zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno
3:1
Huragan Gniewczyna
KS Węgierka
0:1
Granica Stubno
Graniczni Krowica(B)
0:5
LKS Skołoszów
Błękitni Grzęska
2:2
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko
1:1
Motor Grochowce
Santos Piwoda
3:2
MKS Kańczuga
KS Kisielów-Pełnatycze
0:4
Promyk Urzejowice
San Hureczko
1:2
Sanoczanka Święte
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
4:1
Graniczni Krowica(B)
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
2:3
KS Kisielów-Pełnatycze
Fenix Leszno
0:3
Płomień Morawsko
LKS Skołoszów
8:0
KS Węgierka
Sanoczanka Święte
5:0
Błękitni Grzęska
Granica Stubno
3:0
San Hureczko
Huragan Gniewczyna
0:0
Promyk Urzejowice
Motor Grochowce
0:1
Santos Piwoda
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
2:4
Granica Stubno
Santos Piwoda
1:0
Fenix Leszno
Promyk Urzejowice
0:3
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko
0:5
Huragan Gniewczyna
KS Kisielów-Pełnatycze
3:0
Sanoczanka Święte
San Hureczko
3:2
LKS Skołoszów
Graniczni Krowica(B)
1:4
Motor Grochowce
KS Węgierka
0:3
MKS Kańczuga
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanoczanka Święte
7:1
Promyk Urzejowice
Granica Stubno
2:0
KS Kisielów-Pełnatycze
MKS Kańczuga
0:3
San Hureczko
Huragan Gniewczyna
4:0
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko
2:1
Santos Piwoda
Fenix Leszno
2:7
Graniczni Krowica(B)
Motor Grochowce
2:2
KS Węgierka
LKS Skołoszów
5:0
Błękitni Grzęska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
1:2
MKS Kańczuga
Santos Piwoda
1:2
Huragan Gniewczyna
Promyk Urzejowice
1:7
Granica Stubno
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
3:1
Sanoczanka Święte
San Hureczko
2:0
Motor Grochowce
Graniczni Krowica(B)
2:0
Płomień Morawsko
KS Węgierka
2:0
Fenix Leszno
KS Kisielów-Pełnatycze
1:2
LKS Skołoszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Stubno
5:2
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Santos Piwoda
2:2
Graniczni Krowica(B)
MKS Kańczuga
2:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Huragan Gniewczyna
1:1
Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko
3:0
KS Węgierka
Fenix Leszno
1:0
San Hureczko
Motor Grochowce
3:0
Błękitni Grzęska
LKS Skołoszów
1:2
Promyk Urzejowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
3:4
Fenix Leszno
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
0:0
LKS Skołoszów
KS Kisielów-Pełnatycze
1:4
Motor Grochowce
San Hureczko
3:1
Płomień Morawsko
KS Węgierka
1:4
Santos Piwoda
Graniczni Krowica(B)
0:3
Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte
2:2
Granica Stubno
Promyk Urzejowice
0:3
MKS Kańczuga
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
1:1
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna
0:1
Granica Stubno
Santos Piwoda
0:2
San Hureczko
Płomień Morawsko
3:1
Błękitni Grzęska
Fenix Leszno
0:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Motor Grochowce
1:1
Promyk Urzejowice
Graniczni Krowica(B)
6:3
KS Węgierka
LKS Skołoszów
1:0
Sanoczanka Święte
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanoczanka Święte
0:4
MKS Kańczuga
San Hureczko
5:0
Graniczni Krowica(B)
KS Węgierka
3:2
Huragan Gniewczyna
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
0:1
Motor Grochowce
Błękitni Grzęska
1:2
Santos Piwoda
Granica Stubno
1:1
LKS Skołoszów
Promyk Urzejowice
0:0
Fenix Leszno
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
Płomień Morawsko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno
1:5
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Santos Piwoda
3:3
KS Kisielów-Pełnatycze
Huragan Gniewczyna
5:0
LKS Skołoszów
KS Węgierka
1:3
San Hureczko
MKS Kańczuga
0:1
Granica Stubno
Graniczni Krowica(B)
2:2
Błękitni Grzęska
Płomień Morawsko
0:0
Promyk Urzejowice
Motor Grochowce
2:0
Sanoczanka Święte
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
5:1
KS Węgierka
Sanoczanka Święte
2:1
Fenix Leszno
Promyk Urzejowice
1:3
Santos Piwoda
Granica Stubno
2:0
Motor Grochowce
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
1:2
Płomień Morawsko
KS Kisielów-Pełnatycze
3:1
Graniczni Krowica(B)
San Hureczko
2:0
Huragan Gniewczyna
LKS Skołoszów
2:0
MKS Kańczuga
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno
2:4
Granica Stubno
KS Węgierka
1:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Płomień Morawsko
2:0
Sanoczanka Święte
Graniczni Krowica(B)
0:5
Promyk Urzejowice
Santos Piwoda
0:2
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna
1:1
MKS Kańczuga
San Hureczko
2:0
Błękitni Grzęska
Motor Grochowce
1:0
LKS Skołoszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanoczanka Święte
1:7
Santos Piwoda
MKS Kańczuga
0:1
Motor Grochowce
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
2:0
Graniczni Krowica(B)
Błękitni Grzęska
0:3
Huragan Gniewczyna
LKS Skołoszów
3:0
Fenix Leszno
Promyk Urzejowice
0:0
KS Węgierka
Granica Stubno
3:1
Płomień Morawsko
KS Kisielów-Pełnatycze
3:2
San Hureczko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Morawsko
3:2
LKS Skołoszów
Fenix Leszno
2:2
MKS Kańczuga
KS Węgierka
1:2
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
Graniczni Krowica(B)
2:5
Sanoczanka Święte
Błękitni Grzęska
2:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Santos Piwoda
0:1
Granica Stubno
Huragan Gniewczyna
2:1
Motor Grochowce
San Hureczko
2:1
Promyk Urzejowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Grochowce
4:2
Fenix Leszno
LKS Skołoszów
1:3
Santos Piwoda
Sanoczanka Święte
1:2
KS Węgierka
Granica Stubno
3:0
Graniczni Krowica(B)
MKS Kańczuga
4:3
Płomień Morawsko
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
4:0
San Hureczko
KS Kisielów-Pełnatycze
1:3
Huragan Gniewczyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij