zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Radymno
6:7
JKS Jarosław
Sanovia Michałówka
8:2
Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno
6:2
Czarni Oleszyce
Pogórze Rokietnica
8:1
Żurawianka Żurawica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
1:6
Granica Stubno
Sanovia Michałówka
7:1
MKS Radymno
Czuwaj Przemyśl
2:4
Czarni Oleszyce
JKS Jarosław
6:1
Pogórze Rokietnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Rokietnica
3:5
Sanovia Michałówka
MKS Radymno
3:6
Czuwaj Przemyśl
Czarni Oleszyce
13:2
Żurawianka Żurawica
Granica Stubno
4:1
JKS Jarosław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Radymno
5:3
Pogórze Rokietnica
JKS Jarosław
10:0
Czarni Oleszyce
Czuwaj Przemyśl
20:1
Żurawianka Żurawica
Sanovia Michałówka
3:1
Granica Stubno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Oleszyce
0:7
Sanovia Michałówka
Żurawianka Żurawica
2:11
JKS Jarosław
Granica Stubno
1:1
MKS Radymno
Pogórze Rokietnica
0:10
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Michałówka
4:2
Żurawianka Żurawica
Czuwaj Przemyśl
1:5
JKS Jarosław
Pogórze Rokietnica
0:3
Granica Stubno
MKS Radymno
0:2
Czarni Oleszyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Oleszyce
2:2
Pogórze Rokietnica
Żurawianka Żurawica
2:4
MKS Radymno
Granica Stubno
3:2
Czuwaj Przemyśl
JKS Jarosław
3:1
Sanovia Michałówka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Oleszyce
1:6
Granica Stubno
Żurawianka Żurawica
1:8
Pogórze Rokietnica
Czuwaj Przemyśl
6:1
Sanovia Michałówka
JKS Jarosław
5:0
MKS Radymno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Radymno
2:2
Sanovia Michałówka
Czarni Oleszyce
2:1
Czuwaj Przemyśl
Pogórze Rokietnica
4:7
JKS Jarosław
Granica Stubno
11:1
Żurawianka Żurawica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
1:11
Czarni Oleszyce
Sanovia Michałówka
5:1
Pogórze Rokietnica
Czuwaj Przemyśl
3:0*
MKS Radymno
JKS Jarosław
2:2
Granica Stubno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Oleszyce
1:13
JKS Jarosław
Żurawianka Żurawica
3:11
Czuwaj Przemyśl
Pogórze Rokietnica
1:2
MKS Radymno
Granica Stubno
1:2
Sanovia Michałówka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
14:0
Żurawianka Żurawica
Sanovia Michałówka
3:2
Czarni Oleszyce
Czuwaj Przemyśl
3:3
Pogórze Rokietnica
MKS Radymno
2:1
Granica Stubno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
6:1
Czuwaj Przemyśl
Czarni Oleszyce
0:2
MKS Radymno
Żurawianka Żurawica
0:9
Sanovia Michałówka
Granica Stubno
6:2
Pogórze Rokietnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Radymno
3:2
Żurawianka Żurawica
Pogórze Rokietnica
3:0*
Czarni Oleszyce
Czuwaj Przemyśl
3:2
Granica Stubno
Sanovia Michałówka
3:6
JKS Jarosław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij