zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pisarowce
1:0
Start Pruchnik
Wisłok Wiśniowa
2:2
KS Wiązownica
Polonia Przemyśl
0:1
Sokół Nisko
Sokół Sieniawa
2:1
Igloopol Dębica
Czarni Jasło
0:3*
Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Błękitni Ropczyce
Stal Nowa Dęba
3:0*
Głogovia Głogów Małopolski
Stal Gorzyce
0:1
Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno
4:2
Orzeł Przeworsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
0:0
Stal Nowa Dęba
Błękitni Ropczyce
1:2
Sokół Nisko
Izolator Boguchwała
2:0
Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk
0:1
Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski
1:0
Stal Gorzyce
Igloopol Dębica
0:1
LKS Pisarowce
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:0
Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica
1:1
Czarni Jasło
Rzemieślnik Pilzno
2:0
Start Pruchnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
5:1
Głogovia Głogów Małopolski
Stal Nowa Dęba
0:1
KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa
0:3
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
3:1
Start Pruchnik
LKS Pisarowce
0:2
Izolator Boguchwała
Stal Gorzyce
2:2
Piast Tuczempy
Sokół Nisko
1:1
Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Rzemieślnik Pilzno
4:1
Igloopol Dębica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
3:1
Rzemieślnik Pilzno
Igloopol Dębica
4:2
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
2:0
Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:0
Stal Nowa Dęba
Start Pruchnik
2:3
Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa
1:2
Czarni Jasło
Piast Tuczempy
0:1
Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski
0:1
LKS Pisarowce
KS Wiązownica
0:0
Stal Gorzyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
0:0
Izolator Boguchwała
Stal Nowa Dęba
1:1
Wisłok Wiśniowa
Orzeł Przeworsk
4:0
Start Pruchnik
Stal Gorzyce
0:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Nisko
2:1
Igloopol Dębica
Czarni Jasło
2:0
Błękitni Ropczyce
Rzemieślnik Pilzno
3:2
Głogovia Głogów Małopolski
LKS Pisarowce
1:2
Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa
1:1
KS Wiązownica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
5:0
Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa
3:0
Stal Gorzyce
Czarni Jasło
1:1
Stal Nowa Dęba
Igloopol Dębica
2:0
Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce
3:1
Start Pruchnik
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy
2:2
Rzemieślnik Pilzno
KS Wiązownica
0:1
LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski
2:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:3
Piast Tuczempy
LKS Pisarowce
0:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Nowa Dęba
0:0
Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk
0:1
Izolator Boguchwała
Stal Gorzyce
2:1
Czarni Jasło
Sokół Nisko
3:1
Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno
3:1
KS Wiązownica
Sokół Sieniawa
0:1
Wisłok Wiśniowa
Start Pruchnik
0:2
Igloopol Dębica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Nowa Dęba
0:2
Stal Gorzyce
Głogovia Głogów Małopolski
1:0
Orzeł Przeworsk
KS Wiązownica
1:0
Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała
1:0
Start Pruchnik
Błękitni Ropczyce
1:2
Igloopol Dębica
Czarni Jasło
3:1
Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy
4:0
Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa
3:0
LKS Pisarowce
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:1
Rzemieślnik Pilzno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Nisko
0:0
KS Wiązownica
Igloopol Dębica
0:3
Izolator Boguchwała
Start Pruchnik
1:1
Głogovia Głogów Małopolski
Orzeł Przeworsk
4:2
Piast Tuczempy
LKS Pisarowce
1:0
Czarni Jasło
Stal Gorzyce
4:1
Błękitni Ropczyce
Sokół Sieniawa
5:1
Stal Nowa Dęba
Rzemieślnik Pilzno
1:1
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
2:0
Start Pruchnik
Stal Nowa Dęba
1:2
LKS Pisarowce
Stal Gorzyce
0:1
Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce
2:1
Izolator Boguchwała
Czarni Jasło
0:3
Rzemieślnik Pilzno
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Sokół Nisko
KS Wiązownica
0:2
Orzeł Przeworsk
Głogovia Głogów Małopolski
0:1
Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa
1:0
Polonia Przemyśl
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:2
Czarni Jasło
LKS Pisarowce
3:0
Stal Gorzyce
Izolator Boguchwała
2:2
Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko
3:0
Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica
1:1
Piast Tuczempy
Start Pruchnik
0:1
KS Wiązownica
Orzeł Przeworsk
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa
3:0
Błękitni Ropczyce
Rzemieślnik Pilzno
0:0
Stal Nowa Dęba
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Nowa Dęba
0:1
Polonia Przemyśl
Stal Gorzyce
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Błękitni Ropczyce
0:1
Głogovia Głogów Małopolski
Czarni Jasło
2:2
Sokół Nisko
Piast Tuczempy
0:4
Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska
6:1
Start Pruchnik
KS Wiązownica
2:1
Igloopol Dębica
Sokół Sieniawa
2:1
LKS Pisarowce
Wisłok Wiśniowa
2:1
Orzeł Przeworsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pisarowce
0:1
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
1:0
Stal Gorzyce
Izolator Boguchwała
4:0
KS Wiązownica
Sokół Nisko
1:0
Stal Nowa Dęba
Igloopol Dębica
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk
3:1
Czarni Jasło
Rzemieślnik Pilzno
3:1
Sokół Sieniawa
Start Pruchnik
0:5
Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski
0:0
Piast Tuczempy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
1:2
Piast Tuczempy
LKS Pisarowce
2:1
Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa
2:1
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
2:1
Start Pruchnik
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:1
Izolator Boguchwała
KS Wiązownica
0:0
Głogovia Głogów Małopolski
Stal Nowa Dęba
1:2
Orzeł Przeworsk
Stal Gorzyce
1:2
Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa
2:0
Igloopol Dębica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:1
LKS Pisarowce
Orzeł Przeworsk
1:3
Stal Gorzyce
Izolator Boguchwała
2:0
Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko
0:1
Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica
2:1
Czarni Jasło
Piast Tuczempy
1:0
KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Start Pruchnik
1:2
Stal Nowa Dęba
Rzemieślnik Pilzno
3:3
Błękitni Ropczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pisarowce
2:1
Sokół Nisko
Stal Gorzyce
6:3
Start Pruchnik
Czarni Jasło
3:0
Izolator Boguchwała
Stal Nowa Dęba
1:3
Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce
2:2
KS Wiązownica
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:0
Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa
2:0
Orzeł Przeworsk
Rzemieślnik Pilzno
2:1
Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa
2:3
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:1
LKS Pisarowce
KS Wiązownica
0:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Piast Tuczempy
2:1
Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl
0:1
Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała
5:0
Stal Nowa Dęba
Sokół Nisko
2:2
Rzemieślnik Pilzno
Igloopol Dębica
2:0
Stal Gorzyce
Czarni Jasło
2:1
Głogovia Głogów Małopolski
Start Pruchnik
1:5
Sokół Sieniawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
4:2
Stal Gorzyce
Igloopol Dębica
0:1
Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Piast Tuczempy
2:1
Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk
1:1
Rzemieślnik Pilzno
KS Wiązownica
2:0
Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko
2:5
Polonia Przemyśl
Start Pruchnik
0:2
LKS Pisarowce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:2
Orzeł Przeworsk
LKS Pisarowce
0:1
Igloopol Dębica
Stal Nowa Dęba
3:3
Piast Tuczempy
Stal Gorzyce
0:2
Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko
2:1
Błękitni Ropczyce
Sokół Sieniawa
3:0
Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Start Pruchnik
1:2
Rzemieślnik Pilzno
Czarni Jasło
1:5
KS Wiązownica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
- : -
LKS Pisarowce
Piast Tuczempy
- : -
Stal Gorzyce
KS Wiązownica
- : -
Stal Nowa Dęba
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij