zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
0:2
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
1:1
Karpaty Krosno
Stal Mielec
0:4
Igloopol Dębica
UKS BAP Boguchwała
0:13
Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Błękitni Ropczyce
Siarka Tarnobrzeg
2:3
JKS Jarosław
Stal Rzeszów
8:1
Ekoball Sanok
Stal Stalowa Wola
0:1
DAP Dębica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
Pauza
Unia Nowa Sarzyna
Pauza
JKS Jarosław
1:1
Resovia Rzeszów
DAP Dębica
1:3
Stal Rzeszów
Ekoball Sanok
0:2
Stal Mielec
Karpaty Krosno
7:0
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
7:0
Siarka Tarnobrzeg
Czarni Jasło
2:3
Stal Stalowa Wola
Błękitni Ropczyce
4:1
UKS BAP Boguchwała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS BAP Boguchwała
Pauza
Unia Nowa Sarzyna
Pauza
Stal Rzeszów
6:0
Czarni Jasło
Stal Stalowa Wola
7:1
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
5:1
JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk
3:4
Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów
0:0
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Ekoball Sanok
Stal Mielec
4:0
DAP Dębica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
Pauza
Karpaty Krosno
Pauza
JKS Jarosław
3:5
Orzeł Przeworsk
DAP Dębica
4:0
Siarka Tarnobrzeg
Ekoball Sanok
2:1
Resovia Rzeszów
Igloopol Dębica
8:0
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
2:2
Stal Mielec
Błękitni Ropczyce
1:5
Stal Rzeszów
Unia Nowa Sarzyna
9:0
UKS BAP Boguchwała
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS BAP Boguchwała
Pauza
Polonia Przemyśl
1:4
Ekoball Sanok
Orzeł Przeworsk
0:7
Igloopol Dębica
Resovia Rzeszów
2:6
DAP Dębica
Karpaty Krosno
9:1
JKS Jarosław
Siarka Tarnobrzeg
1:3
Czarni Jasło
Stal Mielec
3:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
Pauza
JKS Jarosław
1:3
Igloopol Dębica
DAP Dębica
4:2
Polonia Przemyśl
Ekoball Sanok
1:2
Orzeł Przeworsk
UKS BAP Boguchwała
0:18
Stal Stalowa Wola
Czarni Jasło
5:2
Resovia Rzeszów
Błękitni Ropczyce
3:0
Siarka Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna
0:11
Stal Rzeszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
Pauza
Siarka Tarnobrzeg
Pauza
Stal Rzeszów
22:0
UKS BAP Boguchwała
Ekoball Sanok
3:0
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
2:2
Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk
1:3
DAP Dębica
Resovia Rzeszów
3:0
Błękitni Ropczyce
Stal Mielec
7:0
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
Pauza
Igloopol Dębica
Pauza
JKS Jarosław
0:1
DAP Dębica
Stal Stalowa Wola
0:3
Stal Rzeszów
UKS BAP Boguchwała
0:21
Stal Mielec
Czarni Jasło
2:0
Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce
3:2
Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna
0:2
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
Pauza
Polonia Przemyśl
Pauza
Orzeł Przeworsk
0:1
Błękitni Ropczyce
Resovia Rzeszów
5:1
Unia Nowa Sarzyna
Siarka Tarnobrzeg
3:1
UKS BAP Boguchwała
Stal Mielec
2:1
Stal Stalowa Wola
Igloopol Dębica
3:1
Ekoball Sanok
Czarni Jasło
4:0
JKS Jarosław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Przeworsk
Ekoball Sanok
Pauza
JKS Jarosław
3:4
Błękitni Ropczyce
Stal Rzeszów
3:1
Stal Mielec
Stal Stalowa Wola
2:0
Siarka Tarnobrzeg
DAP Dębica
0:5
Igloopol Dębica
UKS BAP Boguchwała
0:13
Resovia Rzeszów
Unia Nowa Sarzyna
1:4
Polonia Przemyśl
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
Stal Mielec
Pauza
JKS Jarosław
11:0
Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Sanok
2:1
DAP Dębica
Polonia Przemyśl
5:1
UKS BAP Boguchwała
Resovia Rzeszów
0:4
Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
1:1
Czarni Jasło
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
Pauza
Stal Rzeszów
4:1
Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola
2:0
Polonia Przemyśl
Stal Mielec
6:0
Siarka Tarnobrzeg
UKS BAP Boguchwała
0:4
JKS Jarosław
Czarni Jasło
3:0
Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce
0:4
Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna
0:7
Karpaty Krosno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
Pauza
Igloopol Dębica
Pauza
JKS Jarosław
1:7
Stal Stalowa Wola
DAP Dębica
5:2
Czarni Jasło
Ekoball Sanok
2:1
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
0:3
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
0:1
Stal Mielec
Karpaty Krosno
14:0
UKS BAP Boguchwała
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
Pauza
Czarni Jasło
Pauza
Stal Rzeszów
6:0
JKS Jarosław
Stal Stalowa Wola
0:0
Karpaty Krosno
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Resovia Rzeszów
Stal Mielec
3:0
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
2:4
DAP Dębica
Unia Nowa Sarzyna
0:5
Igloopol Dębica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
Pauza
Resovia Rzeszów
Pauza
JKS Jarosław
0:5
Stal Mielec
Ekoball Sanok
5:0
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
2:0
Siarka Tarnobrzeg
Karpaty Krosno
0:4
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
23:0
UKS BAP Boguchwała
Czarni Jasło
5:1
Błękitni Ropczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
Pauza
Błękitni Ropczyce
Pauza
JKS Jarosław
2:0
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
3:2
Igloopol Dębica
Resovia Rzeszów
0:0
Polonia Przemyśl
Stal Mielec
1:1
Karpaty Krosno
UKS BAP Boguchwała
0:3
Ekoball Sanok
Unia Nowa Sarzyna
3:9
DAP Dębica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
Pauza
Błękitni Ropczyce
Pauza
DAP Dębica
10:2
UKS BAP Boguchwała
Ekoball Sanok
0:3
Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów
2:3
JKS Jarosław
Karpaty Krosno
3:1
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
2:3
Stal Rzeszów
Czarni Jasło
6:0
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
3:0
Polonia Przemyśl
DAP Dębica
0:1
Stal Stalowa Wola
Ekoball Sanok
1:6
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
0:3
Resovia Rzeszów
Igloopol Dębica
1:2
Stal Mielec
Czarni Jasło
3:0
UKS BAP Boguchwała
Błękitni Ropczyce
7:1
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
Pauza
Stal Rzeszów
3:0
DAP Dębica
Stal Stalowa Wola
2:0
Czarni Jasło
Polonia Przemyśl
0:2
Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk
0:3
JKS Jarosław
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Igloopol Dębica
Stal Mielec
3:0
Ekoball Sanok
UKS BAP Boguchwała
0:3
Błękitni Ropczyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS BAP Boguchwała
Pauza
Unia Nowa Sarzyna
Pauza
JKS Jarosław
1:0
Karpaty Krosno
DAP Dębica
0:5
Stal Mielec
Ekoball Sanok
2:1
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
4:1
Resovia Rzeszów
Czarni Jasło
0:5
Stal Rzeszów
Błękitni Ropczyce
1:2
Stal Stalowa Wola
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
Stal Rzeszów
8:1
Błękitni Ropczyce
Stal Stalowa Wola
2:0
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
0:3
Igloopol Dębica
Resovia Rzeszów
3:0
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
1:1
DAP Dębica
Stal Mielec
8:0
Czarni Jasło
UKS BAP Boguchwała
0:3
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
Pauza
UKS BAP Boguchwała
Pauza
DAP Dębica
1:1
Resovia Rzeszów
Ekoball Sanok
3:0
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
6:0
JKS Jarosław
Czarni Jasło
4:0
Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Ropczyce
2:2
Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna
1:10
Stal Stalowa Wola
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
Pauza
JKS Jarosław
1:0
Ekoball Sanok
Stal Rzeszów
10:1
Unia Nowa Sarzyna
Stal Stalowa Wola
3:0
UKS BAP Boguchwała
Polonia Przemyśl
0:3
DAP Dębica
Resovia Rzeszów
4:0
Czarni Jasło
Karpaty Krosno
1:3
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
Pauza
Siarka Tarnobrzeg
Pauza
DAP Dębica
1:2
JKS Jarosław
Ekoball Sanok
1:5
Karpaty Krosno
UKS BAP Boguchwała
0:3
Stal Rzeszów
Czarni Jasło
3:0
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
2:1
Resovia Rzeszów
Unia Nowa Sarzyna
0:10
Stal Mielec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
Pauza
Igloopol Dębica
Pauza
Stal Rzeszów
10:1
Stal Stalowa Wola
Orzeł Przeworsk
0:3
Czarni Jasło
Karpaty Krosno
2:0
DAP Dębica
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Unia Nowa Sarzyna
Stal Mielec
3:0
UKS BAP Boguchwała
Błękitni Ropczyce
2:0
JKS Jarosław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
Pauza
Polonia Przemyśl
Pauza
JKS Jarosław
3:0
Czarni Jasło
Stal Stalowa Wola
0:2
Stal Mielec
Ekoball Sanok
2:2
Igloopol Dębica
UKS BAP Boguchwała
0:3
Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Ropczyce
3:0
Orzeł Przeworsk
Unia Nowa Sarzyna
0:9
Resovia Rzeszów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
Pauza
Orzeł Przeworsk
Pauza
Resovia Rzeszów
3:0
UKS BAP Boguchwała
Karpaty Krosno
6:1
Błękitni Ropczyce
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Stal Stalowa Wola
Stal Mielec
1:1
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
3:0
DAP Dębica
Unia Nowa Sarzyna
2:0
JKS Jarosław
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
Stal Mielec
Pauza
JKS Jarosław
3:0
UKS BAP Boguchwała
Stal Rzeszów
8:0
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
1:3
Resovia Rzeszów
DAP Dębica
4:2
Ekoball Sanok
Czarni Jasło
0:4
Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
Pauza
JKS Jarosław
2:2
Stal Rzeszów
Ekoball Sanok
1:2
Czarni Jasło
Polonia Przemyśl
0:3
Stal Stalowa Wola
Orzeł Przeworsk
3:3
UKS BAP Boguchwała
Karpaty Krosno
14:3
Unia Nowa Sarzyna
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Stal Mielec
Igloopol Dębica
7:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
Pauza
Błękitni Ropczyce
Pauza
Stal Rzeszów
6:1
Igloopol Dębica
Resovia Rzeszów
3:0
Orzeł Przeworsk
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Karpaty Krosno
Stal Mielec
6:1
JKS Jarosław
UKS BAP Boguchwała
0:3
DAP Dębica
Unia Nowa Sarzyna
1:3
Czarni Jasło
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:0
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
0:3
Stal Mielec
Orzeł Przeworsk
0:3
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
0:1
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
2:0
Karpaty Krosno
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
2:0
Ekoball Sanok
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
2:1
Karpaty Krosno
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
3:1
Czarni Jasło
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
0:8
Karpaty Krosno
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 37
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS BAP Boguchwała
0:18
Orzeł Przeworsk
Kolejka 38
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
2:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 39
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
12:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 40
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:2
Stal Mielec
Kolejka 41
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Orzeł Przeworsk
Kolejka 42
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:3
Resovia Rzeszów
Kolejka 43
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 44
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
3:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 45
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
3:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 46
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
0:3
Ekoball Sanok
Kolejka 47
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
3:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 48
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
0:3
Czarni Jasło
Kolejka 49
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
1:6
Karpaty Krosno
Kolejka 50
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS BAP Boguchwała
3:3
Polonia Przemyśl
Kolejka 51
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
0:0
JKS Jarosław
Kolejka 52
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
11:1
Unia Nowa Sarzyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij