zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów
1:0
Avia Świdnik
Izolator Boguchwała
1:0
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
0:1
Resovia Rzeszów
KS Hetman Zamość
1:3
Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
3:1
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa
2:1
Orzeł Przeworsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
1:2
Lublinianka Lublin
Polonia Przemyśl
0:3
JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk
5:1
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
0:2
Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
Stal Rzeszów
Avia Świdnik
2:0
Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia Rzeszów
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
1:0
Karpaty Krosno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała
1:2
Resovia Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:1
Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław
0:0
Lewart Lubartów
Stal Rzeszów
2:1
Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin
3:0
Piast Tuczempy
Karpaty Krosno
2:0
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
0:3
Avia Świdnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
1:1
Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl
2:0
Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk
1:1
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
6:1
Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia Rzeszów
1:0
JKS Jarosław
Lewart Lubartów
0:2
Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski
4:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:2
Motor Lublin
Izolator Boguchwała
3:4
Karpaty Krosno
KS Hetman Zamość
0:4
Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa
2:2
Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Piast Tuczempy
1:0
Orzeł Przeworsk
Lublinianka Lublin
3:2
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
2:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
2:2
Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno
1:1
JKS Jarosław
Motor Lublin
1:0
Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm
3:1
Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik
3:1
Piast Tuczempy
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów
5:1
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Izolator Boguchwała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:4
Resovia Rzeszów
Piast Tuczempy
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk
1:4
Avia Świdnik
Izolator Boguchwała
1:2
Chełmianka Chełm
JKS Jarosław
4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Rzeszów
1:1
Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin
1:1
Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa
2:1
Motor Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
3:2
Avia Świdnik
Polonia Przemyśl
3:2
Piast Tuczempy
Lewart Lubartów
0:1
Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
0:1
JKS Jarosław
Resovia Rzeszów
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno
3:1
Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Stal Rzeszów
Motor Lublin
8:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:2
Chełmianka Chełm
KS Hetman Zamość
0:3
Karpaty Krosno
Stal Rzeszów
4:2
Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy
1:1
Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin
0:0
Resovia Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Motor Lublin
Avia Świdnik
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk
0:2
Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa
2:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
1:0
Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała
3:4
Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl
2:1
Avia Świdnik
JKS Jarosław
2:2
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
1:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia Rzeszów
2:0
Piast Tuczempy
Chełmianka Chełm
0:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów
4:1
Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:4
Izolator Boguchwała
Stal Rzeszów
3:2
Chełmianka Chełm
Avia Świdnik
0:1
Lewart Lubartów
Piast Tuczempy
1:0
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
0:1
Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk
1:3
Resovia Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa
0:1
JKS Jarosław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
2:0
Piast Tuczempy
JKS Jarosław
8:0
KS Hetman Zamość
Stal Rzeszów
1:1
Sokół Sieniawa
Resovia Rzeszów
4:0
Avia Świdnik
Motor Lublin
4:0
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm
4:2
Polonia Przemyśl
Lewart Lubartów
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Lublinianka Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
JKS Jarosław
KS Hetman Zamość
1:3
Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl
2:0
Lewart Lubartów
Orzeł Przeworsk
0:2
Karpaty Krosno
Piast Tuczempy
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Resovia Rzeszów
Lublinianka Lublin
1:1
Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa
1:4
Chełmianka Chełm
Avia Świdnik
1:3
Motor Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno
2:2
Avia Świdnik
Sokół Sieniawa
3:1
KS Hetman Zamość
JKS Jarosław
2:1
Lublinianka Lublin
Stal Rzeszów
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Izolator Boguchwała
1:0
Piast Tuczempy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
0:0
Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm
0:2
Lewart Lubartów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
1:3
Chełmianka Chełm
Polonia Przemyśl
0:1
Motor Lublin
Avia Świdnik
4:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin
3:0
Stal Rzeszów
Piast Tuczempy
1:1
JKS Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów
0:2
Resovia Rzeszów
Orzeł Przeworsk
0:3
Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Karpaty Krosno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa
2:2
Lublinianka Lublin
JKS Jarosław
0:0
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
1:2
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
4:0
Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm
0:2
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
6:0
Piast Tuczempy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin
0:1
Lewart Lubartów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
0:1
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk
0:4
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
1:1
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
1:0
KS Hetman Zamość
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy
2:1
Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów
2:2
Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Izolator Boguchwała
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:2
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
5:2
Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl
2:1
Izolator Boguchwała
Lewart Lubartów
0:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
JKS Jarosław
Lublinianka Lublin
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Piast Tuczempy
3:1
KS Hetman Zamość
Resovia Rzeszów
2:1
Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm
1:4
Motor Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
1:1
Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów
5:1
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Hetman Zamość
2:1
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
3:1
Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin
0:0
Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno
2:2
Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
Piast Tuczempy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Resovia Rzeszów
Sokół Sieniawa
2:1
Avia Świdnik
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
1:1
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
7:0
KS Hetman Zamość
Resovia Rzeszów
2:0
Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm
1:3
Karpaty Krosno
Motor Lublin
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl
1:1
Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Lewart Lubartów
2:1
JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Sokół Sieniawa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
0:2
Motor Lublin
JKS Jarosław
0:2
Resovia Rzeszów
KS Hetman Zamość
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
1:2
Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin
3:0
Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa
3:0
Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy
3:0
Chełmianka Chełm
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
1:1
Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl
1:0
KS Hetman Zamość
Orzeł Przeworsk
0:2
Piast Tuczempy
Avia Świdnik
1:0
Lublinianka Lublin
Resovia Rzeszów
0:3
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
6:1
Izolator Boguchwała
Motor Lublin
2:0
JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:2
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
0:5
Lewart Lubartów
JKS Jarosław
0:0
Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa
2:3
Resovia Rzeszów
Orzeł Przeworsk
1:2
Chełmianka Chełm
Piast Tuczempy
0:0
Avia Świdnik
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
7:0
Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl
1:0
Lublinianka Lublin
Karpaty Krosno
0:1
Stal Rzeszów
Avia Świdnik
5:0
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
2:0
KS Hetman Zamość
Motor Lublin
1:1
Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Piast Tuczempy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
JKS Jarosław
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
0:1
Motor Lublin
Sokół Sieniawa
1:2
Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk
1:4
Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław
3:0
Izolator Boguchwała
Avia Świdnik
2:2
Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:2
Resovia Rzeszów
Piast Tuczempy
0:1
Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin
1:0
Lewart Lubartów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:0
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
1:4
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
1:0
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
4:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm
2:3
JKS Jarosław
Lewart Lubartów
0:1
Piast Tuczempy
Orlęta Radzyń Podlaski
4:2
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
3:0
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:4
Sokół Sieniawa
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
1:2
Resovia Rzeszów
Orzeł Przeworsk
0:3
Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów
1:0
JKS Jarosław
KS Hetman Zamość
0:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
2:0
Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa
4:1
Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
Karpaty Krosno
Lublinianka Lublin
0:3
Motor Lublin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
1:2
Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław
3:1
Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów
0:1
Avia Świdnik
Motor Lublin
4:1
Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała
1:1
KS Hetman Zamość
Karpaty Krosno
4:2
Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia Rzeszów
2:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
0:0
Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk
0:4
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
1:0
JKS Jarosław
Avia Świdnik
1:0
Resovia Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy
1:1
Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa
0:3
Stal Rzeszów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
2:2
Avia Świdnik
Lewart Lubartów
2:4
Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm
3:2
Sokół Sieniawa
JKS Jarosław
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów
6:1
KS Hetman Zamość
Karpaty Krosno
2:0
Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała
2:0
Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Piast Tuczempy
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Motor Lublin
Polonia Przemyśl
0:0
Resovia Rzeszów
Orzeł Przeworsk
0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin
0:1
JKS Jarosław
KS Hetman Zamość
1:3
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
1:1
Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:3
Stal Rzeszów
Piast Tuczempy
3:0
Izolator Boguchwała
Lewart Lubartów
1:3
Chełmianka Chełm
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
2:0
Piast Tuczempy
Chełmianka Chełm
3:0
KS Hetman Zamość
Stal Rzeszów
3:0
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
2:0
Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała
5:2
Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:4
Avia Świdnik
Sokół Sieniawa
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia Rzeszów
3:3
Lewart Lubartów
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:0
Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk
0:4
JKS Jarosław
Lewart Lubartów
0:5
Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin
2:1
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
2:0
Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:2
KS Hetman Zamość
Piast Tuczempy
1:0
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
0:0
Chełmianka Chełm
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
0:2
Resovia Rzeszów
Izolator Boguchwała
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Hetman Zamość
0:1
Lublinianka Lublin
Chełmianka Chełm
4:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław
2:2
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
4:1
Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno
2:0
Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa
0:0
Piast Tuczempy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij