zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
1:1
Gacovia Gać
KS Kisielów-Pełnatycze
3:1
Majdan Sieniawski
San Gorzyce
4:2
Cresovia Krzeczowice
Zorza Jagiełła
0:2
Gorliczanka Gorliczyna
Piast Nowosielce
0:0
UNUM Babice
Alabaster Łopuszka Wielka
3:2
Błyskawica Rozbórz
Start Mirocin
1:3
Wisełka Siennów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
2:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Majdan Sieniawski
1:2
Alabaster Łopuszka Wielka
Gacovia Gać
0:1
Wisełka Siennów
Cresovia Krzeczowice
0:1
Piast Nowosielce
UNUM Babice
0:1
Zorza Jagiełła
Gorliczanka Gorliczyna
2:0
Start Mirocin
Błyskawica Rozbórz
0:1
San Gorzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Alabaster Łopuszka Wielka
1:2
Wisłok Świętoniowa
Wisełka Siennów
1:0
Gorliczanka Gorliczyna
KS Kisielów-Pełnatycze
2:0
Gacovia Gać
San Gorzyce
2:2
Majdan Sieniawski
Zorza Jagiełła
2:0
Cresovia Krzeczowice
Piast Nowosielce
2:0
Błyskawica Rozbórz
Start Mirocin
2:1
UNUM Babice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
0:0
San Gorzyce
KS Kisielów-Pełnatycze
5:1
Alabaster Łopuszka Wielka
Majdan Sieniawski
0:0
Piast Nowosielce
Gacovia Gać
2:1
Gorliczanka Gorliczyna
Cresovia Krzeczowice
0:2
Start Mirocin
UNUM Babice
9:0
Wisełka Siennów
Błyskawica Rozbórz
0:1
Zorza Jagiełła
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
2:2
Cresovia Krzeczowice
San Gorzyce
0:5
KS Kisielów-Pełnatycze
Zorza Jagiełła
1:1
Majdan Sieniawski
Piast Nowosielce
2:1
Wisłok Świętoniowa
Gorliczanka Gorliczyna
1:4
UNUM Babice
Alabaster Łopuszka Wielka
0:4
Gacovia Gać
Start Mirocin
3:2
Błyskawica Rozbórz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
1:0
Zorza Jagiełła
KS Kisielów-Pełnatycze
5:2
Piast Nowosielce
Majdan Sieniawski
6:2
Start Mirocin
Gacovia Gać
1:1
UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice
3:2
Gorliczanka Gorliczyna
Błyskawica Rozbórz
5:2
Wisełka Siennów
Alabaster Łopuszka Wielka
2:1
San Gorzyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
1:4
Majdan Sieniawski
San Gorzyce
1:0
Gacovia Gać
Zorza Jagiełła
1:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Piast Nowosielce
2:1
Alabaster Łopuszka Wielka
UNUM Babice
0:0
Cresovia Krzeczowice
Gorliczanka Gorliczyna
6:2
Błyskawica Rozbórz
Start Mirocin
0:1
Wisłok Świętoniowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
2:2
Wisełka Siennów
KS Kisielów-Pełnatycze
3:0
Start Mirocin
San Gorzyce
4:1
Piast Nowosielce
Majdan Sieniawski
3:1
Gorliczanka Gorliczyna
Gacovia Gać
2:4
Cresovia Krzeczowice
Błyskawica Rozbórz
0:1
UNUM Babice
Alabaster Łopuszka Wielka
0:1
Zorza Jagiełła
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
0:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Cresovia Krzeczowice
1:2
Błyskawica Rozbórz
Zorza Jagiełła
0:0
San Gorzyce
Piast Nowosielce
3:1
Gacovia Gać
UNUM Babice
1:1
Majdan Sieniawski
Gorliczanka Gorliczyna
3:0
Wisłok Świętoniowa
Start Mirocin
6:0
Alabaster Łopuszka Wielka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
0:2
UNUM Babice
KS Kisielów-Pełnatycze
5:1
Gorliczanka Gorliczyna
San Gorzyce
0:3
Start Mirocin
Majdan Sieniawski
2:0
Cresovia Krzeczowice
Gacovia Gać
0:0
Błyskawica Rozbórz
Piast Nowosielce
0:0
Zorza Jagiełła
Alabaster Łopuszka Wielka
1:1
Wisełka Siennów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorliczanka Gorliczyna
2:2
Alabaster Łopuszka Wielka
Wisełka Siennów
2:1
San Gorzyce
Cresovia Krzeczowice
2:1
Wisłok Świętoniowa
Zorza Jagiełła
4:5
Gacovia Gać
UNUM Babice
3:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Błyskawica Rozbórz
1:2
Majdan Sieniawski
Start Mirocin
1:0
Piast Nowosielce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
0:2
Błyskawica Rozbórz
KS Kisielów-Pełnatycze
4:0
Cresovia Krzeczowice
San Gorzyce
2:0
Gorliczanka Gorliczyna
Gacovia Gać
1:1
Majdan Sieniawski
Zorza Jagiełła
1:2
Start Mirocin
Piast Nowosielce
2:1
Wisełka Siennów
Alabaster Łopuszka Wielka
3:3*
UNUM Babice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
1:0
Zorza Jagiełła
Majdan Sieniawski
2:2
Wisłok Świętoniowa
Cresovia Krzeczowice
1:5
Alabaster Łopuszka Wielka
UNUM Babice
0:2
San Gorzyce
Gorliczanka Gorliczyna
2:4
Piast Nowosielce
Błyskawica Rozbórz
0:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Start Mirocin
3:2
Gacovia Gać
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
1:3
Start Mirocin
Majdan Sieniawski
0:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Gacovia Gać
2:2
Wisłok Świętoniowa
Cresovia Krzeczowice
1:1
San Gorzyce
UNUM Babice
2:0
Piast Nowosielce
Błyskawica Rozbórz
2:1
Alabaster Łopuszka Wielka
Gorliczanka Gorliczyna
0:4
Zorza Jagiełła
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
4:1
Gacovia Gać
KS Kisielów-Pełnatycze
3:1
Wisłok Świętoniowa
Zorza Jagiełła
1:2
UNUM Babice
Piast Nowosielce
1:1
Cresovia Krzeczowice
Alabaster Łopuszka Wielka
4:2
Majdan Sieniawski
Start Mirocin
5:1
Gorliczanka Gorliczyna
San Gorzyce
3:3
Błyskawica Rozbórz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
3:1
San Gorzyce
Gacovia Gać
2:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Cresovia Krzeczowice
2:0
Zorza Jagiełła
Wisłok Świętoniowa
0:1
Alabaster Łopuszka Wielka
UNUM Babice
1:0
Start Mirocin
Gorliczanka Gorliczyna
3:0
Wisełka Siennów
Błyskawica Rozbórz
1:0
Piast Nowosielce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
2:2
UNUM Babice
San Gorzyce
3:3
Wisłok Świętoniowa
Zorza Jagiełła
3:1
Błyskawica Rozbórz
Piast Nowosielce
2:1
Majdan Sieniawski
Gorliczanka Gorliczyna
3:1
Gacovia Gać
Alabaster Łopuszka Wielka
1:4
KS Kisielów-Pełnatycze
Start Mirocin
1:1
Cresovia Krzeczowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UNUM Babice
3:0
Gorliczanka Gorliczyna
Cresovia Krzeczowice
7:0
Wisełka Siennów
KS Kisielów-Pełnatycze
1:0
San Gorzyce
Majdan Sieniawski
2:0
Zorza Jagiełła
Gacovia Gać
3:0
Alabaster Łopuszka Wielka
Wisłok Świętoniowa
1:0
Piast Nowosielce
Błyskawica Rozbórz
0:0
Start Mirocin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
UNUM Babice
2:1
Gacovia Gać
Wisełka Siennów
3:1
Błyskawica Rozbórz
San Gorzyce
3:1
Alabaster Łopuszka Wielka
Zorza Jagiełła
3:3
Wisłok Świętoniowa
Piast Nowosielce
0:3*
KS Kisielów-Pełnatycze
Gorliczanka Gorliczyna
2:1
Cresovia Krzeczowice
Start Mirocin
0:1
Majdan Sieniawski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kisielów-Pełnatycze
5:1
Zorza Jagiełła
Majdan Sieniawski
3:2
Wisełka Siennów
Gacovia Gać
5:3
San Gorzyce
Cresovia Krzeczowice
3:0
UNUM Babice
Wisłok Świętoniowa
1:2
Start Mirocin
Błyskawica Rozbórz
2:1
Gorliczanka Gorliczyna
Alabaster Łopuszka Wielka
5:1
Piast Nowosielce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Krzeczowice
3:0
Gacovia Gać
UNUM Babice
0:1
Błyskawica Rozbórz
Wisełka Siennów
2:1
Wisłok Świętoniowa
Zorza Jagiełła
2:1
Alabaster Łopuszka Wielka
Piast Nowosielce
5:4
San Gorzyce
Gorliczanka Gorliczyna
0:2
Majdan Sieniawski
Start Mirocin
0:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kisielów-Pełnatycze
2:0
Wisełka Siennów
San Gorzyce
1:3
Zorza Jagiełła
Majdan Sieniawski
3:0
UNUM Babice
Gacovia Gać
1:1
Piast Nowosielce
Wisłok Świętoniowa
7:0
Gorliczanka Gorliczyna
Błyskawica Rozbórz
1:4
Cresovia Krzeczowice
Alabaster Łopuszka Wielka
2:0
Start Mirocin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
UNUM Babice
4:0
Wisłok Świętoniowa
Wisełka Siennów
3:3
Alabaster Łopuszka Wielka
Cresovia Krzeczowice
1:1
Majdan Sieniawski
Zorza Jagiełła
4:1
Piast Nowosielce
Gorliczanka Gorliczyna
2:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Błyskawica Rozbórz
1:1
Gacovia Gać
Start Mirocin
2:1
San Gorzyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
UNUM Babice
San Gorzyce
4:1
Wisełka Siennów
Majdan Sieniawski
0:1
Błyskawica Rozbórz
Gacovia Gać
1:2
Zorza Jagiełła
Piast Nowosielce
5:0
Start Mirocin
Wisłok Świętoniowa
4:8
Cresovia Krzeczowice
Alabaster Łopuszka Wielka
1:1
Gorliczanka Gorliczyna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
3:1
Piast Nowosielce
Majdan Sieniawski
2:0
Gacovia Gać
Cresovia Krzeczowice
1:1
KS Kisielów-Pełnatycze
UNUM Babice
0:1
Alabaster Łopuszka Wielka
Gorliczanka Gorliczyna
4:2
San Gorzyce
Błyskawica Rozbórz
1:0
Wisłok Świętoniowa
Start Mirocin
2:0
Zorza Jagiełła
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kisielów-Pełnatycze
3:3
Błyskawica Rozbórz
San Gorzyce
4:1
UNUM Babice
Gacovia Gać
1:2
Start Mirocin
Zorza Jagiełła
2:1
Wisełka Siennów
Piast Nowosielce
0:1
Gorliczanka Gorliczyna
Wisłok Świętoniowa
3:1
Majdan Sieniawski
Alabaster Łopuszka Wielka
3:1
Cresovia Krzeczowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij