zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierna Małogoszcz
3:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Garbarnia Kraków
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
MKS Trzebinia/Siersza
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ
1:2
Avia Świdnik
Motor Lublin
0:1
Soła Oświęcim
Cosmos Nowotaniec
1:1
JKS Jarosław
Spartakus Daleszyce
2:4
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
4:1
Karpaty Krosno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:2
Spartakus Daleszyce
JKS Jarosław
1:2
Avia Świdnik
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Wierna Małogoszcz
Karpaty Krosno
0:0
MKS Trzebinia/Siersza
Resovia Rzeszów
0:2
Garbarnia Kraków
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:0
Podlasie Biała Podlaska
Cosmos Nowotaniec
2:1
Motor Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhale Nowy Targ
2:1
Karpaty Krosno
Garbarnia Kraków
3:2
Soła Oświęcim
Stal Rzeszów
1:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Spartakus Daleszyce
0:0
Cosmos Nowotaniec
Wierna Małogoszcz
1:2
Resovia Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
3:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin
2:0
JKS Jarosław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
4:0
Wierna Małogoszcz
JKS Jarosław
2:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
3:0
MKS Trzebinia/Siersza
Karpaty Krosno
0:2
Avia Świdnik
Resovia Rzeszów
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Motor Lublin
3:0
Spartakus Daleszyce
Cosmos Nowotaniec
0:1
Garbarnia Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Stal Rzeszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
6:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ
3:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Garbarnia Kraków
0:3
Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Soła Oświęcim
Karpaty Krosno
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce
0:3
JKS Jarosław
Wierna Małogoszcz
0:2
Cosmos Nowotaniec
Stal Rzeszów
2:2
Resovia Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
4:5
Stal Rzeszów
Spartakus Daleszyce
2:2
Garbarnia Kraków
JKS Jarosław
3:0
Karpaty Krosno
Cosmos Nowotaniec
0:1
Podlasie Biała Podlaska
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:1
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Podhale Nowy Targ
Resovia Rzeszów
3:2
MKS Trzebinia/Siersza
Motor Lublin
2:1
Wierna Małogoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
1:2
JKS Jarosław
MKS Trzebinia/Siersza
5:1
Soła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Motor Lublin
Podhale Nowy Targ
2:4
Resovia Rzeszów
Avia Świdnik
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Cosmos Nowotaniec
3:1
Stal Rzeszów
Wierna Małogoszcz
1:1
Spartakus Daleszyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
2:1
Wierna Małogoszcz
Soła Oświęcim
2:2
Podhale Nowy Targ
Resovia Rzeszów
3:0
Avia Świdnik
Motor Lublin
0:1
Stal Rzeszów
Cosmos Nowotaniec
0:2
MKS Trzebinia/Siersza
Spartakus Daleszyce
1:4
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:1
Karpaty Krosno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
3:1
Motor Lublin
Podhale Nowy Targ
3:0
Cosmos Nowotaniec
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów
3:2
Spartakus Daleszyce
Karpaty Krosno
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
3:2
Soła Oświęcim
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Resovia Rzeszów
Wierna Małogoszcz
2:4
JKS Jarosław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
1:0
Stal Rzeszów
JKS Jarosław
1:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wierna Małogoszcz
0:2
Podlasie Biała Podlaska
Resovia Rzeszów
2:1
Karpaty Krosno
Cosmos Nowotaniec
1:1
Avia Świdnik
Spartakus Daleszyce
1:5
MKS Trzebinia/Siersza
Soła Oświęcim
4:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin
2:2
Podhale Nowy Targ
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
3:1
Podhale Nowy Targ
JKS Jarosław
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
0:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Spartakus Daleszyce
1:1
Avia Świdnik
Cosmos Nowotaniec
0:1
Karpaty Krosno
Wierna Małogoszcz
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Motor Lublin
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
0:3
Garbarnia Kraków
Podlasie Biała Podlaska
0:2
JKS Jarosław
Stal Rzeszów
6:1
Wierna Małogoszcz
Karpaty Krosno
2:1
Soła Oświęcim
Avia Świdnik
0:3
Motor Lublin
Podhale Nowy Targ
1:0
Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
0:1
Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik
0:1
Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów
0:0
JKS Jarosław
Podhale Nowy Targ
1:2
Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:2
Soła Oświęcim
Karpaty Krosno
1:0
Motor Lublin
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:0
Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław
1:3
Resovia Rzeszów
Wierna Małogoszcz
1:3
Avia Świdnik
Spartakus Daleszyce
1:0
Karpaty Krosno
Cosmos Nowotaniec
1:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Garbarnia Kraków
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów
4:1
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
1:0
Podlasie Biała Podlaska
MKS Trzebinia/Siersza
1:3
JKS Jarosław
Podhale Nowy Targ
0:0
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
1:1
Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów
1:1
Soła Oświęcim
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:1
Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
3:4
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
1:4
Podhale Nowy Targ
JKS Jarosław
0:0
Soła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów
2:0
Avia Świdnik
Motor Lublin
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce
2:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Cosmos Nowotaniec
0:2
Resovia Rzeszów
Wierna Małogoszcz
1:3
Karpaty Krosno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
2:1
MKS Trzebinia/Siersza
Soła Oświęcim
5:2
Cosmos Nowotaniec
Podhale Nowy Targ
2:0
JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Spartakus Daleszyce
Karpaty Krosno
1:3
Podlasie Biała Podlaska
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Stal Rzeszów
Motor Lublin
1:1
Resovia Rzeszów
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:0
Garbarnia Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
1:2
Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:1
Wierna Małogoszcz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
MKS Trzebinia/Siersza
Resovia Rzeszów
1:0
Spartakus Daleszyce
JKS Jarosław
1:1
Cosmos Nowotaniec
Karpaty Krosno
1:0
Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Garbarnia Kraków
Soła Oświęcim
1:3
Motor Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
2:0
Cosmos Nowotaniec
Avia Świdnik
1:1
JKS Jarosław
MKS Trzebinia/Siersza
1:2
Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Podhale Nowy Targ
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wierna Małogoszcz
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Garbarnia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
Spartakus Daleszyce
1:1
Soła Oświęcim
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:1
Garbarnia Kraków
JKS Jarosław
1:2
Motor Lublin
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
1:0
Podhale Nowy Targ
Resovia Rzeszów
1:0
Wierna Małogoszcz
Cosmos Nowotaniec
3:0
Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Podlasie Biała Podlaska
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:0
Stal Rzeszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
1:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Wierna Małogoszcz
0:3
Soła Oświęcim
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
JKS Jarosław
Garbarnia Kraków
3:1
Cosmos Nowotaniec
Podlasie Biała Podlaska
2:0
Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
2:1
Karpaty Krosno
Spartakus Daleszyce
1:2
Motor Lublin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
0:0
Podlasie Biała Podlaska
JKS Jarosław
0:0
Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:1
Podhale Nowy Targ
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:3
Karpaty Krosno
Motor Lublin
2:0
Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów
2:1
Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
MKS Trzebinia/Siersza
Cosmos Nowotaniec
2:1
Wierna Małogoszcz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
0:1
Resovia Rzeszów
Podhale Nowy Targ
2:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Wierna Małogoszcz
2:4
Motor Lublin
Garbarnia Kraków
3:0
Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Cosmos Nowotaniec
Stal Rzeszów
2:2
Soła Oświęcim
Karpaty Krosno
0:0
JKS Jarosław
Avia Świdnik
0:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Spartakus Daleszyce
1:0
Wierna Małogoszcz
JKS Jarosław
0:2
Garbarnia Kraków
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski
4:2
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
3:0
Cosmos Nowotaniec
Motor Lublin
3:1
Podlasie Biała Podlaska
Resovia Rzeszów
1:3
Podhale Nowy Targ
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
2:1
Cosmos Nowotaniec
Podhale Nowy Targ
0:1
Soła Oświęcim
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska
1:4
Spartakus Daleszyce
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin
Karpaty Krosno
3:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Avia Świdnik
1:1
Resovia Rzeszów
Wierna Małogoszcz
0:1
Garbarnia Kraków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
5:1
MKS Trzebinia/Siersza
Soła Oświęcim
2:0
Avia Świdnik
Spartakus Daleszyce
1:2
Stal Rzeszów
JKS Jarosław
4:1
Wierna Małogoszcz
Resovia Rzeszów
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Cosmos Nowotaniec
0:2
Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Karpaty Krosno
Garbarnia Kraków
2:2
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
0:2
Resovia Rzeszów
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
2:2
JKS Jarosław
Podlasie Biała Podlaska
5:3
Wierna Małogoszcz
Avia Świdnik
1:1
Cosmos Nowotaniec
Podhale Nowy Targ
0:1
Motor Lublin
Stal Rzeszów
1:2
Garbarnia Kraków
MKS Trzebinia/Siersza
4:1
Spartakus Daleszyce
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Soła Oświęcim
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:1
Karpaty Krosno
Spartakus Daleszyce
3:1
Podhale Nowy Targ
JKS Jarosław
2:1
Podlasie Biała Podlaska
Cosmos Nowotaniec
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wierna Małogoszcz
0:3
Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Motor Lublin
2:0
Avia Świdnik
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
3:0
Wierna Małogoszcz
Podhale Nowy Targ
1:5
Garbarnia Kraków
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
4:2
Resovia Rzeszów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:2
Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
JKS Jarosław
Stal Rzeszów
3:0
Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno
2:1
Cosmos Nowotaniec
Avia Świdnik
1:1
Spartakus Daleszyce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
2:1
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Spartakus Daleszyce
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
JKS Jarosław
0:5
Stal Rzeszów
Wierna Małogoszcz
1:3
Podhale Nowy Targ
Garbarnia Kraków
3:1
Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska
0:4
MKS Trzebinia/Siersza
Motor Lublin
3:1
Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
0:3
Stal Rzeszów
Podhale Nowy Targ
4:1
Podlasie Biała Podlaska
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
0:0
Cosmos Nowotaniec
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
Garbarnia Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Soła Oświęcim
Karpaty Krosno
1:1
Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik
2:3
Wierna Małogoszcz
Resovia Rzeszów
2:1
JKS Jarosław
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
0:1
Resovia Rzeszów
JKS Jarosław
1:2
MKS Trzebinia/Siersza
Cosmos Nowotaniec
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Wierna Małogoszcz
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia Kraków
2:0
Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
3:0
Podhale Nowy Targ
Motor Lublin
3:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
3:1
Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik
0:4
Stal Rzeszów
Soła Oświęcim
3:2
JKS Jarosław
Podhale Nowy Targ
2:1
MKS Trzebinia/Siersza
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
4:1
Motor Lublin
Karpaty Krosno
1:1
Wierna Małogoszcz
Resovia Rzeszów
3:1
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Nowotaniec
2:3
Soła Oświęcim
Stal Rzeszów
3:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Trzebinia/Siersza
2:1
Avia Świdnik
Spartakus Daleszyce
5:2
Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław
4:1
Podhale Nowy Targ
Garbarnia Kraków
2:0
Unia Tarnów Juniorzy Starsi
Podlasie Biała Podlaska
1:3
Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów
1:3
Motor Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij