zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
0:3
Crasnovia Krasne
Czarni Jasło
0:2
MKS Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno
0:1
Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa
1:1
Przełom Besko
Sokół Nisko
3:1
Stal Nowa Dęba
Bukowa Jastkowice
0:0
Strumyk Malawa
LKS Skołoszów (S)
1:0
Polonia Przemyśl
Cosmos Nowotaniec
2:0
Pogoń Leżajsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
3:3
Bukowa Jastkowice
Polonia Przemyśl
1:0
Pogoń Leżajsk
Crasnovia Krasne
0:1
Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba
1:0
Sawa Sonina
Strumyk Malawa
3:0
Czarni Jasło
Piast Tuczempy
0:1
LKS Skołoszów (S)
Cosmos Nowotaniec
1:1
Przełom Besko
MKS Kolbuszowa
1:0
Sokół Nisko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
0:1
MKS Kolbuszowa
Czarni Jasło
1:3
Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko
2:3
Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec
1:1
Polonia Przemyśl
LKS Skołoszów (S)
1:1
Crasnovia Krasne
Pogoń Leżajsk
0:0
Piast Tuczempy
Bukowa Jastkowice
1:0
Przełom Besko
Rzemieślnik Pilzno
2:1
Stal Nowa Dęba
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Nowa Dęba
2:2
LKS Skołoszów (S)
Crasnovia Krasne
0:2
Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice
5:0
Czarni Jasło
Piast Tuczempy
1:1
Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa
3:4
Sokół Nisko
MKS Kolbuszowa
2:1
Rzemieślnik Pilzno
Strumyk Malawa
1:2
Sawa Sonina
Przełom Besko
2:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
0:1
Stal Nowa Dęba
Sawa Sonina
2:2
Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl
0:0
Piast Tuczempy
Sokół Nisko
2:2
Bukowa Jastkowice
Czarni Jasło
2:2
Przełom Besko
Cosmos Nowotaniec
4:0
Crasnovia Krasne
LKS Skołoszów (S)
0:0
MKS Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno
3:2
Strumyk Malawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Nowa Dęba
2:2
Cosmos Nowotaniec
Czarni Jasło
1:0
Sokół Nisko
Crasnovia Krasne
0:3
Polonia Przemyśl
Strumyk Malawa
3:0
LKS Skołoszów (S)
Przełom Besko
1:0
Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa
1:2
Rzemieślnik Pilzno
MKS Kolbuszowa
1:2
Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice
1:1
Sawa Sonina
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
0:0
Strumyk Malawa
Sawa Sonina
3:1
Czarni Jasło
Sokół Nisko
1:1
Przełom Besko
Piast Tuczempy
1:3
Crasnovia Krasne
Polonia Przemyśl
4:1
Stal Nowa Dęba
Cosmos Nowotaniec
0:1
MKS Kolbuszowa
LKS Skołoszów (S)
6:3
Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno
1:1
Bukowa Jastkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
0:3
Polonia Przemyśl
Stal Nowa Dęba
0:2
Piast Tuczempy
Czarni Jasło
1:2
Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa
0:2
Pogoń Leżajsk
Strumyk Malawa
3:2
Cosmos Nowotaniec
Bukowa Jastkowice
0:0
LKS Skołoszów (S)
Sokół Nisko
3:2
Sawa Sonina
Przełom Besko
1:1
Crasnovia Krasne
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:0
Strumyk Malawa
Crasnovia Krasne
4:2
Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk
1:1
Bukowa Jastkowice
Sawa Sonina
2:0
Przełom Besko
Piast Tuczempy
3:1
MKS Kolbuszowa
Cosmos Nowotaniec
1:0
Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno
1:0
Sokół Nisko
LKS Skołoszów (S)
2:0
Czarni Jasło
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
3:1
Crasnovia Krasne
Wisłok Wiśniowa
0:3
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
1:2
Pogoń Leżajsk
Strumyk Malawa
1:1
Piast Tuczempy
Sawa Sonina
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko
0:2
LKS Skołoszów (S)
Bukowa Jastkowice
1:0
Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko
1:1
Stal Nowa Dęba
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
3:0
Sokół Nisko
Polonia Przemyśl
3:1
Bukowa Jastkowice
Crasnovia Krasne
0:0
Strumyk Malawa
Piast Tuczempy
0:1
Wisłok Wiśniowa
Stal Nowa Dęba
1:0
MKS Kolbuszowa
Cosmos Nowotaniec
2:0
Czarni Jasło
Rzemieślnik Pilzno
3:0
Przełom Besko
LKS Skołoszów (S)
2:3
Sawa Sonina
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
1:1
Pogoń Leżajsk
Sokół Nisko
3:2
Cosmos Nowotaniec
Strumyk Malawa
1:2
Stal Nowa Dęba
Rzemieślnik Pilzno
4:1
LKS Skołoszów (S)
Bukowa Jastkowice
0:2
Piast Tuczempy
Przełom Besko
1:0
MKS Kolbuszowa
Czarni Jasło
1:1
Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa
1:0
Crasnovia Krasne
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
4:1
Strumyk Malawa
Pogoń Leżajsk
0:1
Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba
2:2
Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy
1:0
Czarni Jasło
LKS Skołoszów (S)
2:2
Przełom Besko
Polonia Przemyśl
2:2
Sokół Nisko
Crasnovia Krasne
2:3
Bukowa Jastkowice
Cosmos Nowotaniec
1:0
Sawa Sonina
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawa Sonina
0:4
Polonia Przemyśl
Bukowa Jastkowice
2:1
Stal Nowa Dęba
LKS Skołoszów (S)
2:0
Pogoń Leżajsk
Sokół Nisko
0:4
Piast Tuczempy
Przełom Besko
3:2
Strumyk Malawa
Czarni Jasło
1:0
Crasnovia Krasne
Rzemieślnik Pilzno
0:2
Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa
0:0
MKS Kolbuszowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Crasnovia Krasne
3:3
Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba
0:0
Czarni Jasło
Pogoń Leżajsk
0:0
Przełom Besko
Piast Tuczempy
1:0
Sawa Sonina
MKS Kolbuszowa
1:2
Bukowa Jastkowice
Strumyk Malawa
0:0
Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec
1:1
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:0
LKS Skołoszów (S)
Pogoń Leżajsk
3:0
Cosmos Nowotaniec
Stal Nowa Dęba
1:2
Sokół Nisko
Crasnovia Krasne
1:0
Sawa Sonina
Piast Tuczempy
0:0
Rzemieślnik Pilzno
Strumyk Malawa
1:3
Bukowa Jastkowice
MKS Kolbuszowa
3:1
Czarni Jasło
Przełom Besko
0:1
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Leżajsk
0:1
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
1:2
Strumyk Malawa
Sokół Nisko
1:4
MKS Kolbuszowa
LKS Skołoszów (S)
2:1
Piast Tuczempy
Sawa Sonina
1:3
Stal Nowa Dęba
Bukowa Jastkowice
0:1
Wisłok Wiśniowa
Przełom Besko
0:1
Cosmos Nowotaniec
Rzemieślnik Pilzno
2:3
Crasnovia Krasne
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
5:2
Sokół Nisko
Polonia Przemyśl
2:1
Cosmos Nowotaniec
Stal Nowa Dęba
0:0
Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy
0:0
Pogoń Leżajsk
MKS Kolbuszowa
1:1
Sawa Sonina
Przełom Besko
0:0
Bukowa Jastkowice
Wisłok Wiśniowa
1:0
Czarni Jasło
Crasnovia Krasne
3:0
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
1:1
Stal Nowa Dęba
Polonia Przemyśl
1:0
Przełom Besko
Cosmos Nowotaniec
0:2
Piast Tuczempy
Sawa Sonina
1:1
Strumyk Malawa
Sokół Nisko
1:3
Wisłok Wiśniowa
Czarni Jasło
0:2
Bukowa Jastkowice
Rzemieślnik Pilzno
1:0
MKS Kolbuszowa
Pogoń Leżajsk
1:1
Crasnovia Krasne
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
2:4
Cosmos Nowotaniec
Piast Tuczempy
0:3
Polonia Przemyśl
Stal Nowa Dęba
3:1
Pogoń Leżajsk
Strumyk Malawa
3:0
Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa
2:1
Sawa Sonina
MKS Kolbuszowa
3:1
LKS Skołoszów (S)
Bukowa Jastkowice
0:0
Sokół Nisko
Przełom Besko
2:1
Czarni Jasło
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:1
Crasnovia Krasne
Pogoń Leżajsk
2:1
MKS Kolbuszowa
Sokół Nisko
4:1
Czarni Jasło
Piast Tuczempy
1:0
Przełom Besko
LKS Skołoszów (S)
1:1
Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec
1:0
Stal Nowa Dęba
Sawa Sonina
0:1
Bukowa Jastkowice
Rzemieślnik Pilzno
0:1
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Nowa Dęba
1:4
Polonia Przemyśl
Strumyk Malawa
1:0
Pogoń Leżajsk
Crasnovia Krasne
0:2
Piast Tuczempy
Czarni Jasło
3:1
Sawa Sonina
Bukowa Jastkowice
0:1
Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa
3:0
LKS Skołoszów (S)
Przełom Besko
1:2
Sokół Nisko
MKS Kolbuszowa
1:3
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
3:0
Bukowa Jastkowice
Polonia Przemyśl
3:0
MKS Kolbuszowa
Crasnovia Krasne
4:0
Przełom Besko
Pogoń Leżajsk
0:2
Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec
3:1
Strumyk Malawa
Sawa Sonina
0:3
Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno
3:1
Czarni Jasło
Piast Tuczempy
1:0
Stal Nowa Dęba
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Nowa Dęba
1:1
Crasnovia Krasne
Wisłok Wiśniowa
0:0
Cosmos Nowotaniec
Bukowa Jastkowice
1:2
Pogoń Leżajsk
Czarni Jasło
0:2
LKS Skołoszów (S)
Strumyk Malawa
0:4
Polonia Przemyśl
Przełom Besko
5:1
Sawa Sonina
MKS Kolbuszowa
1:3
Piast Tuczempy
Sokół Nisko
1:0
Rzemieślnik Pilzno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
2:2
Sokół Nisko
Polonia Przemyśl
3:0
Wisłok Wiśniowa
Crasnovia Krasne
2:1
MKS Kolbuszowa
Pogoń Leżajsk
5:1
Czarni Jasło
Cosmos Nowotaniec
6:2
Bukowa Jastkowice
Stal Nowa Dęba
1:0
Przełom Besko
Rzemieślnik Pilzno
2:3
Sawa Sonina
Piast Tuczempy
4:0
Strumyk Malawa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kolbuszowa
2:1
Stal Nowa Dęba
Sokół Nisko
1:2
Pogoń Leżajsk
Czarni Jasło
0:1
Cosmos Nowotaniec
Strumyk Malawa
1:4
Crasnovia Krasne
Przełom Besko
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Sawa Sonina
0:4
LKS Skołoszów (S)
Bukowa Jastkowice
3:1
Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa
4:4
Piast Tuczempy
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
1:0
Rzemieślnik Pilzno
Polonia Przemyśl
5:2
Czarni Jasło
Crasnovia Krasne
3:1
Wisłok Wiśniowa
Stal Nowa Dęba
3:1
Strumyk Malawa
Piast Tuczempy
2:0
Bukowa Jastkowice
Pogoń Leżajsk
3:0
Sawa Sonina
MKS Kolbuszowa
1:4
Przełom Besko
Cosmos Nowotaniec
1:3
Sokół Nisko
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Strumyk Malawa
5:0
MKS Kolbuszowa
Sawa Sonina
2:3
Cosmos Nowotaniec
Bukowa Jastkowice
3:5
Crasnovia Krasne
Sokół Nisko
2:2
Polonia Przemyśl
Przełom Besko
2:1
LKS Skołoszów (S)
Czarni Jasło
0:0
Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno
1:0
Pogoń Leżajsk
Wisłok Wiśniowa
5:0
Stal Nowa Dęba
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:0*
Sawa Sonina
Crasnovia Krasne
3:1
Czarni Jasło
Pogoń Leżajsk
1:2
LKS Skołoszów (S)
Cosmos Nowotaniec
2:0
Rzemieślnik Pilzno
MKS Kolbuszowa
1:5
Wisłok Wiśniowa
Stal Nowa Dęba
6:1
Bukowa Jastkowice
Strumyk Malawa
2:2
Przełom Besko
Piast Tuczempy
3:2
Sokół Nisko
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
0:0
Cosmos Nowotaniec
Sawa Sonina
0:3
Piast Tuczempy
Bukowa Jastkowice
0:1
MKS Kolbuszowa
Sokół Nisko
3:1
Crasnovia Krasne
Przełom Besko
3:0
Pogoń Leżajsk
Czarni Jasło
3:2
Stal Nowa Dęba
Rzemieślnik Pilzno
1:0
Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa
1:0
Strumyk Malawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij