zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
Pauza
Stal Sanok
0:2
Lublinianka Lublin
JKS Jarosław
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia Rzeszów
3:1
Izolator Boguchwała
Omega Stary Zamość
0:2
Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm
2:0
Polonia Przemyśl
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa
0:1
Karpaty Krosno
Stal Kraśnik
4:3
Avia Świdnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
Pauza
Izolator Boguchwała
2:1
Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin
1:1
Resovia Rzeszów
Orzeł Przeworsk
0:2
Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska
2:5
Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno
4:0
Omega Stary Zamość
KS Hetman Zamość
2:1
JKS Jarosław
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:3
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
1:3
Chełmianka Chełm
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
Pauza
Omega Stary Zamość
1:7
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia Rzeszów
2:0
Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm
1:4
Izolator Boguchwała
Stal Sanok
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Polonia Przemyśl
1:0
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa
1:1
KS Hetman Zamość
Stal Kraśnik
0:3
Lublinianka Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
Pauza
Lublinianka Lublin
2:2
Chełmianka Chełm
JKS Jarosław
1:0
Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Resovia Rzeszów
Karpaty Krosno
0:0
Stal Sanok
KS Hetman Zamość
3:1
Omega Stary Zamość
Izolator Boguchwała
7:1
Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk
0:1
Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
Pauza
Stal Sanok
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm
1:4
Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl
1:3
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
3:1
Izolator Boguchwała
Resovia Rzeszów
1:1
Karpaty Krosno
Omega Stary Zamość
0:1
JKS Jarosław
Stal Kraśnik
1:0
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
Pauza
Lublinianka Lublin
0:1
Avia Świdnik
Sokół Sieniawa
1:0
Omega Stary Zamość
JKS Jarosław
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk
3:1
Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno
0:2
Stal Kraśnik
KS Hetman Zamość
1:1
Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Resovia Rzeszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
Pauza
Izolator Boguchwała
4:1
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
3:0
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
5:0
KS Hetman Zamość
Stal Sanok
0:2
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
7:0
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik
2:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm
2:3
Karpaty Krosno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
Orzeł Przeworsk
1:0
Izolator Boguchwała
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
2:0
Polonia Przemyśl
KS Hetman Zamość
4:2
Stal Kraśnik
JKS Jarosław
1:0
Resovia Rzeszów
Omega Stary Zamość
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1
Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa
2:0
Stal Sanok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
Stal Sanok
2:0
Omega Stary Zamość
Chełmianka Chełm
2:0
KS Hetman Zamość
Polonia Przemyśl
0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała
4:1
Podlasie Biała Podlaska
Lublinianka Lublin
0:1
Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik
1:1
Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów
3:1
Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik
0:1
JKS Jarosław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
Pauza
JKS Jarosław
1:0
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
2:0
Lublinianka Lublin
Karpaty Krosno
1:3
Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa
4:0
Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Stal Sanok
Omega Stary Zamość
0:4
Resovia Rzeszów
KS Hetman Zamość
2:2
Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Avia Świdnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
Pauza
Avia Świdnik
6:0
KS Hetman Zamość
Resovia Rzeszów
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl
0:0
JKS Jarosław
Izolator Boguchwała
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin
2:1
Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm
2:0
Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik
3:2
Omega Stary Zamość
Orzeł Przeworsk
0:1
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
Pauza
JKS Jarosław
0:0
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
4:1
Orzeł Przeworsk
KS Hetman Zamość
2:1
Izolator Boguchwała
Stal Sanok
0:1
Resovia Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Stal Kraśnik
Omega Stary Zamość
0:0
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Lublinianka Lublin
Sokół Sieniawa
0:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
Pauza
Avia Świdnik
0:1
Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl
2:0
Omega Stary Zamość
Orzeł Przeworsk
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała
0:2
JKS Jarosław
Lublinianka Lublin
0:1
KS Hetman Zamość
Chełmianka Chełm
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik
6:0
Stal Sanok
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
Resovia Rzeszów
1:1
Stal Kraśnik
Stal Sanok
0:5
Chełmianka Chełm
JKS Jarosław
0:0
Lublinianka Lublin
KS Hetman Zamość
1:3
Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa
1:1
Izolator Boguchwała
Omega Stary Zamość
1:1
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Kraśnik
Pauza
Avia Świdnik
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl
0:2
Stal Sanok
Orzeł Przeworsk
1:0
JKS Jarosław
Podlasie Biała Podlaska
1:1
KS Hetman Zamość
Karpaty Krosno
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała
3:2
Omega Stary Zamość
Lublinianka Lublin
2:2
Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
1:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
JKS Jarosław
4:2
Podlasie Biała Podlaska
KS Hetman Zamość
0:3
Karpaty Krosno
Stal Sanok
1:2
Avia Świdnik
Stal Kraśnik
2:0
Chełmianka Chełm
Omega Stary Zamość
0:3
Lublinianka Lublin
Sokół Sieniawa
5:1
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
3:1
Polonia Przemyśl
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Izolator Boguchwała
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
Pauza
Lublinianka Lublin
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl
2:4
Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk
2:0
Omega Stary Zamość
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Sokół Sieniawa
Karpaty Krosno
1:2
JKS Jarosław
Avia Świdnik
1:4
Resovia Rzeszów
Izolator Boguchwała
3:0
Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
Pauza
Avia Świdnik
1:0
Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Omega Stary Zamość
Izolator Boguchwała
3:2
Resovia Rzeszów
Lublinianka Lublin
1:2
Stal Sanok
Karpaty Krosno
1:3
Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl
2:0
Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
JKS Jarosław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
Pauza
Resovia Rzeszów
2:2
Lublinianka Lublin
Stal Sanok
4:0
Orzeł Przeworsk
Omega Stary Zamość
0:4
Karpaty Krosno
JKS Jarosław
4:0
KS Hetman Zamość
Stal Kraśnik
3:1
Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm
0:2
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
Pauza
Lublinianka Lublin
0:3
Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk
1:4
Resovia Rzeszów
Avia Świdnik
2:1
Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Stal Sanok
Karpaty Krosno
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Hetman Zamość
1:3
Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała
0:2
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Omega Stary Zamość
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
Pauza
Polonia Przemyśl
0:1
Izolator Boguchwała
Stal Sanok
0:2
Karpaty Krosno
Omega Stary Zamość
3:2
KS Hetman Zamość
Resovia Rzeszów
4:0
Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik
3:0
Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa
1:1
JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm
0:1
Lublinianka Lublin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
Pauza
Lublinianka Lublin
0:1
Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk
0:3
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
0:5
Stal Kraśnik
JKS Jarosław
1:0
Omega Stary Zamość
Karpaty Krosno
2:1
Resovia Rzeszów
KS Hetman Zamość
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała
3:1
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Stal Sanok
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
Pauza
Stal Kraśnik
0:1
Karpaty Krosno
Stal Sanok
1:0
KS Hetman Zamość
Chełmianka Chełm
5:1
Podlasie Biała Podlaska
Polonia Przemyśl
6:1
Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
JKS Jarosław
Omega Stary Zamość
0:0
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
0:1
Lublinianka Lublin
Resovia Rzeszów
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin
1:2
Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk
0:1
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
2:0
Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław
2:0
Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Polonia Przemyśl
KS Hetman Zamość
1:0
Resovia Rzeszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
Izolator Boguchwała
1:3
Orzeł Przeworsk
Stal Sanok
1:1
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
4:0
Podlasie Biała Podlaska
Resovia Rzeszów
1:0
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
1:1
Karpaty Krosno
Stal Kraśnik
1:2
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
5:0
Omega Stary Zamość
Chełmianka Chełm
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
Omega Stary Zamość
0:0
Stal Sanok
Sokół Sieniawa
1:2
Resovia Rzeszów
JKS Jarosław
1:0
Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk
0:2
Lublinianka Lublin
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno
0:2
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
0:2
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
Pauza
Izolator Boguchwała
1:0
Karpaty Krosno
Lublinianka Lublin
2:0
Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia Rzeszów
1:2
Omega Stary Zamość
Stal Sanok
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl
2:2
KS Hetman Zamość
Chełmianka Chełm
1:0
JKS Jarosław
Stal Kraśnik
3:2
Sokół Sieniawa
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
Pauza
Omega Stary Zamość
0:1
Stal Kraśnik
Karpaty Krosno
2:1
Lublinianka Lublin
JKS Jarosław
1:0
Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Orzeł Przeworsk
KS Hetman Zamość
1:1
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Resovia Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa
3:1
Chełmianka Chełm
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
Pauza
Izolator Boguchwała
3:0
KS Hetman Zamość
Chełmianka Chełm
4:0
Omega Stary Zamość
Polonia Przemyśl
0:4
Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk
1:5
Karpaty Krosno
Avia Świdnik
1:0
JKS Jarosław
Resovia Rzeszów
1:0
Stal Sanok
Stal Kraśnik
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
Pauza
Stal Sanok
1:0
Stal Kraśnik
JKS Jarosław
1:4
Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno
4:0
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
2:4
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Orzeł Przeworsk
KS Hetman Zamość
1:3
Lublinianka Lublin
Omega Stary Zamość
2:0
Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa
3:1
Avia Świdnik
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
Avia Świdnik
0:0
Omega Stary Zamość
Lublinianka Lublin
3:2
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk
3:1
KS Hetman Zamość
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała
1:1
Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
2:1
Stal Sanok
Stal Kraśnik
1:2
Resovia Rzeszów
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Kraśnik
Pauza
Omega Stary Zamość
1:1
Izolator Boguchwała
Stal Sanok
2:0
Polonia Przemyśl
JKS Jarosław
3:0
Orzeł Przeworsk
KS Hetman Zamość
1:4
Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa
4:2
Lublinianka Lublin
Resovia Rzeszów
1:0
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:3
Karpaty Krosno
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Podlasie Biała Podlaska
2:2
JKS Jarosław
Chełmianka Chełm
1:1
Stal Kraśnik
Polonia Przemyśl
0:2
Resovia Rzeszów
Orzeł Przeworsk
1:0
Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
1:0
Omega Stary Zamość
Karpaty Krosno
3:1
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
1:1
Stal Sanok
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
Pauza
Stal Sanok
2:1
Izolator Boguchwała
JKS Jarosław
5:1
Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Lublinianka Lublin
Omega Stary Zamość
2:0
Orzeł Przeworsk
KS Hetman Zamość
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa
0:0
Podlasie Biała Podlaska
Resovia Rzeszów
1:0
Avia Świdnik
Stal Kraśnik
3:1
Polonia Przemyśl
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij