zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Solo Pysznica
4:4
KP Zarzecze
Orzeł Rudnik nad Sanem
6:0
Słowianin Grębów
Sparta Jeżowe
3:0
San Wrzawy
Unia Skowierzyn
1:2
Jeziorak Chwałowice
Transdźwig Stale
0:5
Wisan Skopanie
San Wierzawice
12:0
Orzeł Rudnik
Bukowa Jastkowice
1:8
ŁKS Łowisko
LZS Zdziary
0:2
Francesco Jelna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Zarzecze
1:4
Transdźwig Stale
Słowianin Grębów
6:1
LZS Zdziary
Francesco Jelna
2:4
San Wierzawice
San Wrzawy
2:3
Bukowa Jastkowice
Unia Skowierzyn
2:4
Olimpia Solo Pysznica
ŁKS Łowisko
3:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Jeziorak Chwałowice
1:1
Orzeł Rudnik
Wisan Skopanie
3:1
Sparta Jeżowe
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jeżowe
4:2
KP Zarzecze
San Wierzawice
2:1
Słowianin Grębów
LZS Zdziary
0:3
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik
0:4
Francesco Jelna
Orzeł Rudnik nad Sanem
11:0
San Wrzawy
Olimpia Solo Pysznica
0:3
Jeziorak Chwałowice
Transdźwig Stale
4:0
Unia Skowierzyn
Bukowa Jastkowice
1:2
Wisan Skopanie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
3:0*
LZS Zdziary
Słowianin Grębów
2:2
Orzeł Rudnik
Unia Skowierzyn
3:1
Sparta Jeżowe
Wisan Skopanie
5:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Olimpia Solo Pysznica
2:3
Transdźwig Stale
KP Zarzecze
2:6
Bukowa Jastkowice
ŁKS Łowisko
0:1
San Wierzawice
Jeziorak Chwałowice
0:0
Francesco Jelna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wierzawice
3:0*
San Wrzawy
Francesco Jelna
3:0
Słowianin Grębów
LZS Zdziary
1:3
Wisan Skopanie
Orzeł Rudnik
3:0
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik nad Sanem
9:2
KP Zarzecze
Sparta Jeżowe
2:2
Olimpia Solo Pysznica
Transdźwig Stale
2:0
Jeziorak Chwałowice
Bukowa Jastkowice
3:2
Unia Skowierzyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
0:3
Orzeł Rudnik
Unia Skowierzyn
0:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Wisan Skopanie
1:2
San Wierzawice
Olimpia Solo Pysznica
1:2
Bukowa Jastkowice
KP Zarzecze
3:4
LZS Zdziary
Transdźwig Stale
10:1
Sparta Jeżowe
ŁKS Łowisko
8:0
Francesco Jelna
Jeziorak Chwałowice
1:1
Słowianin Grębów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
3:0*
San Wrzawy
LZS Zdziary
0:0
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik
0:1
Wisan Skopanie
Słowianin Grębów
0:4
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik nad Sanem
4:2
Olimpia Solo Pysznica
Sparta Jeżowe
0:4
Jeziorak Chwałowice
San Wierzawice
7:0
KP Zarzecze
Bukowa Jastkowice
3:0
Transdźwig Stale
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
1:4
Słowianin Grębów
Unia Skowierzyn
0:3*
San Wierzawice
Wisan Skopanie
8:1
Francesco Jelna
Olimpia Solo Pysznica
2:1
LZS Zdziary
KP Zarzecze
1:3
Orzeł Rudnik
Transdźwig Stale
3:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
Jeziorak Chwałowice
3:5
ŁKS Łowisko
Sparta Jeżowe
2:3
Bukowa Jastkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
4:2
KP Zarzecze
LZS Zdziary
0:3
Transdźwig Stale
Orzeł Rudnik
3:1
Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów
2:0
Wisan Skopanie
Orzeł Rudnik nad Sanem
5:1
Sparta Jeżowe
San Wierzawice
4:0
Olimpia Solo Pysznica
Bukowa Jastkowice
0:1
Jeziorak Chwałowice
ŁKS Łowisko
5:2
San Wrzawy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Solo Pysznica
4:2
Orzeł Rudnik
Transdźwig Stale
2:0
San Wierzawice
Bukowa Jastkowice
2:5
Orzeł Rudnik nad Sanem
Sparta Jeżowe
2:1
LZS Zdziary
Unia Skowierzyn
2:0
Francesco Jelna
Wisan Skopanie
2:0
ŁKS Łowisko
KP Zarzecze
3:0
Słowianin Grębów
Jeziorak Chwałowice
4:0
San Wrzawy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
0:2
Olimpia Solo Pysznica
LZS Zdziary
0:3
Bukowa Jastkowice
Orzeł Rudnik
1:3
Transdźwig Stale
San Wrzawy
1:13
Wisan Skopanie
Słowianin Grębów
1:1
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:1
Jeziorak Chwałowice
San Wierzawice
3:4
Sparta Jeżowe
ŁKS Łowisko
4:0
KP Zarzecze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rudnik nad Sanem
4:1
LZS Zdziary
Sparta Jeżowe
1:4
Orzeł Rudnik
Unia Skowierzyn
0:3
ŁKS Łowisko
Olimpia Solo Pysznica
0:1
Słowianin Grębów
KP Zarzecze
6:0
San Wrzawy
Transdźwig Stale
3:0*
Francesco Jelna
Jeziorak Chwałowice
2:5
Wisan Skopanie
Bukowa Jastkowice
6:0
San Wierzawice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
3:2
Sparta Jeżowe
LZS Zdziary
1:2
Jeziorak Chwałowice
Orzeł Rudnik
5:0
Bukowa Jastkowice
San Wrzawy
0:3
Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów
0:1
Transdźwig Stale
Wisan Skopanie
7:0
KP Zarzecze
San Wierzawice
7:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
ŁKS Łowisko
13:0
Olimpia Solo Pysznica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
0:0
San Wierzawice
Sparta Jeżowe
5:2
Słowianin Grębów
Bukowa Jastkowice
2:3
Francesco Jelna
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:2
Orzeł Rudnik
Unia Skowierzyn
1:2
Wisan Skopanie
Olimpia Solo Pysznica
3:0
San Wrzawy
Transdźwig Stale
1:2
ŁKS Łowisko
Jeziorak Chwałowice
4:0
KP Zarzecze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
1:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Orzeł Rudnik
3:0
LZS Zdziary
San Wrzawy
1:3
Transdźwig Stale
Słowianin Grębów
5:2
Bukowa Jastkowice
Wisan Skopanie
4:1
Olimpia Solo Pysznica
KP Zarzecze
0:10
Unia Skowierzyn
San Wierzawice
7:1
Jeziorak Chwałowice
ŁKS Łowisko
1:2
Sparta Jeżowe
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
4:2
Transdźwig Stale
Francesco Jelna
3:2
LZS Zdziary
Orzeł Rudnik
0:3
San Wierzawice
San Wrzawy
0:3*
Sparta Jeżowe
Słowianin Grębów
6:3
Orzeł Rudnik nad Sanem
KP Zarzecze
1:4
Olimpia Solo Pysznica
ŁKS Łowisko
3:0
Bukowa Jastkowice
Jeziorak Chwałowice
0:3*
Unia Skowierzyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
4:2
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik
3:1
Jeziorak Chwałowice
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:2
ŁKS Łowisko
Sparta Jeżowe
1:2
Wisan Skopanie
Olimpia Solo Pysznica
1:0
Unia Skowierzyn
Transdźwig Stale
6:2
KP Zarzecze
San Wierzawice
1:0
Francesco Jelna
Bukowa Jastkowice
3:0*
San Wrzawy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
0:2
Transdźwig Stale
ŁKS Łowisko
7:0
LZS Zdziary
Francesco Jelna
0:0
Orzeł Rudnik
San Wrzawy
0:3*
Orzeł Rudnik nad Sanem
Słowianin Grębów
0:2
San Wierzawice
Wisan Skopanie
7:2
Bukowa Jastkowice
KP Zarzecze
5:2
Sparta Jeżowe
Jeziorak Chwałowice
1:2
Olimpia Solo Pysznica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowa Jastkowice
5:3
KP Zarzecze
Francesco Jelna
4:0
Jeziorak Chwałowice
LZS Zdziary
3:0*
San Wrzawy
Orzeł Rudnik
1:0
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik nad Sanem
0:1
Wisan Skopanie
Sparta Jeżowe
1:0
Unia Skowierzyn
Transdźwig Stale
1:0
Olimpia Solo Pysznica
San Wierzawice
0:2
ŁKS Łowisko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
0:3
San Wierzawice
Słowianin Grębów
3:5
Francesco Jelna
Unia Skowierzyn
1:1
Bukowa Jastkowice
Wisan Skopanie
1:1
LZS Zdziary
Olimpia Solo Pysznica
1:0
Sparta Jeżowe
KP Zarzecze
9:8
Orzeł Rudnik nad Sanem
ŁKS Łowisko
4:1
Orzeł Rudnik
Jeziorak Chwałowice
0:1
Transdźwig Stale
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowianin Grębów
2:0
Jeziorak Chwałowice
LZS Zdziary
3:1
KP Zarzecze
Orzeł Rudnik
3:0
San Wrzawy
Orzeł Rudnik nad Sanem
3:0
Unia Skowierzyn
Francesco Jelna
2:0
ŁKS Łowisko
Sparta Jeżowe
0:3
Transdźwig Stale
San Wierzawice
1:3
Wisan Skopanie
Bukowa Jastkowice
1:4
Olimpia Solo Pysznica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
0:3
Francesco Jelna
Unia Skowierzyn
9:3
LZS Zdziary
Wisan Skopanie
3:1
Orzeł Rudnik
Olimpia Solo Pysznica
2:3
Orzeł Rudnik nad Sanem
KP Zarzecze
3:6
San Wierzawice
Transdźwig Stale
7:1
Bukowa Jastkowice
ŁKS Łowisko
9:2
Słowianin Grębów
Jeziorak Chwałowice
1:5
Sparta Jeżowe
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
2:2
Wisan Skopanie
LZS Zdziary
0:5
Olimpia Solo Pysznica
Orzeł Rudnik
14:1
KP Zarzecze
Słowianin Grębów
3:0*
San Wrzawy
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:3
Transdźwig Stale
San Wierzawice
5:1
Unia Skowierzyn
Bukowa Jastkowice
2:1
Sparta Jeżowe
ŁKS Łowisko
3:0
Jeziorak Chwałowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Skowierzyn
0:4
Orzeł Rudnik
San Wrzawy
0:3*
ŁKS Łowisko
Sparta Jeżowe
2:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Wisan Skopanie
7:1
Słowianin Grębów
Olimpia Solo Pysznica
3:0
San Wierzawice
KP Zarzecze
0:7
Francesco Jelna
Transdźwig Stale
3:1
LZS Zdziary
Jeziorak Chwałowice
4:4
Bukowa Jastkowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
1:4
Sparta Jeżowe
ŁKS Łowisko
2:2
Wisan Skopanie
Francesco Jelna
5:0
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik
0:0
Olimpia Solo Pysznica
San Wrzawy
0:3*
Jeziorak Chwałowice
Słowianin Grębów
6:0
KP Zarzecze
Orzeł Rudnik nad Sanem
3:3
Bukowa Jastkowice
San Wierzawice
2:4
Transdźwig Stale
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowa Jastkowice
8:0
LZS Zdziary
Sparta Jeżowe
5:1
San Wierzawice
KP Zarzecze
1:8
ŁKS Łowisko
Wisan Skopanie
3:0*
San Wrzawy
Jeziorak Chwałowice
4:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Unia Skowierzyn
2:2
Słowianin Grębów
Transdźwig Stale
1:0
Orzeł Rudnik
Olimpia Solo Pysznica
2:0
Francesco Jelna
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
1:2
Transdźwig Stale
LZS Zdziary
0:5
Orzeł Rudnik nad Sanem
Orzeł Rudnik
3:3
Sparta Jeżowe
San Wrzawy
0:3*
KP Zarzecze
Słowianin Grębów
1:2
Olimpia Solo Pysznica
Wisan Skopanie
1:0
Jeziorak Chwałowice
San Wierzawice
1:6
Bukowa Jastkowice
ŁKS Łowisko
3:0
Unia Skowierzyn
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rudnik nad Sanem
3:0
San Wierzawice
Sparta Jeżowe
1:0
Francesco Jelna
Unia Skowierzyn
3:0
San Wrzawy
Olimpia Solo Pysznica
0:5
ŁKS Łowisko
KP Zarzecze
0:25
Wisan Skopanie
Transdźwig Stale
4:0
Słowianin Grębów
Bukowa Jastkowice
2:1
Orzeł Rudnik
Jeziorak Chwałowice
5:1
LZS Zdziary
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
1:0
Bukowa Jastkowice
Orzeł Rudnik
2:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
San Wrzawy
0:3*
Olimpia Solo Pysznica
Słowianin Grębów
3:1
Sparta Jeżowe
Wisan Skopanie
4:1
Unia Skowierzyn
KP Zarzecze
1:7
Jeziorak Chwałowice
San Wierzawice
3:0*
LZS Zdziary
ŁKS Łowisko
0:2
Transdźwig Stale
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
1:2
Orzeł Rudnik
Orzeł Rudnik nad Sanem
- : -
Francesco Jelna
Sparta Jeżowe
- : -
ŁKS Łowisko
Unia Skowierzyn
- : -
KP Zarzecze
Olimpia Solo Pysznica
- : -
Wisan Skopanie
Transdźwig Stale
3:0*
San Wrzawy
Bukowa Jastkowice
- : -
Słowianin Grębów
Jeziorak Chwałowice
- : -
San Wierzawice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij