zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Żurawiczki
3:2
Piast Nowosielce
Gacovia Gać
3:0
Wisłok Świętoniowa
San Gorzyce
3:2
Wisełka Siennów
Majdan Sieniawski
0:1
Cresovia Krzeczowice
Nafta Gaz Jodłówka
2:5
Zorza Zarzecze
UNUM Babice
1:1
Wisłoczanka Tryńcza
Zorza Jagiełła
3:0
Promyk Urzejowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
8:2
UNUM Babice
Majdan Sieniawski
2:0
Żuraw Żurawiczki
Cresovia Krzeczowice
3:3
Wisłoczanka Tryńcza
Piast Nowosielce
3:2
Gacovia Gać
Promyk Urzejowice
1:2
San Gorzyce
Wisłok Świętoniowa
1:1
Zorza Jagiełła
Wisełka Siennów
4:3
Nafta Gaz Jodłówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
5:0
Wisłok Świętoniowa
Gacovia Gać
4:5
Majdan Sieniawski
Zorza Jagiełła
3:1
Piast Nowosielce
Wisłoczanka Tryńcza
1:3
Zorza Zarzecze
Nafta Gaz Jodłówka
3:1
Promyk Urzejowice
Żuraw Żurawiczki
1:2
Cresovia Krzeczowice
UNUM Babice
4:2
Wisełka Siennów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
2:0
Zorza Jagiełła
Cresovia Krzeczowice
0:2
Zorza Zarzecze
Piast Nowosielce
2:1
San Gorzyce
Promyk Urzejowice
3:2
UNUM Babice
Wisłok Świętoniowa
0:1
Nafta Gaz Jodłówka
Żuraw Żurawiczki
0:2
Gacovia Gać
Wisełka Siennów
0:3
Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
3:0
Wisełka Siennów
San Gorzyce
4:1
Majdan Sieniawski
Gacovia Gać
5:1
Cresovia Krzeczowice
Zorza Jagiełła
3:1
Żuraw Żurawiczki
Wisłoczanka Tryńcza
2:3
Promyk Urzejowice
Nafta Gaz Jodłówka
0:0
Piast Nowosielce
UNUM Babice
3:1
Wisłok Świętoniowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
5:0
Nafta Gaz Jodłówka
Gacovia Gać
1:0
Zorza Jagiełła
Cresovia Krzeczowice
2:2
Wisełka Siennów
Piast Nowosielce
1:2
UNUM Babice
Promyk Urzejowice
1:4
Zorza Zarzecze
Wisłok Świętoniowa
2:4
Wisłoczanka Tryńcza
Żuraw Żurawiczki
1:5
San Gorzyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
1:1
Wisłok Świętoniowa
San Gorzyce
3:1
Gacovia Gać
Zorza Jagiełła
2:1
Cresovia Krzeczowice
Wisłoczanka Tryńcza
4:2
Piast Nowosielce
Nafta Gaz Jodłówka
3:1
Żuraw Żurawiczki
UNUM Babice
2:1
Majdan Sieniawski
Wisełka Siennów
3:2
Promyk Urzejowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
1:0
Wisłoczanka Tryńcza
Gacovia Gać
5:2
Nafta Gaz Jodłówka
Cresovia Krzeczowice
4:1
Promyk Urzejowice
Zorza Jagiełła
3:1
San Gorzyce
Piast Nowosielce
1:1
Zorza Zarzecze
Wisłok Świętoniowa
5:1
Wisełka Siennów
Żuraw Żurawiczki
1:3
UNUM Babice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
0:1
Majdan Sieniawski
San Gorzyce
1:2
Cresovia Krzeczowice
Wisłoczanka Tryńcza
8:1
Żuraw Żurawiczki
Nafta Gaz Jodłówka
3:3
Zorza Jagiełła
Promyk Urzejowice
3:0
Wisłok Świętoniowa
UNUM Babice
0:3
Gacovia Gać
Wisełka Siennów
4:2
Piast Nowosielce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
4:1
Nafta Gaz Jodłówka
Majdan Sieniawski
3:1
Wisełka Siennów
Gacovia Gać
2:0
Wisłoczanka Tryńcza
Cresovia Krzeczowice
1:0
Wisłok Świętoniowa
Zorza Jagiełła
5:1
UNUM Babice
Piast Nowosielce
3:1
Promyk Urzejowice
Żuraw Żurawiczki
0:2
Zorza Zarzecze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
4:0
Gacovia Gać
Wisłoczanka Tryńcza
2:1
Zorza Jagiełła
Nafta Gaz Jodłówka
3:1
Cresovia Krzeczowice
Promyk Urzejowice
3:1
Majdan Sieniawski
Wisłok Świętoniowa
0:4
Piast Nowosielce
UNUM Babice
1:2
San Gorzyce
Wisełka Siennów
1:2
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
1:0
Wisłoczanka Tryńcza
Majdan Sieniawski
4:0
Wisłok Świętoniowa
Gacovia Gać
4:1
Wisełka Siennów
Cresovia Krzeczowice
3:1
Piast Nowosielce
Zorza Jagiełła
1:2
Zorza Zarzecze
Nafta Gaz Jodłówka
4:0
UNUM Babice
Żuraw Żurawiczki
2:2
Promyk Urzejowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
1:0
San Gorzyce
Wisłoczanka Tryńcza
5:2
Nafta Gaz Jodłówka
Piast Nowosielce
3:2
Majdan Sieniawski
Promyk Urzejowice
2:1
Gacovia Gać
Wisłok Świętoniowa
0:1
Żuraw Żurawiczki
UNUM Babice
0:4
Cresovia Krzeczowice
Wisełka Siennów
3:3
Zorza Jagiełła
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
4:0
Nafta Gaz Jodłówka
Cresovia Krzeczowice
3:0
Majdan Sieniawski
Wisłoczanka Tryńcza
1:2
UNUM Babice
Piast Nowosielce
2:0
Żuraw Żurawiczki
Promyk Urzejowice
3:0
Zorza Jagiełła
Wisłok Świętoniowa
0:0
Gacovia Gać
Wisełka Siennów
3:3
San Gorzyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
4:0
Promyk Urzejowice
Gacovia Gać
1:2
Piast Nowosielce
Zorza Jagiełła
1:3
Wisłok Świętoniowa
Wisłoczanka Tryńcza
1:3
Cresovia Krzeczowice
Nafta Gaz Jodłówka
0:4
Wisełka Siennów
Żuraw Żurawiczki
1:2
Majdan Sieniawski
UNUM Babice
2:5
Zorza Zarzecze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
3:0
UNUM Babice
Zorza Zarzecze
4:0
Wisłoczanka Tryńcza
Majdan Sieniawski
1:0
Gacovia Gać
Cresovia Krzeczowice
0:2
Żuraw Żurawiczki
Piast Nowosielce
1:2
Zorza Jagiełła
Promyk Urzejowice
1:0
Nafta Gaz Jodłówka
Wisłok Świętoniowa
3:2
San Gorzyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
0:5
Piast Nowosielce
Zorza Jagiełła
1:3
Majdan Sieniawski
Nafta Gaz Jodłówka
0:3
Wisłok Świętoniowa
UNUM Babice
2:4
Promyk Urzejowice
Zorza Zarzecze
3:3
Cresovia Krzeczowice
Gacovia Gać
2:1
Żuraw Żurawiczki
Wisłoczanka Tryńcza
6:0
Wisełka Siennów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Urzejowice
5:0
Wisłoczanka Tryńcza
Majdan Sieniawski
0:0
San Gorzyce
Cresovia Krzeczowice
4:3
Gacovia Gać
Piast Nowosielce
5:0
Nafta Gaz Jodłówka
Wisłok Świętoniowa
3:1
UNUM Babice
Żuraw Żurawiczki
2:1
Zorza Jagiełła
Wisełka Siennów
0:3
Zorza Zarzecze
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
0:0
Promyk Urzejowice
San Gorzyce
4:5
Żuraw Żurawiczki
Zorza Jagiełła
3:0
Gacovia Gać
Wisłoczanka Tryńcza
0:0
Wisłok Świętoniowa
Nafta Gaz Jodłówka
2:3
Majdan Sieniawski
UNUM Babice
0:1
Piast Nowosielce
Wisełka Siennów
1:2
Cresovia Krzeczowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
3:2
UNUM Babice
Gacovia Gać
0:2
San Gorzyce
Cresovia Krzeczowice
4:3
Zorza Jagiełła
Piast Nowosielce
0:4
Wisłoczanka Tryńcza
Promyk Urzejowice
5:2
Wisełka Siennów
Wisłok Świętoniowa
1:1
Zorza Zarzecze
Żuraw Żurawiczki
6:0
Nafta Gaz Jodłówka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Siennów
3:0
Wisłok Świętoniowa
Zorza Zarzecze
2:1
Piast Nowosielce
San Gorzyce
6:2
Zorza Jagiełła
Wisłoczanka Tryńcza
2:1
Majdan Sieniawski
Nafta Gaz Jodłówka
2:1
Gacovia Gać
Promyk Urzejowice
3:0
Cresovia Krzeczowice
UNUM Babice
5:1
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Świętoniowa
1:3
Promyk Urzejowice
Majdan Sieniawski
1:1
Zorza Zarzecze
Gacovia Gać
2:3
UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice
1:7
San Gorzyce
Zorza Jagiełła
9:2
Nafta Gaz Jodłówka
Piast Nowosielce
5:1
Wisełka Siennów
Żuraw Żurawiczki
4:3
Wisłoczanka Tryńcza
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
4:1
Żuraw Żurawiczki
Wisłoczanka Tryńcza
0:1
Gacovia Gać
Nafta Gaz Jodłówka
0:1
San Gorzyce
Promyk Urzejowice
3:1
Piast Nowosielce
Wisłok Świętoniowa
4:2
Cresovia Krzeczowice
UNUM Babice
1:1
Zorza Jagiełła
Wisełka Siennów
3:1
Majdan Sieniawski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
4:2
UNUM Babice
Majdan Sieniawski
4:0
Promyk Urzejowice
Cresovia Krzeczowice
2:1
Nafta Gaz Jodłówka
Zorza Jagiełła
2:1
Wisłoczanka Tryńcza
Piast Nowosielce
5:3
Wisłok Świętoniowa
Żuraw Żurawiczki
1:1
Wisełka Siennów
Gacovia Gać
1:3
Zorza Zarzecze
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
1:3
Zorza Jagiełła
Wisłoczanka Tryńcza
2:3
San Gorzyce
Piast Nowosielce
2:1
Cresovia Krzeczowice
Promyk Urzejowice
5:1
Żuraw Żurawiczki
Wisłok Świętoniowa
1:1
Majdan Sieniawski
UNUM Babice
2:1
Nafta Gaz Jodłówka
Wisełka Siennów
2:0
Gacovia Gać
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
San Gorzyce
0:1
Zorza Zarzecze
Zorza Jagiełła
7:4
Wisełka Siennów
Majdan Sieniawski
1:1
Piast Nowosielce
Gacovia Gać
1:1
Promyk Urzejowice
Cresovia Krzeczowice
2:3
UNUM Babice
Nafta Gaz Jodłówka
5:4
Wisłoczanka Tryńcza
Żuraw Żurawiczki
2:2
Wisłok Świętoniowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij