1
Sanoczanka Święte
Motor Grochowce
3:1
MKS Radymno
Roztocze Narol
5:2
Błękitni Grzęska
KS Wiązownica
1:0
MKS Kańczuga
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij