zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nisko
1:0
Bukowa Jastkowice
Wisłok Wiśniowa
4:2
Sokół Sokolniki
Błękitni Ropczyce
2:1
Stal Nowa Dęba
Jedność Niechobrz
1:4
Crasnovia Krasne
Wisłoka Dębica
0:2
MKS Kolbuszowa
Cosmos Nowotaniec
7:1
LKS Skołoszów (S)
KS Wiązownica
0:3
Rzemieślnik Pilzno
Przełom Besko
1:3
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
1:0
Wisłoka Dębica
Crasnovia Krasne
4:2
Błękitni Ropczyce
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:3
Cosmos Nowotaniec
Stal Nowa Dęba
1:2
Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno
1:1
Przełom Besko
LKS Skołoszów (S)
0:0
Sokół Sokolniki
Bukowa Jastkowice
1:3
KS Wiązownica
MKS Kolbuszowa
1:0
Jedność Niechobrz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nisko
1:0
Crasnovia Krasne
Błękitni Ropczyce
1:1
MKS Kolbuszowa
Wisłoka Dębica
1:1
Sokół Sokolniki
LKS Skołoszów (S)
4:2
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
KS Wiązownica
1:0
Stal Nowa Dęba
Jedność Niechobrz
1:2
Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec
1:0
Rzemieślnik Pilzno
Przełom Besko
0:0
Bukowa Jastkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzemieślnik Pilzno
1:1
LKS Skołoszów (S)
Crasnovia Krasne
2:0
KS Wiązownica
MKS Kolbuszowa
1:2
Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba
1:2
Przełom Besko
Bukowa Jastkowice
0:3
Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa
2:1
Błękitni Ropczyce
Wisłoka Dębica
1:0
Jedność Niechobrz
Sokół Sokolniki
0:2
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
2:0
Sokół Sokolniki
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:1
Rzemieślnik Pilzno
KS Wiązownica
2:0
MKS Kolbuszowa
Błękitni Ropczyce
3:1
Wisłoka Dębica
Cosmos Nowotaniec
3:1
Stal Nowa Dęba
Przełom Besko
1:3
Crasnovia Krasne
LKS Skołoszów (S)
1:3
Bukowa Jastkowice
Sokół Nisko
1:1
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
3:0
Cosmos Nowotaniec
Stal Nowa Dęba
2:0
LKS Skołoszów (S)
MKS Kolbuszowa
2:1
Przełom Besko
Wisłok Wiśniowa
3:0
KS Wiązownica
Sokół Sokolniki
0:3
Rzemieślnik Pilzno
Bukowa Jastkowice
1:2
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Jedność Niechobrz
0:1
Błękitni Ropczyce
Wisłoka Dębica
2:3
Sokół Nisko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
1:4
Wisłok Wiśniowa
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
0:0
Stal Nowa Dęba
Sokół Nisko
2:2
Jedność Niechobrz
Cosmos Nowotaniec
4:1
MKS Kolbuszowa
LKS Skołoszów (S)
2:3
Crasnovia Krasne
KS Wiązownica
5:0
Wisłoka Dębica
Błękitni Ropczyce
3:0
Sokół Sokolniki
Rzemieślnik Pilzno
2:2
Bukowa Jastkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
0:2
LKS Skołoszów (S)
Crasnovia Krasne
0:2
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Stal Nowa Dęba
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Błękitni Ropczyce
1:0
Sokół Nisko
Jedność Niechobrz
0:0
KS Wiązownica
Wisłoka Dębica
3:1
Przełom Besko
Wisłok Wiśniowa
1:1
Cosmos Nowotaniec
Sokół Sokolniki
1:1
Bukowa Jastkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Nowotaniec
2:0
Wisłoka Dębica
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:1
MKS Kolbuszowa
Sokół Nisko
4:2
Sokół Sokolniki
Rzemieślnik Pilzno
2:0
Crasnovia Krasne
KS Wiązownica
1:0
Błękitni Ropczyce
Przełom Besko
5:0
Jedność Niechobrz
LKS Skołoszów (S)
2:1
Wisłok Wiśniowa
Bukowa Jastkowice
1:0
Stal Nowa Dęba
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
1:0
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
MKS Kolbuszowa
1:0
Rzemieślnik Pilzno
Jedność Niechobrz
0:1
Cosmos Nowotaniec
Błękitni Ropczyce
3:2
Przełom Besko
Wisłoka Dębica
0:1
LKS Skołoszów (S)
Sokół Sokolniki
3:4
Stal Nowa Dęba
Crasnovia Krasne
2:1
Bukowa Jastkowice
Sokół Nisko
2:0
KS Wiązownica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:3
Wisłoka Dębica
Stal Nowa Dęba
1:0
Crasnovia Krasne
Rzemieślnik Pilzno
4:0
Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec
2:0
Błękitni Ropczyce
Przełom Besko
1:2
Sokół Nisko
KS Wiązownica
5:0
Sokół Sokolniki
LKS Skołoszów (S)
1:2
Jedność Niechobrz
Bukowa Jastkowice
3:2
MKS Kolbuszowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
2:2
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Sokół Nisko
1:0
Cosmos Nowotaniec
Błękitni Ropczyce
4:0
LKS Skołoszów (S)
Wisłoka Dębica
1:1
Rzemieślnik Pilzno
KS Wiązownica
1:0
Przełom Besko
Wisłok Wiśniowa
1:2
Bukowa Jastkowice
Sokół Sokolniki
1:7
Crasnovia Krasne
MKS Kolbuszowa
0:2
Stal Nowa Dęba
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
3:3
Błękitni Ropczyce
Crasnovia Krasne
0:2
MKS Kolbuszowa
Cosmos Nowotaniec
2:0
KS Wiązownica
Stal Nowa Dęba
4:1
Wisłok Wiśniowa
Bukowa Jastkowice
1:3
Wisłoka Dębica
Przełom Besko
1:0
Sokół Sokolniki
Rzemieślnik Pilzno
2:1
Jedność Niechobrz
LKS Skołoszów (S)
0:2
Sokół Nisko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
3:1
Bukowa Jastkowice
Sokół Nisko
2:1
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Sokół Sokolniki
1:2
MKS Kolbuszowa
Błękitni Ropczyce
3:1
Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa
1:0
Crasnovia Krasne
Wisłoka Dębica
0:0
Stal Nowa Dęba
KS Wiązownica
1:0
LKS Skołoszów (S)
Przełom Besko
1:3
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
4:1
KS Wiązownica
Cosmos Nowotaniec
1:0
Sokół Sokolniki
MKS Kolbuszowa
3:0
Wisłok Wiśniowa
Crasnovia Krasne
2:2
Wisłoka Dębica
Stal Nowa Dęba
2:0
Jedność Niechobrz
Bukowa Jastkowice
0:0
Błękitni Ropczyce
LKS Skołoszów (S)
5:0
Przełom Besko
Rzemieślnik Pilzno
2:3
Sokół Nisko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
3:0
Jedność Niechobrz
MKS Kolbuszowa
0:4
Wisłoka Dębica
Stal Nowa Dęba
0:0
Błękitni Ropczyce
Bukowa Jastkowice
1:1
Sokół Nisko
Sokół Sokolniki
0:5
Wisłok Wiśniowa
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
1:0
Przełom Besko
LKS Skołoszów (S)
0:1
Cosmos Nowotaniec
Rzemieślnik Pilzno
3:3
KS Wiązownica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Nowotaniec
1:1
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Przełom Besko
7:2
Rzemieślnik Pilzno
Błękitni Ropczyce
1:1
Crasnovia Krasne
Sokół Sokolniki
1:2
LKS Skołoszów (S)
KS Wiązownica
2:1
Bukowa Jastkowice
Jedność Niechobrz
0:2
MKS Kolbuszowa
Wisłoka Dębica
1:1
Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko
0:0
Stal Nowa Dęba
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
1:0
Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba
3:2
KS Wiązownica
MKS Kolbuszowa
1:0
Błękitni Ropczyce
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:0
LKS Skołoszów (S)
Rzemieślnik Pilzno
1:1
Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa
5:0
Jedność Niechobrz
Bukowa Jastkowice
0:0
Przełom Besko
Sokół Sokolniki
0:3
Wisłoka Dębica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:4
Sokół Sokolniki
LKS Skołoszów (S)
0:3
Rzemieślnik Pilzno
Cosmos Nowotaniec
2:1
Bukowa Jastkowice
KS Wiązownica
0:3
Crasnovia Krasne
Sokół Nisko
2:0
MKS Kolbuszowa
Przełom Besko
2:3
Stal Nowa Dęba
Błękitni Ropczyce
2:0
Wisłok Wiśniowa
Jedność Niechobrz
1:3
Wisłoka Dębica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
2:0
Przełom Besko
MKS Kolbuszowa
1:0
KS Wiązownica
Stal Nowa Dęba
2:3
Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa
2:2
Sokół Nisko
Wisłoka Dębica
2:1
Błękitni Ropczyce
Sokół Sokolniki
2:1
Jedność Niechobrz
Rzemieślnik Pilzno
1:2
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Bukowa Jastkowice
2:4
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
0:0
Bukowa Jastkowice
LKS Skołoszów (S)
0:2
Stal Nowa Dęba
Cosmos Nowotaniec
1:0
Crasnovia Krasne
KS Wiązownica
0:0
Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko
3:0
Wisłoka Dębica
Przełom Besko
3:1
MKS Kolbuszowa
Błękitni Ropczyce
3:2
Jedność Niechobrz
Rzemieślnik Pilzno
4:0
Sokół Sokolniki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
2:0
LKS Skołoszów (S)
MKS Kolbuszowa
1:2
Cosmos Nowotaniec
Stal Nowa Dęba
1:1
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Bukowa Jastkowice
2:1
Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica
1:1
KS Wiązownica
Sokół Sokolniki
0:0
Błękitni Ropczyce
Jedność Niechobrz
0:5
Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa
5:1
Przełom Besko
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nisko
2:2
Błękitni Ropczyce
Rzemieślnik Pilzno
3:0
Stal Nowa Dęba
Cosmos Nowotaniec
0:0
Wisłok Wiśniowa
Przełom Besko
2:1
Wisłoka Dębica
LKS Skołoszów (S)
2:2
MKS Kolbuszowa
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:0
Crasnovia Krasne
KS Wiązownica
2:0
Jedność Niechobrz
Bukowa Jastkowice
2:5
Sokół Sokolniki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
0:0
Rzemieślnik Pilzno
MKS Kolbuszowa
1:2
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Stal Nowa Dęba
1:0
Bukowa Jastkowice
Wisłok Wiśniowa
1:0
LKS Skołoszów (S)
Błękitni Ropczyce
1:1
KS Wiązownica
Jedność Niechobrz
1:2
Przełom Besko
Wisłoka Dębica
1:0
Cosmos Nowotaniec
Sokół Sokolniki
4:3
Sokół Nisko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
3:2
Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica
0:2
Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba
2:0
Sokół Sokolniki
Cosmos Nowotaniec
3:1
Jedność Niechobrz
Przełom Besko
3:1
Błękitni Ropczyce
Bukowa Jastkowice
1:1
Crasnovia Krasne
Rzemieślnik Pilzno
1:0
MKS Kolbuszowa
LKS Skołoszów (S)
3:0
Wisłoka Dębica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Niechobrz
2:1
LKS Skołoszów (S)
Crasnovia Krasne
3:0
Stal Nowa Dęba
MKS Kolbuszowa
3:1
Bukowa Jastkowice
Sokół Nisko
7:1
Przełom Besko
Błękitni Ropczyce
2:3
Cosmos Nowotaniec
Wisłoka Dębica
1:2
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Sokół Sokolniki
0:3
KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa
0:2
Rzemieślnik Pilzno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
0:2
Błękitni Ropczyce
Crasnovia Krasne
2:2
Sokół Sokolniki
Cosmos Nowotaniec
1:1
Sokół Nisko
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:0
Jedność Niechobrz
Stal Nowa Dęba
2:1
MKS Kolbuszowa
Bukowa Jastkowice
0:5
Wisłok Wiśniowa
Przełom Besko
2:2
KS Wiązownica
Rzemieślnik Pilzno
2:3
Wisłoka Dębica
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
1:3
Crasnovia Krasne
Sokół Nisko
3:1
LKS Skołoszów (S)
Błękitni Ropczyce
2:1
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Jedność Niechobrz
1:3
Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica
1:2
Bukowa Jastkowice
KS Wiązownica
0:2
Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa
2:2
Stal Nowa Dęba
Sokół Sokolniki
3:1
Przełom Besko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
0:0
KS Wiązownica
Crasnovia Krasne
0:1
Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec
2:0
Przełom Besko
MKS Kolbuszowa
2:1
Sokół Sokolniki
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
3:6
Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba
0:0
Wisłoka Dębica
Bukowa Jastkowice
1:3
Jedność Niechobrz
Rzemieślnik Pilzno
1:1
Błękitni Ropczyce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
0:0
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Sokół Nisko
0:0
Rzemieślnik Pilzno
Przełom Besko
0:3
LKS Skołoszów (S)
Błękitni Ropczyce
2:0
Bukowa Jastkowice
Wisłok Wiśniowa
0:1
MKS Kolbuszowa
Jedność Niechobrz
1:0
Stal Nowa Dęba
Wisłoka Dębica
2:6
Crasnovia Krasne
Sokół Sokolniki
2:4
Cosmos Nowotaniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij