zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
2:4
Olimpia II Solo Pysznica
Francesco Jelna
1:2
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik
3:0*
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik nad Sanem
4:2
LZS Zdziary
Sparta Jeżowe
2:0
ŁKS Łowisko
Stal Stalowa Wola
4:2
Stal Gorzyce
LKS Rzeczyca Długa
0:8
Wisan Skopanie
Bukowa Jastkowice
0:4
San Wierzawice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
4:0
Bukowa Jastkowice
LZS Zdziary
0:4
Stal Stalowa Wola
Olimpia II Solo Pysznica
5:3
Francesco Jelna
Unia Skowierzyn
0:3
Orzeł Rudnik nad Sanem
San Wierzawice
0:4
Sparta Jeżowe
ŁKS Łowisko
3:0*
San Wrzawy
Wisan Skopanie
2:2
Słowianin Grębów
LKS Rzeczyca Długa
4:4
Orzeł Rudnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowa Jastkowice
3:0
LZS Zdziary
Francesco Jelna
0:4
ŁKS Łowisko
San Wrzawy
1:12
San Wierzawice
Orzeł Rudnik nad Sanem
5:0
LKS Rzeczyca Długa
Sparta Jeżowe
2:3
Stal Gorzyce
Stal Stalowa Wola
6:0
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik
2:3
Wisan Skopanie
Słowianin Grębów
3:2
Olimpia II Solo Pysznica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
3:2
Sparta Jeżowe
Wisan Skopanie
2:1
Olimpia II Solo Pysznica
Orzeł Rudnik
2:4
Orzeł Rudnik nad Sanem
Unia Skowierzyn
3:3
Bukowa Jastkowice
San Wierzawice
5:0
Francesco Jelna
Stal Gorzyce
8:1
San Wrzawy
LKS Rzeczyca Długa
1:2
Stal Stalowa Wola
ŁKS Łowisko
1:0
Słowianin Grębów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
0:2
Stal Gorzyce
San Wrzawy
3:2
LZS Zdziary
Słowianin Grębów
2:4
San Wierzawice
Orzeł Rudnik nad Sanem
1:2
Wisan Skopanie
Stal Stalowa Wola
3:0
Orzeł Rudnik
Bukowa Jastkowice
2:1
LKS Rzeczyca Długa
Olimpia II Solo Pysznica
2:4
ŁKS Łowisko
Sparta Jeżowe
3:0
Unia Skowierzyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
1:5
Francesco Jelna
Wisan Skopanie
5:1
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik
1:1
Bukowa Jastkowice
Orzeł Rudnik nad Sanem
0:0
Stal Stalowa Wola
Unia Skowierzyn
0:3
San Wrzawy
San Wierzawice
8:1
Olimpia II Solo Pysznica
Stal Gorzyce
3:1
Słowianin Grębów
LKS Rzeczyca Długa
2:4
Sparta Jeżowe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
4:0
Unia Skowierzyn
Olimpia II Solo Pysznica
0:8
Stal Gorzyce
San Wrzawy
3:0
LKS Rzeczyca Długa
Słowianin Grębów
2:2
LZS Zdziary
Sparta Jeżowe
8:0
Orzeł Rudnik
Stal Stalowa Wola
3:1
Wisan Skopanie
Bukowa Jastkowice
0:10
Orzeł Rudnik nad Sanem
ŁKS Łowisko
1:2
San Wierzawice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
5:5
Olimpia II Solo Pysznica
Stal Gorzyce
2:1
ŁKS Łowisko
LKS Rzeczyca Długa
2:5
Francesco Jelna
Orzeł Rudnik
0:1
San Wrzawy
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:6
Sparta Jeżowe
Unia Skowierzyn
3:5
Słowianin Grębów
Wisan Skopanie
6:2
San Wierzawice
Stal Stalowa Wola
7:1
Bukowa Jastkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
7:0
Orzeł Rudnik
Olimpia II Solo Pysznica
6:0
Unia Skowierzyn
San Wrzawy
3:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Słowianin Grębów
2:1
LKS Rzeczyca Długa
Sparta Jeżowe
2:2
Stal Stalowa Wola
San Wierzawice
0:0
Stal Gorzyce
Bukowa Jastkowice
0:3*
Wisan Skopanie
ŁKS Łowisko
3:2
LZS Zdziary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
0:2
San Wierzawice
Orzeł Rudnik
2:2
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik nad Sanem
5:1
Francesco Jelna
Unia Skowierzyn
0:1
ŁKS Łowisko
Wisan Skopanie
0:3
Stal Gorzyce
Stal Stalowa Wola
5:0
San Wrzawy
LKS Rzeczyca Długa
0:2
Olimpia II Solo Pysznica
Bukowa Jastkowice
1:5
Sparta Jeżowe
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Francesco Jelna
3:6
Stal Stalowa Wola
Olimpia II Solo Pysznica
4:0
Orzeł Rudnik
San Wrzawy
3:2
Bukowa Jastkowice
Słowianin Grębów
2:4
Orzeł Rudnik nad Sanem
Sparta Jeżowe
2:3
Wisan Skopanie
San Wierzawice
0:0
Unia Skowierzyn
Stal Gorzyce
4:1
LZS Zdziary
ŁKS Łowisko
4:2
LKS Rzeczyca Długa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rudnik
0:4
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik nad Sanem
5:2
Olimpia II Solo Pysznica
Sparta Jeżowe
11:0
San Wrzawy
Unia Skowierzyn
1:1
Stal Gorzyce
Wisan Skopanie
3:0*
LZS Zdziary
Stal Stalowa Wola
2:1
Słowianin Grębów
LKS Rzeczyca Długa
2:5
San Wierzawice
Bukowa Jastkowice
4:1
Francesco Jelna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
2:2
Unia Skowierzyn
Francesco Jelna
2:7
Sparta Jeżowe
Olimpia II Solo Pysznica
2:4
Stal Stalowa Wola
San Wrzawy
3:0
Wisan Skopanie
Słowianin Grębów
0:1
Bukowa Jastkowice
San Wierzawice
9:0
Orzeł Rudnik
Stal Gorzyce
7:1
LKS Rzeczyca Długa
ŁKS Łowisko
1:0
Orzeł Rudnik nad Sanem
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
5:0
Unia Skowierzyn
Orzeł Rudnik
0:7
Stal Gorzyce
San Wrzawy
1:5
Francesco Jelna
Orzeł Rudnik nad Sanem
2:4
San Wierzawice
Sparta Jeżowe
3:1
Słowianin Grębów
Stal Stalowa Wola
3:0
ŁKS Łowisko
LKS Rzeczyca Długa
1:2
LZS Zdziary
Bukowa Jastkowice
- : -
Olimpia II Solo Pysznica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zdziary
2:2
Orzeł Rudnik
Słowianin Grębów
2:0
San Wrzawy
Unia Skowierzyn
0:3
LKS Rzeczyca Długa
Stal Gorzyce
7:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
ŁKS Łowisko
4:1
Bukowa Jastkowice
Francesco Jelna
1:3
Wisan Skopanie
Olimpia II Solo Pysznica
2:5
Sparta Jeżowe
San Wierzawice
0:3
Stal Stalowa Wola
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisan Skopanie
5:2
LKS Rzeczyca Długa
Stal Gorzyce
3:3
Stal Stalowa Wola
ŁKS Łowisko
0:5
Sparta Jeżowe
LZS Zdziary
1:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Olimpia II Solo Pysznica
6:0
San Wrzawy
Słowianin Grębów
1:1
Francesco Jelna
San Wierzawice
6:0
Bukowa Jastkowice
Unia Skowierzyn
1:0
Orzeł Rudnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowa Jastkowice
0:9
Stal Gorzyce
Francesco Jelna
3:0
Olimpia II Solo Pysznica
Orzeł Rudnik
3:0
LKS Rzeczyca Długa
Słowianin Grębów
2:2
Wisan Skopanie
San Wrzawy
0:3
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik nad Sanem
5:0
Unia Skowierzyn
Sparta Jeżowe
6:1
San Wierzawice
Stal Stalowa Wola
13:1
LZS Zdziary
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
7:1
Sparta Jeżowe
Unia Skowierzyn
0:6
Stal Stalowa Wola
Wisan Skopanie
2:1
Orzeł Rudnik
ŁKS Łowisko
2:2
Francesco Jelna
LZS Zdziary
5:1
Bukowa Jastkowice
Olimpia II Solo Pysznica
2:2
Słowianin Grębów
San Wierzawice
6:2
San Wrzawy
LKS Rzeczyca Długa
4:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Solo Pysznica
2:1
Wisan Skopanie
Francesco Jelna
3:3
San Wierzawice
San Wrzawy
1:9
Stal Gorzyce
Słowianin Grębów
1:0
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik nad Sanem
6:2
Orzeł Rudnik
Sparta Jeżowe
1:3
LZS Zdziary
Stal Stalowa Wola
3:1
LKS Rzeczyca Długa
Bukowa Jastkowice
2:0
Unia Skowierzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rudnik
0:9
Stal Stalowa Wola
Stal Gorzyce
6:0
Francesco Jelna
Wisan Skopanie
2:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
ŁKS Łowisko
1:1
Olimpia II Solo Pysznica
San Wierzawice
3:3
Słowianin Grębów
LZS Zdziary
6:0
San Wrzawy
Unia Skowierzyn
1:5
Sparta Jeżowe
LKS Rzeczyca Długa
7:0
Bukowa Jastkowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łowisko
3:0
Wisan Skopanie
Francesco Jelna
4:0
LZS Zdziary
Olimpia II Solo Pysznica
2:0
San Wierzawice
San Wrzawy
1:1
Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów
1:4
Stal Gorzyce
Sparta Jeżowe
6:2
LKS Rzeczyca Długa
Stal Stalowa Wola
6:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
Bukowa Jastkowice
1:5
Orzeł Rudnik
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
7:0
Olimpia II Solo Pysznica
LZS Zdziary
2:0
Słowianin Grębów
Orzeł Rudnik
1:4
Sparta Jeżowe
Orzeł Rudnik nad Sanem
8:0
Bukowa Jastkowice
Unia Skowierzyn
2:1
Francesco Jelna
Wisan Skopanie
2:0
Stal Stalowa Wola
San Wierzawice
2:4
ŁKS Łowisko
LKS Rzeczyca Długa
3:3
San Wrzawy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
0:3
Orzeł Rudnik
Francesco Jelna
1:5
LKS Rzeczyca Długa
ŁKS Łowisko
1:6
Stal Gorzyce
Olimpia II Solo Pysznica
0:1
LZS Zdziary
Słowianin Grębów
7:0
Unia Skowierzyn
Sparta Jeżowe
1:4
Orzeł Rudnik nad Sanem
San Wierzawice
0:3*
Wisan Skopanie
Bukowa Jastkowice
2:4
Stal Stalowa Wola
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Gorzyce
5:6
San Wierzawice
Stal Stalowa Wola
7:0
Sparta Jeżowe
Wisan Skopanie
4:2
Bukowa Jastkowice
LZS Zdziary
3:0*
ŁKS Łowisko
Orzeł Rudnik
1:3
Francesco Jelna
Orzeł Rudnik nad Sanem
11:0
San Wrzawy
Unia Skowierzyn
1:2
Olimpia II Solo Pysznica
LKS Rzeczyca Długa
1:2
Słowianin Grębów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowianin Grębów
3:0
Orzeł Rudnik
Stal Gorzyce
3:2
Wisan Skopanie
Francesco Jelna
1:1
Orzeł Rudnik nad Sanem
San Wrzawy
0:2
Stal Stalowa Wola
ŁKS Łowisko
2:1
Unia Skowierzyn
Olimpia II Solo Pysznica
4:6
LKS Rzeczyca Długa
San Wierzawice
3:0*
LZS Zdziary
Sparta Jeżowe
- : -
Bukowa Jastkowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
8:0
Francesco Jelna
Wisan Skopanie
5:1
Sparta Jeżowe
Unia Skowierzyn
1:1
San Wierzawice
Bukowa Jastkowice
3:1
San Wrzawy
LZS Zdziary
0:9
Stal Gorzyce
Orzeł Rudnik
2:1
Olimpia II Solo Pysznica
Orzeł Rudnik nad Sanem
8:1
Słowianin Grębów
LKS Rzeczyca Długa
0:3
ŁKS Łowisko
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
San Wrzawy
3:5
Sparta Jeżowe
Słowianin Grębów
1:5
Stal Stalowa Wola
San Wierzawice
7:2
LKS Rzeczyca Długa
Stal Gorzyce
- : -
Unia Skowierzyn
Francesco Jelna
3:0
Bukowa Jastkowice
LZS Zdziary
2:4
Wisan Skopanie
Olimpia II Solo Pysznica
2:2
Orzeł Rudnik nad Sanem
ŁKS Łowisko
0:1
Orzeł Rudnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij